Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
letöltöttem a meccset.. hát nem new york-os közvetítés? 😒
5 perce nézem de már nem bírom tovább. állandóan róluk beszélnek, őket mutatják meg hey jets fans... amúgy se szívlelem a csapatot, még jobban basszák fel az agyam.. 😀 kíváncsi voltam wharton sérülésére, erre bevágják nekem tibót meg semmi visszajátszás.. már már 'gyűlölködjünk' topikba való 😀Rush
nfl.comon nézd meg a highlights-t a meccsről. Csak Sanchez meg Tíbó. Tőlünk csak addig mutattak valamit amit Burfict leszedte Tíbó labdáját...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
letöltöttem a meccset.. hát nem new york-os közvetítés? 😒
5 perce nézem de már nem bírom tovább. állandóan róluk beszélnek, őket mutatják meg hey jets fans... amúgy se szívlelem a csapatot, még jobban basszák fel az agyam.. 😀 kíváncsi voltam wharton sérülésére, erre bevágják nekem tibót meg semmi visszajátszás.. már már 'gyűlölködjünk' topikba való 😀


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mondom, én bízom maximálisan Bolingban, emlékezhettek, tavaly is végig azt mondogattam, hogy szép jövő áll előtte.
Nos, a jövő elkezdődött.

Mike Johnsontól, ahogy látom, nagyon hasonlókat várunk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem lattam a meccset rendesen, de nekem megbízhatónak tűnt boling. Ne felejtsük el h neki se volt offszezon tavaly, és ugy került be a kezdobe az elso heten. Igy a teljes offszezont végi dolgozva lehet h kiderül h akar mar most is egy alsó kozep kategóriás kezdő.
Viszont ami jobban aggaszt h a boling-cook-zeitler hármas mögött aztan tényleg senki nincsen, ha velük történik vmi akkor vége a dalnak.

mj93 az idén repitett plusz 10-12 font izom ellenere sem lassult egy hangyafasznyit sem. Nagy evet várok tőle remelem igazam lesz.

Dunlap a preszezonra vszleg kiesett, keves rosszabb hírt tudok elkepzelni a csapat hazatajarol...😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀megyerikrisz
Azért a Boling - Zeitler OG tandem akkor is "húha", ha maximálisan bízom bennük, mert tudom hogy nagyon tehetségesek.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀megyerikrisz
Boling tavaly a rookie dolgokat leszámítva mutatott jeleket, hogy van benne perspektíva. Meg lehet próbálni. A Livings- McGlynn ámokfutásnál csak jobb lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊


több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉#1patsfan
Vazzeg, az túl nyilvánvaló volt ahhoz, hogy megnézzem... 😀

Köszimegyerikrisz
nincsmit 😊
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉#1patsfan
Vazzeg, az túl nyilvánvaló volt ahhoz, hogy megnézzem... 😀

Köszi

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem játszottunk igazán jol, de én azt lattam h igaza van marvinnak, gyorsabbak, nagyobbak és erősebbek látszik a csapat mint tavaly, nagyobb önbizalommal és agresszivitassal nyomtak a srácok. Ez kell továbbra is, az eredményét majd meglátjuk. De volt nehány kellemes meglepetés mint boling pl, de tate ügyben is meg kell kövessen mikey- t a tegnapi utan.

Jó lesz ez, a DL meg egyenesen pusztítani fog, dunlapert meg imahoz!gabtsi
'Taze bandwagonra mikor üljünk fel? (én már lehet rajta vagyok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem játszottunk igazán jol, de én azt lattam h igaza van marvinnak, gyorsabbak, nagyobbak és erősebbek látszik a csapat mint tavaly, nagyobb önbizalommal és agresszivitassal nyomtak a srácok. Ez kell továbbra is, az eredményét majd meglátjuk. De volt nehány kellemes meglepetés mint boling pl, de tate ügyben is meg kell kövessen mikey- t a tegnapi utan.

Jó lesz ez, a DL meg egyenesen pusztítani fog, dunlapert meg imahoz!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Burfict rlz!
Szerencsétlen Mays meg túl nagyot akart ütni és saját magát ütötte ki.

jjtől lopva:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
első észrevételek: mez, fű, dekoráció nagyon jó!

meccset sajnos csak félideig néztem, utána kidőltem.
3 sérülés egymás után.. nagyon szerencsétlen helyzet. nagyon jó hír h mau és dunlap nem komoly. whartont nem tudom megítélni, nem sokat tudok róla.
mays meg szerencsétlen saját szerelési kísérletében sérül meg. méghozzá agyrázkódás.. hozzá sem ért az ellenfélhez 😀

az oké, hogy rég nem játszottak a srácok, de edzenek keményen, hogy lehet akkor h egyből lesérülnek, számomra ez érthetetlen.

tate meglepően nagyon jó volt, aminek igazából nem örülök. de inkább legyen egy megbízható 2. wrünk akit nem kedvelek, mint h megbízhatatlan akit igen.

többiekről mi a hír? binns, jones, sanu, SHIPLEY??
burfict int szép volt láttam az összefoglalóból, nagyon remélem h aprítani fog mau mögött a rosteren 😊


több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszi

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wharton, Dunlap, Maualuga és Mays is megsérült tegnap.
Az első három ráadásul 7 playen belül.
Wharton térdsérülése komolynak látszik, persze bővebbet majd az MRI után lehet tudni.
Dunlap és Mau sérülése állítólag nem komoly, és nem igényel majd hosszabb kihagyást.
Mays pedig agyrázkódást szenvedett, a meccset Miles folytatta helyette.

Jól kezdődik. Ja nem.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Shipley a kedvencem...
viszont észrevettem már a sérülése előtt is kevesebb játéklehetőséget kapott, mint előtte...
más edző, más rendszer...
nagyon sajnálom, ha cut lesz! ne legyen!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a new england még a nagyanyámat is recruitolta olyan wr ínség volt, mégis kitették tate-et. és az offense mindenkinek új volt, még is a mindenki szerint fogalmatlan Simpson játszott, meg a szerződési ajánlatot sem kapó Caldwell. meg mindenki csak Tate nem.
az ST-nk meg toptop egység volt minden fronton, a D is csinálta a gyors stopokat bőséggel, aminek főleg köszönhető Tate jó statja mint returner.

én nem látom a hozzáadott értékét.
Marvin Jones, Hawkins (nyilván kezdőként nem fog returnerkedni, de csak gyakorolja idéntől, ez is érdekes egyébként), Pacman és Shipley is simán visszahord.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jones is hord vissza. Tate szerintem is mehet(ne). Whalen olyan Daltonnak való WR, de én hozzá sem ragaszkodnék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egyébként nem tudom miért szóljátok le Tate-et, mint elkapót. Tény, a Bengalsben tavaly lehetőséget nem kapott a poszton, azonban utolsó NE-i évében 24 catches, 432 yards, 18.0 avg, 3 TDs.
Tudom, Bradyazisten meg izé, de aligha volt véletlen.

Tate tuti roster tag, mint elkapó. Imho.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sanu trasheli Tebow-t, hogy jobban tud nála dobni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
bárcsak tudnám 😀 ha madden lenne hoznék egy gyors(97es) 3. rb-t és azzal csapatnám a returneket 😀

egyébként scott is hordott vissza egész jól ha jól emlékszem (steelers,jest').. ha más nincs, ő is odaállhatna nem? úgy se sok carry-t kap. Rush
Scott playmaker a javából 😀 Fair Catch-t integetni mehetnék én is. Viccet félre téve, Pacman és Shipley még aki szóba jöhet. Egyik sem a tartósságáról híres. Seattleban Pacman első meccsén, első játéka volt 1. visszahordása és belesérült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
bárcsak tudnám 😀 ha madden lenne hoznék egy gyors(97es) 3. rb-t és azzal csapatnám a returneket 😀

egyébként scott is hordott vissza egész jól ha jól emlékszem (steelers,jest').. ha más nincs, ő is odaállhatna nem? úgy se sok carry-t kap.