Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Newman az idei Clements, egykori TOP10 corner, aki már túl van a csúcson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
reménykedjünk newman lesz az új nelson 2.0..

riversért meg nagy kár... :SRush
33 évesen?

csak kell az a 1st Round CB draft.

Roland Re-SignAmadeus91
kell kell persze! úgy értettem hogy zimmer őt is újra a magaslatokba emelhetné.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Bengals, former Cowboys CB Terence Newman agree to free agent deal: http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Newmans-arrival-enthuses-Lewis--Roland-in-fold/6aa322be-047a-4d27-97f5-e7df6fa8306dRush
részvétem. meccsenként 100 yard jön majd róla.beltazor
annyit nem lesz palyan...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
reménykedjünk newman lesz az új nelson 2.0..

riversért meg nagy kár... :SRush
33 évesen?

csak kell az a 1st Round CB draft.

Roland Re-Sign

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
reménykedjünk newman lesz az új nelson 2.0..

riversért meg nagy kár... :S


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
részvétem. meccsenként 100 yard jön majd róla.beltazor
Zimmer miatt szeretett volna jönni, mert, hogy ő vele volt a legjobb együttdolgozni. Remélem a szebbik arcát fogja nálunk mutatni...Amadeus91
Akkor meccsenkenti 80 😊 Mit valtoztat ez a draftunkon vajon?

Durva hogy a secondaryunk hogy lecserelodott egy ev alatt85
még szép. A tavalyi után.... szerintem Marvinék bebiztosítják maguk, hogy ha nem lenne normális CB elérhető 1. körben mire mi jövünk, akkor is legyen depth.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Bengals, former Cowboys CB Terence Newman agree to free agent deal: http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Newmans-arrival-enthuses-Lewis--Roland-in-fold/6aa322be-047a-4d27-97f5-e7df6fa8306dRush
részvétem. meccsenként 100 yard jön majd róla.beltazor
Zimmer miatt szeretett volna jönni, mert, hogy ő vele volt a legjobb együttdolgozni. Remélem a szebbik arcát fogja nálunk mutatni...Amadeus91
Akkor meccsenkenti 80 😊 Mit valtoztat ez a draftunkon vajon?

Durva hogy a secondaryunk hogy lecserelodott egy ev alatt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bengals, former Cowboys CB Terence Newman agree to free agent deal: http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Newmans-arrival-enthuses-Lewis--Roland-in-fold/6aa322be-047a-4d27-97f5-e7df6fa8306dRush
részvétem. meccsenként 100 yard jön majd róla.beltazor
Zimmer miatt szeretett volna jönni, mert, hogy ő vele volt a legjobb együttdolgozni. Remélem a szebbik arcát fogja nálunk mutatni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Bengals, former Cowboys CB Terence Newman agree to free agent deal: http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Newmans-arrival-enthuses-Lewis--Roland-in-fold/6aa322be-047a-4d27-97f5-e7df6fa8306dRush
részvétem. meccsenként 100 yard jön majd róla.

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Bengals, former Cowboys CB Terence Newman agree to free agent deal: http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Newmans-arrival-enthuses-Lewis--Roland-in-fold/6aa322be-047a-4d27-97f5-e7df6fa8306d


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rivers egy 5. körös pickért cserébe a Giants-é.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Rivers trade a Giantsbe egyre valoszinubb, allitolag akar szerda estere meg is lehet. En nem adnam oda egy kesoi korosert, nekunk a penz nem gond, es nagyon regi bengals erzesem lenne ha mondjuk egy 6. korosert elengedjuk es feltamad New Yorkban. Hatha vegig tud nyomni egy evet serules nelkul.85
Ha hosszú távon nem kell, és szertne érte kapni vmit a Bengals, akkor most tradelitek, mert ugye 1 év van a szerződéséből. Mindenesetre ha a Philly egy 4. körösért megkapta Ryans-t a Houstontól, akkor vszínű mi sem fogunk többet adni Riversért, de valószínűbb az 5. sztem. Annyira nem értem amúgy, mert ok h jó játékos, de wlb-vel el vunk látva mi is...szóval ha hozzánk jön, sokat nem hiszem h kaptok érte. Na meg cap space-szel jóval rosszabbul állunk nálatok. Kérdés h van-e más érdeklődő.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Rivers trade a Giantsbe egyre valoszinubb, allitolag akar szerda estere meg is lehet. En nem adnam oda egy kesoi korosert, nekunk a penz nem gond, es nagyon regi bengals erzesem lenne ha mondjuk egy 6. korosert elengedjuk es feltamad New Yorkban. Hatha vegig tud nyomni egy evet serules nelkul.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Janoris Jenkins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy bolond százat csinál 😀

én glennt nem húznám be első körben. cb-re savaztam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én Glennt, de látom népszerű Wright.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
gilmore.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
wr pick-et nem szeretnék első körben ..ol-en gondolkoztam még de végül gilmore-t voksoltam.. (nem sokan szavaztak rá 😀 )


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na kit valasztanatok?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
bowl.hu 48
a Bengals jön, először:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
iowa wr marvin mcnutt irant is erdeklodik a csapat.

a hivatalos oldalon pedig a taylor mays fan club tagjainak kedveskednek egy cikkel igy eppen husvet utan.Mikey
az jó h bíznak benne és, hogy meglesz az esélye, hogy bizonyítson. Ha kihozza magából azt ami benne van, akkor egy 7. körös pickért ingyen volt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
iowa wr marvin mcnutt irant is erdeklodik a csapat.

a hivatalos oldalon pedig a taylor mays fan club tagjainak kedveskednek egy cikkel igy eppen husvet utan.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja volt néhány meglepő picked (főleg a 2 első körös), nézegettem tegnap este.
nasheem
jaja.
ma már máshogy csinálnám. decastro vagy floyd volt a fő célpont, sajnos egyik se volt elérhető (glennt én nem húztam volna), így végül reacheltem az egyetlen needre. aztán a 21-re már totál bpa volt, bármely posztra lényegében. brockers 5. volt az összeállított listámon, viszonylag egyértelmű volt. pass rushban már most többet tenne hozzá mint peko, ha megtanulja a futást is, leválthatja az öreget pár év múlva. cb-t én nem mertem itt húzni, és rengeteg jó value-t láttam hátrébb, húztam is kettőt. mindkettő bpa volt a listámon.

a második körben két G volt a célpont zeitler és silatolu, mindkettőt előttem vitték ki, (előzetesen jenkinsre is számítottam, de már az első körben elvitték), így néztem RB után. jó kérdés a wilson kontra miller, bazzani örült is nekem vszleg 😊 wilson nekem komplettebbnek tűnik, jobban használható a WCO-ban, bár pass protban igen gyenge. a speedster rb viszont nem tudom mire menne a csoportban. lehet sokra. lehet ma máshogy döntenék.

az utána következő három pick bpa végig, a második cb vitatható, de kb 30 hellyel volt hátrébb a következő olyan ember akit érdemes lett volna és elérhető. cam johnson már előzetesen kinéztem, még nyers a gyerek, de egy korrekt szituációs rushert lehetne belőle faragni, MJ93 megoldja a futást.

végén akkor már lőttem az OL-re, ágyúval. valami csak lesz alapon. nem egyszerű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_cp

Elég érdekes QB sorrend Jason Smithtől. Jópár számomra érthetetlen helyezéssel, de Andy nagyjából korrekt pozícióban.nasheem
nem soká meglesz a top15. Biztos vagyok benne.

(Azért Luck beírva a listára, úgy, hogy még nincs is az NFL-ben hivatalosan az durva..)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_cp

Elég érdekes QB sorrend Jason Smithtől. Jópár számomra érthetetlen helyezéssel, de Andy nagyjából korrekt pozícióban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."