Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82851fc6/article/report-exsteelers-wr-limas-sweed-works-out-for-bengals?module=HP11_headline_stack

Még emlékszem a draftra. Tök pipa voltam, hogy Simpson helyett nem őt húztuk. Aztán kiderült, még kevesebbet tett le, mint a bukottunk. Kíváncsi leszek mi jön ki ebből a tesztből.
A 2009es endzone-os dropjáért megérdemel tőlünk egy esélyt 😊nasheem
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És ha már Rome szóba került:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828521c5/article/jerome-simpson-reportedly-still-a-freeagent-candidate-for-rams?module=HP11_headline_stack

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82851fc6/article/report-exsteelers-wr-limas-sweed-works-out-for-bengals?module=HP11_headline_stack

Még emlékszem a draftra. Tök pipa voltam, hogy Simpson helyett nem őt húztuk. Aztán kiderült, még kevesebbet tett le, mint a bukottunk. Kíváncsi leszek mi jön ki ebből a tesztből.
A 2009es endzone-os dropjáért megérdemel tőlünk egy esélyt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Most jöhet Gilmore.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
bowl.hu 48
a Bengals jön, először:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351bowl.hu
Bengals másodszor
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Skuta? Benne én sokat nem látok, de persze nem is nekem kell látni. Remélem inkább Muck lesz Mau backupja.nasheem
(eloszor) tuti skuta fog kezdeni kozepen, ha maut eltiltja a fonok.
igazabol backupnak szvsz szodavizzel elmegy, spec. teamernek ellenben kivalo.

---

viszont a cb posztot annyira tulbiztositottak, hogy kezdek komolyan aggodni hall miatt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Érdekes lista. Max az első 6-7re mondanám egyértelműen hogy jobbak MLnél. Megnézném mondjuk Fox mit alkotott volna a dzsungelben. ML szerintem nagyon jó edző, csak néha nincs helyén a töke. Vagy ezt hívják konzervatívnak? 😊
Azt viszont nem állítanám, hogy nem látnék szívesen más HCt. A gond csak annyi, hogy azoknak a másoknak esze ágában sincs ide jönni. Az egyetlen reális opció Zimmer. Beszéltük párszor itt.
Lassan tényleg sok lesz ez a 10 szezon. Kéne az impulzus a csapatnak is, de leginkább Lewisnek. Én azt mondom, építse fel az új csapatot (és Grudent), de utána jöjjön más.


Skuta? Benne én sokat nem látok, de persze nem is nekem kell látni. Remélem inkább Muck lesz Mau backupja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
He turns 34 the third week of the season and while he wants a chance to play in a secondary that already has two starters,

Erről Alex Moran (Blue Mountain State sorozatban a QB) jut eszembe, aki szerint a legjobb poszt a csereirányító 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Newman also likes what's going on up front, another reason the Bengals attracted him. He turns 34 the third week of the season and while he wants a chance to play in a secondary that already has two starters, he also wants to win.

"Being a first-rounder and all that, that's over with. That stuff doesn't matter anymore," Newman said. "There are guys that play 12, 15 years and don't have a ring. I want the ring. That's all that matters right now.

"These guys have a good line and linebackers. They're a playoff team. They can help me and I can help them."bengals.com
nem szoltak neki, hogy azt nem itt kell keresni? :irony:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
dan skuta is lemondott. ennek is nagyon orulok!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
lehet elfogult vagyok vele szembe, de én 1-2 hellyel előrébb tenném. jó edző nekünk, képes szarból várat építeni (lásd 2005 óta 3szor voltunk playoffba kis csapat létünkre.. az azért nem semmi)
2005: 11-5, playoff wc, palmer sérülése. ha verjük a vasast (későbbi sb bajnokot)... határ a csillagos ég. pehh!
2006: 8-8 hajszálon múlott a playoff 8-5 után 3 vereség, megemlíteném brad st. louis illetve graham nevét... pehh!
2007: 7-9 ...
2008: 4-11-1, fitzparick... kuka szezon, mondanám hogy pehh, de palmerral is csak 1-2 győzelemmel lenne több.. sztem.
2009: 10-6, playoff c.henry halála, csapat teljesen elfogyott a végére... pehh!
2010: 4-12 ... kuka szezon
2011: 9-7 teljesen új csapattal play off

ml w-l mutatója 69-74, ha nem nézzük a két kuka szezont (08,10) akkor 61-51!!!
továbbá sokat elért brown papánál az évek alatt..
kell ő a csapatnak.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ez alapján ML a 14. az edzők között.
Would you believe the third longest tenured head coach in the NFL is Marvin Lewis? The former Ravens defensive coordinator has been at it since 2003 and should be given credit for bringing this club back to respectability, with three playoff appearances since 2005. Considering Cincy hadn't gone in over a decade prior to his arrival, that ain't bad. But it's time to win a playoff game. Some Bengals fans are ready to see a new head coach on the sideline. At least they won't have to see Chris Crocker letting people run by him
Ti mit gondoltok erről?Rush
Egyetertek az egesszel, en azok koze tartozom aki viszont szeretne mar valami uj arcot latni az oldalvonalon85
pont amikor kezd minden jó irányba menni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ez alapján ML a 14. az edzők között.
Would you believe the third longest tenured head coach in the NFL is Marvin Lewis? The former Ravens defensive coordinator has been at it since 2003 and should be given credit for bringing this club back to respectability, with three playoff appearances since 2005. Considering Cincy hadn't gone in over a decade prior to his arrival, that ain't bad. But it's time to win a playoff game. Some Bengals fans are ready to see a new head coach on the sideline. At least they won't have to see Chris Crocker letting people run by him
Ti mit gondoltok erről?Rush
Egyetertek az egesszel, en azok koze tartozom aki viszont szeretne mar valami uj arcot latni az oldalvonalon


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez alapján ML a 14. az edzők között.
Would you believe the third longest tenured head coach in the NFL is Marvin Lewis? The former Ravens defensive coordinator has been at it since 2003 and should be given credit for bringing this club back to respectability, with three playoff appearances since 2005. Considering Cincy hadn't gone in over a decade prior to his arrival, that ain't bad. But it's time to win a playoff game. Some Bengals fans are ready to see a new head coach on the sideline. At least they won't have to see Chris Crocker letting people run by him
Ti mit gondoltok erről?


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Lee meg közel a lemondáshoz.nasheem
alig masfel honappal azutan, hogy kineveztek?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Murrayt kivágtuk (gondolom rutinosan viseli), Lee meg közel a lemondáshoz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
cordy glenn es mark barron is erkezik vizitre.Mikey
Egy sima, egy fordított.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
cordy glenn es mark barron is erkezik vizitre.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Ryans bolt betett nektek rendesen. Az Eagles 4. körért vitte őt a Texansyól, aki szerintem jobb játékos, és nincsen olyan vaskos sérülés története. Annak az üzletnek a fényében ez a trade teljesen elfogadható. 1 év van vissza a szerződéséből, ti legalább kaptatok érte valamit, mi pedig szereztünk egy rögtön bevethető, de sérülékeny játékost, aki ha nem válik be, év végén megy.lotus86
Persze értem én, hogy jövőre ellenérték nélkül mehetett volna el, de ahogy nektek megér egy próbát, nekünk is megért volna. A mostani romos Riversben is több a potenciál, mint egy 5. körös játékosban. A Ward afférig nagyon ígéretesnek tűnt. Mentálisan is erős a srác. Mauval ezer éve ismerik egymást. Gondolom fizikálisan is rendbe jött, mert különben nem igazoljátok. A sok sérülés biztos megtörte, de Zimmer és ML sok ilyen játékosból faragott már "embert".

De mindegy így alakult. Remélem nálatok magára talál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Riverst rohadtul sajnálom.
A 2008 draftunk ezzel nagyjából teljesen kuka. Rivers, Simpson, Caldwell, Shirley, meg az app state-es safety srác... Csak Sims lett használható.

Nem értem miért engedtük el egy 5. körért, ami alig több a semminél.

Newman-nel kapcsolatban egyetértek Mikey-val. Vélhetően és remélhetőleg alig lesz pályán. 8. backupnak meg csak jó lesz.nasheem
A Ryans bolt betett nektek rendesen. Az Eagles 4. körért vitte őt a Texansyól, aki szerintem jobb játékos, és nincsen olyan vaskos sérülés története. Annak az üzletnek a fényében ez a trade teljesen elfogadható. 1 év van vissza a szerződéséből, ti legalább kaptatok érte valamit, mi pedig szereztünk egy rögtön bevethető, de sérülékeny játékost, aki ha nem válik be, év végén megy.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Newman-nel kapcsolatban egyetértek Mikey-val. Vélhetően és remélhetőleg alig lesz pályán. 8. backupnak meg csak jó lesz.nasheem
😀

(szemelyes: annak idejen, mikor elkezdtem kovetni az nfl-t, a dallasbol 2 playa volt szimpatikus egybol: roy williams es newman. az egyik mar jatszott itt 2 evet, a masik pedig most erkezik. ez meg akkor is tetszik, ha mindketten csak levezetni jottek.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Riverst rohadtul sajnálom.
A 2008 draftunk ezzel nagyjából teljesen kuka. Rivers, Simpson, Caldwell, Shirley, meg az app state-es safety srác... Csak Sims lett használható.

Nem értem miért engedtük el egy 5. körért, ami alig több a semminél.

Newman-nel kapcsolatban egyetértek Mikey-val. Vélhetően és remélhetőleg alig lesz pályán. 8. backupnak meg csak jó lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
egy bolond százat csinál 😀

én glennt nem húznám be első körben. cb-re savaztam.gabtsi
Ja, nagyon veszi a nép a javaslatodat, sőt nyerte is a versenyt 😊

Glennt nem tartod jónak, vagy csak sok egy nem teljesen komplex Gért a 17es cetli? Nekem kifejezetten tetszik, hogy a fal szélén is használható lenne, mert ott azért elég vékonyak vagyunk. DeCastro persze egyértelműen jobb, de róla már lemondtam. Félek tőle, hogy Zeitler sem lesz bent a második körös húzásunkig, így leginkább Glennben bízom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kívánjunk neki sok sikert a giants-ben, aztán fogjuk a fejünket 1-2 év múlva h elengedtük.. :S

egyébként zimmer örül newman-nak és bízik hogy újra jó lesz. (nem is mondhatna mást..)


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rivers 😕

ami nem hajlik, az törik!