Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1 órája olvastam kb. a Vikes topikban, hogy Dennard még bent van? ő egy jó pick lenne szerintem.Amadeus91
szintén megfordult a fejemben, draft előtt 1-2hónappal még 1.körben is elfogadtam volna, aztán kezdett esni az értéke. CB-ből sosem elég, bár egyelőre tényleg egy backup RB kellene...utána felőlem jöhet bármi, csak ne Scottban lássák a 2. RB-nk szerepét.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Eddig NAGYON JÓ a Bengals draftja!!!
Csak így tovább!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jay Gruden on Kevin Zeitler:

"Pretty smart. A lot smarter than I am. It’s kind of disturbing in that sense. But it’s very important. Not to mention, he can play center. Hopefully he’ll be a solid backup center for us if something happens to Cookie. We need that part of his game. The more he can do, the better he is. That’s part of the reason we had a major attraction toward him, because we feel like he’s a very versatile guy and a very smart guy and able to pick up an offense very early. That goes a long way.”
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
sanu ... nem ismeretlen számára a pálya közepén való játék.gabtsi
Szépen megfogalmaztad, hogy Schiano kvázi slot WR-ként játszatta végig. 😊
tipppelésbe már nem mennék bele, de sztem cb és wr dupla is lesz, értéktől függően.gabtsi
Szerintem tuti lesz (free) safety pick is, akárhogy nézegetem, én kevésnek érzem a Nelson-Mays-Sands-Miles sort, főleg darabszámra akkor is, ha elfogadom, hogy még Miles is future HOFer.

Azonkívül szerintem biztosra vehető az OL pick is, mert falemberből sosem lehet elég a csapatodban, és egy TE sem lepne meg.
A 4/116-os pickkel még mindenképpen valami olyan ember kellene, akiből relatíve hamar használható játékos lehet (backup RB!), a többivel meg lehet halászni a zavarosban, hátha kifog a csapat egy-két csiszolatlan gyémántot.

Hogy aztán az UDFA-król ne is beszéljünk, ugye Hawkins? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Moch migrénnel küzdött a szezon alatt, ezért nem volt a pályán.

polk és miller kapcsán és sérülésről és "mentális" problémákról olvasok, mint lehetséges oka a csúszásnak. nem tudom ez mennyire tántorítja el a csapatot. turbin viszont simán jó lenne, de bőven fasza ha tovább lövik a BPA-t.

brandon thompson óriási pick volt 93-ra. zeitler + thompson > decastro. Mikey már említette, hogy miként rogyott össze a védekezésünk sims, illetve egyéb minőségi belső falember hiányában. mindemellett tovább emelkedik a belső penetráció színvonala, peko se sims se jelentett sok vezélyt a QB-ra, ez most megváltozik. bpa ide v oda, bőven belefért a húzás.

sanu nemkülönben, bár én az elkapókkal mindig óvatos duhaj vagyok. remek kiegészítés lesz green mellé. az AJ által megnyitott területen lubickolhat, nem ismeretlen számára a pálya közepén való játék. nem csak, hogy draftoltak egy wr-t, de egyben egy újabb sarokelem a kirakós játékhoz.

tipppelésbe már nem mennék bele, de sztem cb és wr dupla is lesz, értéktől függően.gabtsi
Turbint én is csípem, csak ő inkább erőfutó...nagyon nagy játékokra a sebességéből adódóan nem képes, jó lenne ha látnánk 30-40yardos futásokat a szezonban, nem csak ilyen max 20 😉MarioAna
1 órája olvastam kb. a Vikes topikban, hogy Dennard még bent van? ő egy jó pick lenne szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Moch migrénnel küzdött a szezon alatt, ezért nem volt a pályán.

polk és miller kapcsán és sérülésről és "mentális" problémákról olvasok, mint lehetséges oka a csúszásnak. nem tudom ez mennyire tántorítja el a csapatot. turbin viszont simán jó lenne, de bőven fasza ha tovább lövik a BPA-t.

brandon thompson óriási pick volt 93-ra. zeitler + thompson > decastro. Mikey már említette, hogy miként rogyott össze a védekezésünk sims, illetve egyéb minőségi belső falember hiányában. mindemellett tovább emelkedik a belső penetráció színvonala, peko se sims se jelentett sok vezélyt a QB-ra, ez most megváltozik. bpa ide v oda, bőven belefért a húzás.

sanu nemkülönben, bár én az elkapókkal mindig óvatos duhaj vagyok. remek kiegészítés lesz green mellé. az AJ által megnyitott területen lubickolhat, nem ismeretlen számára a pálya közepén való játék. nem csak, hogy draftoltak egy wr-t, de egyben egy újabb sarokelem a kirakós játékhoz.

tipppelésbe már nem mennék bele, de sztem cb és wr dupla is lesz, értéktől függően.gabtsi
Turbint én is csípem, hatalmas figura csak ő inkább erőfutó...nagyon nagy játékokra a sebességéből adódóan nem képes, jó lenne ha látnánk 30-40yardos futásokat a szezonban, nem csak ilyen max 20 😉
szerk: na jó, gyors ő is így nézve a videót.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Moch migrénnel küzdött a szezon alatt, ezért nem volt a pályán.

polk és miller kapcsán és sérülésről és "mentális" problémákról olvasok, mint lehetséges oka a csúszásnak. nem tudom ez mennyire tántorítja el a csapatot. turbin viszont simán jó lenne, de bőven fasza ha tovább lövik a BPA-t.

brandon thompson óriási pick volt 93-ra. zeitler + thompson > decastro. Mikey már említette, hogy miként rogyott össze a védekezésünk sims, illetve egyéb minőségi belső falember hiányában. mindemellett tovább emelkedik a belső penetráció színvonala, peko se sims se jelentett sok vezélyt a QB-ra, ez most megváltozik. bpa ide v oda, bőven belefért a húzás.

sanu nemkülönben, bár én az elkapókkal mindig óvatos duhaj vagyok. remek kiegészítés lesz green mellé. az AJ által megnyitott területen lubickolhat, nem ismeretlen számára a pálya közepén való játék. nem csak, hogy draftoltak egy wr-t, de egyben egy újabb sarokelem a kirakós játékhoz.

tipppelésbe már nem mennék bele, de sztem cb és wr dupla is lesz, értéktől függően.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Én bizony 4előtt lefeküdtem a DT pick után...viszont visszanézve a highlight videókat, ezek állatok (mind2 😀 ). Rotációban nagyon jók lehetnek.
Én mondtam, hogy Sanu megérdemli a tigrises mezt a történtek után, és még jól is jártunk vele 😊 . Moch-ra nagyon nagyon kíváncsi vagyok, tavaly egész szezonban sérült volt igaz, azért nem került pályára?

A bent lévő RB-kre kicsit ráálltam.
Miller, Polk, Rainey,esetleg Hillman? Youtube illetve bowl.hu prostpect ismertetők alapján:

Miller: 1. kör vége-2.körbe várt speedster futó, erre 4.körről beszélünk és bent van. Amennyi needünk igazából nincs, és amennyi pickünk van, érte megérné feljönnünk. Kombájnon is 4.40-et futott, a bent lévők közül a leggyorsabb papíron, Hurricane is, ő nagyon nagy steal lenne itt szvsz, szeretném 😊 .

Polk: inkább erőfutó alkat, de ahhoz képet gyorsnak tartják. Nagyon jól blokkol passznál, ez előny lehet, ha mint 3rd down back számítanak rá. Sérülékeny, de nálunk szituációs-rotációs RB lenne, tehát ez annyira nem gond. Videók alapján nem tűnik lassúnak, de nem is egy CJ-DHB szint. Neki annyira nem örülnék, de ha ő jön akkor se leszek szomorú.

Rainey: Elit sebesség és irányváltó képesség. Bármelyik playben képes TD-t futni. Cserébe kicsi, nagyon. Szituációs szerepet kaphat, visszahordóként pl. Nekünk az Tate személyében adott, ergo nem hiszem, hogy nekünk kell.

Hillman: na ő egy puskagolyó, komolyan. Videón keresztül is feltűnik, hogy borzaszóan gyors. Ha kiszabadul őt nem fogják meg...ha kiszabadul, ugyanis nem egy olyan futó aki kitör 3ember keze közül, de nem is ez a szerepe. A lyukakat nagyon jól veszi észre, és hihetetlen milyen irányváltásokra képes. "Igazán olyan csapatba passzolna, ahol van egy igazi erőfutó mellette." -->ez nálunk adott. Megvan benne a faktor, hogy egy Scott v2.0 legyen sajnos, de az is, hogy nagyot villan. Pont egy ilyenre van szükségünk (mármint aki villan 😛 ), ha Millert elviszik, akkor nálam ő a 2. a listámon.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bízzunk a stáb szemében.nasheem
Feltétel nélkül bízok. 😊

Ha Miller vagy Polk Cincyben landol, kibontom a bort, ami a hűtőben van bekészítve.
Viszont a DE-OLB hibridet én nem érzem szükségesnek, Moch gyakorlatilag olyan, mintha idei draft lenne.
Persze jóból sosem árt meg a sok.

18:00-kor kezdünk ma, igaz?Mikey
Ja-ja, jó lesz végre normális időben lefeküdni 😊
És igen, Moch tényleg olyan, mintha most draftolnánk. Vele nálam is A-s a draftunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bízzunk a stáb szemében.nasheem
Feltétel nélkül bízok. 😊

Ha Miller vagy Polk Cincyben landol, kibontom a bort, ami a hűtőben van bekészítve.
Viszont a DE-OLB hibridet én nem érzem szükségesnek, Moch gyakorlatilag olyan, mintha idei draft lenne.
Persze jóból sosem árt meg a sok.

18:00-kor kezdünk ma, igaz?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ahogy olvasom, a kinti okosok oda és vissza vannak kétszer a Bengals eddigi draftjától, egyesek a legjobbnak is tartják.

Utóbbit nem tudom sem erősíteni, sem cáfolni, mert rá se néztem a többi csapat draftjára, de a Bengalsé nekem eddig simán A.

Hatalmas need volt a CB és a G, első körben érkezett két helyből kezdésre esélyes játékos.
Ugyanígy nagy need volt a #2 WR szerepköre, érkezett is egy tökéletes pick.
A D-line rotáció elfogyott Fanene és Rucker eligazolásával, Sims sérülékeny (50 yarddal több engedett futás, ha ő nincs!), jött is két futás ellen nagyszerű DT, akik egyből bevethetőek.

Komolyan, ha jön még egy olyan RB, aki stílusra tökéletes ellentéte Green-Ellisnek, akkor ha a többi picket kidobják az ablakon, akkor is minden kérdést felkiáltójellé tettek Lewisék.

Jó érzés Bengals szurkolónak lenni.Mikey
Valaki a bowl.hu streamen is bedobta, hogy miénk a legjobb draft. Igazából ez megmondhatatlan (nekem a Vasas és a Ravens triója is nagyon jónak tűnik), mindenesetre ígéretes ötöst raktunk össze az első két napon. Still passz rushban talán még jobb, mint futás ellen. Tökéletes elegynek tűnik a DL. Egy jó kis külső QB terrorizátor kellene még, de van is bent ilyen. Peko mindenesetre aggódhat a kezdő posztjáért jövőre, Hayden meg valószínűleg kuka lesz.

Ha Miller vagy Polk nálunk landol akkor én is maradéktalanul elégedett leszek. Ha nem jön használható RB, akkor decastro és Miller kihagyása miatt lesz hiányérzetem, de ezt az idő majd remélem orvosolja 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Van még bent papíron jó ember bőven. Miller vagy Polk nagyon kellene. Nem hiszem, hogy Scott a mi emberünk. Remélem Grudenék sem vele terveznek. Ott van még Streeter, Criner, Toon, Cam Johnson, Ronnell Lewis, Manning, Datko. Mind használható lenne valamire. Biztos van jónéhány ST ígéret is, de őket nem ismerem. Safetyt sem igazán tudnék mondani. Néztem ki vannak bent, de számomra ismeretlen mind. Antonio Allen-ről írnak olyanokat ami alapján elvileg passzolhat Zimmerék rendszerébe.

A mai kívánságlista Miller vagy Polk, és egy jó kis OLB/DE hibrid. A többi mindegy. A fentiek közül jó lenne egyet-kettőt nálunk látni, de ki csapatoktól is jöhetnek tök jó szituációs játékosok. Bízzunk a stáb szemében.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ahogy olvasom, a kinti okosok oda és vissza vannak kétszer a Bengals eddigi draftjától, egyesek a legjobbnak is tartják.

Utóbbit nem tudom sem erősíteni, sem cáfolni, mert rá se néztem a többi csapat draftjára, de a Bengalsé nekem eddig simán A.

Hatalmas need volt a CB és a G, első körben érkezett két helyből kezdésre esélyes játékos.
Ugyanígy nagy need volt a #2 WR szerepköre, érkezett is egy tökéletes pick.
A D-line rotáció elfogyott Fanene és Rucker eligazolásával, Sims sérülékeny (50 yarddal több engedett futás, ha ő nincs!), jött is két futás ellen nagyszerű DT, akik egyből bevethetőek.

Komolyan, ha jön még egy olyan RB, aki stílusra tökéletes ellentéte Green-Ellisnek, akkor ha a többi picket kidobják az ablakon, akkor is minden kérdést felkiáltójellé tettek Lewisék.

Jó érzés Bengals szurkolónak lenni.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az ellenfél irányítója ki sem fog merni jönni a második félidőre. Há' milyen D-line rotáció van kialakulóban?!

Sanunak kúúúrvára örülök. Nem láttam sok Rutgers meccset, az tény, de azon a néhányon nagyon tetszett.

A S picket hiányolom, de úgy látszik, Zimmerék komolyan bíznak Sandsben, Maysben és Milesban is.

Ma lehet BPA-zni, miután a backup RB-t behúzza a csapat 4. körben.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy solid draft volt minden vágyunk, és előzetesen azt gondolom meg is kaptuk. nyilván majd a pályán, illetve egy két év múlva fog kiderülni a valóság, de én elégedetten álltam fel a székből. és gecire fáradtan 😊

lamar miller még mindig bent van, van 3db ötödik kör, ha tényleg akarják simán tudnak jönni érte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Huh, érdekes. Dre, Zeitler, Still, Sanu és Thomson. 2 kezdő, 1 potenciális kezdő és 2 rotációban nagyon durva játékos. RBt és LB kicsit hiányolom, de Thomson valószínűleg kihagyhatatlan volt a 3. kör végén (szerintem Lamar Millier is az lett volna). B+ így is.

Milyen DL lesz ebből? Geno, Peko, Sims, Still, Thomson, Dunlap, MJ, Geathers, Anderson, Harvey, ja és még hayden is. Én biztos nem láttam mélyebbet. Fanene és Rucker elfelejtve 😊
Mit fogunk művelni ezekkel a srácokkal a meccsek második felében! Nem véletlenül erősíti az OLt a Vasas. Érezték a veszedelmet 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Still jó pick, de ilyennel nyitni: "Just to be a man on that defense hopefully I can give them what they need to go to the Super Bowl." Noooormális????

Sanu viszont végül megkapta a várva várt telefont 😊

Eddig tetszik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
pont akartam írni, hogy szimpatikusan draftol a Bills, Gilmore és Glenn is jó...a mi kiszemeltjeinket húzzák, akik nem lettek tigrisek...nem is állítottak fel scout listát, megnézték a Bengalsnak kit írtak mockban, aztán ha bentvan akkor húzzák 😀 .
szerk:
búúúús panda lettem. Hill-->Jets. 😕 Akkor maradnak az RB-k akikben bízok, de érzem a zavart az erőben...LB-DE-DT pick aurája csapta meg az orromat, hülyeséget fogunk csinálni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Valamelyik predator-mauler a kettő közül csak beválik 😀 ...eddig tetszik a draft, Wharton utódát (Silatolu) ütemesen BOO-zták, alakul a hangulat 😊, jönnek a fun pickek 😀MarioAna
azért a Glenn-Bills dolog csodaszép, Bills szemszögből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Valamelyik predator-mauler a kettő közül csak beválik 😀 ...eddig tetszik a draft, Wharton utódát (Silatolu) ütemesen BOO-zták, alakul a hangulat 😊, jönnek a fun pickek 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Safetyt se várok, max a késői körökben darabra... Nelson adott, Mays+Sands project...nincs igazi kezdő SS-ünk, de nem hiszem, hogy van bent már kezdő szintű SS, bár nem ismerem a classt...btw Crockert nem kivágtuk? NFL.com-on még rosteren van nálunk :o .
Upshaw, Branch out, remélem elfogynak lassan, úgyhogy jöhet egy számomra is tetszetős pick. 😀MarioAna
ja, mint a Taylor Mays fan club két veteránja mi már nagyon várjuk, hogy Mays legyen a kezdő. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Safetyt se várok, max a késői körökben darabra... Nelson adott, Mays+Sands project...nincs igazi kezdő SS-ünk, de nem hiszem, hogy van bent már kezdő szintű SS, bár nem ismerem a classt...btw Crockert nem kivágtuk? NFL.com-on még rosteren van nálunk :o .
Upshaw, Branch out, remélem elfogynak lassan, úgyhogy jöhet egy számomra is tetszetős pick. 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Upshaw-tól megmenekültél MarioAna 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem lepődnék meg ha aktívak lennénk ma is, és akar feljön ék meg egy pickre a masodikba.gabtsi
Ha nem is egy plusz 2. körös pickkel kapcsolatosan, de:

Bengals head coach Marvin Lewis isn't ruling out the team moving up in the second round, according to tweets by Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer and Geoff Hobson of Bengals.com. - Cincy Jungle

Kezdhetünk megbarátkozni az Upshaw pickkel.Mikey
Remélem addigra kiviszik előlünk az összes használható DE-t, aztán jöhet a WR-RB kombó :rolleyes: 😀MarioAna
S pick?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
nem lepődnék meg ha aktívak lennénk ma is, és akar feljön ék meg egy pickre a masodikba.gabtsi
Ha nem is egy plusz 2. körös pickkel kapcsolatosan, de:

Bengals head coach Marvin Lewis isn't ruling out the team moving up in the second round, according to tweets by Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer and Geoff Hobson of Bengals.com. - Cincy Jungle

Kezdhetünk megbarátkozni az Upshaw pickkel.Mikey
Remélem addigra kiviszik előlünk az összes használható DE-t, aztán jöhet a WR-RB kombó :rolleyes: 😀

Burrow > Luck valaha is