Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
George Iloka meg CB poszton gyakorolt az elmúlt napokban.gabtsi
Jegyezzük meg, ennek az volt a kiváltója, hogy volt olyan nap, amelyen 2 db egészséges CB volt a PBS-ban.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem hiszem hogy van értelme ezeknek az összehasonlításoknak, teljesen más playak. Hernandeznek max a megjelölése TE, de igazából nem az. Graham a legatletikusabb talán mind közül, bárkit leugrik és bármit levesz, de azért a route futása és blokkolása még hagy némi kívánni valót maga után.
Gronkowski ezzel ellentétben tényleg minden igényt kielégít, pontosság nélkül abban az O-ban nem tudna megélni, és szintén kurva jó keze van. más kérdés, hogy ő csak sérülése miatt volt második körös - a ravens boardján ugye nem is szerepelt (muhohahaha), a képességeit nem vitatta senki, ugyanakkor tény, hogy egy olajozott gépezetbe került be, de mások is akik viszont megégtek.

Gresham sztem valahol Graham és Gronk között van félúton, és talán a legkomplettebb mindhárom közül, mégse jobb igazán egyik elemében sem a játéknak mint a másik két úr. Főleg nem olyan instant módon. De a fejlődés látszott tavaly, és hogy mi lett volna ha a playek nagy részében érti, hogy mi történik, hova kell állni, talán idén meglátjuk.

az a fontos, hogy a RZ-ban meg lehessen találni fontos pillanatokban, mégfontosabb labdákkal, a kulcsszituációkat nagy százalékban meg kell oldja, engem nem érdekel az 1000 yard. Green el fog vinni rendszeresen egy safety-t, (ha épp nem akkor gyilkolni fog), így Greshamnek bőven lesz helye, hogy az legyen akinek a drafthelye alapján lennie kell ebben a versenyben. de ehhez betéve kell tudni a playbookot, reméljük rászánta az időt.


****

Emmanuel "haver" Lamur (LB) állítólag igen szépen teljesít coverben, ami viszont úgy kellene mint egy falat kenyér. Brandon Johnson se volt egy légypapír, de a legjobb cover LB-nk volt, de immáron az angyalföldieket erősíti ugye. Lawson idén állítólag főként a pass rush-sal lesz elfoglalva (itt jegyzem meg Dontay Moch DE snapeket kap utóbb), úgyh ő se igen fog TE-n virgonckodni, jó lenne ha Lamur megnyugtató megoldást tudna adni, legalább erre a szegmensére a játéknak.


George Iloka meg CB poszton gyakorolt az elmúlt napokban. erősen koncentráltam, hogy eszembe jusson az a WR, akivel egy backpedal-forduló után ő meg tud fogni, de nem jutott eszembe senki, esetleg Cris Collinsworth-t. alapból fura látvány volt nekem, ahogy visszanéztem az egyetemi szerepléseit, nagyon kíváncsi leszek, hogy mire fogják használni. esetleg őt is TE-k ellen lehetne bevetni, de egy fizikálisabb megeszi reggeli az első blokknál. Mondjuk Lamur se sokkal súlyosabb egyéniség, Iloka 225 font, Lamur 232.

Marvin Jones mondott még érdekeset, miszerint a college-ban egy olyan elkapásra emlékszik, amikor full speedben kellett végigmenjen, megverni a CB-t, és nem a labdát "figyelve", folyamatosan korrigálni. ez okozott neki némi problémát az első napokban, de az utóbbi pár edzésen csupa jót lehetett hallani. óriási catching radius, és a cirkuszi elkapások sem hiányoznak. returnerként is van benne lehetőség, így akár ST-n keresztül is megcsinálhatja a rostert, de akár 3-4. WR is lehet belőle, én Binns és Tate storyban továbbra sem hiszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha jól rémlik Scottot Burfikt rakta ki. Na ugye, hogy FHoF?! 😀

Meggyőződésem, hogy Gresham az NEben hozta volna a többiek számait. Dalton solid QB, de az említetteknek egy tök más playbookban Brady és Brees dobál. Velük még Coats is súrolná az 1000 yardod 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
The Bengals have apparently suffered their most significant injuries of training camp, although head coach Marvin Lewis preferred to call the hand injuries to running back Bernard Scott and cornerback Brandon Ghee as merely "oweys," after Friday's practice.

Lewis indicated that Scott would be available for the Sept. 10 regular-season opener in Baltimore but he didn't know when he could return to the preseason. Ghee seems to have suffered an even bigger "owey," because Lewis wouldn't say if he could be back for the opener.bengals.com
Tudom, g.ci vagyok, de Scottot nem sajnálom. Ellenben Ghee-t igen, csórikám... :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
hát én Gresham részéről azért várnék valami javulást, mert ez nagyon kevés amit mutat. Főleg, így, hogy Green kivételével nem nagyon van olyan elkapónk, aki a pályán is bizonyított már...nagyon kellene egy biztos kezű célpont.
Boom-ról valami hír? Scottot kiszorította már remélem 😀.MarioAna
szerintem korrekt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
hát én Gresham részéről azért várnék valami javulást, mert ez nagyon kevés amit mutat. Főleg, így, hogy Green kivételével nem nagyon van olyan elkapónk, aki a pályán is bizonyított már...nagyon kellene egy biztos kezű célpont.
Boom-ról valami hír? Scottot kiszorította már remélem 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Gresham arról, mit gondol a '10-es TE classról - Gronk, Hernandez, Graham -, és az ő lemaradásáról.
“I look at it as I have to step it up because those guys are setting historic numbers. I have to step my game up to get where those guys are at, to even be considered with them. Right now I’m not even close.”
...
“I’m very, very average, below average right now. I need to excel at things so I can be on the top-level tier with those guys. It’s just that simple.”
...
“From a comparative sense, you want to be the best. I believe I can be that guy. It’s more pride than anything. You’ve just got to keep up with your peers.”
Gruden ugyanerről.
“There’s no reason to compare him to anyone. He’s his own person. There are guys who might have better stats or highlights but Jermaine is a very solid tight end and we’re happy to have him. He’s going to have great games and he’s going to have some where he doesn’t get a lot of catches but I know he’s going to be a major factor.”
Teljesen egyetértek koordinátorunkkal.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vontaze Burfict, hogy nyomja nálatok TC-ben? 😊Beki
Lásd előző hsz-em.Mikey
Vettem, köszi. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Vontaze Burfict, hogy nyomja nálatok TC-ben? 😊Beki
Lásd előző hsz-em.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vontaze Burfict, hogy nyomja nálatok TC-ben? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ahogy mondani szoktam, a TC-ben még a szertáros is future HoF formában tolja. 😊Mikey
meg mi itt a fórumon. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ahogy mondani szoktam, a TC-ben még a szertáros is future HoF formában tolja. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja-ja, bármi lehet, de korán van még. Reedy pl Marvin Jonest dicsérte nagyon illetve a DLből Thompsont. Mire vége a TCnek a játékosok 90%-ról lesz valahol valakitől olyan hír, hogy hűdehajde...

Ezért kellenek a Pre meccsek, mert ott végre mi is láthatjuk őket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A TC ilyen korai szakaszában mindenkinek van esélye mindenre. Nem véletlenül játszott már pl. Miles is a kezdőkkel tegnap előtt.

Persze reálisan nézve, én nem látok sok esélyt arra hogy Binns opening day starter legyen, de sosem lehet tudni...
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ma Hall, Clements, Nelson, Mays volt a kezdő DB sor.
A DLt variáltuk valamiért. Dunlap a második sorral játszott (Harvey, Hayden, Still, Dunlap), Andersson pedig a kezdőkkel.

A kezdő WR2 Binns volt ismét, de sokat droppolt. A második sor Sanu+Whalen voltak. nasheem
Binns csak Tate sérülése miatt próbálkozott ott, vagy lehet rá reális esélye?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ma Hall, Clements, Nelson, Mays volt a kezdő DB sor.
A DLt variáltuk valamiért. Dunlap a második sorral játszott (Harvey, Hayden, Still, Dunlap), Andersson pedig a kezdőkkel.

A kezdő WR2 Binns volt ismét, de sokat droppolt. A második sor Sanu+Whalen voltak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Atkins Training Camp Blog
Seeing my old and new teammates gearing up for the battle in the trenches is what it’s all about. Solidifying a starting spot on the defensive line is my goal going into this Training Camp, a little different from my first two seasons in the league.
...
I wouldn’t have it any other way. I know our team has the opportunity to be great. It started in OTAs and Training Camp is the exclamation point as we gear up for a record-breaking 2012 season.

See you at the top, WHO DEY!
Lassan kezd feléledni bennem az érzés, miszerint hiányzik, hogy Bengals meccset nézzek.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Közben voltak olyan hírek, hogy Mays helyett Miles játszott az egymásellenin a kezdőben. 😕nasheem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Clements végre megjelent az campen.
Közben voltak olyan hírek, hogy Mays helyett Miles játszott az egymásellenin a kezdőben. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ML szépen megnyalogatta a Dagit a press conf-on. Atom OT párosunk van! Sokan irigylik Andyt miattunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
az egyik norvég a pujájának a keletiben anno úgy kiabált utána, hogy "Álejándrócska gyere idéé" Amadeus91
Pár évvel ezelőtt akkori munkahelyemen kaptam egy levelet amit bizonyos Lakatos Marlonbrandó írt alá, nálam eddig ez visz mindent.

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/01/FK_Playoff_Ranking__Merleg_es_eloszezonindito/

A hetedik helyre tették a csapatunkat. 😀
Legyen igazuk!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Következő keresztneve legyen Chad 😀Amadeus91
Elég hülyén mutatna a személyijén "Csed"-ként írva... :/Mikey
Ja persze, ha magyar mindkét szülője, akkor elvileg magyarosítani kell a nevet is. Igaz 😀

témától teljesen off: Ha Alejándrók, Rómeók, Donatellák, Manuel Luizok, Ginók rohangálhatnak Magyarországon teljesen legálisan anyakönyvezve, akkor egy Chad miért ne...

szegény nhm, adom itt az ötleteket... 😀Amadeus91
Hivatalosan ez így néz ki:
Minden utónevet a kiejtésének megfelelően a mai magyar helyesírás szabályai szerint kell bejegyezni. Erről az 1982. évi 17. törvényerejű rendelet 27.§ (2) bekezdése így rendelkezik: „A név anyakönyvezésénél a magyar helyesírás szabályai az irányadóak.”
Ha meg érdekes neveket akarsz látni akkor innen letöltheted a hivatalos "névadatbázist"
 www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/utonevek/index.html

Nincs benne a fenti listában de nemrég azt hallottam hogy anyuka a szaladó gyerek után azt ordította hogy "Alonzó gyere vissza!"....
adam3577
az egyik norvég a pujájának a keletiben anno úgy kiabált utána, hogy "Álejándrócska gyere idéé"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
köszi mindenkinek!
jja, nem, nem lesz csed! ha lesz negyedik, Ő lány lesz!!! 😊)

névbe amit hallottam, és igaz, az volt ,amit nagynéném (szülésznő) mesélt: ezt szerette volna az agyhalott: Orsós Sylvester Stallone! és nem, nem tudták neki megmagyarázni miért nem lehet... 😊)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hi All!
itt vagyok ám, csak közben elég sűrű volt nálunk a progi... 😊
...hogy Ti is tudjátok, bővül a Bengals család: megszületett 3. fiam: Sebestyén!!!!

preseason-ra már biztos átalussza az éjszakát... 😊))

üdv mindenkinek!nhm
😀 😀
Gratula és sok boldogságot, örömet!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."