Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sands IR. Errol hallottunk vmit? Cut elől mentettuk gondolom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azon agyaltam h akkor, amikor a fel liga használható OL emberek utan zokog, mi lehet az erteke anthony collinsnak.
...
Persze jol jon ha baj van, de talan luxus is itt padoztatni (bar ahogy Whit jatszik a preszezonban...), lehet erdemes máshova beváltani ezt az értéket.gabtsi
It's just preseason... én akkor aggódnék, ha most játszana élete formájában.

Collins elcserélését nagyon ellenezném. Persze Big Whit és a dagi mögé luxus, ugyanakkor sosem tudhatod mi történik... és akkor bizony kevésbé aggódnánk, mert egy egyébként simán kezdő szintű játékosnak kéne előlépnie.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
hát gondolom azért mert defenseless... pedig ha már ez is zászló, akkor temethetjük a focit....Collapo
de azt, hogy védtelen-e a játékos vagy sem, csak a fejre illetőleg a nyakra menő hiteknél kell vizsgálni + a fejelésnél (illetve egy idei új szabály szerint a crackback blokkoknál is). ez pedig egyértelműen vállra ment.

choose life
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mays amúgy ha úgy osztaná a hard hitteket, hogy nem repülne mind zászló még korrekt is lenne.Amadeus91


ez szerintem teljesen tiszta hit volt, mégis personal foult fújtak rá.deyell
Biztos fájt, de sima hit.
Ahogy nézegetem ezeket a bírókat, visszasírom Hochulit.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azon agyaltam h akkor, amikor a fel liga használható OL emberek utan zokog, mi lehet az erteke anthony collinsnak.

Sztem a ligában kezdő OT- k ket egyharmadanal jobb, de az se lenne annyira félkövér kijelentes, ha csak LT-ket mondanék.

Persze jol jon ha baj van, de talan luxus is itt padoztatni (bar ahogy Whit jatszik a preszezonban...), lehet erdemes máshova beváltani ezt az értéket.

Btw, én csak messziről okoskodom, mert semmiről nem hallottam, és az is beszédes h a free agencyben se igen kellett senkinek, amit spec érthetetlennek tartok. Sztem egy akár egy masodik nap végi picket is megerhet. Ott mar ritkan találsz kezdő OT-t. LT-t meg foleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vallon utheti. Tiszta hit volt imho, de annyit nem ér a story h mindenhol ML magyarazkodasat lássam. de a média nagyon rajta van minden hibán, pedig egy ilyet a regular sporik is elneznek bőséggel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát gondolom azért mert defenseless... pedig ha már ez is zászló, akkor temethetjük a focit....
It's in my sig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mays amúgy ha úgy osztaná a hard hitteket, hogy nem repülne mind zászló még korrekt is lenne.Amadeus91


ez szerintem teljesen tiszta hit volt, mégis personal foult fújtak rá.

choose life
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
szemem káprázik, vagy Rodgers lefutotta Clementset (aki tavaly még kezdő corner volt)? Mays amúgy ha úgy osztaná a hard hitteket, hogy nem repülne mind zászló még korrekt is lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért reméljük fog. mert amíg livings vagy bobbie esetében nem sok hely volt már a fejlődésre, a két fiatal G esetén ez nem igaz (reméljük).

de ez a Ravens ellen, nagyon-nagyon kevéske lesz.
jóllehet ennyire jó csapattal keveset fogunk találkozni, de nagyon jókkal bőven.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
hát a futójátékunk, az jó nagy kalap szar.gabtsi
Mert van, ami sosem változik...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a futójátékunk, az jó nagy kalap szar.

én picit benyomtam azért a pánik gombot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hát ez sajnos egy rakás fosh volt.nasheem
Nem láttam ugyan, de aggódni sem fogok. Az előadás szempontjából sosem baj a rosszul sikerült főpróba.

2 hét múlva kell jól játszani. Viszont ahogy olvastam, most legalább nem sérült le 2-4 kezdő, ami jó, hisz' ez legalább előrelépés.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát ez sajnos egy rakás fosh volt.
Dalton és a playhívás hűdegyenge, az OL közepes, a DL meg magéhoz képes szar.
Nem is tudom kit lehetne kiemelni pozitív oldalon. Talán Howardot, Milest és Mayst.

Kis lecke, hogy jobban el tudjuk magukat helyezni a térképen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
am nekem ez a Zac gyerek játéka kifejezetten tetszett!!!

Shipley-t meg qrvára sajnálom... 😕
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
RED:

aztmondja a pálya szélén: nagy dolgok történhetnek, még nagyobbak! 😊)
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A Pats is legalább olyan jól járt Fanenével, mint mi Whartonnal. Remélem legalább Allennel nem szívunk. nasheem
A kis huncut elfelejtette megemlíteni, hogy sérült, így a Pats visszakövetelheti a már kifizetett 3.95 millió dollárt. 😀

OFF: Nem ehhez a fórumhoz kapcsolódik, de aki hozzám hasonlóan meccs letöltési problémákkal bajlódik: nyitott a reg a TYT-re! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ráhangolódásként egy emlékezetes Favre sack a PBSben, amit majdnem sikerült visszahordani TDre:
 www.youtube.com/watch?v=xjH6Tb_AQpQ

A vége előtt nem sokkal Mays bátyja érkezik balhátulról 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Pats is legalább olyan jól járt Fanenével, mint mi Whartonnal. Remélem legalább Allennel nem szívunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
végre találtam egy kis cikket az nfl.com-on (rólunk is):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/v7m8wcdbzkyny62z4zrq
Blaine Gabbert headlines AFC players with something to prove
There are numerous players with something to prove in 2012. Some are familiar names (like Blaine Gabbert), some are completely overlooked. Gil Brandt provides two for each AFC team.


összefoglalva:
CINCINNATI BENGALS

Offense: Andy Dalton, quarterback
Dalton is fairly well-known, but he's absolutely crucial to the Bengals' success on offense. A good leader and smart player, Dalton must improve his arm strength.

Defense: Taylor Mays, safety
Mays, a former second-round draft pick, has good size (6-3, 230) and speed, but lacks instincts at the safety position. Coordinator Mike Zimmer does a great job with players like Mays, who had just 10 tackles in 2011 but already has six this preseason.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ja, Dre nagyon ki lehet ennyi meló után😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Marvin elmondása szerint Dre és Hall mai nem edzése tervszerinti pihentetés, semmi komolyabb.
Egyébként az egész csapat lightos munkát végzett ma, így még annyira sem kell aggódni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
orvosilag rendben van a térde - bar pl a falcons meccs utan erősen jegelni kellett, de azt mondtak az okosok h a dinamizmus, az irányvaltasok utáni kigyorsitas ami nem nagyon ment. ha sérült lenne IR-re tettük volna, nem ez történt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bucs szurkolók nem nagyon vannak, szal nektek írom, hogy Shipley már edzett ma Tampában, azt mondja, hogy minden oké a térdével (bár még rohadt sokat kell tanulnia az ottani O# rendszert, mert tök más, mint itt volt)

nem értem miért kellett kitennetek :
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
És hall sem, az megfaszabb. Bar remelem csak vet rest

ami nem hajlik, az törik!