Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem
++

Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊Mikey
Fogtam, azért írtam a le a reálist is. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
1/17 Floyd, 1/21 Dre
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem
++

Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Online hol követitek majd? Chat?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, de szerintem Dre és Floyd érkezik.

A fenti négyest még kiegészíteném Glenn-nel, Wright-tal és Martin-nal. Ha a 7ből bármelyik kettőt húzzuk, akkor elégedetten fekszem majd le, ha egyáltalán lefekszem 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hol kell aláírni ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris Jenkins
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Nugent ma aláírja a franchise tendert, aminek értelmében 2.65 millió dollárt fog keresni idén.
Ha nem állapodnak meg vele Blackburnék egy long-term contractben...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀Amadeus91
Valaki, aki megfizet érte 😊nasheem
vállalod? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀Amadeus91
Valaki, aki megfizet érte 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.
nasheem
Abszolut igaz

Amugy azon gondolkoztam hogy vajon az NFL csapatok hivatalos emberei vajon neha megnezik ezeket es rohognek rajtuk?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.

Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.

Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ja amugysincs semmi ertelme a mock draftoknak, vicces oket osszerakni ha jartas vagy a dologban meg lehet tippversenyeket tartani de amugy tokmindegy az egesz. Nagyon varom mar a csutortokot, remelem jo pick lesz.
A DE pickkel en is ugy vagyok mint ti, nalunk a rotacio megy arra meg en nem aldoznek egy elsokorost hogy rotaljuk. Amugy Geathersszel mi lesz mar?

Most kicsit elgondolkoztam a WR corpon, Green szuper, valaki izgalmas #2 WR a draftrol, Shipley szuper, Hawkins playmaker, Whalen Shipley 2, ha talalunk meg egy olyan elkapot aki hasonloan meg tudja nyujtani a palyat mint Green es tud a szelen jatszani akkor ezekkel a slot opciokkal plusz TE-k ugye kurva jok lehetunk. Remelem Daltonnal nem ut be a masodeves formaeses.


Erdekesseg: legutobbi ket drafton 4 probowlert huztunk, ez a legtobb az NFL-ben, es utoljara 2 rookie egy csapatbol valami 80-ban jutott be egyszerre probowlra


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nfl.com 7 koros mock draft, csak azert teszem be ide mert mar nagyon izgatott vagyok 😊 Azert erdekes hogy elso kor D, aztan 2-5. kor O (aztan megint 2 D). En amugy a D falat tovabbra sem latom akkora neednek, bar Fanene es 85
Azért én nagyon nagyon remélem, hogy ha fentmaradok hajnal 4ig majd, nem DE-t fogok hallani első húzásra. OG mellett CB-RB esetleg WR. Playmakerekre kell rámennünk szerintem, mert látható volt, hogy ha Green mellé villant valaki (Jerome, néha Hawkins, Leonard...) akkor az offense nagyon szép dolgokra lehet képes. DE is need lehet akár, de rotációba ne első kört áldozzunk már, MJ-Geathers-Dunlap+Harvey-J.Anderson rotáció mögé LUXUS lenne egy Coples...Kirkpatrickot imádnám, de lassan nincs olyan 1.körös CB vagy RB akinek ne örülnék 😊 ...de várom már a csütörtök-pénteket 😀MarioAna
valahogy nekem sem pont 1 első körös DE hiányzik... CB/WR/OL bármi, de minek a jól működő DL-ba újabb ember? Legutóbbi extrém mock amit olvastam..RGIII 1/1, Gilmore 1/3 (WTF?!), Claiborne csak 1/7..Blackmon 1/10 (előtte "ment ki" Floyd). Szerintem én nem is olvasok többet, megvárom a pénteket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez a 7 körös az egyik legtrébb mock lett. Ennél érdekesebb, hogy a mock draft centralban minden szakíró frissítette az egykörösét és mind a 4nél nálunk landol Dre. Ebből világosan következik, hogy ő tuti nem jön hozzánk 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
nfl.com 7 koros mock draft, csak azert teszem be ide mert mar nagyon izgatott vagyok 😊 Azert erdekes hogy elso kor D, aztan 2-5. kor O (aztan megint 2 D). En amugy a D falat tovabbra sem latom akkora neednek, bar Fanene es 85
Azért én nagyon nagyon remélem, hogy ha fentmaradok hajnal 4ig majd, nem DE-t fogok hallani első húzásra. OG mellett CB-RB esetleg WR. Playmakerekre kell rámennünk szerintem, mert látható volt, hogy ha Green mellé villant valaki (Jerome, néha Hawkins, Leonard...) akkor az offense nagyon szép dolgokra lehet képes. DE is need lehet akár, de rotációba ne első kört áldozzunk már, MJ-Geathers-Dunlap+Harvey-J.Anderson rotáció mögé LUXUS lenne egy Coples...Kirkpatrickot imádnám, de lassan nincs olyan 1.körös CB vagy RB akinek ne örülnék 😊 ...de várom már a csütörtök-pénteket 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Nem vagyok különösebben csalódott.
Így legalább láthatok majd pár Ponder to Simpson TD-t, mégha 1 évvel később is, mint szerettem volna. 😊
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Az egvilagon semmit nem jelent, najo valamit talan jelent de max annyit hogy masok hogy latjak a needjeinket; szoval nfl.com 7 koros mock draft, csak azert teszem be ide mert mar nagyon izgatott vagyok 😊 Azert erdekes hogy elso kor D, aztan 2-5. kor O (aztan megint 2 D). En amugy a D falat tovabbra sem latom akkora neednek, bar Fanene es Rucker is hianyozni fog, de Zimmer azert remelhetoleg felhozza egy szintre az uj szerzemenyeket.

A palya meg jol nez ki szerintem, bar a tigrissel ugy kulonlegesebb volt de igy esztetikailag talan szerintem jobban nez ki

1 (17) Quinton Coples, DE, North Carolina
1 (21) Dre Kirkpatrick, CB, Alabama
2 (53) David Wilson, RB, Virginia Tech
3 (83) Brian Quick, WR, Appalachian State
4 (116) Michael Egnew, TE, Missouri
5 (156) Rishard Matthews, WR, Nevada
5 (166) Michael Brewster, C, Ohio State
5 (167) Kheeston Randall, DT, Texas
6 (191) Najee Goode, LB, West Virginia


Hat Simpsont meg kicsit sajnalom - reszvetem Mikey, bar igazabol azt sajnalom hogy csak egy szezont kapott hogy bizonyitson. Kivancsi vagyok milyen lett volna ha elobb palyara kerul, tovabbra sem tudom elkepzelni hogy tenyleg akkora fogyatekos lenne hogy 3 evebe kerult ugyahogy megtanulni a playbookot


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkor most rövidesen kiderül hol látjuk viszont.nasheem
A Vikings-hoz írt alá.vassadi
Akkor meg van az a poszt, amire tuti költünk az első pickünkből.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Akkor most rövidesen kiderül hol látjuk viszont.nasheem
A Vikings-hoz írt alá.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
simpson 3 meccses eltiltást kapott a ligától.gabtsi
Egész jól megúszta. Akkor most rövidesen kiderül hol látjuk viszont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
simpson 3 meccses eltiltást kapott a ligától.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
fb-n néztem én is ezt a képet.
jó lett a b betű 😊 ...nekem a 'csíkozás' hiányzik az előzőből. (minden 2. 5yardos rész világosabb volt).


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nekem hiányzik a tigris 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."