NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.Mikey
újabb bust mentés? Tényleg Bengals műfaj lesz.Amadeus91
Jujj... őszinte részvétem 😉

Nektek legalább nem fáj sokba. Egy dologban jó csak, és az a voodoo.N-Drew
Ez így nem teljesen igaz - a karatében is ellenállhatatlan.
http://www.youtube.com/watch?v=5rw_07Kv_ao
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.Mikey
újabb bust mentés? Tényleg Bengals műfaj lesz.Amadeus91
Jujj... őszinte részvétem 😉

Nektek legalább nem fáj sokba. Egy dologban jó csak, és az a voodoo. Akárhányszor komolyan felmerült, hogy elzavarjuk a búsba, hirtelen megsérült a posztján egy játékos/ vagy az aki eséllyel váltotta volna és újra "nélkülözhetetlen" lett.
Ebben a műfajban nincs párja... a többit hagyjuk.
Mondjuk, ha a Reggie Nelson-i hagyományok folytatóját látják benne, bejöhet. Ő is ex-gátőr. Bár Reggie-nek legalább egy jó szezonja nálunk is volt, Harvey-nak ellenben nem volt eddig ilyen sehol.

több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Zimmer, nadragot fel, lesz dolgod iden is.

Ugy tunik igyekszunk megorizni a vedelem eddig kialakult arculatat, miszerint olyanokbol epitjuk a vedelmet akik senki masnak nem kellettek vagy akiken mar reg tulleptek (emlekeztek arra a Zimmer beszedre talan a Hard Knocksbol?), nekem ez nagyon bejon.

Szerintem egyebkent ez rohadt jo es jol is mukodik, eddig nem nagyon volt olyan regi bust mentes akivel nagyon rosszul jartunk volna vagy abszolut nem jott be. Ha meg igen, peldaul Matt Jones (o ugye offense mondjuk) akkor meg penzt ugysem vesztettunk vele. Szoval a korabbin evekhez kepest amikor a sajat draftjainkat is elcsesztuk, most jokat draftolunk es masok szar elcseszett draftjait is neha megmentjuk.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.Mikey
újabb bust mentés? Tényleg Bengals műfaj lesz.Amadeus91
És itt is a következő:
Jamaal Anderson DE a Coltsból. Ő a Falconsnak volt elsőkörös választása 2007ben. Gondolom ezzel a Fanene-Rucker pótlást letudtuk.nasheem
esküszöm ma néztem meg a 2007-2008s draft első köreit, hogy melyik bustot lehetne még behúzni és megakadt rajta a szemem. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.Mikey
újabb bust mentés? Tényleg Bengals műfaj lesz.Amadeus91
És itt is a következő:
Jamaal Anderson DE a Coltsból. Ő a Falconsnak volt elsőkörös választása 2007ben.
Pár név akiket előzött azon a drafton: Patrick Willis, Darrelle Revis, Meachem, Woodley...

Gondolom ezzel a Fanene-Rucker pótlást letudtuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
+2 játékosmegfigyelő a stábban. Ez bizony a változások szele.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
4. szamu de-nek jo lehet.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.Mikey
újabb bust mentés? Tényleg Bengals műfaj lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
marad anthony collins is, valamint alairt derrick harvey.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Rohadtul sajnálom szegényt. Pedig nagyon jól indult, de exkedvencünk letérítette az útról. Fejben én elég erősnek érzem, remélem fizikálisan is felépül. Akkor stabil kezdő lehet. Azt persze már soha nem fogja levetkőzni, hogy ahhoz képest milyen magasan húztuk blablabla...

Csatlakozom a marasztalókhoz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
szerintem rivers kapjon meg egy evet, nezzuk meg hogy mukodik egy rivers-maualuga-howard lb sor, aztan meglatjuk merre tovabb.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(Jenő,) azt irja az újság h miután ma mindenki lelép a NFL találkozóra, meg a nap végéig várhatóak jó hírek, sims és collins elsősorban de egy (-ket ket) nekünk is új FA is akàr.

ha az uj igazolasok a wr és slb posztokat is érintik, akkor lenyegeben megvan a kezdő (bolinggal és egy új wr-rel szamolva). így végtelenül kényelmes helyzetből várhatnánk a draftot, minden különösebb kényszer nélkül huzhatnank az elerheto legjobb játékost, ugy 17, mint 21-re, vagy minden körben. Bárhol jöhet og, cb, lb, wr, rb, dl, ami épp elerheto, semmi kenyszerpalya.
ez pedig nagyban segítene egy jó draftban, amire nagy szükség van.

btw, marvin gruden és a DL edző hayes is a boise state pro dayen jart. talán Martin és mcclellin nézőben.

btw2, volt egy erdekes tweet-váltás dunlap és rivers között, amiből nekem az jott le h elég kérdéses rivers sorsa, és nem lépne meg ha a draftot elcserelnenk. Én, személy szerint sajnálják, de lehet nem lenne rossz meg egy középső koros cetli. De inkabb tartsuk meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Lawson függő, de én hajlok egy G-LB első körre. Persze ha DeCastro már a zsákban (mondjuk a legújabb mockok kiviszik őt előttünk 😕 ), akkor leginkább BPA. Jöhet LB, RB, CB, WR sőt egy atom passrusher DEt is el tudnék képzelni, vagy akár Barront. Szerencsére elég nagy a mozgásterünk, mert a G-n kívül nincs durva lyuk a kezdőknél.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.bengals.com/news/article-1/Ced-says-farewell/360623fc-332c-4709-ad5e-cdc3cebae443

Benson elköszönt hivatalosan is. Szép volt, jó volt, nem haragszik, hálás etc... Sok sikert neki a továbbiakban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
kivetelesen egyetertek amadeus baratunkkal, szerintem is indokolt lenne tovabbra is az elsokoros cb draft.

(ahogy a guard is, wharton ide vagy oda.)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
feltétlen kell Corner. Már csak az öregedés miatt is.Amadeus91
Persze, de nem feltétlen idén és feltétlenül nem az első körben 😊

2 esetben jöhet elsőkörös CB: ha Hall nem 100%-os vagy kihagyhatatlan BPA lehetőség.
A Hall, Clements, Allen, Jones négyes elkaristol még idén. Jennings nem is kell vissza. Ghee meg meglátjuk lesz-e ember valaha.nasheem
nekem az a bajom, hogy Pacman hosszú távon nem megoldás, amúgy is majdnem 30, Clements 32-33 és jövőre FA, Allen pedig behatárolhatatlan, hogy nálunk mit fog csinálni. Ha másért nem is, azért kéne 1. körben CB - szerintem - hogy ha valamelyik nem jönne be, akkor jövőre már nem kéne a drafton 1 lukat betömni, hanem már lenne 1 fiatal, de nem NFL szűz kiemelkedő corner a csapatnál. Lehet túl aggódom, de az 1. körös CB-OG combóból nem engednék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
feltétlen kell Corner. Már csak az öregedés miatt is.Amadeus91
Persze, de nem feltétlen idén és feltétlenül nem az első körben 😊

2 esetben jöhet elsőkörös CB: ha Hall nem 100%-os vagy kihagyhatatlan BPA lehetőség.
A Hall, Clements, Allen, Jones négyes elkaristol még idén. Jennings nem is kell vissza. Ghee meg meglátjuk lesz-e ember valaha.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
adam jones megerositette a hirt, miszerint megallapodott a csapattal egy 1 eves szerzodesben. (hobson irja, szoval vehetjuk tenykent.)
4. szamu cornernek vegulis szodavizzel elmegy.

hobson azt is irja meg, hogy a bengals mielobb szeretne megallapodni simsszel es collinsszal is.
kellenek is!!!Mikey
A CB depth igen komoly lesz. Jones nekem nickelben is elment, bár voltak komoly hibái, de nem sok. A passzok felét tudta levédekezni, ami egy középszar érték, de 3. számú CBknél teljesen elfogadott. Ezek után nem nagyon hiszem, hogy az első körben corner pickkelünk. Ráérünk jövőre.

Sims és Collins urak meg tényleg nagyon kellenek. Remélem maradnak.nasheem
feltétlen kell Corner. Már csak az öregedés miatt is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
adam jones megerositette a hirt, miszerint megallapodott a csapattal egy 1 eves szerzodesben. (hobson irja, szoval vehetjuk tenykent.)
4. szamu cornernek vegulis szodavizzel elmegy.

hobson azt is irja meg, hogy a bengals mielobb szeretne megallapodni simsszel es collinsszal is.
kellenek is!!!Mikey
A CB depth igen komoly lesz. Jones nekem nickelben is elment, bár voltak komoly hibái, de nem sok. A passzok felét tudta levédekezni, ami egy középszar érték, de 3. számú CBknél teljesen elfogadott. Ezek után nem nagyon hiszem, hogy az első körben corner pickkelünk. Ráérünk jövőre.

Sims és Collins urak meg tényleg nagyon kellenek. Remélem maradnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
adam jones megerositette a hirt, miszerint megallapodott a csapattal egy 1 eves szerzodesben. (hobson irja, szoval vehetjuk tenykent.)
4. szamu cornernek vegulis szodavizzel elmegy.

hobson azt is irja meg, hogy a bengals mielobb szeretne megallapodni simsszel es collinsszal is.
kellenek is!!!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Bocs,hogy idepofátlankodok,de azt hiszem ez fontosabb BJGE-nél,és talán még a draftnál is...😊

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/mellplasztika-okoz-harci-helyzetet-a-bengals-cheerleaderei-kozott-kepek-video-2122739
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
off: Sean Peyton-t elérte a végzete... 😊 én nagyon rüheltem az arcot..., így nem hullajtok érte könnyeket. . 😀
onnhm
off
azt kapta amit megérdemelt
on

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
off: Sean Peyton-t elérte a végzete... 😊 én nagyon rüheltem az arcot..., így nem hullajtok érte könnyeket. . 😀
on
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
hivatalos a benjarvus deal. orulunk.Mikey
mindenképpen jó!!!
alakulunk!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
hivatalos a benjarvus deal. orulunk.