Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól néz ki bár sztem a tigris nagyon állat volt középen Maddenben is ezért ez a pálya tetszett az egyik legjobban de persze csak a Lincoln után 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Elkészült a PBS fieldjének "újratelepítése".
Csíkokkal az end zone-ban, megnyugodhattok.
Nekem jobban tetszik primary logóval a field közepén.



(Tudom nagy a kép, de egyszer belefér.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Merlinget kivágta a Fins. Gondolom csak azért nem hozták szóba még velünk, mert anno épp kicsúszott az első körből :rolleyes:

Rothról semmit nem hallottatok? Őt még bírnám.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
espn-es ertesulesek szerint simpson a tegnapi vizit utan maradt minneapolisban, mert ma nagy esellyel meg is allapodik a vikingsszal.
(pondernek ezzel meglesz a harmadik ertelmes elkapoja harvin es rudolph utan.)

biztosabb forras szerint (geoff hobson) vincent rey helye be van betonozva howard mogott mint backup will.Mikey
Hm, mindkettő meglep. Vikingben elég nagy gáz van, ha viszik Rome-ot, Reyt meg sosem értettem. Kíváncsi leszek, hogy a draft nem repesztgeti-e majd ezt a betont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
espn-es ertesulesek szerint simpson a tegnapi vizit utan maradt minneapolisban, mert ma nagy esellyel meg is allapodik a vikingsszal.
(pondernek ezzel meglesz a harmadik ertelmes elkapoja harvin es rudolph utan.)

biztosabb forras szerint (geoff hobson) vincent rey helye be van betonozva howard mogott mint backup will.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mondjuk egy Upshaw első picknek nem annyira örülnék és őt 2 mockon is olvastam hozzánk beírva.nasheem
pedig ne lepodj meg ha itt landol. Mar ha elerheto lesz. nálam ő is ott van a sötét lovak között. Egyreszt marvin nagyon szereti a tweenereket, masfelol Pollack ota keresi ezt a lde/slb hibridet, akit oda tud tenni ötödiknek a losra, de ket pontosbol is tud játszani. ha nem bíztuk volna tavaly relatíve magasan moch-ot, jóval nagyobb esélyét látnám az upshaw picknek, de így se vetnem el teljesen. de sztem nem lesz mar bent.

akartam meg a glenn kérdésre is válaszolni, csak nagyon behavaztam, és megint rohanni kell.gabtsi
Kétségtelen, Upshaw erre tökéletes, mégsem érzem, hogy ez dobna a legtöbbet a csapaton. Nálam elég sokan előzik. Ha a top10esekt nem nézzük, akkor is előtte van DeCastro, Glenn, Dre, Gilmore, Martin, Floyd, Konz és Wright is. Apropó Wright. Az emberedet vagy 3 mockon is olvastam nálunk. Divatot teremtettél 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
elmúlt egy hétben megnéztem a wc és a 17. heti meccsünket. meg egy kettőbe belenéztem...
őszintén.. nekem hiányozna simpson.. sztem olyan 98% hogy máshol köt ki, és van egy olyan érzésem (wr pick ide vagy oda) hogy rábaszunk erre... de hát ez az én véleményem.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
@Adam Schefter
Bengals free-agent WR Jerome Simpson is visiting today with the Minnesota Vikings. He also has visited the Rams.MarioAna
Vikingsnél komoly szerepet kaphatna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
@Adam Schefter
Bengals free-agent WR Jerome Simpson is visiting today with the Minnesota Vikings. He also has visited the Rams.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mondjuk egy Upshaw első picknek nem annyira örülnék és őt 2 mockon is olvastam hozzánk beírva.nasheem
pedig ne lepodj meg ha itt landol. Mar ha elerheto lesz. nálam ő is ott van a sötét lovak között. Egyreszt marvin nagyon szereti a tweenereket, masfelol Pollack ota keresi ezt a lde/slb hibridet, akit oda tud tenni ötödiknek a losra, de ket pontosbol is tud játszani. ha nem bíztuk volna tavaly relatíve magasan moch-ot, jóval nagyobb esélyét látnám az upshaw picknek, de így se vetnem el teljesen. de sztem nem lesz mar bent.

akartam meg a glenn kérdésre is válaszolni, csak nagyon behavaztam, és megint rohanni kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nem mintha szamitana, de gilmore nekem mar 2 eve is tetszett, es egyaltalan nem erzem hogy olyan hudenagy bustfaktor lenne benne. en qrvara orulnek ha o erkezne akar 17-re, akar 21-re.Mikey
Majdnem biztos vagyok benne, hogy Gilmore lesz a Nr2 CB akit visznek. Ezért is bízom benne, hogy Kirkpatrick landolhat nálunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dre nem lenne rossz és van is rá esély. Ha az első két körben tudjuk tömni az OL lyukat durva reach nélkül, akkor majdhogynem elbaszhatatlan a draftunk. Mondjuk egy Upshaw első picknek nem annyira örülnék és őt 2 mockon is olvastam hozzánk beírva.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
na de off vége:
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82870a17/article/ryan-tannehill-dontari-poe-headline-overrated-draft-prospects?module=HP11_hot_topics
Gilmore és Martin is potenciális bust faktorral rendelkezik, bár ez lehet csak a szokásos offseason pletyka ami ilyenkor zajlik. Azért Gilmore tényleg 2hónappal ezelőtt még sehol sem volt, most meg top3 CB?MarioAna
nem mintha szamitana, de gilmore nekem mar 2 eve is tetszett, es egyaltalan nem erzem hogy olyan hudenagy bustfaktor lenne benne. en qrvara orulnek ha o erkezne akar 17-re, akar 21-re.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem Dre lesz ebből...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
claiborne-t nagyon valószínű hogy elviszi a tampa
de kirkpatrick meglehet. ha még bent van akkor mindenféleképpen el kell vinni.
aztán wr (?) jöhet 21. picknek

már csak 6 nap!!Rush
ahhoz képest, hogy tavaly mennyire vártuk a Green pick miatt a draftot idén egész szolidak vagyunk ilyen téren. 😊 Ha első körben jön CB és OL /esetleg WR akkor nekem a többi mind1 is, talán Börfikt a végén (6-7.).Amadeus91
tavalyihoz képest én most jobban képben vagyok, így talán egy picikét jobban várom az idei draftot
bár most van 2-3 opció, tavaly meg nagyon vártuk aj-t. talán emiatt is lehetünk nyugodtabbak 😊


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
claiborne-t nagyon valószínű hogy elviszi a tampa
de kirkpatrick meglehet. ha még bent van akkor mindenféleképpen el kell vinni.
aztán wr (?) jöhet 21. picknek

már csak 6 nap!!Rush
ahhoz képest, hogy tavaly mennyire vártuk a Green pick miatt a draftot idén egész szolidak vagyunk ilyen téren. 😊 Ha első körben jön CB és OL /esetleg WR akkor nekem a többi mind1 is, talán Börfikt a végén (6-7.).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
claiborne-t nagyon valószínű hogy elviszi a tampa
de kirkpatrick meglehet. ha még bent van akkor mindenféleképpen el kell vinni.
aztán wr (?) jöhet 21. picknek

már csak 6 nap!!


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nálam a sorrend:
1.Claiborne
2.Kirkpatrick
3.Janoris Jenkins és Alfonzo Dennard egy szinten
4.Gilmore

De én sem nézek NCAA-t, illetve Dennard-dal szimpatizálok nagyon, de van egy olyan érzésem, hogy ő 1.körből ki fog csúszni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
azt hittem a packers-vikings ellentét nagyobb mint a packers-bears... abból kiindulva ami favre papával volt.
egyébként én is ugyan úgy utálom a steelerst továbbra is (mert csoport rivális és meg mert amúgy is) csak tetszik a 'méhecske' mezük. két dolog meg tudtommal nem zárja ki egymást 😊

gilmore-t én nem ismerem (ugye nem nézek sok ncaa-t csak az utóbbi időben oregon meccseket), de ebből hogy top cb és videókból meg leírtakból én úgy gondoltam simán jó lenne hozzánk. de így máris kérdéses a dolog.


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
én nem azért nem szeretem őket, mert Bengals drukker vagyok (hamarabb voltam Packers fan, utána alakult ki a tigrisimádat), hanem mert Steelers...nem függ össze a kettő, a Bears-t se utálom csak mert csoportellenfél a másik kedvencnél 😀 , sőt abban a csoportban csak a Vikings ellenszenves.
na de off vége:
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82870a17/article/ryan-tannehill-dontari-poe-headline-overrated-draft-prospects?module=HP11_hot_topics
Gilmore és Martin is potenciális bust faktorral rendelkezik, bár ez lehet csak a szokásos offseason pletyka ami ilyenkor zajlik. Azért Gilmore tényleg 2hónappal ezelőtt még sehol sem volt, most meg top3 CB?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
na azert at ne menjunk mar vasas istenitobe. maradjunk huek mivoltunkhoz, es utaljuk oket!!

en szemely szerint hangosan felrohogtem, mikor meglattam ezt a mezt. 😊Mikey
vééégre vki, köszi Mikey, nekem is hasonló volt a reakcióm... 😊)))
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
na azert at ne menjunk mar vasas istenitobe. maradjunk huek mivoltunkhoz, es utaljuk oket!!

en szemely szerint hangosan felrohogtem, mikor meglattam ezt a mezt. 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
én nem szeretem őket, de ettől függetlenül tisztelem amit csinálnak....és még ezektől függetlenül is rohadt vicces a méhecske kosztüm 😀MarioAna
Igazából álcázott Acéldarázs dressz. 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hát nekem rohadtul bejön 😀


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
én nem szeretem őket, de ettől függetlenül tisztelem amit csinálnak....és még ezektől függetlenül is rohadt vicces a méhecske kosztüm 😀

Burrow > Luck valaha is