Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dre nem edz ma. Fasza 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abban bízom h nagyon vanilla a támadójátékunk egyelőre, bár az is tény, hogy nyilván az ellenfél sem szakad meg. lesznek itt még meglepetések, csak ne negatív legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sokkal jobb teljesítmény kell az OLtől nem is kérdés. A futás 2/3-ad részben rajtuk áll és a passprot is dadog. Andy tényleg jó volt, de ilyen nyomás alatt jönni fognak az eladott labdák, főleg a végén, ha rohanni kell. Bízom Bolingban, de jó lenne találni egy használható veteránt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
BJGE ok, csak itt nincs se Waters se Mankins. úgy meg nehezebb.

Daltonra visszatérve, az talán nem volt még említve, hogy sokkal vokálisabbnak tűnik mint tavaly (érthető valahol). azt éreztem, hogy teljesen kontroll alatt tartja a támadójátékot, áthívta a playt, ordított a többivel. jó volt látni.

viszont azt is meg kell jegyezzem, hogy láttam olyan playt is ahol Gresham nézett ki az oldalvonalra, hogy akkor most hova is álljon. jó lenne már ezeket levetkőzni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
😊 köszi! (BJ elég, ha hozza az igásló szerepkörét! én a tavalyi Patriots -ból Őt bírtam a legjobban! jobban mondva csak Őt bírtam!! 😊

Red:
én láttam, h szinte egyszersem volt ideje, h a jól kivitelezésre tudjon koncentrálni! jja és jó volt látni, h dühöngött amikor nem jött össze neki a futás! 😊)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is az volt a kérdés, hogy tudja e dalton 50 yardra dobni a labdát, hanem, hogy ha beleteszi Ngata a kezét a szájába, akkor is oda tudja e dobni PONTOSAN!
ezt sztem még nem láttuk. futójáték ügyében irigylem az optimizmusodat 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
megnéztem:
Teljesen korrektek vagyunk! 😊
Dalton sztem sokat erősödött, fejlődött, simán dobja a hosszúkat fél beleállásból is, szar helyzetekben... Leonard mellé jön Green-Ellis és megy a futás is. ennyi! 😊
D rendben lesz/van!
így azt kell mondjam: idén is PO lesz!!! yeaah!

ui: Ki az aki felvette a 9-es mezt? 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Most nézem, hogy a 2010es szezonnyitó WR korpnak majdnem kétszer annyi TDje volt, mint a mostaniaknak NFL elkapása és a Raiders kivételével minden csapatnak van olyan nem elsőszámú elkapója, akinek egyedül több elkapása van, mint a mieinknek összesen AJ nélkül. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre sokatmondó, hogy shipleyt senki sem vitte el waiverről.

csütörtökön GB. a harmadik preszezon meccs mindig az igazi főpróba, nagyon kíváncsi leszek a D-re, különösen a secondary-re. nagyon kell a pass rush majd nekik, ha Rodgerst tudják lassítani, akkor bárkit.

editke: látom közben a tampa elvitte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
BTW, a már említett két kölykön - Marvin Jones és Miles - kívül én még kiemelném Muckelroyt is. Nagy meccset tolt, mindenhol ott volt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ahhoz képest hogy meccs alatt semmi aggodalom nem látszott rajta, jobbat reméltem. mondjuk ha PO meccs jönne csütörtökön, tuti játszana.

Shipleyn nehezen térek napirendre. szar lesz máshol látni. az esélyt sem nagyon kapta meg idén. a 2 meccsen 2 labda ment felé. egyet fogott, a másikat kareem abdul jabbar sem szedte volna le. hawkinst meg minden ütközésnél féltem. egy közepes cb is kireptette a falcons ellen. hihetetlen bátor a srác.

ha már ütközések. az meg van, amikor mays eltalálja egy blitznél a blokkoló FBt? Gondolom Genot célozta, de így pont jó lett😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Gresham nem hiszem, hogy komoly, tavaly Green sokkal csúnyább volt a Steelrs td-kor, egy hétbe került.gabtsi
Reedy úgy írja, hogy komolyabb Maualugánál, de enyhébb Dunlapnél. Közérthetően fogalmazva a Ravens ellen játszhat.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is újranéztem kétszer az első másfél negyedet.
igazából két dolog volt szembeötlő, hogy a futásaink 70%-a 3WR formációból történt, ritkán volt TE és FB egyszerre fent a futójátéknál. a jumbo package-et meg meg a rövid yardon se láttuk eddig a preszezonban.

kettő, hogy a két szélső LB-t folyamatosan variálta zimmer. hol lawson volt az will és howard a sam, de azért többnyire fordítva.
viszont howard nagyon korrekt is playa, ott volt mindenhol, ha gonzalezt épp nem is fedezte tökéletesen YAC-re esélye se volt, futásnál, és blitznél is igen hatékony. utóbbinál volt egy eset - igaz nagyon jol ugrott be az A lyukon a snap pillanatába- hogy rá jutott a double team, és a centert és RG-t egyszerre tolta be két-három yardra. nem is értem, hogy engedte el a raiders...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Belenézegettem megint az OLre és Maysre koncentrálva.

Whit nagyon figyelt Bolingra, de ezzel duplán nem mentünk semmire. Ha középen jött a LB blitz esélyünk sem volt kulturáltan felvenni, ráadásul így a D résen is kerülgette őt Abraham. A Dagi+Zeitler oldal sokkal jobb volt. Zeitler run blockban elfogadható, a Dagi meg az egész fal legjobb embere volt.

Mays végig elég mélyen játszott. Gondolom nem saját maga találta ki. 2szer maradt le közepesen Gonzoról 2szer maradt le közepesen. Mindkétszer rés volt a LB-S zóna határán, amit az öreg szépen kihasznált. Ezekből kaptunk kb 20 yardot. Ennek javulnia kell. Ettől eltekintve nem volt rossz. A tacklek jól mentek, kivéve azt a szerencsétlen esetet Burficttel.
A covert még kikockázva a képeket is nehéz megítélni. Ryan gyakran zongorázta végig a célpontokat (erre Andynek esély sem volt) és ritkán dobott Mays felé, azaz valószínűleg rajta volt az emberén. A lényeg, hogy nem volt teljesen reménytelen, de volt 2-3 hibája, amin rosszabb esetben elmehet egy meccs.


Megjegyzem a Ravens kezdő O first downt sem csinált a Falcons kezdő D ellen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Végre sikerült megnéznem. Nekem a D kifejezetten tetszett. Ryan jó statokat hozott, de pont annyi hiányzott a játékának elrontásához, amennyit hoz majd Dunlap. Ha teljes a DL, iszonyat erős lesz a D. Still nagyon tetszik és Moch is DEben. Evanst most nem láttam, pedig szerint ő is ígéretes. Anderssont viszont felejteném. A kezdő DBk közül Newman nem tetszett. Mays-szel erőst elfogult vagyok, de most már engem is idegesít. Lúzerkedik, ami nem jó jel. Miles legalább produktív volt, de párszor csúnyán elszállt. Nelson viszont még tavalyhoz képest is előrelépett. Jó lesz ez, csak az a kár hogy Meatoga kuka 😊

Az OLt már leírtátok. Jól elbaszták a kedvem. Sajnos rosszak vagy inkább nem működnek. Ezen elmehet a szezon. Nem emlékszem olyan snapre, amikor Andy körülnézhetett volna. A futásról meg elég megnézni a statokat. Szerencsére AJ atom és Gresham is az lesz. A legbiztatóbb, viszont Jones és Sanu. Elég lenne egy közepes futójáték, de az kell bassza meg!

Szóval tennivaló, van mindkét oldalon. A D egy féllépésre van a nagyon jótól. Az O egy hosszúra, a jótól. Összehozható.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
The Cincinnati Bengals announced on Saturday that they signed rookie defensive end Luke Black from Fairmont State. This is Black's first NFL contract after a college career generating 20 quarterback sacks, 37 tackles for loss, a first-team all-conference (WVIAC) and two second-team awards.
A hátralévő két pre meccsre épp jó lesz, ha már Geathers és Dunlap sincs.

Egyébként ezen a címen felnevettem: Bengals Andy Dalton And His Middle Finger To The Offseason Criticism
Ugyanakkor mármár hihetetlen, mennyire erről szól minden...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
úgy fest nálunk könnyen megjósolható, hogy ki repül. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A héten Kirkpatrick, Allen és A. Jones is visszatér az edzésekhez a sérüléseikből való felépülés után.

---

Nem tetszik nekem, amiket Simsről nyilatkoznak az edzők. Kicsit Shipley feelingje - cut esély - van a dolognak. Marhára sajnálnám.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egyébként ezzel nagyjából tutira vehető a Green, Binns, Tate, Hawkins, Sanu, Jones WR corp.
Ezek után a Whalen cut egyáltalán nem lepne már meg, ha nem lesz belőle inkább PUP/IR.
Megjegyzem, őt is sajnálnám annyira, mint Shipleyt...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Adam Schefter
Bengals today waived WR Jordan Shipley and K Thomas Weber.
...Rush
Szavakkal leírhatatlan a csalódottságom mértéke.
😕Mikey
nyomjam beléjük a kékerest... nem hiszem el...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Adam Schefter
Bengals today waived WR Jordan Shipley and K Thomas Weber.
...Rush
Szavakkal leírhatatlan a csalódottságom mértéke.
😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Joe Reedy ‏@joereedy
I saw Shipley walking to the bus last night with a huge icepack on his knee. The knee was not responding. Tough break for him #bengals

😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Green a múltheti gyengébb kezdés után megrázta magát. Szerencsétlen Samuel... kár, hogy új rookie szabályok vannak, azonnal aláíratnám örök élet + 20 évre.
3 TD-t csinálhatott volna 17 perc alatt, elsőre alul-, másodszor túldobta Dalton, igaz a protection egyik alkalommal se volt megfelelő.

btw, az OL igen gyenge meccsen van túl, kezdők főként. Futójáték mint olyan, nem igen volt. jellemző, hogy a legjobb blokkolás annár a Leonard futásnál volt, amiből a lost fumble lett. mondhatjuk, hogy a két elsőszámú futónk sérült, de velük se lett volna jobb.
tudta a falcons hogy hol tud jönni - középen - és jöttek is mint a veszedelem. nem nagyon emlékszem olyan passzjátékra, amikor Dalton bele tudott volna állni rendesen, végigmenni a célpontokon esélye sem volt.
ennek fényében külön jó a teljesítmény, főként a 6/7 harmadik kísérleten, közte a TD passz. de azért jó lenne, látni, hogy meg tudja e még jobban oldani, ha megfelelő a protection.

Gresham nem hiszem, hogy komoly, tavaly Green sokkal csúnyább volt a Steelrs td-kor, egy hétbe került. viszont az elkapás az igen, ezt kell, két védőt lerázva, nagy YAC, és akár tovább is mehetett volna, ha nem ilyen szar a műfű a dome-ban. nagyon kell az ilyen játék továbbra is.

Marvin Jones-t igazán megnézném az első csapattal.

védelem so-so. voltak jó pillanatok, futást rendkívül jól tömtük, a fal közepe nagyon, nagyon erős most. Peko is kirobban erőben van, Genoról meg nem írom le újra ugyanazt. de Stilltől és Thompsontól is láttam igen szép dolgokat, utóbbi volt, hogy két embert tolt a backfieldre. a négy emberrel konstans nyomás volt, de nem nagyon sikerült odaérni Ryanhez. és bár jó a fal az ellennél, ennél azért több kell a széléről, főleg, ha a double team elmegy a belső emberekre.
Mays ezúttal Burfictot ütötte ki, és TG is szívatta erősen, legenda meg minden, de ha őt nem atletizálja le akkor kit fog ?
Miles viszont legtöbb tackle, int és ff. csere lesz itt hamarost úgy érzem.
Cornerek nem voltak olyan rosszak mint a stat mutaja, rajta voltunk az elkapókon egyfolytában, de egyrészt nem ügyetlenek, másrészt nagy játékra kevésre emlékszem. ryan 7/7-tel kezdett 35 yardért, aztán volt pár közepesen hosszú játék, de a legnagyobb talán akkor mikor épp lepergett az óra. aztán a második negyedben mintha nem éreztem volna már a tüzet, végig is mentek szépen. de a védelem miatt kevésbé aggódom.

szóval voltak szép pillanatok, de van még miért vakarni a fejünket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Adam Schefter
Bengals today waived WR Jordan Shipley and K Thomas Weber.
...


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
engem egy dolog aggaszt, hogy Herron miért hoz ennyire rém szar statokat? Nem blokkol neki semmit a csere OL, vagy életképtelen az NFL-ben? Erőteljes futójáték kéne, BJGE-ről tudjuk mit tud, de mögötte ki van? Leonard nekem még mindig inkább egy 3rd down jól futó FB, mint egy RB.

Burrow > Luck valaha is