Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na egy csomó jó hír jut mára:

Van 2 népszerűtlenebb csapat is nálunk!
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/49078/afc-north-is-middle-of-pack-in-popularity

illetve a Vikings átvette a sittes stafétát, de elnézve a tendenciákat a Lions sem sokáig lesz holtversenyben velünk
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/49084/bengals-are-tied-for-second-in-arrests

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sajnos Maysről elég vegyes a kép. Nagy játékok és homályok is becsúsznak a 11on11 gyakorlatoknál. Iloka akár kezdő is lehet, bár én továbbra is Mayst várom befutónak.nasheem
Iloka 4 starter!Mikey
ha Mays idén sem tud valamit letenni az asztalra, akkor tényleg el kell gondolkodni rajta, hogy ő neki merre van keresni valója... Gyakorlatilag már senki nincs előtte a poszton.Amadeus91
Mays-szel nagyot nem bukhatunk. Hozzánk már nem egy top50es pickért jött. Ilyen fizikummal és ilyen edzőkkel előbb-utóbb be kell érnie. Lehet, hogy lassú projekt lesz, de én továbbra is biztos vagyok benne, hogy látjuk őt még brutál jól játszani.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sajnos Maysről elég vegyes a kép. Nagy játékok és homályok is becsúsznak a 11on11 gyakorlatoknál. Iloka akár kezdő is lehet, bár én továbbra is Mayst várom befutónak.nasheem
Iloka 4 starter!Mikey
ha Mays idén sem tud valamit letenni az asztalra, akkor tényleg el kell gondolkodni rajta, hogy ő neki merre van keresni valója... Gyakorlatilag már senki nincs előtte a poszton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Sajnos Maysről elég vegyes a kép. Nagy játékok és homályok is becsúsznak a 11on11 gyakorlatoknál. Iloka akár kezdő is lehet, bár én továbbra is Mayst várom befutónak.nasheem
Iloka 4 starter!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.bengals.com/cheerleaders/ben-gals12.html

Van néhány 2000 Forintos útszéli fej, de egy fasza kezdőt azért össze tudnék válogatni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burfict szerintem rosteren lesz.

amúgy hol nézed a full edzéseket? 😀Amadeus91
Sehol, de láttam már olyat, aki beszélt olyannal, aki.... 😊
Szurkerfórumok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Burfict és Lamur eddigi munkájának nagyon jó a visszhangja. Burfict Moch faszomkodásával megcsinálhatja a rostert akkor is, ha 6 LB lesz csak az 53ban. Lamur stabil PS kandidáns. Kíváncsi leszek rá a pre meccseken.
Sajnos Maysről elég vegyes a kép. Nagy játékok és homályok is becsúsznak a 11on11 gyakorlatoknál. Iloka akár kezdő is lehet, bár én továbbra is Mayst várom befutónak.

Szerk: esküszöm a Hobson cikk előtt írtam 😊 Feltett a bengals.com-ra egy cikket a DB-kről. Sok új nincs benne, de egy gyors átfutást megér: http://www.bengals.com/news/article-1/Safety-net-has-big-options-for-defense/b13d6d7e-f7a3-4bd4-a138-ef565fb76a48nasheem
Burfict szerintem rosteren lesz.

amúgy hol nézed a full edzéseket? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burfict és Lamur eddigi munkájának nagyon jó a visszhangja. Burfict Moch faszomkodásával megcsinálhatja a rostert akkor is, ha 6 LB lesz csak az 53ban. Lamur stabil PS kandidáns. Kíváncsi leszek rá a pre meccseken.
Sajnos Maysről elég vegyes a kép. Nagy játékok és homályok is becsúsznak a 11on11 gyakorlatoknál. Iloka akár kezdő is lehet, bár én továbbra is Mayst várom befutónak.

Szerk: esküszöm a Hobson cikk előtt írtam 😊 Feltett a bengals.com-ra egy cikket a DB-kről. Sok új nincs benne, de egy gyors átfutást megér: http://www.bengals.com/news/article-1/Safety-net-has-big-options-for-defense/b13d6d7e-f7a3-4bd4-a138-ef565fb76a48

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A jó hír, hogy Dre és Prater ma edzett. AJ be is köszönt az utóbbinak egy 72 yardos elkapással.
Herron és a tavalyi top3 CBink továbbra sincsenek. Still is hiányzott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A bukik is készülődnek a szezonra, ami valamiért náluk csak a 16. hétig tart.
A hendikepjeink:

Week 1: +7 at Baltimore
Week 2: -7 vs. Cleveland
Week 3: +1.5 at Washington
Week 4: -2.5 at Jacksonville
Week 5: -2.5 vs. Miami
Week 6: -2 at Cleveland
Week 7: +1.5 vs. Pittsburgh
Week 8: BYE
Week 9: pick vs. Denver
Week 10: pick vs. New York Giants
Week 11: +2.5 at Kansas City
Week 12: -4.5 vs. Oakland
Week 13: +5.5 at San Diego
Week 14: -1 vs. Dallas
Week 15: +7 at Philadelphia
Week 16: +6 at Pittsburgh
Week 17: vs. Baltimore (no line posted)

6 ide, 8 oda (gondolom a baltimorei kiruccanásunkon nem mi leszünk a favoritok) és két x-es meccs, ami közül a címvédő ellen elég hízelgő az iksz. Durva szezonunk lesz no.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829727b2/article/nfl-podium-awards-calvin-johnson-snags-the-top-spot?module=HP11_hot_topics Green pedig behúzott egy 3. legjobb WR-nek járó díjat nfl.com-on. Ezt még én is erősnek érzem, de top10 mindenképp. 😊MarioAna
Huh, az nagyon kemény. Mögötte van Welker, Cruz, Nelson, Wallace...
Komoly hype van ifjú titánunk körül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nálatok? Bocsi, hol is?Mikey
ja bocs 😀 a Brownsban

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829727b2/article/nfl-podium-awards-calvin-johnson-snags-the-top-spot?module=HP11_hot_topics Green pedig behúzott egy 3. legjobb WR-nek járó díjat nfl.com-on. Ezt még én is erősnek érzem, de top10 mindenképp. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
@SBJLizMullen Bengals unsigned 3rd Round Draft Pick DT Brandon Thompson has switched agents from Hadley Englehard to Michael Perrett

Hát igen, érthetetlen is, hogy a fenébe nem tudtak még megegyezni vele, amikor példának okáért Zeitler és Kirkpatrick is már "ezer éve" aláírt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Még csak most?Mikey
Igaz, érezni mindig éreztem, de most már tudom is. Itt a bizonyosság. Hobson hiteles és tévedhetetlen, a srácok meg közismerten szerények, így a leírtak inkább alulról közelítik csak a valóságot. Jogos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Még csak most?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja, nagyon nagy cikk 😊

Kezdem azt érezni, hogy még a PSben is FHoF WRek lesznek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
The Blue Collar Gang

😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Geno The Prototype! http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/28/defensive-prototypes-defensive-line/

Eh, de jó, hogy a szakma is elismeri. Emlékszem az első preszezon meccseire. Konkrétan nem akartam elhinni, hogy tényleg ilyen jó. A 3-4. előmeccs után kezdtem reménykedni, hogy tényleg ilyen játékost tudtunk húzni. Gyakorlatilag nem volt lyukas meccse. Bőven 100 feletti pick-kel ilyen stealt... Ez nálunk nagyobb csoda, mint Brady a NEnél.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
---

@CBSSportsNFLCIN OC Jay Gruden admits it's very early, but for now, he says the No. 2 WR spot is neck-and-neck between Armon Binns and Brandon Tate.

---

@CBSSportsNFLCIN K Mike Nugent admits negotiations for long-term deal "haven't been easy," but he's optimistic it can get done. Arrived at OTAs Thursday.Mikey
Jó lenne, ha összejönne mielőbb az a long-term cucc, nehogy ugyan abba a folyóba lépjünk a kickerünkkkel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nálatok? Bocsi, hol is?

---

@CBSSportsNFLCIN OC Jay Gruden admits it's very early, but for now, he says the No. 2 WR spot is neck-and-neck between Armon Binns and Brandon Tate.

---

@CBSSportsNFLCIN K Mike Nugent admits negotiations for long-term deal "haven't been easy," but he's optimistic it can get done. Arrived at OTAs Thursday.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
AJ megmondja a tutit Sanuról. 😉
Bengals wide receiver A.J. Green described rookie Mohamed Sanu as smooth during a chat with Dan Hoard of the Bengals radio network.

“Man, that guy is smooth,” said Green. “He works the middle really well. A lot of people have questioned his speed, but the guy has 'football speed.' It’s just like myself. A lot of people say that he didn’t run the fastest, but you see him on the field and he’s fluid in-and-out of his breaks, he catches everything with his hands, and he attacks the ball. He’s going to be a special one.”

“I’m telling you – a lot of the older guys here compare him to T.J. Houshmandzadeh,” said Green. “He can stretch the field and I think he’s really going to help us out this year.”Cincy Jungle
Személy szerint én is nagyon sokat várok már idén tőle.Mikey
Igen nekem is nagy kedvencem 😊 Jobb szerettem volna nálunk látni,de hát így hozta a sors. Szerintem csak jól jártatok vele ,ahogy írták egyetemen nem voltak valami jó irányítói,persze azt se mondom,hogy első évében robbantani fog 😀

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mi ez a dögvész a CBknél? Dre, Clements, Prater és Jones sem edz ma.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
valszeg Luck miatt kéne nekik annyira. Baby Hawk meg nehogy má' ne legyen rosteren. :/Amadeus91
Persze, gyűjtik a korábbi játszótársakat Luck mellé, hátha úgy kevésbé tűnik majd mélynek a víz.
Annyira mondjuk nem kell nekik Whalen, hogy nagyon erőlködjenek érte, de a waiverről szerintem elviszik. Hawkins tényleg nagyon szimpi, de fogy a levegője. Egy egészséges Shipley mögött úgy sem sokat lenne pályán, Sanu pedig használható bent is, ráadásul a PS aspiránsaink között is hemzsegnek a slot WRek.nasheem
persze. Viszont Leonard sem azért van rosteren mert ő viszi a futások felét.

criminal lawyer or criminal lawyer?