Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ha 17-re megvan decastro/glenn/konz, akkor 21-re felolem akar johet upshaw is.
(most ez nem upshaw ellen szol, hanem az elsokoros lb pick mellett en szemely szerint nem vagyok elkotelezve.)Mikey
Upshaw nálatok DE lehetne.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
We've pointed out several times before that a dark horse pick for the Cincinnati Bengals in the first round could actually be a linebacker, despite the fact Rey Maualuga, Thomas Howard, Manny Lawson are signed through 2012. Maybe a linebacker/defensive end hybrid that could be one of the top pass rushing prospects? That sounds pretty Lewisonian, right? According to Tony Pauline with Sports Illustrated and DraftInsider.Net, Bengals head coach Marvin Lewis is hoping that Alabama's Courtney Upshaw is still available when Cincinnati's on the clock with their second first-round pick.Cincy Jungle
ha 17-re megvan decastro/glenn/konz, akkor 21-re felolem akar johet upshaw is.
(most ez nem upshaw ellen szol, hanem az elsokoros lb pick mellett en szemely szerint nem vagyok elkotelezve.)Mikey
nee... Cornert feltétlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
We've pointed out several times before that a dark horse pick for the Cincinnati Bengals in the first round could actually be a linebacker, despite the fact Rey Maualuga, Thomas Howard, Manny Lawson are signed through 2012. Maybe a linebacker/defensive end hybrid that could be one of the top pass rushing prospects? That sounds pretty Lewisonian, right? According to Tony Pauline with Sports Illustrated and DraftInsider.Net, Bengals head coach Marvin Lewis is hoping that Alabama's Courtney Upshaw is still available when Cincinnati's on the clock with their second first-round pick.Cincy Jungle
ha 17-re megvan decastro/glenn/konz, akkor 21-re felolem akar johet upshaw is.
(most ez nem upshaw ellen szol, hanem az elsokoros lb pick mellett en szemely szerint nem vagyok elkotelezve.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Because he was still recovering from a dislocated left ankle, Wisconsin center Peter Konz was unable to perform at the NFL Scouting Combine or during Wisconsin's Pro Day on March 7. Instead Konz scheduled a personal workout in front of 12-15 NFL teams on Wednesday in Madison, Wisconsin, along with two linemen, Kevin Zeitler and Josh Oglesby.

According to Tyler Dunne with the Milwaukee Journal Sentinel, coaches from the Cincinnati Bengals attended the workout and conducted drills -- along with coaches from the New York Giants and Baltimore Ravens. This isn't the first time we've read a Bengals connection with Konz.Cincy Jungle
jo jel, hogy legalabb nezegetik maguknak lewisek a guard prospecteket.Mikey
Muszáj lesz. Sajnos még az is előfordulhat, hogy nem csak DeCastro, hanem Glenn is kimegy előttünk. Konzról C mellett inkább OT esélyt olvastam, de minden bizonnyal kettő között is szerepelhet. Zeitler szerintem jó lenne a falunkba bár játszani sajnos nem láttam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Because he was still recovering from a dislocated left ankle, Wisconsin center Peter Konz was unable to perform at the NFL Scouting Combine or during Wisconsin's Pro Day on March 7. Instead Konz scheduled a personal workout in front of 12-15 NFL teams on Wednesday in Madison, Wisconsin, along with two linemen, Kevin Zeitler and Josh Oglesby.

According to Tyler Dunne with the Milwaukee Journal Sentinel, coaches from the Cincinnati Bengals attended the workout and conducted drills -- along with coaches from the New York Giants and Baltimore Ravens. This isn't the first time we've read a Bengals connection with Konz.Cincy Jungle
jo jel, hogy legalabb nezegetik maguknak lewisek a guard prospecteket.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bengals announce preseason opponents, including national TV game at Atlanta (8/16), home games against the Jets and Packers, and a road game at Indy. Other than ATL game, exact dates TBD.Rush
jól hangzik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Bengals announce preseason opponents, including national TV game at Atlanta (8/16), home games against the Jets and Packers, and a road game at Indy. Other than ATL game, exact dates TBD.


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
a wr draftban elegge biztos vagyok, csak abban nem hogy hanyadik korben tortenik.
kerdes, hogy binns ajnarozasa mennyire komoly.
a simpson re-signban nem hiszekMikey
Persze, lesz WR draft. G után gondolom BPA jön, és ha jó helyen, jó érték kínálkozik WRben, akkor akár a második körben húzhatunk. Minél feljebb húzunk, annál kisebb lesz az esély Rome visszahozására.

Az az igazság, hogy a látványos játékai ellenére engem meglepne, ha bárki leigazolná. Így szerintem visszajön. Mi ismerjük, ő is ismer minket, így nekünk a legkisebb a rizikó. Lásd a "nagy" elődöket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
a wr draftban elegge biztos vagyok, csak abban nem hogy hanyadik korben tortenik.
kerdes, hogy binns ajnarozasa mennyire komoly.
a simpson re-signban nem hiszek
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
?! neki mikor is van a büntetése?Amadeus91
Még talán nem jogerős, de tuti a camp alatt próbálja majd letölteni. Mivel legendásan gyorsan tanul playbookot, így egy kiesett camp és a minimum 4 meccses eltiltás gondolom fokozottan csábító célponttá teszi a csapatok szemében. Ha igazolják valahova, akkor annak az akadozó zöld ellátás lesz az oka, nem a roster erősítése.nasheem
biztos ellesznek Cortland barátunkkal...

WR draft?Amadeus91
Nem annyira Simpson függő. Hamarabb lesz draft, mint Simpson re+sign (vagy sign bárhova). Sokkal inkább függ majd Rome visszahozatala a drafttól, mint fordítva.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
simpson st. louisba megy majd latogatoba, es nem a helyi bortont nezi meg, hanem a ramsnel vizitel majd.Mikey
?! neki mikor is van a büntetése?Amadeus91
Még talán nem jogerős, de tuti a camp alatt próbálja majd letölteni. Mivel legendásan gyorsan tanul playbookot, így egy kiesett camp és a minimum 4 meccses eltiltás gondolom fokozottan csábító célponttá teszi a csapatok szemében. Ha igazolják valahova, akkor annak az akadozó zöld ellátás lesz az oka, nem a roster erősítése.nasheem
biztos ellesznek Cortland barátunkkal...

WR draft?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
simpson st. louisba megy majd latogatoba, es nem a helyi bortont nezi meg, hanem a ramsnel vizitel majd.Mikey
?! neki mikor is van a büntetése?Amadeus91
Még talán nem jogerős, de tuti a camp alatt próbálja majd letölteni. Mivel legendásan gyorsan tanul playbookot, így egy kiesett camp és a minimum 4 meccses eltiltás gondolom fokozottan csábító célponttá teszi a csapatok szemében. Ha igazolják valahova, akkor annak az akadozó zöld ellátás lesz az oka, nem a roster erősítése.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
simpson st. louisba megy majd latogatoba, es nem a helyi bortont nezi meg, hanem a ramsnel vizitel majd.Mikey
?! neki mikor is van a büntetése?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
simpson st. louisba megy majd latogatoba, es nem a helyi bortont nezi meg, hanem a ramsnel vizitel majd.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kár h semmi nem változott. de így is fasza
amúgy iszonyat jól megvannak ezek a képek csinálva.

szerk: egyébként itt fel lelhető az összes mez (nem sok a változás).. nálunk AJ "pózol":


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
https://twitter.com/#!/Bengals/status/187206565659553792/photo/1/large
https://twitter.com/#!/Bengals/status/187207187339284481/photo/1
https://twitter.com/#!/Bengals/status/187206961606033412/photo/1
https://twitter.com/#!/Bengals/status/187207503069708288/photo/1

legalább nem rontották el. 😀 (maradt ua.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jones tuti nem lesz 3 CB, úgyhogy akár lehetne is returner. Ezzel csak ott a hibabont, hogy a PR nem igazán veterán műfaj.nasheem
28 éves Pacman, 2-3 éve lehet még returner poszton is.Amadeus91
Ne okvetlenül csak a kort nézd. Túl van 5 vagy 6(?) szezonon, 2 komoly sérülésen. Kapott és adott bőven. Mindezt 180 fonttal. Nem egy Bobbie, de erősen veterán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha tényleg jó kis speedster RBt draftolunk, akkor szerintem Scott repül. Sajnos úgy tűnik nincs benne több, de ezzel együtt nem volt kidobott pick. Ha Brown akár csak egyszer is 45ben lesz, az a szezon legnagyobb meglepetése lenne.
Crocker kezdeni fog. Remélem a szezon végén már nem 😊 Mindenesetre most nincs értelme safetyt draftoni, bár Barronról dumálgatnak velünk kapcsolatban is. Az elsőkörös húzásainkat luxus lenne rá költeni, a második körre meg már nem lesz bent. Hátul (6-7kör) húzhatunk safety, mert szoktunk 😊
Jones tuti nem lesz 3 CB, úgyhogy akár lehetne is returner. Ezzel csak ott a hibabont, hogy a PR nem igazán veterán műfaj.nasheem
28 éves Pacman, 2-3 éve lehet még returner poszton is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha tényleg jó kis speedster RBt draftolunk, akkor szerintem Scott repül. Sajnos úgy tűnik nincs benne több, de ezzel együtt nem volt kidobott pick. Ha Brown akár csak egyszer is 45ben lesz, az a szezon legnagyobb meglepetése lenne.
Crocker kezdeni fog. Remélem a szezon végén már nem 😊 Mindenesetre most nincs értelme safetyt draftoni, bár Barronról dumálgatnak velünk kapcsolatban is. Az elsőkörös húzásainkat luxus lenne rá költeni, a második körre meg már nem lesz bent. Hátul (6-7kör) húzhatunk safety, mert szoktunk 😊
Jones tuti nem lesz 3 CB, úgyhogy akár lehetne is returner. Ezzel csak ott a hibabont, hogy a PR nem igazán veterán műfaj.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
- brown rostertoltelek a campre, nem tobb.

- crocker 1 evig meg jo lesz, addigra kiderul maysbol es/vagy sandsbol lesz-e valami. ha igen, jo, ha nem, majd draftolnak egy elit ss prospectet.

- nehez kerdes, jones 4. szamu corner lesz, ha nem 5., siman elkepzelheto, hogy elsoszamu returner lesz, es tate tobb szerepet kap majd elkapokent. foxborough-ban volt 1 jo eve, amire akar lehetne alapozni is.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok!

Eddig még nem szóltam hozzá, mert a tudásom eléggé elmarad a tietektől, de lenne pár kérdésem, amire talán tudjátok a választ.

Mi értelme volt Aaron Brown leigazolásának, ha már ott volt Scott, Peerman, Leonard, jött BJGE és draftolni is akarunk, állítólag elég előkelő helyen futót?

Nem kellene-e Crocker elé húzni egy safetyt,
engem nem győzött meg a tavalyi játéka(pláne a WC meccs miatt haragszom rá)?!

Nem érné meg Brandon Tate-et feljebb tolni a depht-en és Pacmant tenni returnerbe? Persze ez függ attól is, hogy mennyi az igaz a Binns-ről zengett ódákból.

Kösz a válaszokat, nagyon jó a fórum, ne fogjátok vissza magatokat, én nagyon szeretem olvasgatni!!megyerikrisz
Először is üdv a fórumon! 😊
1. Aaron Brown nem tudom megéri-e a rostert, de szerintem nem. BJGE egyértelműen elsőszámű futó egyelőre, neki szánják Benson szerepét->meccsenként kb 20touch, ebből hozza ki amit tud. Scottot kivágni nem fogjuk, hátha villant. Leonard a jolly joker, aki bármiből képes 1st down csinálni így ő is marad, Peerman meg roster töltelék csak, úgy ahogy Brown is. Ez így 5RB, amiből 2nek van igazából szerepe, a többi csak úgy van. Drafton nagyon várunk egy futóra, de nem tudom, hogy Marvinék is így gondolják-e, nem-e akarják a minőséget rotációval pótolni :/ .
2. Crockert mi sem szeretjük, de egyelőre még ő a kezdő SS. Nelson FS poszton igen jó volt tavaly, nagyon örültünk páran amikor visszaigazoltuk. SS posztra van 2 ígéretes project játékos, Taylor Mays és Sands a Predator. Közülük, ha egy beválik akkor ez is megvan oldva, viszont ez még nem életbiztosítás hogy be fognak válni, de hátha. Drafton nem hiszem, hogy tudunk olyan játékost húzni, akit azonnal be lehet dobni a mélyvízbe, FA-n meg nem igazán van már jó SS, bár nem is vagyok képben annyira ezzel a poszttal kapcsolatban. Én bízok Zimmerben, hogy a Maysben rejlő potenciált ki tudja hozni, és fejben összekapni, hogy a pályán is bizonyítson, ne csak workout warrior legyen.
3. Special Teamben sokat kapnak a játékosok, pont ezért ha figyelembe vesszük, hogy Pacman jelenleg 3.számú CB (bár úgy érzem, ehhez Jason Allennek lesz még pár szava 😛 ), míg Tate valahol 4-5. számú WR Green-Jerome-Shipley és Hawkins mögött...akkor inkább őt törjék össze, mint Jonest. Plusz elvileg Tate nem volt olyan rossz visszahordó mint ahogy én láttam. A WR corpunk erősnek mondható, főleg ha Draftról még érkezik egy Jerome-mentesítő trafficban is elkapni tudó szörnyeteg, akit rotálnak majd WR2 pozícióban Simpsonnal, így Tate-re ez a szerep hárul csak, végezze el jól. Plusz Pacman nem tudjuk mennyire jó KR-ként, régen nem volt rossz puntoknál a Titansben, de rengeteget fumblizott, szóval nem éri meg erőltetni szerintem.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sziasztok!

Eddig még nem szóltam hozzá, mert a tudásom eléggé elmarad a tietektől, de lenne pár kérdésem, amire talán tudjátok a választ.

Mi értelme volt Aaron Brown leigazolásának, ha már ott volt Scott, Peerman, Leonard, jött BJGE és draftolni is akarunk, állítólag elég előkelő helyen futót?

Nem kellene-e Crocker elé húzni egy safetyt,
engem nem győzött meg a tavalyi játéka(pláne a WC meccs miatt haragszom rá)?!

Nem érné meg Brandon Tate-et feljebb tolni a depht-en és Pacmant tenni returnerbe? Persze ez függ attól is, hogy mennyi az igaz a Binns-ről zengett ódákból.

Kösz a válaszokat, nagyon jó a fórum, ne fogjátok vissza magatokat, én nagyon szeretem olvasgatni!!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
amobi okoye jovo het elejen erkezik vizitre. ez volt mar? most mar biztos.
nagyon komoly d-line rotation van mar nelkule is, de jo d-linemanbol sosem lehet eleg. 4. szamu dt-nek tobb mint korrekt lehetne.Mikey
Pont arról lesz nehéz meggyőzni, hogy a D snapek 30, max 40%-ával érje be. Durván jó falunk lenne vele. Tökéletes Geno pótlék. Azért reménykedem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
“He moved to essentially a different position with us, playing outside in a 4-3 after being in a 3-4, and he kept getting better as the year went on. He was very good against the run and in coverage, and this year I think we can take better advantage of him as a pass rusher.”

zimmer lawsonrol.

amobi okoye jovo het elejen erkezik vizitre. ez volt mar? most mar biztos.
nagyon komoly d-line rotation van mar nelkule is, de jo d-linemanbol sosem lehet eleg. 4. szamu dt-nek tobb mint korrekt lehetne.