Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
valszeg Luck miatt kéne nekik annyira. Baby Hawk meg nehogy má' ne legyen rosteren. :/Amadeus91
Persze, gyűjtik a korábbi játszótársakat Luck mellé, hátha úgy kevésbé tűnik majd mélynek a víz.
Annyira mondjuk nem kell nekik Whalen, hogy nagyon erőlködjenek érte, de a waiverről szerintem elviszik. Hawkins tényleg nagyon szimpi, de fogy a levegője. Egy egészséges Shipley mögött úgy sem sokat lenne pályán, Sanu pedig használható bent is, ráadásul a PS aspiránsaink között is hemzsegnek a slot WRek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Reedy sejteni féli, hogy áll a WR battle:
Joe Reedy@joereedy
#bengals WR race: Safe: Green,Shipley, Sanu; Almost: Binns,Jones; Bubble: Tate, Whalen,Hawkins; Long Odds: Moore,Hilton,Rogers,Hazelton

Gondolom ez leginkább azt jelenti, hogy Tate, Whalen és Baby Hawk küzd az utolsó roster helyért. Messze még a vége, de szerintem ebből Tate jöhet ki győztesen és a másik kettőt meg megpróbáljuk PSbe menekíteni. Whalenről írogatják, hogy talán kellene a Coltsnak, de meglepne, ha trade lenne belőle.nasheem
valszeg Luck miatt kéne nekik annyira. Baby Hawk meg nehogy má' ne legyen rosteren. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Reedy sejteni féli, hogy áll a WR battle:
Joe Reedy@joereedy
#bengals WR race: Safe: Green,Shipley, Sanu; Almost: Binns,Jones; Bubble: Tate, Whalen,Hawkins; Long Odds: Moore,Hilton,Rogers,Hazelton

Gondolom ez leginkább azt jelenti, hogy Tate, Whalen és Baby Hawk küzd az utolsó roster helyért. Messze még a vége, de szerintem ebből Tate jöhet ki győztesen és a másik kettőt meg megpróbáljuk PSbe menekíteni. Whalenről írogatják, hogy talán kellene a Coltsnak, de meglepne, ha trade lenne belőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Andy nagyon dicséri Tate-et, mint starter WR, persze ebben nincs semmi meglepetés így nyár legelején, a legelső OTA után.

"I'm excited about him. He's done a good job. You can tell he's put in the work this offseason. He's running around well, and right now it's just getting everybody on the same page."

---

NAGYON tetszik AJ hozzáállása.

"I feel like I just want to be that leader that I know I can be," Green said. "I really don't lead by (being) vocal, I lead by example. I always want to be the first one in a drill and doing everything to the best of my ability. Some of the young guys can actually come along and watch what I do."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egyébként mi, Bengals fanek pontosan tudjuk, hogy még ő is MVP szinten fogja tolni. Ahogy mind az 53 úriember a rosterről. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jegyezzük meg azért, hogy nem is voltak túl jó irányítói Sanunak a Rutgersen. Szinte ki sem próbálták a szélen..Mikey
Pontosan. Sok labdát kapott, de elsősorban azért középen mert az irányítók kis túlzással nem is láttak el az oldalvonalakig. Chas Dodd? Gary Nova? Egyedül Savage volt normális QB, de vele szerintem csak az freshman évében játszott és persze akkor lett a legjobb a yard/catch mutatója.
Ráadásul az első 2 évében sokat állt fel RBben és wild cat QBben is. Az hogy a line speedje szar, engem spec nem nagyon zavar. Speedster WR lesz a keretben. Jó lesz ő kint meglássátok 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jegyezzük meg azért, hogy nem is voltak túl jó irányítói Sanunak a Rutgersen. Szinte ki sem próbálták a szélen. Legalábbis azokon a Rutgers meccseken biztos nem, amiket láttam.
Ha valahol helye lesz a csapatban, az csak AJ túloldalán lesz, mert Shipley helye tuti biztos.
Amúgy én Jonesban is sokat látok, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy nem lesz egy állandó kezdő #2 WR, hanem Sanu és Jones rotálva lesz erősen.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A 40 yard dash tényleg túlértékelt, de Sanuról többet elmond, hogy egyetemi karrierje alatt összesen 5(!) 20+ yardos elkpása volt (210 elkapása volt összesen, 2011-ben iskolarekord 115).
Ő sokkal inkább a pre-Welker időszak slot receivere. Erős, fizikális, koordinált, de nem vertikális célpont. Szerintem nem lenne túl jó megoldás Shipley mellé flankerbe. Én inkább Shipley riválisát látom benne. AJ túloldalára én Marvin Jones-nak nagyobb esélyt adok, ő klasszikus vonal melletti WR, baromi jó route-okat futott már a Cal-ban is és megvan a sebessége is a mély passzokhoz. Sztem ő pozíciós értékét nézve nagyobb fogás volt, mint Sanu.
De majd a TC dönt, érdekes lesz, h ki hol fog szerephez jutni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ja, elég túlértékeltek ezek a felmérők. Marhára nem az a lényeg, ki hány másodperc alatt futja le a 40 yardot.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jó ez a 'football speed' szöveg! Nagyon találó. A pályán tényleg sokminden egész másképp néz ki, mint a felmérőkön.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
AJ megmondja a tutit Sanuról. 😉
Bengals wide receiver A.J. Green described rookie Mohamed Sanu as smooth during a chat with Dan Hoard of the Bengals radio network.

“Man, that guy is smooth,” said Green. “He works the middle really well. A lot of people have questioned his speed, but the guy has 'football speed.' It’s just like myself. A lot of people say that he didn’t run the fastest, but you see him on the field and he’s fluid in-and-out of his breaks, he catches everything with his hands, and he attacks the ball. He’s going to be a special one.”

“I’m telling you – a lot of the older guys here compare him to T.J. Houshmandzadeh,” said Green. “He can stretch the field and I think he’s really going to help us out this year.”Cincy Jungle
Személy szerint én is nagyon sokat várok már idén tőle.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
addig jó, míg az UDFA-kat csukják le...bár Burfict jól jönne, ha befutna.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82957573/article/bengals-rookie-brandon-joiner-sentenced-to-prison

Jó érzékkel választottunk UDFAt. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
8/10, Kevin Zeitler a szerencsés.

Felkészül Mohamed Sanu és Brandon Thompson.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.cincyjungle.com/2012/5/25/3043189/bengals-undrafted-free-agent-sentenced-to-three-years-in-prison

régi idők emlékére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja, 45 éve kapta meg a város a jogot.

Közeben a campben egy non contact drill alatt szétszakította a térdét csóri Rodney Stewart. Herronnal meg sikerült megállapodni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Happy Birthday Bengals!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azt csak álmodtam, hogy Stillt próbálgattuk a fal szélén vagy tényleg volt ilyen hír?

Iloka nekem nagyon vékonynak tűnik, pedig a hivatalos, 225 fontos súlya az egyik legtöbb a DBk között. Tudom, hogy nem érzi a labdát, de ennek ellenére én inkább FS-t láttam benne. Ha viszont a strong posztra futtatjuk őt is, akkor ott is durva csata lesz a rosterért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Logikus, hogy a másik kezdő WR Tate volt, ill. a kezdő SS Mays. Elvégre ők a legrutinosabbak az adott posztra pályázók közül, ilyenkor az elején meg általában ez számít.
Hogy aztán Tate szinte bizonyosan elveszti majd a helyét az OTA-k során, de legkésőbb a camp alatt, mert Sanu és Jones is jobb nála, az más kérdés.
Mays esetében ebben - mármint a poszt elveszítésében - már nem vagyok biztos, ott Sandset nem érzem még annyira jónak, hogy komolyan versenyben lehessen a kezdő posztért.

Az mindenesetre örömteli, hogy Ilokát nagyon dicsérik. Persze ilyenkor még a szertáros is MVP formában tolja.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Clements hasizomhúzódás és csak a júniusi OTAra jön (ha jön), Dre ágyékhúzódás miatt nem volt (de lesz még a héten), így Newman és Jones volt a 2 kezdő és sok snapet kapott Allen is (benéztem, nem ő volt kezdőben). Ami még érdekes, hogy Jones gyakorolt PRt.

Ma Sands volt a kezdő Nelson mellett!nasheem
Hobson szerint meg Mays dolgozott Nelson mellett a kezdőkkel. Az előző infó Zac Jackson tweeteréről volt. Majd lemeccselik ki a hülye. Én Hobsonnak hiszek.

Annak viszont baromira örülök, hogy Muck-ot is próbálgatjuk középen. Ha Mau el lesz tiltva, inkább őt nézném ott, mint Skutát vagy Burfict-et.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Sands 5.körös volt
Mays 2.Amadeus91
Mays-re gondoltam mind2 esetben, abban a képzavarban voltam, hogy 1.körben vitte a Frisco :/ ...akkor úgy mondom, hogy 1. körös prospect volt. My bad 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://espn.go.com/nfl/photos/gallery/_/id/7942453/clayton-top-10-tight-ends

Gresham előkelő társaságban, de én feljebb várom mindenképp. Idén neki is fejlődnie kell.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Clements hasizomhúzódás és csak a júniusi OTAra jön (ha jön), Dre ágyékhúzódás miatt nem volt (de lesz még a héten), így Newman és Jones volt a 2 kezdő és sok snapet kapott Allen is (benéztem, nem ő volt kezdőben). Ami még érdekes, hogy Jones gyakorolt PRt.

Ma Sands volt a kezdő Nelson mellett!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Már zajlik az első OTA. Hall rehabon, Clements nem edz, Shipley külön edz, de Muckelroy teljes munkát végez.
Reedy szerint Iloka nagyon jól mozog. A hiányzók miatt Newman és Allan a kezdő CB páros. És egy kis molyolni való WR2 ügyben. Tate állt fel AJvel ellentétes oldalon 😐nasheem
Clements-cel mi a fene van? Jönnek a hírek, hogy fölös, meg pletykák meg miegymás, most meg nem is edz? Ilokáról már a draft előtt is jó véleménnyel voltak sokan.

edit: tényleg ki van Nelson mellett Safetyben? Mays?Amadeus91
Azt írták nemrég bengals.com-on, hogy Jason Allen és Newman lesz rotálva amíg Hall fel nem épül (az ő helyén). Másik oldalt akkor gondolom Kirkpatrick meg Clements. Nickel meg Pacman meg akit ad az ég. Clements helye nálam biztos a rosteren, már csak azért is mert ő tud S-t is játszani elvileg.
SS meg Iloka-Sands-Mays közül lesz aki nyeri a TC battle-t....szerintem (én Sandsre szavazok, azért csak 1. körös volt anno).MarioAna
Sands 5.körös volt
Mays 2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Már zajlik az első OTA. Hall rehabon, Clements nem edz, Shipley külön edz, de Muckelroy teljes munkát végez.
Reedy szerint Iloka nagyon jól mozog. A hiányzók miatt Newman és Allan a kezdő CB páros. És egy kis molyolni való WR2 ügyben. Tate állt fel AJvel ellentétes oldalon 😐nasheem
Clements-cel mi a fene van? Jönnek a hírek, hogy fölös, meg pletykák meg miegymás, most meg nem is edz? Ilokáról már a draft előtt is jó véleménnyel voltak sokan.

edit: tényleg ki van Nelson mellett Safetyben? Mays?Amadeus91
Azt írták nemrég bengals.com-on, hogy Jason Allen és Newman lesz rotálva amíg Hall fel nem épül (az ő helyén). Másik oldalt akkor gondolom Kirkpatrick meg Clements. Nickel meg Pacman meg akit ad az ég. Clements helye nálam biztos a rosteren, már csak azért is mert ő tud S-t is játszani elvileg.
SS meg Iloka-Sands-Mays közül lesz aki nyeri a TC battle-t....szerintem (én Sandsre szavazok, azért csak 1. körös volt anno).

Burrow > Luck valaha is