Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hírmorzsák tegnapról.

- Mays edzett, és a hét folyamán Maualuga is visszatér majd, előbbi valószínűleg igen, utóbbi biztosan nem játszik Atlantában
- öt elkapós felállásban AJ, Binns, Tate, Gresham és Hawkins volt pályán, papírforma
- Andy ihletett formában tolta egész nap, mély passzai is ültek
- Binns szintén nagyszerű volt
- ahogy Burfict passz ellen
- ellenben az első csapattal Muckelroy edzett és nem Vontaze
- nickel formációban Micah Johnson és Evans DT, Lawson DE és Clements S poszton is gyakorolt
- Dunlap és Geathers sérülésével Anderson volt a kezdő LDE, de később megfordult Still is itt
- volt néhány wildcat felállás is, ekkor Leonard kapta a direkt snapet
- Roland és Collins egyaránt gyakoroltak LT és LG poszton, Robinson centerben
- Nugent és Weber is tökéletes napot zárt
- Hall is megfordult safetyben (!)
- Zimmer továbbra is nagyon elégedett Newmannel, de ugye még mindig future HOF formában tolja mindenki, így ez nem is hír

edit:
"I looked at what was the best situation for me and for me to win a championship. I felt collectively that this is the best team that has a chance to do something very special this year. That was a huge factor in my decision," he said.

"It was the team overall. The head coach, the coaches, all the players here," [DE Jamaal] Anderson said. "I knew a few of the players here already. I really feel like this team is trending up. I feel like we have a chance to definitely win this division, and that's what I came here for, to win."
Ennyi. 😉
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Iloka durva versenyben van a helyért, de szerintem a szerencsétlen Gheet megveri.nasheem
Ghee jó eséllyel befejezte idénre is, így ez elég valószínű forgatókönyv.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ami elsőre nagyon fájdalmas lenne, az Shipley, Sims és Iloka kiesése. Az utóbbira látom a legnagyobb esélyt.
A felsoroltak közül pedig nagyon örülnék(ez inkább csak megérzés) egy Scott-Herron cserének.
Reyt ti is olyan meggyőzőnek látjátok, hogy lenyomja a Moch-Lamur-Johnson triót?megyerikrisz
Iloka durva versenyben van a helyért, de szerintem a szerencsétlen Gheet megveri. Reynek jó a kinti "sajtója", de az ő helye inkább azon bukik majd meg, hogy 6 LB lesz csak rosteren (szerintem). Ha Mochnak lejár a büntije, tuti roster helye lesz.

Megy a variálás egyébként, ami abból is látszik, hogy rengeteg játékost próbálgatunk idegen posztokon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/19789188/bengals-roster-cuts-getting-to-53

Lement az első pre kör, így már világosan látszik ki lesz az 53ban, legalábbis a CBS szerint.
Több helyen is másképp látom, de kicsit korán van jósolgatni. Az mindenesetre látszik, hogy lesz néhány fájdalmas cut és pár olyan PS aspiránsunk, akit simán elvisznek majd a waiverről.nasheem
Ami elsőre nagyon fájdalmas lenne, az Shipley, Sims és Iloka kiesése. Az utóbbira látom a legnagyobb esélyt.
A felsoroltak közül pedig nagyon örülnék(ez inkább csak megérzés) egy Scott-Herron cserének.
Reyt ti is olyan meggyőzőnek látjátok, hogy lenyomja a Moch-Lamur-Johnson triót?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/19789188/bengals-roster-cuts-getting-to-53

Lement az első pre kör, így már világosan látszik ki lesz az 53ban, legalábbis a CBS szerint.
Több helyen is másképp látom, de kicsit korán van jósolgatni. Az mindenesetre látszik, hogy lesz néhány fájdalmas cut és pár olyan PS aspiránsunk, akit simán elvisznek majd a waiverről.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Benzin GB-ben!? sok sikert!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hozzáteszem, abban nem tudom mi baj van, hogy nyilatkozott egyet róla a volt college edzője meg Big Whit, az O-line vezére.
Mikey
Nincs ezzel baj, csak épp úgy lehet igaz, mint púder. Ilyenkor mindenki szépnek köteles látni a jövőt. Eddig ez ugyan az a sablon, ami mindig előkerül egy ifjonc tűzvonalba dobása előtt. Mint minden, ez is a pályán dől majd el. Jó van ez így.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha Mays (és Dré) tudja hozni a kezdőben azt amit a hype alapján vélni vélünk akkor kb. nem lesz gyenge pont a védelemben.Amadeus91
Mays hype max a draft előtt volt. Ez repítette majdnem az első körig. Azóta nem hogy hype nincs, de sokkal inkább lehúzzák és kritizálják, a már a draft előtt nyilvánvaló hiányosságai miatt. Klasszikus példa arra, hogy a média hogy cseszhet el egy játékost.

Mayshez még mindig rohadt sok türelem kell. Nem lehet bebaszni a kezdőbe és elvárni tőle, hogy jobb legyen mint Reed és Troy együtt. Szerintem amit Zimmerék kitaláltak neki, az tökéletes lépés. Ebben a szerepkörben jónak kell lennie. És mint gabtsi is írta, most már azt is tudjuk, hogy van agya. Jó lesz ez! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miami will be scouting Cin/StL/GB very closely looking for some WR help.gabtsi
StL dugig van használható WR-kel 😀Amadeus91
Bezzeg ti 😀Wyatt
azért nálunk van egy Top5 WR...(őt meg nem adjuk csak a holttestünkön keresztül)

Amadeus91
Aki nyilván semmi pénzért nem eladó, innentől kezdve viszont max egálban vagytok a Rams-elkapókkal

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kedvelem a Bengals-t mint csapatot , de nem hiszem hogy idén is összejön a playoff ... Sajnos erős divizióban vagytok , talán a legkeményebb az AFC-ben és innen bejutni maximum megint csak wild cardal fogtok.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha nem lép (akkorát) előre Dalton, akkor NAGYON jó D kell a 8-8hoz is. elit D-vel lehet esetleg PO-rol beszélni de vannak kétségeim így is. afelől nincs h az egységben benne van ez a szintű játék, de ahhoz sok szerencse (no sérülés) kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gyakorlatilag teljes egyetértés van köztünk. Én az elfogultságtól való túlfűtöttségemben nem csak a DL-t, de az egész D-t top5 közelbe várom. Ahhoz képest, hogy milyen gyilkolást csinál a D-Line (Zimmer valami zseniális) nagyon jól meg lett erősítve a secondary is. Ha Mays (és Dré) tudja hozni a kezdőben azt amit a hype alapján vélni vélünk akkor kb. nem lesz gyenge pont a védelemben. LB sor is korrekt, mélység van. Championship.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Binnsről sem hallottunk semmit egész 2011-ben, aztán idén jó eséllyel kezdő lesz.
Attól még, hogy egyértelműen PR cikk, lehet alapja a benne elhangzottaknak.
Hozzáteszem, abban nem tudom mi baj van, hogy nyilatkozott egyet róla a volt college edzője meg Big Whit, az O-line vezére.
Nyilvánvalóan nem Taveon Rogers lesz a fő téma, mint a roster ~86. tagja.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem kétlem, hogy jó lesz, de ezeken a PR cikkeken mindig jókat röhögök.
egy betűt nem lehetett hallani az emberről amióta tavaly a 4. meccsen már padozott (BW visszatérése után), most, hogy rajta a világ szeme, egyből mindenki akar róla nyilatkozni. és ez nem Boling specifikus.
a sérülése után meg olyat olvasol Whartonról, hogy szenvedett adaptálni a carlonaihoz képest más támadójátékot.
damage control az megy, mondjuk volt idő gyakorolni, mert damage jutott bőséggel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bolingról van is egy cikk a hivataloson.

Bengals go Boling
Now seems like a good time to roll out that quote again from the offensive line coach that had both Clint Boling and Andrew Whitworth in college.

"They're similar guys," Stacy Searels said not long after the Bengals drafted Boling last year. "Smart guys. Tough guys. Versatile. Football is important to them. I wouldn't be surprised if Clint grew into some kind of leader like Whit after he moved up the ladder. They've kind of got the same personality."
...
"I've done a little bit of everything. I've trained with him in the offseason, played basketball with him, you name it," Whitworth said after Sunday's practice. "He has a lot of athleticism that is going to come out as he gets more comfortable as a player."

"He's hungry and ready for his opportunity. He's shown that in this training camp to this point. He was kind of one of those people knocking on the door. 'Man, this guy is on the verge of taking somebody's spot. He's playing well.' You hate the way it happened. He's getting an opportunity and he's got to make the most of it."

"He's got a chance to develop into a leader; Clint definitely has that in him," Whitworth said. "He's very focused. The game means something to him and he's got a chance to show how committed he is."
...
"Obviously Whit's a huge leader on this team. He's a real important and great guy," Boling said. "He helps the younger guys out and he helps me out a ton. If one day I can help somebody else, that'd be great, too."
Jó lesz a kölyök, én nem aggódom egy percig sem. Természetesen a tanulópénzt - mint mindenki más - megfogja fizetni ő is.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na kicsit egyszerűsítem, mert már magam sem értem mit akartam mondani 😊
HA semmiben nem vagyunk nagyon szarok, akkor
Top5 DL+Top5 OL + átlagos QB=sima PO
Top5 DL+Top5 OL + Top10 QB= SB

Top5 DL pipa
Top5 OL pipa (volt Whartonnal)
Top10 QB, na az kemény menet lesz.nasheem
lényegében ugyanezt gondolom én is.
annyiban kiegészítve, amit a cikkben is írt az ember, miszerint ahhoz, hogy Dalton egyetlen kérdéses, ám annál lényegesebb pontja, a mélypassz (vagy a számokon kívül, ahogy tetszik). az adottságai miatt ehhez top OL kell, különösen belül, hogy meg tudjon állni a zsebben és bele tudjon állni a dobásba, hogy nagy pontossággal tudjon játszani.

a szélén megvagyunk top-top szinten, Cook én azt gondolom korrekt, a fiatalokat meglátjuk, akár benne is lehet, mert azért az edzőpartnerek nem rosszak, és akkor itt idézném Grudent, bár Zeitlerre mondta, Bolingra is igaz Pekoval:
Going (against Geno Atkins) will make him better and better. We’re very fortunate. If you’re going to have a rookie that’s thrust into playing time early, you might as well have him take some lumps in training camp with a hell of a guy over him instead of giving him a false sense of security. He’s had to really bust his butt and work on his pass sets and his pass pro. Everything with Geno. You have to be perfect against him. Otherwise he get under your pads and it’s a miserable afternoon for him. Geno will make Zeitler a very good player. Geno is a man.”

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Miami will be scouting Cin/StL/GB very closely looking for some WR help.gabtsi
StL dugig van használható WR-kel 😀Amadeus91
Bezzeg ti 😀Wyatt
azért nálunk van egy Top5 WR...(őt meg nem adjuk csak a holttestünkön keresztül)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na kicsit egyszerűsítem, mert már magam sem értem mit akartam mondani 😊
HA semmiben nem vagyunk nagyon szarok, akkor
Top5 DL+Top5 OL + átlagos QB=sima PO
Top5 DL+Top5 OL + Top10 QB= SB

Top5 DL pipa
Top5 OL pipa (volt Whartonnal)
Top10 QB, na az kemény menet lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát én kicsit másképp látom. Olyan csapat soha nem volt és lesz, aki mindenben jó. Posztonként meg végképp nem értékelgetem a csapatot. Kivéve QB.

És nálam ez az egyetlen nagy kérdőjel tavalyhoz képest. Elvileg javulnia kell Daltonnak, de nem elég alig-alig, hanem komoly előrelépés kell, ha versenyben akarunk lenni a POért és a csoportért. Sokkal nehezebb a sorsolásunk. Nem tudom, hogy meg tudja-e csinálni, de mentálisan tök rendben van a gyerek, úgyhogy bízom benne.

De még nála is fontosabbak a falak. Itt mindkét oldalon hatalmas az előrelépés... írtam volna pár napja, de Wharton kiesése nagyon fáj. De legyen igazatok Bolinggal kapcsolatban és akkor egyértelmű az erősödés.
Skillben meg leszünk minimum olyanok mint tavaly, mert AJ fejlődni fog az tuti.

A többi csak fontos kiegészítő egység, de a POról ritkán dönt a sec vagy az LB sor. Ezekben nem vagyunk túl jók, de nem is kutyaütők.

A lényeg, ha Dalton előrelép, akkor szétszaggathatunk bárkit, vagy majdnem bárkit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Idén annyival jobb a helyzet, hogy mélyült a keret. Pl. DT poszton most van 5 használható ember a tavalyi hárommal szemben.
Vagy LB poszton is, Muckelroy*, Burfict, Lamur egyaránt korrekt cserének látszik már most.
Guard poszton nem kérdés, hogy Zeitler upgrade, de még Wharton kiesésével Boling is az Livingshez képest.
CB poszton a depth szintén jobb Allennel, Newmannel és Kirkpatrickkel, S poszton szintén Ilokával és egy talán már bevethető Sandsszel.

Valamint ha nem éri utol a sophomore slump pl. Andyt és AJ-t, akkor ők is jobbak lesznek, egy szezonnyi tapasztalattal.

A bibi inkább ott keresendő, hogy az idei schedule [lényegesen] erősebb, így a [papíron] erősebb keret nem feltétlen jelent számszerűleg jobb eredményeket.

* tavalyi sérülése miatt tekintsünk új emberként rá.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az a baj, hogy már 3 éve ezt mondogatjuk és mondogatják, hogy ebben az évben még nem, de majd jövőre ihalycsuhalydobszereda..

idén mennyivel jobb a helyzetünk mint 1 évvel korábban volt?
múlt héten mikor próbáltam egy kézzelfogható deptchartot írni, próbáltam összehasonlítani a tavalyi és idei posztokat. majdnem ugyan az.
cb poszt tavaly: ki lesz hall prája. idén? ugyan az. dre érkezett de ti is mondtátok, hogy első év az tanulás, plusz sérült. többiek meg csak a deptet erősítik. de olyan nagy előrelépés 2. cb poszton körülbelül semmi.
safety poszt romlott. tavaly ilyenkor crocker biztosabb volt mint most mays(sérült), miles és sand trió. nelson maradt bár az ő szerepe mindenféleképpen erősödött.
rb poszt nagy update de közbe ugyan azt a szolid statot várjuk bjge-től mint bensontól. magyarul ne várjunk nagy előrelépst.
wr poszt teljesen ugyan az a nagy kérdőjel. green 1. számu wr de ki lesz mellette a másik oldalt? simpson kontra tate-sanu vagy akárki más.
dalton nagy előrelépés tavalyhoz képest ez kétségtelen, de megint ő a legnagyobb kérdés. vajon képes e túlszárnyalni saját magát?
összességében:
mostani-tavalyi
qb > qb
rb => rb
wr = wr
ol ? ol
dl = dl
lb = lb
cb = cb
s = s

kicsit pesszimistának tűnik ez a 'gondolatmenet' remélem én írtam hülyeséget és rácáfoltok. 😊


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miami will be scouting Cin/StL/GB very closely looking for some WR help.gabtsi
StL dugig van használható WR-kel 😀Amadeus91
Bezzeg ti 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Miami will be scouting Cin/StL/GB very closely looking for some WR help.gabtsi
StL dugig van használható WR-kel 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Miami will be scouting Cin/StL/GB very closely looking for some WR help.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én inkább úgy érzem h a jövő év lehet a mienk, akkorra érünk be annyira, hogy lehessen vérmes reményekről álmodni, persze ha idén jön össze az se akkora gond.

visszatérve, való igaz h a ravens és a steelers előrébb tart (kultúraépítésben fényévekkel), de azt azért nem merném állítani, hogy kérdőjelektől mentes lenne a két nagy ellenfél, és egyre inkább a barnákról is kell beszéljünk, mégha várhatóan nem is idén, de ránk se nagyon tippelt senki tavaly.
szóval van bőséggel kérdőjel a Ravensnél és a Steelersnél is, a nagy sztárok ott inkább kifelé mennek, míg nálunk még felfelé ível a pálya.

a saját árnyékunkat kellene átlépni előbb, ki tudunk e törni a középcsapatok közül, és tudunk e folyamatosan jól játszani. nincs meg a mi csapatunkban az, hogy az ellenfelek tele gatyával menjenek fel a pályára, nincs még hírünk. ezt idén meg lehet alapozni, és arra jövőre, még egy jó drafttal kiegészítő posztokra fel lehet építeni egy bajnokcsapatot a jelenlegi vázra, azt gondolom. persze ez nem csak rajtunk múlik, mert én nem tudom emlékszem-e ennyire kiegyenlített erőviszonyokra, mióta követem az NFL-t.

Andyn nagyon, de nagyon sok múlik, ha ő tovább tud lépni tavalyhoz képest, elsősorban a mély vagy a számokon kívüli passzoknál, akkor lehet bármi.

ami nem hajlik, az törik!