Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Greg Cosell rangsorolja az NFL elkapóit, AJ az 5. helyen.
That leads to A.J. Green at No 5. He’s almost 6-foot-4 and 211 pounds. He does not look that big on film. He has elements of Randy Moss as a vertical receiver, with his long fluid stride, his excellent body control and leaping ability, and his soft hands. Green, much like Andre Johnson, moves like a smaller man. But he’s a smoother, more elegant athlete, a glider with deceptive separation and acceleration. His ease of movement belies his explosiveness. This year marks is his first real NFL offseason, and I would expect Green to improve significantly, particularly at the small details of the position, like beating press coverage. There’s no question Green has an elite skill set with his combination of size, movement and hands. So it’s no surprise that he’s already in the conversation regarding the league’s top wide receivers.Greg Cosell
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
ebben a nagy csendességben pár válogatott kép az offseason eseményeiből:
LINK

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
hogy áll a SS posztért folyó csata?Amadeus91
Nincsenek edzések, hogy állna?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
https://twitter.com/Fischer_Sports/status/222854768681431041/photo/1/large

MJ93 meglehetősen zura.
reméljük a pályán is megmutatkozik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mint fasz a lakodalomban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
hogy áll a SS posztért folyó csata?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nagyon jó írás, megfogja a lényeget.

Más:

@joereedy And last but not least, as far as any updates in the Bengals and kicker Mike Nugent trying to reach a multi-year ...

Nem gondoltam, hogy eddig el fog húzódni ez a dolog. Persze a lényeg, hogy campre legyen meg.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mikey figyelmébe, de mindenkinek érdekes lehet:
http://nflfilms.nfl.com/2012/06/29/cosell-talks-pondering-ponder-and-dalton/?module=HP11_cp

Kicsit túl van lihegve ez az arm strength dolog, de tény, hogy nagyon fontos év előtt áll Andy.
Szerintem az egyik legnagyobb erőssége, hogy pontosan tudja messze nem elit a karja. Tudja mire jó és tudja mit kell fejlesztenie.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
MJ93-ról nem gondoltam volna, hogy ennyire impotens pass rushban, pályán mintha jobbnak tűnt volna. Bár annyira csak rá nem koncentráltam meccsek közben.MarioAna
Hát nem volt valami nagy szezonja az tény. Majd idén!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/28/three-years-of-pass-rushing-productivity-defensive-backs/
Crocker meglepően jó volt pass rush eredményességben...MarioAna
Sokat számít az is, hogy mennyire várja a blitzet az O. Mi viszonylag ritkán küldtük a QBre a safetyket, azaz nem készült rájuk annyira az ellenség. Ez is okozza, hogy Crocker és Nedu is hatékony volt.
Egy másik pasrush listán viszont igen szarul szerepeltünk:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/25/three-years-of-pass-rushing-productivity-edge-rushers-2/

Nem véletlen, hogy a Geathers cut megint beszédtéma, mint 3 éve minden évben ilyentájt.nasheem
MJ93-ról nem gondoltam volna, hogy ennyire impotens pass rushban, pályán mintha jobbnak tűnt volna. Bár annyira csak rá nem koncentráltam meccsek közben.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/28/three-years-of-pass-rushing-productivity-defensive-backs/
Crocker meglepően jó volt pass rush eredményességben...MarioAna
Sokat számít az is, hogy mennyire várja a blitzet az O. Mi viszonylag ritkán küldtük a QBre a safetyket, azaz nem készült rájuk annyira az ellenség. Ez is okozza, hogy Crocker és Nedu is hatékony volt.
Egy másik pasrush listán viszont igen szarul szerepeltünk:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/25/three-years-of-pass-rushing-productivity-edge-rushers-2/

Nem véletlen, hogy a Geathers cut megint beszédtéma, mint 3 éve minden évben ilyentájt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/28/three-years-of-pass-rushing-productivity-defensive-backs/
Crocker meglepően jó volt pass rush eredményességben...

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mivel 5 napja semmi mozgás, megtöröm a csendet egy fantasztikus hírrel.
Pollack úgy néz ki a médiában komolyabb karriert fut majd, be, int nálunk:
http://tucsoncitizen.com/usa-today-sports/2012/06/26/espn-taps-david-pollack-to-replace-craig-james/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
"He's (Brandon Tate) been one of the best surprises of camp for me," said Gruden. "Last year he came in late (after being acquired on waivers from New England) and was mainly a return guy and our fifth receiver and never really got in the flow with the group at wide receiver. Now I think he's more confident, he sees that he belongs as an NFL wide receiver, and I think the confidence level that he has is showing. He's got all the ability. He runs all of the routes great, he's got great feel, and he's done an outstanding job."

A végén tényleg Tate lesz a kezdő AJ mellett. Végtére is, a tavaly előtti éve nem lehetett véletlen.Mikey
Hihetőbb verzió, mint a Binns csoda. A 2 újfiú meg közel sem biztos, hogy kész lesz az első hétre.
Bárhogy is alakul, AJnek nagyon nehéz dolga lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
"He's (Brandon Tate) been one of the best surprises of camp for me," said Gruden. "Last year he came in late (after being acquired on waivers from New England) and was mainly a return guy and our fifth receiver and never really got in the flow with the group at wide receiver. Now I think he's more confident, he sees that he belongs as an NFL wide receiver, and I think the confidence level that he has is showing. He's got all the ability. He runs all of the routes great, he's got great feel, and he's done an outstanding job."

A végén tényleg Tate lesz a kezdő AJ mellett. Végtére is, a tavaly előtti éve nem lehetett véletlen.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/49963/afc-north-more-or-less

Egy korrekt szezonváró elemzés a North blogon. Ha egy kis mázlink lesz, akkor a Ravens nem heveri ki könnyen a sérüléseket vagy a Vasas új OC nem muzsikál túl jól és meglesz a pozitív szezon. A papírforma viszont tényleg nagyjából ezt ígéri.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy kis pass prot statisztika.
http://www.cbssports.com/nfl/story/19376713/lack-of-sacks-doesnt-lie-when-it-comes-to-five-best-tackle-tandems

Nem az az új, hogy a 2 tackle-nk zseni, hanem hogy Cook is nagyon jó. Adjuk ehhez hozzá Whartont és Zeitlert. Azt hiszem néhány QB irigyli Daltont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Valószínűbb persze a Mau/Burfict//Lawson/Skuta//Howard/Muckelroy hatos és Lamur a PSben, már csak azért is, mert Lamur jobb eséllyel jut át a waiveren, mint a legújabb médiasztárunk.nasheem
Pontosan így gondolom én is.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maualuga backupja Muckelroy is lehet, szóval ez nem feltétlen érv Burfict mellett.Mikey
Ja igazából ez az egyetlen érv ellene, legalábbis nálam. Skutát én kerülném, akkor meg más nincs csak ő és Muck. Muckelroyt viszont inkább WILL-ként emlegetik. Lamurt persze még egy percet sem láttam játszani, de ő is leginkább WILL aspiránsnak tűnik. Szóval nálam valami ilyesmi lenne az LB roster 6 emberrel
MIKE Mau/Muck
SAM Lawson/Skuta
WILL Howard/Lamur
Aztán jöhet Moch Skuta helyére. Burfictet meg próbáljuk PSben fejleszteni.

Valószínűbb persze a Mau/Burfict//Lawson/Skuta//Howard/Muckelroy hatos és Lamur a PSben, már csak azért is, mert Lamur jobb eséllyel jut át a waiveren, mint a legújabb médiasztárunk. Majd ha jönnek a pre meccsek tisztul a kép. Addig alig több ez lottónál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Maualuga backupja Muckelroy is lehet, szóval ez nem feltétlen érv Burfict mellett.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkora a Binns hype, hogy lassan elhiszem, hogy van esélye a WR2#-re. Sanu elég sokat dropol, Jones-ról is hasonló hírek jönnek: rookie mistakes. A blokkolás sem mindig megy nekik. Persze ML (vagy valaki más) még mindig Tate-et mondta fő esélyesnek, de ebben nem hiszek.
Dre elég sok játékot nyal be. Emberezésben van mit tanulnia. Egyelőre nem tűnik week1 starter-nek, de ez nem is baj.

Izgalmas még, hogy Mays lesz-e kezdő. Sokak szerint nem. Szerintem meg igen 😊 Róla ugyan nem olvastam olyat, hogy itt vagy ott hibázott volna, de az összkép nem lehet tökéletes, mert állandóan előkerül a Nelson melletti S poszt nyitottsága.
Nelson 1on1 mindenkit leszed állítólag.

Az viszont egyre biztosabbnak látszik, hogy csak 6 LB lesz a rosteren. Mau, Lawson, Howard és Muckelroy helye biztos. Marad Skuta (akit nyalogattak múlt héten picit), Burfict és Lamur, aki állítólag passprotban a legjobb LBnk. Illetve majd jön vissza Moch. Én nem vagyok benn biztos, hogy Burfict megcsinálja arostert, bár MIKEban leginkább ő Mau alternatívája.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Pacmannek durván 12M $-t kell perkálnia :o :o :rolleyes:

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875
😊

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
igen, nekem is megfordult a fejemben, hogy nem véletlen, hogy Mays és Sands is túl méretezett a posztjára, talán direkt lettek ezért hozva.Amadeus91
Iloka és Miles detto. Mays már tavaly is állt fel 3rd downnál LB pozícióba. Izgalmas ötlet. In Zimmer we trust!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem pont erről van szó 😊

nasheem: a DL coach Hayest se hagyd le ha arról van szó.gabtsi
Jogos. Így végiggondolva egész jó kis stábunk van, mert pl Simmons is korrekt munkát végez.
Nagy kérdés, hogy Gruden a biztató kezdet után tovább tud-e lépni, illetve Guenther és Carrier hogy válik be. Kíváncsi leszek, hogy a passzvédekezésnél hogyan sikerül a magas safetyknek segíteni az LB sor munkáját. Gondolom Zimmer főzte ki a rendszert, de a működéséhez kell az új edzők profi munkája is. A keretet láthatóan tudatosan építjük, ami mindenképp biztató jel.nasheem
igen, nekem is megfordult a fejemben, hogy nem véletlen, hogy Mays és Sands is túl méretezett a posztjára, talán direkt lettek ezért hozva.

criminal lawyer or criminal lawyer?