Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Michael Floyd fog workoutolni felénk. Azt mondják, hogy díva.Amadeus91
Irish srác, úgyhogy őt kivételesen elég sokat láttam. Túl szép lenne, ha hozzánk kerülne. Imádom Rome-t, de egy percig sem hiányozna ha a AJ-Ship-Floyd hármassal nyomnánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Michael Floyd fog workoutolni felénk. Azt mondják, hogy díva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Geno, Peko, Sims, Brockers belső négyes, MJ, Dunlap, Anderson, Cam Johnson és Moch kívül... Durva belegondolni mekkora nyomás lenne az ellenség irányítóján, főleg a meccsek második felében. Wow, tetszik!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor nem csak én néztem furcsán az első pár pickednél gabtsi 😀 Az volt a furcsa, hogy ugye nem voltál ott, és már beírtuk volna neked szavazás után Kirkpatrickot amikor jöttél Wrighttal 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
tegnap volt a fórumos, mock draft játék, sajnos technikai problémáim voltak, így gondolkodni nem sikerült az első körben, de mint később kiderült a következő körökben sem 😀

1/17 Cincinnati Bengals (az Oaklandtől): Kendall Wright, WR (Baylor)
1/21 Cincinnati Bengals: Michael Brockers, DT (LSU)
2/53 Cincinnati Bengals: David Wilson, RB (Virginia Tech)
3/83 Cincinnati Bengals: Jamell Fleming, CB (Oklahoma)
4/116 Cincinnati Bengals: Cam Johnson, DE (Virginia)
5/156 Cincinnati Bengals: Coryell Judie, CB (Texas A&M)
5/166 Cincinnati Bengals (a New Englandtől): Andrew Datko, OT (Florida State)
6/191 Cincinnati Bengals: Levy Adcock, OT (Oklahoma State)

nem lennék sztem elégedett ezzel a drafttal, de rá kellett jönnöm, hogy végig BPA-zni sem egyszerű, egyáltalán, de az az igazán nagy baj, hogy mások is húznak, nem csak én. hiába van terv, ha két pillanat alatt dől össze, sorban. sokkal jobb lenne ha csak egyedül lehetne válogatni.

teljes tracker:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2368gabtsi
Ja volt néhány meglepő picked (főleg a 2 első körös), nézegettem tegnap este.
Genya módon elvitték a guardokat előled az első körben nagyon magasan, sőt utána Zeitlert és Silatolut is. Meglepne, ha IRL is ez történne, de érdekes lesz. Koránt sem biztos, hogy Lewisék akkora neednek érzik a posztot. Ha Glenn is elszáll előttünk, akkor lehet, hogy G nélkül maradunk. A második körre várt guardokért óriási reach lenne a 21-es cetli. Ez esetben érdekes lehet a OT poszt erősítése (Collinst megpróbálhatnánk beljebb?). A Datko pick pl nagy kedvencem volt (Cam Johnson mellett), bár az még jobban tetszett volna, ha az első körben berántod Jonatán Martint (ha már DeCastro nem lehet 😊)
Kirkpatrickot vagy Doug Martint nem érzed jónak, azért nem húztad be őket?
Wilsont jobban bírod, mint Lamar Millert?

Érdekes játék a szurkolói mock. Minden elismerésem, hogy felkészültél. Még poén szinten is komoly meló lehet vele. Ríszpekt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
huha, ilyen draftot nem igazan szeretnek.

---

megnyugodhat mindenki, mar festik a csikokat az end zone-okban a pbs-ban. akinek van fb-ja, lathatja is a bizonyitekot a hivatalos bengals fb oldalon.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap volt a fórumos, mock draft játék, sajnos technikai problémáim voltak, így gondolkodni nem sikerült az első körben, de mint később kiderült a következő körökben sem 😀

1/17 Cincinnati Bengals (az Oaklandtől): Kendall Wright, WR (Baylor)
1/21 Cincinnati Bengals: Michael Brockers, DT (LSU)
2/53 Cincinnati Bengals: David Wilson, RB (Virginia Tech)
3/83 Cincinnati Bengals: Jamell Fleming, CB (Oklahoma)
4/116 Cincinnati Bengals: Cam Johnson, DE (Virginia)
5/156 Cincinnati Bengals: Coryell Judie, CB (Texas A&M)
5/166 Cincinnati Bengals (a New Englandtől): Andrew Datko, OT (Florida State)
6/191 Cincinnati Bengals: Levy Adcock, OT (Oklahoma State)

nem lennék sztem elégedett ezzel a drafttal, de rá kellett jönnöm, hogy végig BPA-zni sem egyszerű, egyáltalán, de az az igazán nagy baj, hogy mások is húznak, nem csak én. hiába van terv, ha két pillanat alatt dől össze, sorban. sokkal jobb lenne ha csak egyedül lehetne válogatni.

teljes tracker:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2368

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.nasheem
Nálam DeCastro-Glenn-Kirkpatrick-Trent Richardson-Floyd-Janoris Jenkins-LaMichael James-Alfonzo Dennard a sorrend, érték alapján (teljesen szubjektív, hozzáteszem). Ezeken kívül még DT vagy DE picken sem lepődnék meg első körben, én ilyesmire számítok. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
According to Alex Marvez with Fox Sports, Notre Dame wide receiver Michael Floyd said he has a scheduled visit with the Cincinnati Bengals this week.

According to NFLDraftScout.com, Missouri Western State University place-kicker Greg Zuerlein drilled a 57-yard field goal during a private workout with the Cincinnati Bengals on Monday.

- cincyjungle.com
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.nasheem
Jenkins-t próbálnám (néhai Gátőr CB).

Okoye--->Tampa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Cincyjungle szerint:

Közel Roland újraigazolása. Upshaw vizit,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.youtube.com/watch?v=QLAkGblNtXk&feature=related

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hoppácska!

Liz Mullen@SBJLizMullen
Free agent OG Jacob Bell formerly of the Rams, has agreed to terms on a 1 year deal with the Bengals #NFL


Nem egy zseni, de fasza backup lesz.nasheem
Whit-Wharton-Cook-Bell/Boling-Csöcsi

teljesen korrekt.Amadeus91
Azért jobban örülnék, ha Bell nem kezdene. Boling is kérdőjel még. Valószínű Bobby nem jön vissza, úgyhogy még mindig kell az elsőkörös G. Ha DeCastro vagy Glenn jön, esetleg Konz vagy legrosszabb esetben Zeitler, akkor tényleg jónak néz ki a falunk. Bell játszott RTt is. Collinsszal és Hudsonnal megvan a depth.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Hoppácska!

Liz Mullen@SBJLizMullen
Free agent OG Jacob Bell formerly of the Rams, has agreed to terms on a 1 year deal with the Bengals #NFL


Nem egy zseni, de fasza backup lesz.nasheem
Whit-Wharton-Cook-Bell/Boling-Csöcsi

teljesen korrekt.Amadeus91
+még ha egy G-t is húzunk drafton, akkor a mélység is meglehet. Így már tényleg nem merek tippelni, hogy mi lesz a 2 első körös húzásunk..na jó de: WR/CB 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hoppácska!

Liz Mullen@SBJLizMullen
Free agent OG Jacob Bell formerly of the Rams, has agreed to terms on a 1 year deal with the Bengals #NFL


Nem egy zseni, de fasza backup lesz.nasheem
Whit-Wharton-Cook-Bell/Boling-Csöcsi

teljesen korrekt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Rome csak 15 napra kell, hogy böribe vonuljon. Kíváncsi leszek mikor lépünk ill. lépünk-e felé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hoppácska!

Liz Mullen@SBJLizMullen
Free agent OG Jacob Bell formerly of the Rams, has agreed to terms on a 1 year deal with the Bengals #NFL


Nem egy zseni, de fasza backup lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Elsokoros safety?85
Barron nem rossz, de nem hiszem hogy rámegyünk. Azt mondjuk imádnám, ha egy újabb ND safety csatlakozna a kerethez, de Smithért végképp durva lenne az első kör. Sokkal valószínűbb, hogy Mays kap lehetőséget, esetleg Sand. Rendesen felvillanyoz 😊 Ha nem válnak be, akkor húzzunk jövőre safetyt. Sokkal jobb prospectek lesznek.

Mindenesetre az első meglepő lépésünk, de még ennek is inkább örülök!nasheem
Ennek en is orulok, szivesebben latok egy fiatalt akit mi draftoltunk a kezdoben mint Crockert aki hat nem egy klasszis NFL safety szinten. Amig nem volt mas addig jo volt, de abszolut ideje volt mas lehetosegek utan nezni.

A draft mert rohadt izgalmas iden, nagyon kivancsi vagyok mit huzunk az elso 3 pickkel


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elsokoros safety?85
Barron nem rossz, de nem hiszem hogy rámegyünk. Azt mondjuk imádnám, ha egy újabb ND safety csatlakozna a kerethez, de Smithért végképp durva lenne az első kör. Sokkal valószínűbb, hogy Mays kap lehetőséget, esetleg Sand. Rendesen felvillanyoz 😊 Ha nem válnak be, akkor húzzunk jövőre safetyt. Sokkal jobb prospectek lesznek.

Mindenesetre az első meglepő lépésünk, de még ennek is inkább örülök!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Elsokoros safety?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
cincyjungle szerint 8 csapathoz megy Kirkpatrick és egyik sem a Bengals.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
chris crocker már nem a csapat tagja.

engem meglep.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
#Bengals announce the release of safety Chris Crocker. He had 7 sacks and 3 INT in 46 games over the past 4 seasons for Cincinnati.

😊 - már csak darabra kell akkor valaki, ha Mays és Sands közül egyik sem nem válna be.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ha 17-re megvan decastro/glenn/konz, akkor 21-re felolem akar johet upshaw is.
(most ez nem upshaw ellen szol, hanem az elsokoros lb pick mellett en szemely szerint nem vagyok elkotelezve.)Mikey
Upshaw nálatok DE lehetne.vassadi
Épp ezért nem gondolom, hogy ő lenne a mi emberünk. Zimmer inkább a magas DEket favorizálja. Ráadásul futás ellen Dunlap is messze jobb nála, ő pedig ezzel együtt sincs pályán a 1downok jó részénél.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."