Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
The Bengals announced on Friday that they have re-signed LB Manny Lawson. According to a league source it is a one-year deal.

😉

Mikey
1 éves deal? Ki nem bízik kiben?nasheem
Nálunk ez a megszokott, 1year resign...ez jó mindkét félnek, ha akarnak akkor léphetnek, ha meg jól kijönnek és megéri...akkor majd hosszabbítanak.MarioAna
Tavaly még érthető volt a rohadt sok egyéves kontakt, most már kevésbé értem. Mind1.

Ez a mai meg egy resign mentes nap lett 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.cincyjungle.com/2012/3/30/2914209/2012-nfl-draft-california-defensive-end-ernest-owusu-scheduled-to

California Bears DE Ernest Owusu vizitel majd. Állítólag késői körbe várt szuper atléta.

http://www.cincyjungle.com/2012/3/30/2913675/contract-for-bengals-defensive-end-jamaal-anderson-worth-6-million

Jamaal Anderson 2 évre 6 millióért írt alá....

http://www.cincyjungle.com/2012/3/30/2913770/cincinnati-bengals-are-27-7-million-under-the-salary-cap-limit-most

... és még mindig 27,7 millióval vagyunk a sapka alatt (1. hely az NFL-ben)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hamar uj dolgok es design kerdes, elvileg vasarnap jelentik be a hivatalos Nike mezeket nem?85
én úgy tudom kedden.
itt írnak róla, bár minket nem említ. kíváncsi vagyok már nagyon.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nagyon remelem hogy az endzoneok nem maradnak egyszinuek..85
bizonyosan utolag festik ra a csikokat es a logot.

---

RE-SIGN!!Mikey
kár, szerettem a régit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nagyon remelem hogy az endzoneok nem maradnak egyszinuek..85
bizonyosan utolag festik ra a csikokat es a logot.

---

RE-SIGN!!Mikey
Hat igen, valoszinuleg csak mintha valaki kuldott volna egy kepet a tervezett designrol es azon egyszinuek voltak..

Mostmar en is direkt resignt fogok irni, csak mert latom hogy mindig megszolod 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Nagyon remelem hogy az endzoneok nem maradnak egyszinuek..85
bizonyosan utolag festik ra a csikokat es a logot.

---

RE-SIGN!!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
The Bengals announced on Friday that they have re-signed LB Manny Lawson. According to a league source it is a one-year deal.

😉

Mikey
1 éves deal? Ki nem bízik kiben?nasheem
Nálunk ez a megszokott, 1year resign...ez jó mindkét félnek, ha akarnak akkor léphetnek, ha meg jól kijönnek és megéri...akkor majd hosszabbítanak.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nagyon remelem hogy az endzoneok nem maradnak egyszinuek..

Hamar uj dolgok es design kerdes, elvileg vasarnap jelentik be a hivatalos Nike mezeket nem?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
The Bengals announced on Friday that they have re-signed LB Manny Lawson. According to a league source it is a one-year deal.

😉

Mikey
1 éves deal? Ki nem bízik kiben?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
The Bengals announced on Friday that they have re-signed LB Manny Lawson. According to a league source it is a one-year deal.

😉

kozben keszul az uj field a pbs-ban:

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ami minket érint:
"The only problem with that theory is that the Bengals’ offensive line coach, Paul Alexander, is widely considered to be one of the best line coaches in the NFL. Alexander has a fine track record with offensive linemen, especially in terms of tuning technique and improving fundamentals."
MarioAna
Épp ezért volt érthetetlen Livings erőltetése kezdőként. Persze nem gondolom, hogy jobban értek hozzá, de gyakorlatilag nem láttam/hallottam olyan vélemény ami szerint Livings kezdő kaliber.nasheem
nem baj, nem a mi bajunk már. Hálisten...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ami minket érint:
"The only problem with that theory is that the Bengals’ offensive line coach, Paul Alexander, is widely considered to be one of the best line coaches in the NFL. Alexander has a fine track record with offensive linemen, especially in terms of tuning technique and improving fundamentals."
MarioAna
Épp ezért volt érthetetlen Livings erőltetése kezdőként. Persze nem gondolom, hogy jobban értek hozzá, de gyakorlatilag nem láttam/hallottam olyan vélemény ami szerint Livings kezdő kaliber.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Livingsről egy korrekt írás -> tud jól is játszani, de amikor rossz, akkor nagyon.
Ami minket érint:
"The only problem with that theory is that the Bengals’ offensive line coach, Paul Alexander, is widely considered to be one of the best line coaches in the NFL. Alexander has a fine track record with offensive linemen, especially in terms of tuning technique and improving fundamentals."
Reméljük kihozza a falból a maximumot, az alapanyag adott hozzá.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/44878/afc-north-free-agency-assessment

Szerintem egy bushnyira voltunk az A-tól, de Okoye és Roth is közel tolna hozzá. Mondjuk B++.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
értékelem a humorodat 😉


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
epp azert volt tovabbfejlesztes. 😉
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Howard jó volt. de ez nem biztosítja az idei jó teljesítményét. mivan ha rosszul teljesít? vagy neagyisten' lesérül?Rush
tovabbfejlesztem: trade-eljunk fel 1/1-re es huzzuk be luckot, mert mi van ha dalton iden rosszul teljesit? kell egy megbizhato backup moge.Mikey
luck-unk nincs, de rivers-ünk igen.. de azért jó volt 😉


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.cincyjungle.com/2012/3/29/2911681/bengals-leon-hall-only-allowed-an-average-2-5-yards-after-catch-in

Bengals Leon Hall Only Allowed An Average 2.5 Yards After Catch In 2011

woao.

http://news.cincinnati.com/article/20120329/NEWS0103/303290049/Ben-Gal-ex-teacher-accused-having-sex-student?odyssey=tab|topnews|text|FRONTPAGE

a sittesek most a lányok lesznek majd?; Ben-Gal/ex-teacher accused of having sex with student

"A Cincinnati Ben-Gals cheerleader was indicted Thursday for allegedly having a sexual relationship with a student when she was a teacher at Dixie Heights High School."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Howard jó volt. de ez nem biztosítja az idei jó teljesítményét. mivan ha rosszul teljesít? vagy neagyisten' lesérül?Rush
tovabbfejlesztem: trade-eljunk fel 1/1-re es huzzuk be luckot, mert mi van ha dalton iden rosszul teljesit? kell egy megbizhato backup moge.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A rotoworld-ös Evan Silva írt valamit a twitterén a Lawson re-sign és a River trade összefüggésről. Nem ismerem, nem tudom mennyire bennfentes felénk. Howard szerződése év végén lejár. Ez sem a Rivers trade mellett szól.
Ha B Johnsont is visszahozzuk, akkor viszont tényleg búcsúzhatunk Riverstől. Erről viszont egyelőre nem olvastam semmit.nasheem
Howard ha jó lesz idén is, akkor re-sign szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A rotoworld-ös Evan Silva írt valamit a twitterén a Lawson re-sign és a River trade összefüggésről. Nem ismerem, nem tudom mennyire bennfentes felénk. Howard szerződése év végén lejár. Ez sem a Rivers trade mellett szól.
Ha B Johnsont is visszahozzuk, akkor viszont tényleg búcsúzhatunk Riverstől. Erről viszont egyelőre nem olvastam semmit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Howard jó volt. de ez nem biztosítja az idei jó teljesítményét. mivan ha rosszul teljesít? vagy neagyisten' lesérül?
rivers meg elmegy máshová és robban. eddig se játszott szarul, csak sérült volt. (bár anyira jól sem, csak csendben tette a dolgát)
maradjon meg mindkettő aztán győzzön a jobbik a camp-en.
és ha mindketten jók. jöhetnek más opciók a játéklehetőségről, vagy lesz egy nagyon jó backup-unk. ez sose hátrány.
én bízok riversben. és ha a nyár folyamán mégse válik be, akkor jöhet a trade. addig meg semmiképp sem. 2-3 hónap alatt nem fog romlani az értéke.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
According to The Cincinnati Enquirer's Joe Reedy, the Bengals have officially agreed to terms with free agent outside linebacker Manny Lawson.

"We're glad to have him back and keep going along," head coach Marvin Lewis said. "Manny is still a young guy and we'll continue to grow and manage him. The offseason program will be tremendous and help him."


kezdhetunk megbaratkozni azzal a gondolattal, hogy rivers tavozni fog.Mikey
Azért remélem nem, bár kétségtelen, hogy Howard nem teljesített rosszul. Szerencsére a cutnak nincs értelme (hacsak nem használhatatlan), a trade meg legalább valamit hozna cserébe. Szerintem marad.nasheem
Howard mekkora igazolás volt tavaly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
According to The Cincinnati Enquirer's Joe Reedy, the Bengals have officially agreed to terms with free agent outside linebacker Manny Lawson.

"We're glad to have him back and keep going along," head coach Marvin Lewis said. "Manny is still a young guy and we'll continue to grow and manage him. The offseason program will be tremendous and help him."


kezdhetunk megbaratkozni azzal a gondolattal, hogy rivers tavozni fog.Mikey
Azért remélem nem, bár kétségtelen, hogy Howard nem teljesített rosszul. Szerencsére a cutnak nincs értelme (hacsak nem használhatatlan), a trade meg legalább valamit hozna cserébe. Szerintem marad.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
According to The Cincinnati Enquirer's Joe Reedy, the Bengals have officially agreed to terms with free agent outside linebacker Manny Lawson.

"We're glad to have him back and keep going along," head coach Marvin Lewis said. "Manny is still a young guy and we'll continue to grow and manage him. The offseason program will be tremendous and help him."


kezdhetunk megbaratkozni azzal a gondolattal, hogy rivers tavozni fog.