Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Következő keresztneve legyen Chad 😀Amadeus91
Elég hülyén mutatna a személyijén "Csed"-ként írva... :/Mikey
Ja persze, ha magyar mindkét szülője, akkor elvileg magyarosítani kell a nevet is. Igaz 😀

témától teljesen off: Ha Alejándrók, Rómeók, Donatellák, Manuel Luizok, Ginók rohangálhatnak Magyarországon teljesen legálisan anyakönyvezve, akkor egy Chad miért ne...

szegény nhm, adom itt az ötleteket... 😀Amadeus91
Hivatalosan ez így néz ki:
Minden utónevet a kiejtésének megfelelően a mai magyar helyesírás szabályai szerint kell bejegyezni. Erről az 1982. évi 17. törvényerejű rendelet 27.§ (2) bekezdése így rendelkezik: „A név anyakönyvezésénél a magyar helyesírás szabályai az irányadóak.”
Ha meg érdekes neveket akarsz látni akkor innen letöltheted a hivatalos "névadatbázist"
 www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/utonevek/index.html

Nincs benne a fenti listában de nemrég azt hallottam hogy anyuka a szaladó gyerek után azt ordította hogy "Alonzó gyere vissza!"....

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Következő keresztneve legyen Chad 😀Amadeus91
Elég hülyén mutatna a személyijén "Csed"-ként írva... :/Mikey
Ja persze, ha magyar mindkét szülője, akkor elvileg magyarosítani kell a nevet is. Igaz 😀

témától teljesen off: Ha Alejándrók, Rómeók, Donatellák, Manuel Luizok, Ginók rohangálhatnak Magyarországon teljesen legálisan anyakönyvezve, akkor egy Chad miért ne...

szegény nhm, adom itt az ötleteket... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Következő keresztneve legyen Chad 😀Amadeus91
Elég hülyén mutatna a személyijén "Csed"-ként írva... :/
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
csatlakozom az előttem szólókhoz, gratula nhm! 😊


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hi All!
itt vagyok ám, csak közben elég sűrű volt nálunk a progi... 😊
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!!

preseason-ra már biztos átalussza az éjszakát... 😊))

üdv mindenkinek!nhm
gratula. Jó egészséget a tigris kölyöknek! 😊

Következő keresztneve legyen Chad 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Oldalon olyan dolgok lesznek amit megtudunk magunk irni. Amennyiben igeny mutatkozik valamire akkor megprobalunk teljesiteni, ha nem sikerul akkor sincs vilagvege. Ha valaki jelentkezik relevans tartalommal akkor en nem fogok elzarkozni semmi elol.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
abban nem hiszem, hogy sok hasznát látnátok, ha én írnám. Lelkesíteni szubjektíven tudok csak, értékelni úgy is, hogy egy semleges olvasó is kedvet kapjon a csapathoz. Ezt úgy értem, hogy ha én írok egy beharangozót, azt csak a vérbeli, háttérinformációval rendelkező Bengals fanok élveznék, akik pedig a fórumot is olvassák.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Hi All!
itt vagyok ám, csak közben elég sűrű volt nálunk a progi... 😊
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!!

preseason-ra már biztos átalussza az éjszakát... 😊))

üdv mindenkinek!nhm
Gratula! Tigriscsikos rugdalozo megvan mar? 😀

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!nhm
Erőt és egészséget az édesanyának és a kicsinek! Neked pedig kitartást.Mikey
köszi, Mikey!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!nhm
Erőt és egészséget az édesanyának és a kicsinek! Neked pedig kitartást.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én szívesen vállalom meccsösszefoglalók írását majd az oldalra, szeptembertől (koliban lesz normális netem, meg elég szabadidőm hozzá, és szívesen elvállalom az oldal erre eső részét, persze csak ha nincs ellenvetés 😊.)MarioAna
Mivel ti vagytok a fő olvasók, és ti megnézitek a meccseket ezért szerintem erre nem lenne akkora igény. Viszont meccs beharangozóra elég nagy szokott lenni.
Bocs hogy belepofázok, csak saját tapasztalatok.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
én szívesen vállalom meccsösszefoglalók írását majd az oldalra, szeptembertől (koliban lesz normális netem, meg elég szabadidőm hozzá, és szívesen elvállalom az oldal erre eső részét, persze csak ha nincs ellenvetés 😊.)
nhm: Gratula a Kistigrishez 😊!

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Hi All!
itt vagyok ám, csak közben elég sűrű volt nálunk a progi... 😊
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!!

preseason-ra már biztos átalussza az éjszakát... 😊))

üdv mindenkinek!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A Bandwagont furcsállom kicsit. Nem megszokott kiírás egy szurkolói oldal címében. Legalábbis itthon.Shawn84
Meg semmi sem vegleges 😀 Napi 20-30 percet tudok ezzel foglalkozni, egyelore ott tartok hogy keresem a megfelelo temat. Sajnos ugy nez ki hogy pont a vikings blog altal hasznalt sema lesz megfelelo nekunk.
Jelenleg naprol napra valtozik, szepen lassan alakul ki a veglegesnek szant oldal. Varom a javaslatokat az oldal nevere is, a bengals bandwagon is amiatt lett mert regisztraciokor meg kell adni egy oldal nevet.

Rush, tetszik amit csinaltal tervet, csak sajnos az ingyenes wordpressnek vannak korlatai. Nemsoka irok pm-et hogy pontossan mire lesz szukseg.adam3577
Szerintem ezeket kb. olyanra lehet kihozni mint a PhillyBlogot. Mi is próbáltunk többfélét, és nagyjából ennyi a maximum amit Rata ki tudott hozni belőle.
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
A Bandwagont furcsállom kicsit. Nem megszokott kiírás egy szurkolói oldal címében. Legalábbis itthon.Shawn84
Meg semmi sem vegleges 😀 Napi 20-30 percet tudok ezzel foglalkozni, egyelore ott tartok hogy keresem a megfelelo temat. Sajnos ugy nez ki hogy pont a vikings blog altal hasznalt sema lesz megfelelo nekunk.
Jelenleg naprol napra valtozik, szepen lassan alakul ki a veglegesnek szant oldal. Varom a javaslatokat az oldal nevere is, a bengals bandwagon is amiatt lett mert regisztraciokor meg kell adni egy oldal nevet.

Rush, tetszik amit csinaltal tervet, csak sajnos az ingyenes wordpressnek vannak korlatai. Nemsoka irok pm-et hogy pontossan mire lesz szukseg.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A Bandwagont furcsállom kicsit. Nem megszokott kiírás egy szurkolói oldal címében. Legalábbis itthon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a logó körvonala miatt olyan, mintha egy hetes lenne a fejlécek közepén :rolleyes:
egyébként nem rossz és örülök, hogy egyre több csapatnak van blogja 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
öröm és bódottá 😊

...

kihasználva rengeteg szabadidőmet csináltam egy verziót a szurkolói oldal sémájára. remélem elnyeri a tetszésetek.
itt megtekinthető


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Minden adott a nyugodt építkezéshez. Mintha nem is mi lennénk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Zim is ket evre irt ala ugye?adam3577
Ugye.
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Zim is ket evre irt ala ugye? Ket ev es kezdhetunk aggodni higy mi leszbaz edzoi gardaval ha hirtelen mindenki tavozik.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Marvin aláírt még két évre, 2014ig.gabtsi
Ahhoz képest, hogy alig 2 hete is azt lehetett olvasni, hogy nem tárgyalnak a hosszabbításról, elég hamar sikerült megegyezni. 😛

Örülök. Nagyon.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Marvin aláírt még két évre, 2014ig.gabtsi
33 másodperccel előztél meg 😀

újabb jó hír. (tetszik az idei uborka szezon)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin aláírt még két évre, 2014ig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Pont hétvégén találkoztam egy példánnyal aki habzó szájjal éltette a new englandet, de mikor vinatieri érdemeiről vagy bruschiról, harrisonról vagy ne adj isten seauról kezdtem el kérdezni esetleg belicheat és a spygate közti barátságot emlegettem akkor nem igazán tudta, hogy miről beszélek. ...adam3577
Akkor vannak még mókás emberek, azt hittem, hogy az itteniekre van panasz
Mondjuk a kiemelt résznél én biztosan csúnyán néztem volna 😛 😊Wyatt
Fájdalmas valóság 😀
Mondom, hogy nem a szívem csücske a pats 😀