Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/03/pff-top-101-of-2011-20-to-11/
Geno a 19. legjobb játékos a PFF listáján! (előtte meg Mathis :/ )

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egy Suggsszal felálló Bóltimort jobb lett volna sweepelni. Szomorú. 😕
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF:

Azt beszélik, Terrell Suggs szezonjának annyi, ezzel azért gyengül a Ravens.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nekem az ex-Louisville TE neve keltette fel az érdeklődésem. Akár meglepetést is okozhat.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ezzel 86 fős a roster, még 4 hely vár betöltésre. Állítólag 1-2 napon belül hivatalos lehet S Tony Dye, CB Bubba Forrest, S Emmanuel Lamur és OG Trevor Robinson szerződtetése is, amivel éppen meglenne a 90.

Emellett a 11-13-ai minicampre négy local product kapott tryout keretében meghívást: TE Josh Chichester, CB Reuben Haley, S Patrick McClellan és QB Tony Pike.Mikey
Robinson nem rossz. Az ND fala idén egész jól működött, mondjuk kiemelkedő játékos nem volt közöttük, de egy jól összerakott, összeszokott sor volt. Robinson sem egy nagy ász, de passprotban egész jó volt. Kérdés mire menne egy Steelers vagy Ravens front ellen. Mivel nem kezdőnek jönne, szerintem jó lehet. Hudson szintjét tudja ő is, de sokkal több sajnos nincs benne.

Azt meg nem is tudtam, hogy Pikenak nincs csapata. Csórikám, azt hittem stabil is backup lesz belőle. Nem tudom mennyire egészséges, de hozzánk jöhetne 3. számúnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Sims traderől is pletykának, ha jók lesznek a campeken az friss húsok. Szerintem hülyeség.nasheem
Nem lenne túl okos lépés elcserélni a legjobb futás elleni DT-t. Tavaly láttuk mekkora fejreállást okozott a kiesése. Érdekes lenne ezután önszántságból lemondani róla.


Officiális UDFA lista (kiemelten az új nevek): OC Ben Bojicic, CB Derrius Brooks, LB Vontaze Burfict, LS Bryce Davis, QB Tyler Hansen, WR Justin Hilton, LB Grant Hunter, LB Brandon Joiner, DE Julian Miller, WR Kashif Moore, WR Taveon Rogers, OG Mike Ryan, RB Rodney Stewart, OT Landon Walker.

Ezzel 86 fős a roster, még 4 hely vár betöltésre. Állítólag 1-2 napon belül hivatalos lehet S Tony Dye, CB Bubba Forrest, S Emmanuel Lamur és OG Trevor Robinson szerződtetése is, amivel éppen meglenne a 90.

Emellett a 11-13-ai minicampre négy local product kapott tryout keretében meghívást: TE Josh Chichester, CB Reuben Haley, S Patrick McClellan és QB Tony Pike.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Közben olvasom, hogy Dick, nem a mi Dick-ünk már. Dallasba igazolt.nasheem
Ekkora f@szt....😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
DE: Dunlap, Mike Johnson, Anderson, Harvey, Geathers. Ez 5, de ez is sok, ha megnézzük a DT posztot.
DT: Peko, Atkins, Sims, Still, Thompson. Ez összesen 10 D-lineman, ami több, mint az 53-as rosteren lesz. (A Geathers cutban sosem voltam ennyire biztos.)
Mikey
én nem vagyok ebben ennyire biztos. geathers még mindig a legjobb DE futás ellen = kezdő LDE, és ezen nem is látom, hogy mi változtatna. ha jól emlékszem tavaly 8 DL-lel mentünk neki a szezonnak (mcdonaldot nem számolva), 3 DT (sims, peko, atkins) 5 DE (geathers, dunlap, MJ93, fanene, rucker). ebből Fanene egyértelmű passz szituációknál pass rusher DT. ez az arány fog most megváltozni, és lesz legalább 4 de inkább 5 DT.
sims sérülése után maradt két épkézláb DT-nk, össze is omlott a futás elleni védekezés így ez inkább töltve lesz. 3 vagy 4 end marad (függően attól, hogy mi lesz a DT-k, azaz elsősorban Sims sorsa). Geathers sztem nem fog menni, mert így is szűken vagyunk a szélén. Anderson és Harvey közül fog kiesni valamelyik imho, mégpedig azért mert Moch, Manny Lawson és DaQiun Evans is az a hybrid SOLB/DE ami több lehetőséget enged meg a DE poszton variálni.

érdekes lesz, anyag van bőven az tuti, már csak vmi jót kellene gyúrni belőle.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Julian Miller a WVU kezdő DE-je volt, míg Joiner 11 meccsen karistolt össze vmi 13 sacket....csak azt nem értem, h ők miért ide jöttek...egy kevésbé jó fallal rendelkező csapatban még meg is maradhatnának...Bear
És Tony Dye sem rossz játékos (senior éve előtt még kb 4-5. körös prospect volt), de itt Sands, Mays és Iloka mögé nem tudom minek jött.Robilluma
Így van, Dye pöpec volt tavaly, számomra is rejtély ez a döntés is...nem hinném, h az előbb említett srácokat senki más nem akarta....fura egy ügynöke lehet ezeknek a fiúknak....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Julian Miller a WVU kezdő DE-je volt, míg Joiner 11 meccsen karistolt össze vmi 13 sacket....csak azt nem értem, h ők miért ide jöttek...egy kevésbé jó fallal rendelkező csapatban még meg is maradhatnának...Bear
És Tony Dye sem rossz játékos (senior éve előtt még kb 4-5. körös prospect volt), de itt Sands, Mays és Iloka mögé nem tudom minek jött.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
csak nehogy tavalyi Eagles-eset legyen. Bár azért annyira nem szálltunk el úgy látom. Nagy csaták lesznek TC-ben, 2.számú CB meg kezdő DT-DE posztért, lehet érdemes lesz pre-season meccseket nézni? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Alex Marvez @alexmarvez
Bill Polian says #Bengals have done the best job of any team this offseason in the draft/free agency. "The winners of the offseason."

Ez mondjuk nem kis dicséret egy igen komoly embertől. Lassan kezdem azt érezni, hogy ki akarják énekelni a sajtot a szánkból. Azt a sajtot, ami még benne sincs 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na igen, én sem értem, minek jön ide undrafted DE és CB, mikor durván tele van a roster velük.

DE: Dunlap, Mike Johnson, Anderson, Harvey, Geathers. Ez 5, de ez is sok, ha megnézzük a DT posztot.
DT: Peko, Atkins, Sims, Still, Thompson. Ez összesen 10 D-lineman, ami több, mint az 53-as rosteren lesz. (A Geathers cutban sosem voltam ennyire biztos.)

CB: Hall (??), Clements, Allen, Newman, Jones, Kirkpatrick, Prater, Ghee, és még ide is jött undrafted játékos, kettő, amikor nagyon talán lesz 6 corner rosteren, de esélyesebben 5. Ha egy Adam Jones foshat attól, hogy megéri az 53-as rostert, akkor egy undrafted játékosnak sem sok esélye van. Persze aztán lehet hogy Derrius Brooks lejátszik mindenkit a campben, és kezdő lesz. Csak mondjuk erre olyan 0.000001% esélyt ha látok. 😊Mikey
A D-linet elég sokat számolgattam én is. Szerintem 4 DE és 5 DT maradhat rosteren, azaz Hayden tuti cut és Harvey sem biztos, hogy megmelegszik nálunk. De ez csak az 53as roster. A meccsekre 7-8 Dline embernél nem fog több beférni, így ha nincs sérült mindig lesz komoly erő jegelve. Sims traderől is pletykának, ha jók lesznek a campeken az friss húsok. Szerintem hülyeség.

A CB roster azért kiszámíthatatlan, mert nem tudjuk mi van Hall-lal pontosan, illetve próbálunk-e safety kreálni valamelyik CBből. Mondjuk Dre-ig bezárólag biztosnak tűnik mindenki helye, Prater PS, Ghee meg cut esélyes.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Na igen, én sem értem, minek jön ide undrafted DE és CB, mikor durván tele van a roster velük.

DE: Dunlap, Mike Johnson, Anderson, Harvey, Geathers. Ez 5, de ez is sok, ha megnézzük a DT posztot.
DT: Peko, Atkins, Sims, Still, Thompson. Ez összesen 10 D-lineman, ami több, mint az 53-as rosteren lesz. (A Geathers cutban sosem voltam ennyire biztos.)

CB: Hall (??), Clements, Allen, Newman, Jones, Kirkpatrick, Prater, Ghee, és még ide is jött undrafted játékos, kettő, amikor nagyon talán lesz 6 corner rosteren, de esélyesebben 5. Ha egy Adam Jones foshat attól, hogy megéri az 53-as rostert, akkor egy undrafted játékosnak sem sok esélye van. Persze aztán lehet hogy Derrius Brooks lejátszik mindenkit a campben, és kezdő lesz. Csak mondjuk erre olyan 0.000001% esélyt ha látok. 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Julian Miller a WVU kezdő DE-je volt, míg Joiner 11 meccsen karistolt össze vmi 13 sacket....csak azt nem értem, h ők miért ide jöttek...egy kevésbé jó fallal rendelkező csapatban még meg is maradhatnának...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Közben olvasom, hogy Dick, nem a mi Dick-ünk már. Dallasba igazolt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Bojicic-ről meg nekem valami szerb sorozatgyilkos jut eszembe 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
UDFA igazolások lesznek - ápdét:

Ben Bojicic, OG, Bowling Green
Derrius Brooks, CB, Western Kentucky
Vontaze Burfict, LB, Arizona State
Tony Dye, S, UCLA
Bubba Forrest, DB, New Mexico
Tyler Hansen, QB, Colorado
Justin Hilton, WR, Indiana State
Brandon Joiner, DE, Arkansas State
Emmanuel Lamur, S, Kansas State (mekkora név!)
Julian Miller, DE, West Virginia
Kashif Moore, WR, UConn
Taveon Rogers, WR, New Mexico State
Rodney Stewart, RB, Colorado
Landon Walker, OT, Clemson

Burfict és Walker tetszik, a többiről gyakorlatilag nem sokat tudok. Szóval aki tud valamit róluk, írja ki magából!Mikey
Szerintem a vicces nevekre utaztunk. Bubba Forrest is egész jó, bár RBnek lenne az igazi. Jointer meg Simpson távozása miatt fontos érkező.

Khm, itt a következő: Nathan Dick, QB...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
UDFA igazolások lesznek - ápdét:

Ben Bojicic, OG, Bowling Green
Derrius Brooks, CB, Western Kentucky
Vontaze Burfict, LB, Arizona State
Tony Dye, S, UCLA
Bubba Forrest, DB, New Mexico
Tyler Hansen, QB, Colorado
Justin Hilton, WR, Indiana State
Brandon Joiner, DE, Arkansas State
Emmanuel Lamur, S, Kansas State (mekkora név!)
Julian Miller, DE, West Virginia
Kashif Moore, WR, UConn
Taveon Rogers, WR, New Mexico State
Rodney Stewart, RB, Colorado
Landon Walker, OT, Clemson

Burfict és Walker tetszik, a többiről gyakorlatilag nem sokat tudok. Szóval aki tud valamit róluk, írja ki magából!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Andy örül.
He's already texted Sanu and Charles. Charles, out of Georgia, wanted to get on a plane after he was drafted Saturday morning to throw with Dalton, but has to wait until the May 11-13 rookie minicamp.

"He wanted to know, 'What routes do I need to be working on?' He's definitely trying to do all the right things," Dalton said. "I'm happy to see it. Hopefully he'll pick it up quick and help us out."

Dalton shook his head over Sanu's prank call on Thursday and recalled how mad he got last year before he was taken No. 35 and got a text from somebody that wasn't a team.

"I sent him a text congratulating him; he had a crazy experience," Dalton said. "I'm happy he ended up here. I think he can be a big asset for this team.

"I thought we did a good job day one getting Zeitler, the guard. That's going to be a big pickup for us."bengals.com
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ahh, a klasszikus "jó draft -> megyünk a Super Bowlba" effektus 😀 süldő koromban bizony én is beleestem ebbe a hibába, anno a Ravens draftjai kapcsán. Tessék is örülni amúgy neki, de azért finoman tessék a nektárból kortyolni.

Először a pozitív szezon legyen meg.. ha jól tudom az se nagyon sikerült kétszer egymás után Cincy-ben, úgy sacc per kábé... az elmúlt 3 évtizedben? 😛Igor
Mar sokadszor kapja meg ezt valamelyikunk pedig itt bengals korokben gyakori azzal viccelni, hogy csak mert valami jo tortenik vegre a csapattal biztos egybol SB gyoztes lesz a garda. Ezzel egyebkent pont azokbol uzunk viccet akik ezt komolyan is gondoljak, a forumtarsak viszont sajnos rendre a mi szarkasztikus hozzaszolasainkat veszik komolyan.

Nem hiszem hogy super bowlt jatszunk, sot sokkal inkabb felek a szezontol mintsemhogy elbizakodva alljak hozza, amig koztudottan szarok voltunk nem lehetett negativ teljesitmennyel meglepni, iden viszont tud csalodast okozni a csapat es igen, ismerve a bengalst amikor csak van ra lehetoseg ezt meg is teszik. Ugyhogy ha 10x jol draftolunk egymas utan akkorsem fogok ugy hozzaallni hogy jok leszunk.

Ezt most tullihegtem, a lenyeg hogy vicc volt! Es ezt ertem a kovetkezo 10 super bowlos hozzaszolasomra is


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
3-4 jó draft és egy kis szerencse viszont már könnyen SB-ba vihet.nasheem
Nem eladó.Höri
http://www.youtube.com/watch?v=sbDCWRH4dSs 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3-4 jó draft és egy kis szerencse viszont már könnyen SB-ba vihet.nasheem
Nem eladó.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
fő az optimizmus 😀 😀
szerk: fszom, cserélhetem a sigemet, picsáért bsztuk ki Bensont 😀.
na de majd Boom meg BJGE!



or not.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Viszont ha Andy fejlődik is, akkor a minimum a 16-0.Mikey
Ja. Alap.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."