Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bőrkikt in da house 😀

Amúgy gratula a draftotokhoz!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Burfikt in da house!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
sokszor mondtam mar hogy nem vagyok tulsagosan otthon az egyetemrol kijovo jatekosokban, de azert nehany megjegyzes a draftunkrol

Kirkpatricknak nagyon orultem, kemeny gyereknek tunik es jol kiegesziti majd Hallt (remelem rendben lesz), azert en remelem hogy nem csak nickelben latjuk majd, Hall es Joseph is kb 10 meccsen kezdett rookie eveben, ezt jo lenne ha Dre is megkapna.
Zeitler nekem tetszik, meg ugy az egesz offseason ami a falunkat illeti, megszabadultunk Livingstol es hoztunk egybol bevetheto kezdoket.
2 DT nagyon jo potlas a tavozokra, ha MJ es Dunlap hozza a szelen amit elvarunk es jol mukodik a rotacio 4 negyedig pusztithatunk futas es passz ellen is, hat remenykedjunk.

Amivel ketsegeim vannak az az, hogy Sanurol azt mondjak csak kozepen megy, hiaba futja pontosan a routeokat nem nagyon veszelyes a melysegi passzjatekban es szerintem azert valaki olyan kene aki meg tudja nyujtani a palyat Greennel atellenben, slot receiverunk meg mar van 3 eleg jo. Marvin Jones meg felek hogy majd Briscoe sorsara jut, bar ezt majd a training camp eldonti.
A plusz CB-t mar abszolut nem ertettem, ezzel en mar nem is tudom szamon tartani hogy hanynal jarunk..
A rosszul blokkolo elkapo TE pedig Coffman miatt nem tunik annyira logikusnak..

Majd meglatjuk igazabol, sokmindennek orulok meg nagyon izgatott vagyok hogy lassuk majd hogy ki mit erdemel ki az edzotabor alatt es ki mennyi bizalmat elvez majd. Nagyon varom mar az uj szezont..

Es Iloka is tetszik


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gyakorlatilag a második naptól végig BPAztunk a hiányposztokra. Az RBt úgy tűnik csak mi éreztük neednek. Az LB-DE tweener igazából nem volt need, csak egy jó opció.

Van néhány nagyon izgalmas 3. napos játékosunk is. Pár poszton durva camp battle lesz majd. Várom már az első videókat. Amióta követem az NFLt messze a legjobb draftunk. Meglátjuk mi megy át a gyakorlatba.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Marvin Jones középső neve: Lewisgabtsi
http://www.youtube.com/watch?v=BokE-8X9niM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos vége mára 😕

10 pick, 5 offense (2 WR, 1 RB, 1OG, 1 TE) 5 defense (2CB, 2 DL, 1 SS).

azt gondolom - papíron - nagyon jó drfatot zartunk, és elégedettek lehetünk. sajnos a csoportrivalisok nem különben. aztan h a palyan mi lesz ebből az megint mas kérdés, de a szeles vigyor most jogos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Megkaptuk az annyira kért RB-t Dan Herron (Ohio State) személyében. Inkább később, mint soha.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin Jones középső neve: Lewis

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egyzseruen Gyilkolunk a drafton, kar h az A elott nincs betű.gabtsi
Ezzel a Jones és Iloka pickkel A+++ draft.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Iloka egyik kedvencem volt a BSUban, jó helyre került, remélem beválik nálatok. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
5/166 - WR Marvin Jones, Cal
5/167 - S George Iloka, Boise St.

WR-ből sosem elég, safetyből pedig ezzel megvan a létszám.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egyzseruen Gyilkolunk a drafton, kar h az A elott nincs betű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem az a baj, hogy kit húztunk,hanem hogy CB...amiből annyi van nálunk, hogy tényleg csak darabra jön...ehelyett jöhetett volna a NEED RB, vagy olyan LB-DE valami aki rotációban szerepet kaphat, vagyis lesz a pályán néha. Mert egy 6.számú CB örül, ha megéri a rostert.
Na mind1, az első 2pickünk betalált legalább, ha egy Chris Polk jönne a 2következő pickkel akkor semmissé tenné ezt a botlást a szememben.
szerk: ok, húzzunk depthre. Már csak egy 3.számú QB, esetleg egy FB-TE hibrid kell...jah meg punter.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ha a maradék 3 pickkel is CB jön, akkor esetleg. Egy véleményes pick - nálam legalábbis - nem befolyásolja ennyire a draft egészét.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
a pillanat amikor az eddigi A draftból lett egy B-. :/

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Minek még egy corner...?
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintem is legjobb idáig a Bengals draft.. grat eddig, mondjuk élesben más,de hátha.
Tavaly a miénket pl. inkább rossznak értékelték mint közepesenk, utólag meg csak tőlünk került be a top10be 2 játékos a tavalyi draftos rangsorba..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kirkpatrick #27

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dennardot ki húzta?Amadeus91
Még senki.

Charles itt jó pick (csak a karakterproblémákon kell túllépnie), ezzel a választással szerintem továbbra is a Bengals-é eddig a legjobb draft. (Sajnos. 😛 )
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
szarul blokkoló elkapó TE, aki csak 6'2" magas, és nem volt hajlandó futni 40yardot. Na mind1, a legutolsó Georgia rookienk nem volt rossz, hátha ő is beválik...ez az elv alapján többet lesz fent a csere TE mint a rotációs RB-nk...vagy kezdhetjük megszokni, hogy Mr. Bernard "3.4yard/carry" Scott lesz a playmaker futónk :mad:MarioAna
6'3, tipikus mai Te, aki gyakorlatilag egy túlsúlyos WR.

Dennardot ki húzta?Amadeus91
még senki. ..így hogy kiment már Miller és Turbin, fogynak a használható RB-k.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
szarul blokkoló elkapó TE, aki csak 6'2" magas, és nem volt hajlandó futni 40yardot. Na mind1, a legutolsó Georgia rookienk nem volt rossz, hátha ő is beválik...ez az elv alapján többet lesz fent a csere TE mint a rotációs RB-nk...vagy kezdhetjük megszokni, hogy Mr. Bernard "3.4yard/carry" Scott lesz a playmaker futónk :mad:MarioAna
6'3, tipikus mai Te, aki gyakorlatilag egy túlsúlyos WR.

Dennardot ki húzta?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
szarul blokkoló elkapó TE, aki csak 6'2" magas, és nem volt hajlandó futni 40yardot. Na mind1, a legutolsó Georgia rookienk nem volt rossz, hátha ő is beválik...ez az elv alapján többet lesz fent a csere TE mint a rotációs RB-nk...vagy kezdhetjük megszokni, hogy Mr. Bernard "3.4yard/carry" Scott lesz a playmaker futónk :mad:

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Orson Charles TE - Georgia

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Hillman: na ő egy puskagolyó, komolyan. Videón keresztül is feltűnik, hogy borzaszóan gyors. Ha kiszabadul őt nem fogják meg...ha kiszabadul, ugyanis nem egy olyan futó aki kitör 3ember keze közül, de nem is ez a szerepe. A lyukakat nagyon jól veszi észre, és hihetetlen milyen irányváltásokra képes. "Igazán olyan csapatba passzolna, ahol van egy igazi erőfutó mellette." -->ez nálunk adott. Megvan benne a faktor, hogy egy Scott v2.0 legyen sajnos, de az is, hogy nagyot villan. Pont egy ilyenre van szükségünk (mármint aki villan 😛 ), ha Millert elviszik, akkor nálam ő a 2. a listámon.MarioAna
Hillmant a Broncos draftolta a harmadik kör elején.vassadi
tényleg, amikor írtam a HSZ-t akkor a draft trackeren még nem volt beírva Hillman, available volt...onnan néztem a neveket :/ . Akkor jöjjön Miller, bánom is én 😀 . (úgyis kiviszik előlünk 😕 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hillman: na ő egy puskagolyó, komolyan. Videón keresztül is feltűnik, hogy borzaszóan gyors. Ha kiszabadul őt nem fogják meg...ha kiszabadul, ugyanis nem egy olyan futó aki kitör 3ember keze közül, de nem is ez a szerepe. A lyukakat nagyon jól veszi észre, és hihetetlen milyen irányváltásokra képes. "Igazán olyan csapatba passzolna, ahol van egy igazi erőfutó mellette." -->ez nálunk adott. Megvan benne a faktor, hogy egy Scott v2.0 legyen sajnos, de az is, hogy nagyot villan. Pont egy ilyenre van szükségünk (mármint aki villan 😛 ), ha Millert elviszik, akkor nálam ő a 2. a listámon.MarioAna
Hillmant a Broncos draftolta a harmadik kör elején.