Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
mondjuk ilyen alapon, hogy rookie akitől sokat várunk (Richardson) , egyből bent van, akkor meg Kirkpatrick, Burfict?

hitelét veszti a dolog innentől. Néha nézve az ilyen-olyan összeállításokat, az az érzésem, hogy nagyon underrated csapat a mienk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a CBS Sportsos Ryan Wilson összeállította saját All-AFC North csapatát, amelybe csak négy Bengals játékos fért be: Green, Whitworth, Atkins és Nugent (...)Mikey
Nem kötekedésből, de te kit tettél volna még be?vassadi
Andre Smitht minden posztra 😀

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Richardsont sem értem a csapatban.nasheem
Rookie-ként érdekes, meg Colon is, úgy, hogy még életében nem játszott LG-t. 😊vassadi
Gondolom karakterszámra fizetik a firkászt és 5 perc alatt akarta megkeresni a napi betevőt. Ilyenkor mindig jól jön egy best of vagy all pro téma. Nulla felkészülést igényel, visszhangot viszont tuti generál. Pont annyi értelme van, mint a "x y tündököl a TCben" cikkeknek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Richardsont sem értem a csapatban.nasheem
Rookie-ként érdekes, meg Colon is, úgy, hogy még életében nem játszott LG-t. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Greshamet és Whartont simán betehette volna és Richardsont sem értem a csapatban.
Dunlap is legalább olyan, mint Sheard, de ezt csak mi tudjuk 😊nasheem
Ezek szerint nem csak mi 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
C: Maurkice Pouncey -- Alex Mack got some consideration here but when healthy Pouncey is one of the most athletic linemen in the NFL. He can pull easily from his position, getting out in front of plays and opening holes.

Mondjuk Mack jobb center, mint Pouncey.tenorx
Ez itt már félig off, de szerintem is ez az egyik legviccesebb pick.

A Bengals-hoz visszatérve, esetleg Dunlap férne be Sheard helyett, talán még Gresham Dickson helyett, de reálisnak tűnik ez a négy játékos. Whitworth-nél még csaltak is egy kicsit.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Greshamet és Whartont simán betehette volna és Richardsont sem értem a csapatban.
Dunlap is legalább olyan, mint Sheard, de ezt csak mi tudjuk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
C: Maurkice Pouncey -- Alex Mack got some consideration here but when healthy Pouncey is one of the most athletic linemen in the NFL. He can pull easily from his position, getting out in front of plays and opening holes.

Mondjuk Mack jobb center, mint Pouncey.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Leon HallAmadeus91
Gondoltam, hogy ő az egyik. Nehéz lenne választani, mert Hadennel és Webbel nagyjából egyformán jók, de megértem, hogy a sérülés és a fél szezon kihagyása után Hallt hagyta ki.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
a CBS Sportsos Ryan Wilson összeállította saját All-AFC North csapatát, amelybe csak négy Bengals játékos fért be: Green, Whitworth, Atkins és Nugent (...)Mikey
Nem kötekedésből, de te kit tettél volna még be?vassadi
Leon Hall

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a CBS Sportsos Ryan Wilson összeállította saját All-AFC North csapatát, amelybe csak négy Bengals játékos fért be: Green, Whitworth, Atkins és Nugent (...)Mikey
Nem kötekedésből, de te kit tettél volna még be?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hírmorzsák.

- azzal, hogy Tate kezdő WR-ként játszik, Hawkins barátunk extra játékidőt kap ST-ben, mint gunner és mint returner
- a CBS Sportsos Ryan Wilson összeállította saját All-AFC North csapatát, amelybe csak négy Bengals játékos fért be: Green, Whitworth, Atkins és Nugent (...)
- Hall teljesen felépült Achilles-ín szakadásából, és kezdőként fog játszani pénteken a Jets ellen (!)
- Micah Johnson LB helyett mostantól DE-ként edz
- Moch, Allen, Ghee, Hansen, Whalen, Scott, Geathers, Sims, Kirkpatrick és Prater nem edzett tegnap, ebből Prater mellett valószínűleg Ghee is out for season...
- Sims jövő héten elkezdi az edzéseket, a D-line depth tapsol
- Adam Jones és Herron már tegnap elkezdte

A végére pedig egy Reedy idézet a Mays loverek kedvéért (is):
Rookie WR Mohamed Sanu had a good day with a couple nice catches, including one on a Andy Dalton deep ball up the left sideline where he beat Robert Sands. … Brandon Thompson and Clint Boling got into a brief scuffle, which was only the second one of camp. … Taylor Mays intercepted a Dalton pass when the defense blitzed and tight end Jermaine Gresham, who was the hot receiver, did not turn back in time.
Péntek gyere mááár!!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Kicsit belekeveredtem a menetrendbe. 😀
A nyitó meccsünk a Baltimore ellen biztosan TV-s meccs lesz vagy csak megvan az esély rá?megyerikrisz
Tuti, elvégre hétfői meccs.Mikey
Köszi

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egész évben kínozta a migrénje, így sok esélye nem volt pályára kerülni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Pass-rushban sem tud semmit mutatni? Abban elvileg jól kéne hasítania. Mint Bruce Irvinnek 😀Shawn84
Skuta, Evans vagy Moch? Merthogy egyik sem 😊
Skuta nem egy nagy rusher (én nem is láttam talán olyan snapet, amikor Zimmer ráküldte volna a QBre) Moch és Evans meg még egyáltalán nem volt pályán.nasheem
Mochra gondoltam.Shawn84
szerintem még ST-ben sem játszott Moch. Gyakorlatilag rookie...Amadeus91
Azt hittem már volt valamennyit pályán, amiből le lehet szűrni, hogy mennyit tud.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Pass-rushban sem tud semmit mutatni? Abban elvileg jól kéne hasítania. Mint Bruce Irvinnek 😀Shawn84
Skuta, Evans vagy Moch? Merthogy egyik sem 😊
Skuta nem egy nagy rusher (én nem is láttam talán olyan snapet, amikor Zimmer ráküldte volna a QBre) Moch és Evans meg még egyáltalán nem volt pályán.nasheem
Mochra gondoltam.Shawn84
szerintem még ST-ben sem játszott Moch. Gyakorlatilag rookie...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mochra gondoltam.Shawn84
Sejtettem, de a diskurzus inkább Skutáról szól. Moch egyelőre a láthatatlan ember számunkra. Majd az eltiltása után kiderül mire jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Pass-rushban sem tud semmit mutatni? Abban elvileg jól kéne hasítania. Mint Bruce Irvinnek 😀Shawn84
Skuta, Evans vagy Moch? Merthogy egyik sem 😊
Skuta nem egy nagy rusher (én nem is láttam talán olyan snapet, amikor Zimmer ráküldte volna a QBre) Moch és Evans meg még egyáltalán nem volt pályán.nasheem
Mochra gondoltam.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kicsit belekeveredtem a menetrendbe. 😀
A nyitó meccsünk a Baltimore ellen biztosan TV-s meccs lesz vagy csak megvan az esély rá?megyerikrisz
Tuti, elvégre hétfői meccs.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Kicsit belekeveredtem a menetrendbe. 😀
A nyitó meccsünk a Baltimore ellen biztosan TV-s meccs lesz vagy csak megvan az esély rá?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Pass-rushban sem tud semmit mutatni? Abban elvileg jól kéne hasítania. Mint Bruce Irvinnek 😀Shawn84
Skuta, Evans vagy Moch? Merthogy egyik sem 😊
Skuta nem egy nagy rusher (én nem is láttam talán olyan snapet, amikor Zimmer ráküldte volna a QBre) Moch és Evans meg még egyáltalán nem volt pályán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Pass-rushban sem tud semmit mutatni? Abban elvileg jól kéne hasítania. Mint Bruce Irvinnek 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a b
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
azért ő a negyedik kezdő, mert lényegében a kezdők ill. ő mögötte semmilyen lényegi tapasztalat nincs. Vinny Rey leginkább ST-ben látott pályát, míg Muckelroy volt LB-ként is a pályán, de nem sokat és a tavalyi évet totál kihagyta. az összes többi rookie. Skuta az egyetlen olyan nem kezdő, aki már bizonyított backup, ha csak vmi csoda nem jön mögüle (nincs jel erre) nem fogunk tőle megválni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ti látjátok benne a nagy jót? nasheem
Special teamerként határozottan. LB-ként (egyelőre) kevésbé.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Moch még LBként szerepel. Ezt a Skuta dolgot nem értem. ML a 4. kezőként emlegeti, de én nem látok benne semmit. A mostani rosterről simán kiraknám. Még Evans is jobbnak tűnt a tavalyi pre meccseken.

Ti látjátok benne a nagy jót?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."