Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Greshamrol mit tudunk?? Imadom a voros-zold passzkombinaciokat 😊85
Mindenhol azt írják, hogy nem komoly. Marvin is ezt nyilatkozta. Már a meccs közben is sétálgatott, csak jegelték a sérült részt. Remélem, hogy igazak ezek az infók és nem nagy a baj! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Greshamrol mit tudunk?? Imadom a voros-zold passzkombinaciokat 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Florio nem igazán kedveli a Bengalst, így talán külön érdekes:
 twitter.com/ProFootballTalk/status/236268919973871616

a meccset sajna még nem láttam meló miatt, de délután pótlom. amit olvastam az nem volt rossz. bár a secondary nem a legszebb napját mutatta, de sejthető volt h ez igazibb teszt lesz mint a múltkor, méginkább jövő héten.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Pár észrevétel a mai meccshez, majd eldöntitek, hogy igazam van vagy sem.

- az OL nem igazán tudta megvédeni Daltont, sokszor kellett menekülnie a zsebből, kevés ideje volt a dobásokhoz
- a DL nem igazán tudta siettetni az ellen irányítóját
- ha Mays pályán van, nagyobb a sérülésveszély 😀
- Hallon még érződik a kihagyás, kicsit olyan, mintha le lenne lassulva, ez majd nyilván(remélem) elmúlik

Ami egyértelmű pozitívum volt számomra, hogy nincs gond a deep dobásokkal, egy-két centi hiányzott, amikor hiányzott. Hawkins játéka tetszett, így tovább, valamint AJ és Lee is jól mozgott, Daltont pedig hihetetlen nyugodtnak éreztem és Milesnak is jár egy nagy pacsi.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
és arra leszek még nagyon kíváncsi, hogy mit is fogunk újításként látni Grudentől. mert rendben volt a tavalyi év, nem lehetett egyből mindent, de neki is nyitni kell tovább.gabtsi
Ha lesz totó lehetne, az egyik kérdés, hogy élesben csinálunk-e RB direkt snap-et 😊
Szerintem 5 éve nem láttam ilyet a Bengalstól. Egyszer volt egy punt snapünk, amit Crocker kapott és meg is csinálta a 1st downt, de egyébként más nem jut eszembe. Brat nem az a trükközős-kreatívkodós fajta OC volt.nasheem
Na ezt speciel nem újításként fogjuk látni Grudentől, mert emlékeim szerint tavaly is volt egy direkt snap Scottnak. 😊

Imho Hawkins pont azért lehet majd [talán] hasznosabb Shipleynél, mert sokkal gyorsabb nála, így a sokkal "sűrűbb" középső részen - gondoljatok Gábor írására - jobban megélhet. Hogy biztos kezű, azt láttuk, hogy jó route futó, azt láttuk. Persze minimális játékidőben.

(Egyébként pedig tudjátok hogy imádom Shipleyt is, de bizonyosan nem véletlen az, amit olvasni/hallani lehet róla mindenhonnan. Így meg, bár nem örülök, de próbálom keresni a jó oldalát egy esetleges Hawkins 53-nak és Shipley cutnak.)
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!gabtsi
Hajnal kettőkor kezdődik, ugye?megyerikrisz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
vannak kétségeim, hogy egy 5'7 magas 180 fontos játékost a pályán tudsz e tartani folyamatosan. OK h ő a slot, de futójátéknál ő kit blokkol meg ? vagy egy screen játéknál ami nem neki megy ?

ha ulpi jár erre, örömmel vennénk sztem, ha segítene, hogy pl McClusterrel, ez miként van. mert ők a méretükből és az eluzivitásukból adódóan sajátos fegyverek, amit nem tudsz bevetni/eladni az ÖSSZES playben. még akkor sem ha agilis, mert egyszerűen fizikailag kevés.
gabtsi
McCluster egy kissé más tészta. Mert ő nem véletlen volt HB egyetemen és HB/WR poszt közt ingázik NFLben. Nagyon jól vigyáz a labdára, és kemény ütéseket is bevállal. Igazából imád ütközni.
Arra kell figyelni, hogy ilyen kis emberkének nem dobálunk olyan passzokat, ahol védtelen maradhat 2 másodpercig (felugorva, védőknek háttal kell elkapni), több lesz az elkapás, de több lesz a sérülés is (Cardinalsban sem véletlen, hogy Fitzet leszámítva sztem senki nem bírt ki két teljes szezont egymás után).

Másik, hogy DexMex limitáltan játszik. Ez azt jelenti, hogy bemegy egy (max két) playre, aztán 4et pihen. Leginkább, mivel ő HB (scatback) is egyben, 3rd&medium+3rd&long szitukra jön be. Máskor is jön, de ez a fő vadászterülete. Tehát meg kell találni a helyét.
Alternatív megoldás, hogy a Chiefs hozott még egy ugyanilyen (csak slot, nem HB) minitornádót jó kezekkel (a gyorsaság sok kisembernek megvan és Welkerezik őket médiában, de a sebesség kevés). Devon Wylie+DexMex együtt kibírnak egy szezont remélhetőleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!gabtsi
Hajnal kettőkor kezdődik, ugye?megyerikrisz
Ja. Lesz vki online? Én a kezdőket lehet megvárom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!gabtsi
Hajnal kettőkor kezdődik, ugye?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
pont ezért nem kellene, de majd meglássuk 😊
BS szezon ez.

és arra leszek még nagyon kíváncsi, hogy mit is fogunk újításként látni Grudentől. mert rendben volt a tavalyi év, nem lehetett egyből mindent, de neki is nyitni kell tovább.gabtsi
Ha lesz totó lehetne, az egyik kérdés, hogy élesben csinálunk-e RB direkt snap-et 😊
Szerintem 5 éve nem láttam ilyet a Bengalstól. Egyszer volt egy punt snapünk, amit Crocker kapott és meg is csinálta a 1st downt, de egyébként más nem jut eszembe. Brat nem az a trükközős-kreatívkodós fajta OC volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pont ezért nem kellene, de majd meglássuk 😊
BS szezon ez.

és arra leszek még nagyon kíváncsi, hogy mit is fogunk újításként látni Grudentől. mert rendben volt a tavalyi év, nem lehetett egyből mindent, de neki is nyitni kell tovább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
de az is nagyon fura nekem amit Gruden nyilatkozik róla,
gabtsi
+1
Ahogy mondani teccik. Pont ezért mondtam le róla.

Ezért is lesz fontos, hogy Dalton fejlődjön. Ha nem mernek olyan közel védekezni rajtunk a DB-k, LB-k, akkor lesz tere középen a slotnak és a TEnek, nem is beszélve a futásokról.
Bárhonnan is nézzük Andy kezében a siker kulcsa.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hawkins nagyon jó, és nagyon egyedi értékekkel bír a csapaton belül, de még a ligában sincs sok hasonló, de vszleg ez sem véletlen.

vannak kétségeim, hogy egy 5'7 magas 180 fontos játékost a pályán tudsz e tartani folyamatosan. OK h ő a slot, de futójátéknál ő kit blokkol meg ? vagy egy screen játéknál ami nem neki megy ?

ha ulpi jár erre, örömmel vennénk sztem, ha segítene, hogy pl McClusterrel, ez miként van. mert ők a méretükből és az eluzivitásukból adódóan sajátos fegyverek, amit nem tudsz bevetni/eladni az ÖSSZES playben. még akkor sem ha agilis, mert egyszerűen fizikailag kevés.

szóval az, hogy valaki egyes helyzeteket jól old meg, nagyon messze van attól, hogy kezdő játékos legyen. hatványozottan igaz ez, ha méretbeli korlátok vannak.

nyilván Shipley sem az a monster, de ő már bizonyította, hogy tud játszani, Hawkinsnak egyelőre csak villanásai voltak, bár tény, hogy nagyon ígéretes, és keményen melózik.

persze a sok WR között simán elveszhet, és tavaly, a sérülése előtt is voltak már olyan hangok, hogy nem igazán találják a helyét a Gruden féle rendszerben. 2010-ben volt lehetősége a térben dolgozni, amikor TO és Ocho vitte a vertikális utakat,de Daltonnal már nincs annyi hely középen. ő meg sebességből nem fog megélni.
de az is nagyon fura nekem amit Gruden nyilatkozik róla, mert amikor tényleg boldog boldogtalan HoF formában tolja, addig róla inkább kicsit lemondóan (bár ez talán nem jó kifejezés) beszél.

van még 3 hét, sok víz lefolyhat a dunán, és hát azét ez a BS időszak erősen, minden tekintetben, minden nyilatkozatban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Shipley az a tipikus teperős, csupa szív játékos. El ne basszuk már....Amadeus91
Elbaszni nem fogjuk, de ha nem lesz egészséges, akkor nem fog felférni a rosterünkre. Csak slotban használható, ott pedig Hawkinst kell megvernie a posztért. van rá 3 hete.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Shipley az a tipikus teperős, csupa szív játékos. El ne basszuk már....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Shipley emlékeim szerint nagyon keveset hibázott, sőt...
viszont miután megjött az új OC (am, hála ég), sokkal kevesebb lehetőséget kapott, majd meg is sérült...
kár érte!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nem tudom, én mindig úgy voltam vele, hogy jó-jó, de valahogy mégsem klappol az egész.
Persze ez sok összetevős dolog, és nem is mondom azt, hogy rossz volt.
Csak azt, hogy én összességében [sokkal] többet várnék tőle.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins viszont gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen. Mikey
Shipley nem volt jó? Szerintem rohadt jó volt. Lézerpontossággal fut utat és alig droppol. Az ACL sérülés viszont nem móka, így most Hawkins jobb. Kérdés mennyire épül fel Shipley a szezonkezdésre, de elég kicsi az esélye, hogy Babyhawk elé keveredjen a depthen.
Thompson nem volt rossz futás ellen, de tényleg nem tart ott ahol tavaly járt Sims. Ezzel együtt sem látom Sims helyét biztosnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins ellenben gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Shipley-ért qrva nagy kár lenne... 😕
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintetek arra van valami esély, hogy Shipleyért vagy Simsért kapjunk valami ellenértéket?

Nagy mázli kellene hozzá, de talán Simsért összejöhet egy késői körös pick. A kettő csomagba nekem simán megérne egy 6. kört 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Csapatközeli információk szerint jelenleg nem nézelődnek Marvinék veterán backup OG után, de a végső keretszűkítésekkor szinte bizonyosan fog érkezni valaki.
De kell is, mert elég merész lenne a Zeitler, Boling, Hudson, Robinson kvartettel nekivágni a szezonnak. Még akkor is ha szupertehetséges mind.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most néztem meg a videót ahogy cuttolják. Elég rendesen szét van esve...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(én még mindig azt gondolom, hogy egy mediahack az egész)

ami nem hajlik, az törik!