Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Viszont ha Andy fejlődik is, akkor a minimum a 16-0.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jövőre meglehet a PO, viszont ehhez kisebb csoda kell. A Ravens egyre jobb, a Steelers meg hozza a formáját úgyis, illetve ők sem draftoltak rosszul sőt!
Én a Wild-Card helyben bízok, az meglehet, ha Dalton teljesítménye nem esik vissza, lesz egy használható futójátékunk. Jah, meg persze Green mellé Sanu hozza azt, amiért draftoltuk. A Defense az rendben lesz, miattuk nem félek 😊 .MarioAna
Ugyan már. Ha Red nem esik vissza, akkor a Ravenst simán basszuk oda-vissza. A Vasas a kérdés csak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ahh, a klasszikus "jó draft -> megyünk a Super Bowlba" effektus 😀 süldő koromban bizony én is beleestem ebbe a hibába, anno a Ravens draftjai kapcsán. Tessék is örülni amúgy neki, de azért finoman tessék a nektárból kortyolni.

Először a pozitív szezon legyen meg.. ha jól tudom az se nagyon sikerült kétszer egymás után Cincy-ben, úgy sacc per kábé... az elmúlt 3 évtizedben? 😛Igor
Az jó jel, hogy jöttél beszólni. Korábban annyira lesajnáltak voltunk, hogy még baszogatni sem akart senki. Végre a térképen vagyunk!

És persze. a jó draft még nem visz a SB-ra. Van aki érti a viccet, van aki nem 😉 3-4 jó draft és egy kis szerencse viszont már könnyen SB-ba vihet. Megjegyzem nem ez volt az első jó draftunk. Az előző kettőről már tudjuk, hogy jó volt, erről még csak reméljük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Jövőre meglehet a PO, viszont ehhez kisebb csoda kell. A Ravens egyre jobb, a Steelers meg hozza a formáját úgyis, illetve ők sem draftoltak rosszul sőt!
Én a Wild-Card helyben bízok, az meglehet, ha Dalton teljesítménye nem esik vissza, lesz egy használható futójátékunk. Jah, meg persze Green mellé Sanu hozza azt, amiért draftoltuk. A Defense az rendben lesz, miattuk nem félek 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jól van, te is érzed, hogy baj lesz, már most jössz erőfitogtatni. 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Ahh, a klasszikus "jó draft -> megyünk a Super Bowlba" effektus 😀 süldő koromban bizony én is beleestem ebbe a hibába, anno a Ravens draftjai kapcsán. Tessék is örülni amúgy neki, de azért finoman tessék a nektárból kortyolni.

Először a pozitív szezon legyen meg.. ha jól tudom az se nagyon sikerült kétszer egymás után Cincy-ben, úgy sacc per kábé... az elmúlt 3 évtizedben? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
For those playing at home, the Bengals have assigned the following jersey numbers: BenJarvus Green-Ellis 42, Dre Kirkpatrick 27, Kevin Zeitler 68, Devon Still 75, Mohamed Sanu 12, Brandon Thompson 79, Orson Charles 87, Shaun Prater 38, Marvin Jones 82, George Iloka 43, Dan Herron 34.
Amugy Boom-ra kíváncsi vagyok, egyetemen közönség kedvenc volt, reméljük itt is megragad majd, annyira azért nem lesz nehéz a mostani RB csapat mellett.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azert bar en nem vagyok elajulva Burfict gyorsasagatol, de szoval az hogy valaki egyetemen problemas nem feltetlen jelenti hogy itt is ugyanolyan hulye lesz. Egyetemen Burfict egy hatalmas kiraly, tudja hogy majd 1/2 koros pick lesz, mindenki ismeri, az elet olyan mint a Blue Mountain Staten, persze hogy problemas - nyilvan sokak mar korabban felfogjak hogy nem art okosabbnak lenni az egyetem alatt is, de van aki nem - de azert ha UDFA-kent bekerul az NFL-be szerintem jo esely van ra hogy nem lesz olyan hulye mint egyetemen volt.

Lehet csak magamat akarom meggyozni 😊

Amugy azon gondolkozom hogy lehet kene vennunk jegyeket a Super Bowlra amig kicsit alacsonyabbak az arak hamar ugyis tudjuk hogy a Bengals ott lesz majd 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A WLB és SLB kezdő és backup párosaink szerintem teljesen rendben vannak. Howard-Moch és Lawson-Muck ugyebár. Még korra és tapasztalatra is ideális felállás. A depth is jó (különösen Evanst bírom, de Reyről is olvasni jókat).
Középen viszont Mau mögött Skuta engem nem nyugtat meg. Ott esetleg használható lenne (kizárólag futás ellen) Burfict. Ezzel 2 gondom van. Egyrészt Mau is elsősorban futás ellen jó, másrészt nem tudom hogy a mentális problémák mennyire orvosolhatóak. Jó ebben Marvin, de Burfict kiemelten hendikepes eset.

Az egész LB korp tök rendben van, csak Maunak kellene kinőni magát végre igazi vezérré. Dalton mellett ez a másik legfontosabb kérdés, amire választ kaphatunk idén.nasheem
én is pont Mau miatt kérdem, mert ha esetleg Burfict tényleg olyan Ray Lewis 2.0 AFC North Top Dog lesz, mint ahogy kint sokan tudni vélik ("szakemberek", fanok...) akkor csak nem dobnák sutba Maut sem. Nem?

Elég durva feltételezés tudom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A WLB és SLB kezdő és backup párosaink szerintem teljesen rendben vannak. Howard-Moch és Lawson-Muck ugyebár. Még korra és tapasztalatra is ideális felállás. A depth is jó (különösen Evanst bírom, de Reyről is olvasni jókat).
Középen viszont Mau mögött Skuta engem nem nyugtat meg. Ott esetleg használható lenne (kizárólag futás ellen) Burfict. Ezzel 2 gondom van. Egyrészt Mau is elsősorban futás ellen jó, másrészt nem tudom hogy a mentális problémák mennyire orvosolhatóak. Jó ebben Marvin, de Burfict kiemelten hendikepes eset.

Az egész LB korp tök rendben van, csak Maunak kellene kinőni magát végre igazi vezérré. Dalton mellett ez a másik legfontosabb kérdés, amire választ kaphatunk idén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ahogy MarioAna írja. Esetleg SLB.

---

Valahogy én is így vigyorgok a draft óta.



Ha sikerül megtartani az alapembereket, senki nem menti meg a Bengalst a sorozatos AFC North győzelmektől.
Félelmetesen jó alapanyag van Lewis, Gruden és Zimmer kezében.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
egyébként ha Burfict beváltja a hozzáfűzött reményeket - hála Zimmer és Marvin munkásságának - akkor ő, egy szituációs pass rusher lehet, vagy akár alkalmas lenne OLB-nek NFL szinten?Amadeus91
MLB (ILB). Nem pass rusher, inkább futás ellen pusztít.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
egyébként ha Burfict beváltja a hozzáfűzött reményeket - hála Zimmer és Marvin munkásságának - akkor ő, egy szituációs pass rusher lehet, vagy akár alkalmas lenne OLB-nek NFL szinten?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Burfict nem hazudtolta meg magát. 😊

"I didn’t get drafted like I wanted to, but I’m blessed to be on an NFL team."

"I’m going to go in the first week and take notes of what he’s [Rey Maualuga] doing. I’m going to perfect my style of football. Hopefully, I’m either playing beside him, backing up or I’m starting. Either way, I’m happy to be on the team."

"I feel comfortable being coached by him," Burfict said of Marvin Lewis. "I know that I’m a first, second round pick and the Bengals got a steal in the draft because nobody drafted me."

Persze igaza is van. Simán kezdő potenciállal bír. Ha pedig valaki kezelni tudja, az Marvin és Zimmer.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Grat a draftotokhoz,faszának tűnik!

Remélem,bőrfikt jó lesz,és hamarosan élesben találkoznak dekasztróval.

Smashmouthfootball 😀 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burfict? Média hacknek jó. Szerintem kezelhetetlenül hülye. Szép feladat a stábnak, persze főleg Marvin-nak.


Minden pick magyarázható és nagyon bejöhet. A DeCastro kérdéskört már kitárgyaltuk. Devon Still ugyan az DTben, mint Dunlap volt DEben. Hatalmas esély. Talán jöhetett volna RB. LMJ pl bent volt. Ha tudják Marvinék, hogy a 3. végén még egy parádés DT lelhetünk, talán mást húznak, de koránt sem biztos. LMJt szeretem nagyon és akartam is, de elég sok hang szólt ellene és nem is igazán az a stílus, akit mi kerestünk.

Sanu egyértelmű volt. Egyáltalán nem slot WR ő. Sokkal több van benne. A Rutgersben folyamatosan újonc QBkel verte a sors, akik örültek, ha rövid route-on megtalálták. Ezért rohangált középen. Az igazi helye a pálya szélén van, de pont a múltja miatt lesz univerzális játékos. Nekem úgy tűnik nagyon őt akartuk és nagyon nem véletlenül. A+ pick.

Thompsonnal valóban kicsit túltöltöttük a DLt, de a north-ban soha nem lehet elég bivaly falad. Azon a helyen őt elhozni... több, mint mák. Jöhetett volna helyette Lamar Miller. Előrébb lennénk egy 10-12 carrys RB-vel, mint egy a snap-ek 40%-nál fent lévő állat DTvel? Alakulhat persze úgy, hogy Miller fasza kis kezdő RB lesz, de Thompson biztos fasza kis kezdő (szintű) DT lesz. Nagy hiba ez sem volt.

A 4 körben sajnos Miller és Turbin is messze felettünk elkelt. TE kellett. Charlest nem ismertem, de minél többet tudok meg róla, annál jobb picknek tűnik. Kellett Gresham mellé egy elkapó TE. Charles sokkal vertikálisabb, mint Coffman volt. Sőt megkockáztatom Greshamnél is jobban megnyújthatja a pályát. Ha kicsit magasabb enne bőven egy körrel feljebb megy el. Azt hiszem ő lesz a kedvenc pickem.

Az egyetlen hiba szerintem, hogy Prater helyett nem nyúltuk le Rainey-t a Vasas elől. Persze A fiatal CB is jó opció volt, reméljük sikerül majd a PSben jegelni, amíg be nem érik.
Az utolsó 3 pickből pedig szerintem egyértelműen kihoztuk a maximumot. Iloka különösen nagy fogás, de Herron is az. Egy atom szar fal mögött játszott, így nem tl látványosak a számai. A 40yardja sem túl jó, de rohadt hamar eléri a csúcssebességét és ésszel fut. Használhatónak tűnik. Polk persze valószínűleg jobb lett volna, de őt meg sem néztük, így vakon meg még hatodik kört sem akartunk érte adni. Kíváncsi leszek mit írnak az ő canossájáról.

Ha DeCastro és Rainey nem az ellenségnél landol, azt mondom A++. Van egy kis félelem bennem, de majd elmúlik. Nagyszerű meló volt ez így is, nem kérdés.

Csatlakozom a camp várókhoz. Jöhetne már a következő stáció!

Szerk.: Az sem tetszik, hogy Streeter a Ravensnél landolt. Gondolom neki és a PS néz ki. Jó lenne a waiverről elhozni, de elég vastagon lettünk WRrel mi is. Nem nagyon látom a helyét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jáj gyerekek. bárhogyan nézem ezt a 2012-es draft osztályt, úgy áll a farkam, mint a fagyott kutya lába (má' bocsánat).

nagyon sok fog Andyn múlni, remélem nem okoz csalódást, és akkor nagy éveknek nézünk elébe. alig várom, a szezont, elválik a szar a víztől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burfict-t ... Camp-t ... draft-t
Tudom bunkó vagyok, hogy ilyeneken lovagolok, de nagyon bassza a szemem.
Burfictet, campet, draftot.Mikey
Bunkó nem vagy, csak tanárnénis 😊
Amúgy tök igazad van, próbáljuk helyesen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Burfict-t ... Camp-t ... draft-t
Tudom bunkó vagyok, hogy ilyeneken lovagolok, de nagyon bassza a szemem.
Burfictet, campet, draftot.Mikey
azért így írom, mert pl. nem tudom, hogy draftot, vagy draftet, hallottam már draftnak és dreftnek is, így mindenki úgy képzeli oda, ahogyan ismeri. De, ha zavaró, akkor a jövőben oda fogok rá figyelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Burfict-t ... Camp-t ... draft-t
Tudom bunkó vagyok, hogy ilyeneken lovagolok, de nagyon bassza a szemem.
Burfictet, campet, draftot.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
burfict? ugy 2 honapja meg 1. koros pickkent is orultem volna neki. most udfa-kent sem tudom, hogy oruljek-e. mondjuk ezzel a pickkel qrvanagyot nyerhet a bengals...Mikey
nagyon vártam Burfict-t, miután Marvin személyesen beszélt vele. Zimmer, Lewis... ha megértetik vele, hogy viselkedjen, akkor elit játékos lesz. Egy Camp-t megér.Amadeus91
ráadásul benne megvan a pusztítás iránti vágy, a gyilkos ösztön. Azért az LB-inkre ez nem jellemző, reméljük tudja magát fegyelmezni, és akkor nagy fegyver lehet 😊 .MarioAna
"I’m going to go in the first week and take notes of what he’s doing," Burfict said of Maualuga. "I’m going to perfect my style of football. Hopefully, I’m either playing beside him, backing up or I’m starting. Either way, I’m happy to be on the team.’’

Read more: http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-04-29/bengals-sign-mercurial-linebacker-vontaze-burfict#ixzz1tRiPVfRD

Bengals’ coach Marvin Lewis has kept an eye on Burfict since ASU’s Pro Day, the linebacker said. The Bengals were in need of a running back in the sixth round and drafted Ohio State running back Dan Herron with their last pick. Lewis told Burfict he’d give him a call if Burfict wasn’t drafted in the seventh round because the team in thin at linebacker.

And that’s exactly what happened.

“I feel comfortable being coached by him,” Burfict said. “I know that I’m a first, second round pick and the Bengals got a steal in the draft because nobody drafted me.”

Amennyire kivehető a kintiek hozzászólásaiból, a többség win-win helyzetnek tartja ezt a húzást, mivel nem került pickbe, gyakorlatilag csak nyerhetünk vele. A draft-t pedig mindenki imádja idén. "Put up a picture of Weeden, Flacco and Ben and say “kill, kill, kill!”" - egy hsz a Burfict témához.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
burfict? ugy 2 honapja meg 1. koros pickkent is orultem volna neki. most udfa-kent sem tudom, hogy oruljek-e. mondjuk ezzel a pickkel qrvanagyot nyerhet a bengals...Mikey
nagyon vártam Burfict-t, miután Marvin személyesen beszélt vele. Zimmer, Lewis... ha megértetik vele, hogy viselkedjen, akkor elit játékos lesz. Egy Camp-t megér.Amadeus91
ráadásul benne megvan a pusztítás iránti vágy, a gyilkos ösztön. Azért az LB-inkre ez nem jellemző, reméljük tudja magát fegyelmezni, és akkor nagy fegyver lehet 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
burfict? ugy 2 honapja meg 1. koros pickkent is orultem volna neki. most udfa-kent sem tudom, hogy oruljek-e. mondjuk ezzel a pickkel qrvanagyot nyerhet a bengals...Mikey
nagyon vártam Burfict-t, miután Marvin személyesen beszélt vele. Zimmer, Lewis... ha megértetik vele, hogy viselkedjen, akkor elit játékos lesz. Egy Camp-t megér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
burfict? ugy 2 honapja meg 1. koros pickkent is orultem volna neki. most udfa-kent sem tudom, hogy oruljek-e. mondjuk ezzel a pickkel qrvanagyot nyerhet a bengals...
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
UDFA:

Julian Miller, LB, West Virginia
Ben Bojicic, OL, Bowling Green (?)
Justin Hinton, WR, Indiana State
Vontaze Burfict, LB, Arizona State
Tony Dye, S, UCLA
Derrius Brooks, CB, Western Kentucky
Brandon Joiner, DE, Arkansas State
Kashif Moore, WR, Connecticut


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November