Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
"We've got a good schedule with a lot of tough teams and I'm just going to play and let my film speak for itself."

Hm, a Dagi, aki már nem is annyira Dagi, szereti a kihívásokat. Én meg szeretem a dagit 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egyébként, nem értem, mi ez a hirtelen jött hype az O-line körül. Korábban lesajnálták, most meg hirtelen top falnak tartják? Brown bácsi elkezdte pénzelni a szakikat?!Mikey
Wharton nagy erősítés és Zeitler zökkenőmentes átállást is mindenki készpénznek veszi. A tavalyi statjaik alapján a OT páros is liga top, így kénytelen mindenki elkönyvelni, hogy finom kis fal alakul itt 😊
A depth mondjuk engem nem nyugat meg, de reméljük elkerülnek a sérülések. Kopp-kopp.nasheem
Ligatop OT páros talán túlzás.
Ellenben sztem van mélysége a falnak. Természetesen ők már nem olyan jók, de tapasztalt, elfogadható játékosok. Jó korban is vannak. Ettől legjobb, ha senki nem sérül le, de ez igaz minden jó támadófalra/akármire.ulpianus
Nem okvetlenül értettem úgy a top-ot, hogy a legjobbak a ligában, de az egyik legjobb páros. A PFW listáján tavaly a második legjobbak voltak párban. Persze ezek csak számok, de most kivételesen igazak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
"I thought Sanu was everything we expected him to be. I think he's going to be able to come in here and play right away as a rookie and he's going to push to start, play time," Lewis said. "To me, Marvin (Jones) had a great five practices. His ability to be a returner as well will stand out. His height, and his ability to go catch and compete for the. He really tracks the ball well in the air. You see that speed paired with that size, that's big."

But Lewis isn't ruling out adding a veteran wideout. When asked if he felt better about his receivers than he did Thursday he said, "I already felt good about the receivers. I think you guys (media) feel better about them. Write that."

cincyjungle.com
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Egyébként, nem értem, mi ez a hirtelen jött hype az O-line körül. Korábban lesajnálták, most meg hirtelen top falnak tartják? Brown bácsi elkezdte pénzelni a szakikat?!Mikey
Wharton nagy erősítés és Zeitler zökkenőmentes átállást is mindenki készpénznek veszi. A tavalyi statjaik alapján a OT páros is liga top, így kénytelen mindenki elkönyvelni, hogy finom kis fal alakul itt 😊
A depth mondjuk engem nem nyugat meg, de reméljük elkerülnek a sérülések. Kopp-kopp.nasheem
Ligatop OT páros talán túlzás.
Ellenben sztem van mélysége a falnak. Természetesen ők már nem olyan jók, de tapasztalt, elfogadható játékosok. Jó korban is vannak. Ettől legjobb, ha senki nem sérül le, de ez igaz minden jó támadófalra/akármire.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Persze, mi tudjuk, hogy elit fal, csak ezt eddig senki nem vette észre. Most meg hirtelenjében mindenki rájött, hogy váóó.
Makacs dolgok a tények, de ettől még nekem fura ez a hirtelenjött megvilágosodás.
Természetesen jó dolog ilyeneket olvasni, csak 2 éve is fejreállás lett a vége... így annyira mégse. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egyébként, nem értem, mi ez a hirtelen jött hype az O-line körül. Korábban lesajnálták, most meg hirtelen top falnak tartják? Brown bácsi elkezdte pénzelni a szakikat?!Mikey
Wharton nagy erősítés és Zeitler zökkenőmentes átállást is mindenki készpénznek veszi. A tavalyi statjaik alapján a OT páros is liga top, így kénytelen mindenki elkönyvelni, hogy finom kis fal alakul itt 😊
A depth mondjuk engem nem nyugat meg, de reméljük elkerülnek a sérülések. Kopp-kopp.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Korábbi U of Cincinnati center Randy Martinez is részt vesz a hétvégi rookie campen.
Martinez, a former first-team All Big East selection in 2011, did not miss a game in 2010 and 2011, becoming an anchor to an offensive line that averaged 385 yards per game and ranked second in the Big East in rushing offense with 178.5 yards per game. Martinez also helped pave the way for back-to-back 1,000 yard rushing seasons for RB Isaiah Pead for the first time in 25 years.Cincy Jungle
Egyébként, nem értem, mi ez a hirtelen jött hype az O-line körül. Korábban lesajnálták, most meg hirtelen top falnak tartják? Brown bácsi elkezdte pénzelni a szakikat?!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
fent vannak az első minicamp videók:
http://www.bengals.com/multimedia/video-channel-rookie-minicamp.html
Burfict szipogós interjúja :rolleyes: MarioAna
lehet nekem tűnik csak úgy, de Burfict az alapján ahogy beszél, egyáltalán nem 1 segghülye retard képét festi le önmagáról, még a végén meg Marvint az apjaként fogja tisztelni.



http://www.bengals.com/news/article-1/Notes-Burficts-second-wind-Down-Under-Pike-continues-battle-Half-of-draft-class-in-fold/824a9a86-3d5d-49cb-a098-3ccb04d107c5

"He runs around well. He's a good, smart kid. I was impressed with him," said linebackers coach Paul Guenther after the day's second practice. "I can't tell you what they taught him in college. But in a day here, he picked it up..."

"He talked to 'Tez. He made an effort," Price said. "It's the closest thing I've seen to what happens in high school with coaches and kids. What Marvin did is earn his trust."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Orson Charles 5/10

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Megnéztem a videókat. Van egy két villámlábú srác az újak között. A 83-as WR és Boom is nagyon pörgött. Binns tényleg nagyon jól mozog, Zeitler és Marvin Jones meg nagyon szimpatikusan nyilatkozik. Főleg ez utóbbi srác életvidámsága tetszett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Oké, én is csak komolytalankodtam ám. Úgy látszik itt smileyt is ajánlatos használni, hogy értsétek.

( 😛 )
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
(Ha volt már, bocsánat.)Mikey
Csak hülyéskedtem a "volt már" kommenttel, mert úgy emlékeztem régebben te is tettél szóvá ilyesmit. Inkább legyen kétszer valami mint egyszer sem, úgyhogy én kérek bocsánatot 😊

Toljad csak a híreket!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
WR Marvin Jones és DT Devon Still is aláírta rookie szerződését. 4/10.

(Ha volt már, bocsánat.)
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
fent vannak az első minicamp videók:
http://www.bengals.com/multimedia/video-channel-rookie-minicamp.html
Burfict szipogós interjúja :rolleyes:

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
The Bengals opened business Friday morning before the first practice of their rookie minicamp when they waived four college free agents that didn't pass the physical:

Cornerback Derrius Brooks of Western Kentucky, outside linebacker Julian Miller of West Virginia, guard-tackle Mike Ryan of Connecticut and tackle Landon Walker of Clemson.bengals.com
Nem szeretem, amikor ilyen hamar dobhatom a kukába a tippemet. 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megmondom nektek ki marad ki: a leggyengébb. És ez jó, szinte minden poszton hatalmas a verseny a snapekert, jó playak állnak sorban, fiatalok és éhesek. Hogy tenyleg jók e az majd elválik, de a versengés rosszat nem tesz az tuti. És talán így a sérülések se jelentenek akkora gondot, nehány embert leszámítva persze.

Editke: veri najsz avatar.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nagyjából megmondhatatlan mi lesz. Newman Zimmer embere, így rá sem mondanám, hogy egyértelműen a CD depth végén lesz. Ha 6CB kerül az 53ba, akkor a felsoroltak mind ott lehetnek, kérdés ki mennyit lesz pályán. Az nagyjából kijelenthető, hogy nekünk lesz a legjobb 5.-6. számú CBnk a ligában 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Plusz Jason Allen sem volt rossz tudtommal Houstonban, ha jól emlékszek 😐 .
Van baj, kit kell kivágni kinek a kárára...
Tudom én nem értek hozzá és hülyeséget írok, de egy változat (totál fantasy csak, nálam így lenne):
Hall CB1, Allen-Kirkpatrick rotálva CB2, Clements a jolly joker (Woodson@Green Bay), Pacman az egyértelmű passz szituációknál slot CB. De hogy Newmannal mi lehet a célunk? Hall cseréje esetleg.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem irtó nagy faxság lenne kirakni Clements-t. Dre ne legyen már week1 kezdő, ráadásul fix oldalon. Így rengetegszer kellene az ellen legjobb WRén embereznie. CBt azért nem szokás így mélyvízbe vágni, vagy ha igen, akkor fel kell készülni a meccsenkénti 1-2 nagy játék beszippantására.
Nincs cap problémánk és Clements fizuja sem kidobott pénz, mert tavaly nagyon jól zárta az évet. Ráadásul Hall lábáról sem sokat tudunk még. Tényleg rengeteg a CB a keretben, de ne a legbiztosabb ponton húzzunk már a létszámon.

Remélem Reedy csak találgatott.nasheem
csak találgatott, ezt el is mondta twitteren.

ha Dre kezdő lesz az első héten (nem lesz), akkor az ő tehermentesítésére überbrutal pass rush kellene. ami kinézhet.
ugyanakkor ő inkább zone coverben erős, a többiek viszont kevésbé értik a határokat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
mindazonaltal lewisek bizonyosan jobban tudjak, hogy hallal mi a szitu.
az csak egy dolog hogy mi talalgatunk itt az allen es newman igazolas kapcsan arrol, hogy talan gaz van azzal az achillesszel.

viszont egyetertek, marhasag lenne kivagni clementset.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem irtó nagy faxság lenne kirakni Clements-t. Dre ne legyen már week1 kezdő, ráadásul fix oldalon. Így rengetegszer kellene az ellen legjobb WRén embereznie. CBt azért nem szokás így mélyvízbe vágni, vagy ha igen, akkor fel kell készülni a meccsenkénti 1-2 nagy játék beszippantására.
Nincs cap problémánk és Clements fizuja sem kidobott pénz, mert tavaly nagyon jól zárta az évet. Ráadásul Hall lábáról sem sokat tudunk még. Tényleg rengeteg a CB a keretben, de ne a legbiztosabb ponton húzzunk már a létszámon.

Remélem Reedy csak találgatott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem hiszem h kiteszik, ettől persze lehet.

reedy pedzegette ezt a témát pár hete, hogy ez egy lehetséges alternatíva, mindenfajta konkrétum nélkül.

szerintem viszont Clements ha már kevés kintre, simán be lehetne tolni egy Woodson szerepkörre. ütni tud, coverben még elmegy, ilyen S nincs is a keretben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/02/nate-clements-could-be-candidate-for-release-in-cincinnati/

kár lenne Clements-ért.

alatta a comment:
"Replacing Nate Clements with Terence Newman screams cheapness.

Mike Brown strikes again."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.youtube.com/watch?v=36RAJy_8_tI

Volt már ezer ilyen de talán ez még belefér. Egy kis draft elemzés. Beszédes, hogy az egyetlen "I didn't like..." megjegyzés velünk kapcsolatban, hogy nem Polkot húztuk Boom helyett. Az értékelés persze így is A+. A végén van egy rövid rész az UDFAkról is.

A hitelességéből mondjuk veszít némileg az elemzés azzal, hogy nem tudja a "Czar" a DCnk nevét és Herront sem a 7. körben húztuk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.cincyjungle.com/2012/5/10/3012233/marvin-lewis-on-linebacker-vontaze-burfict-he-seems-willing-to-change

"We will continue to get him in shape. He's a better conditioned athlete now than he was at the combine and at ASU in March . If he continues to go down that path, he seems bright enough to learn. He seems willing to want change this image people have of him."

criminal lawyer or criminal lawyer?