Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dalton futásáról nekem az van meg, hogy Lee volt az egyetlen érvényes elkapó akinek fogalma volt, hogy mi is zajik a pályán, és az ő blokkja nagyon kellett a playhez.
gabtsi
Tényleg. Ha Lee nem fogja meg bal oldalon az LBt, akkor vagy egy tízessel rövidebb lett volna Dalton futása. Aki nem látta meccset, az elég ha ezt a 2 és fél percet megnézi (3:20tól 1:00ig). 4 nagyon szép játékunk volt zsinórban. Mondjuk a csattanó az lett volna, ha összejön Binns egykezes vetődése.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dalton futásáról nekem az van meg, hogy Lee volt az egyetlen érvényes elkapó akinek fogalma volt, hogy mi is zajik a pályán, és az ő blokkja nagyon kellett a playhez.

pressley szintén nagyon hasznos volt, ebben egyetértünk. nagyon jó kis playa, és esze is van hozzá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Lee mentségére szóljon, hogy Matthewst nem egyszerű megfogni. Kétszer is ő verte meg emlékeim szerint, de majd visszanézegetem.

Viszont végre futottunk FBvel. Jó is volt Pressley, sőt Dalton nagy rohanásánál Leonard is nagyon szépen vett ki középen egy embert, bár ő RBként volt fent.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem blokkol olyan rossul lee, sőt. talán a legjobbnak láttam eddig, mondjuk Gresham nem sokat látott pályát sajna.

mjd-ért én nem adnék picket, pénzt meg főleg nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Megnézve a futásainkat feltűnő, hogy míg tavaly Whit oldalán csináltuk a yardokat, idén Smith és Zeitler sokkal jobb. Furcsa az is, hogy Lee milyen gyengén blokkol. Őt így nincs értelem rosteren tartani. Mondjuk Cochartnak is igen szar meccse volt a Packers ellen. Nagyon kellene Gresham.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Annyira szeretem, hogy ez a topik mindig érzi az iróniát. 😐

Mikey
Nem iróniahiány. Csalfa, vak remény 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szóval valójában már megkérdezték, mi az ára.Mikey
Ez komoly? HAsonlót sem hallottam. Hol olvastad?nasheem
Annyira szeretem, hogy ez a topik mindig érzi az iróniát. 😐

Nem olvastam sehol ilyet, csak általában az szokott lenni, hogy amit helyből cáfolnak, annak van valóságalapja, és fordítva.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
 footballcoachdaily.com/2012/08/08/report-nfl-injuries-increase-concussions-decrease/

Esküszöm nem érzékeltem ilyennek a csapatunkat. PErsze nem szándékos dolgokról van szó, de azt sem érzetem, hogy ennyien sérülnének ellenünk.
Még egy bizonyíték , hogy a north elég kemény hely.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szóval valójában már megkérdezték, mi az ára.

Mikey
Ez komoly? HAsonlót sem hallottam. Hol olvastad?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Valaki a stábból gyorsan le is nyilatkozta már, hogy szó sincs róla.nasheem
Szóval valójában már megkérdezték, mi az ára.

Rush, BenJarvus "mozgott" a pálya szélén, de komolyabb edzésmunkára esélye sincs ma. Állítólag a Bóltimor ellen rendben lesz.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem is mi lennénk ha megpróbálnánk idehozni 😀
bár minek, fal neki se nyílna meg sajnos.

egyébként bjge-vel mi van?


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
 www.cincyjungle.com/2012/8/25/3266942/cincinnati-bengals-starting-to-become-concerned-about-the-rushingAmadeus91
látom nem csak nekem ugrott be az az ötlet, hogy menjünk rá MJD-re. A fizetési sapka alatt gondolom annyi pénz van még mint égen a csillag, és a Jaxből kinézem, hogy egy 3.körös pickért odaadnák. Nekünk meg vesztenivalónk nem igazán lenne ebben a dealben.MarioAna
Valaki a stábból gyorsan le is nyilatkozta már, hogy szó sincs róla.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
 www.cincyjungle.com/2012/8/25/3266942/cincinnati-bengals-starting-to-become-concerned-about-the-rushingAmadeus91
látom nem csak nekem ugrott be az az ötlet, hogy menjünk rá MJD-re. A fizetési sapka alatt gondolom annyi pénz van még mint égen a csillag, és a Jaxből kinézem, hogy egy 3.körös pickért odaadnák. Nekünk meg vesztenivalónk nem igazán lenne ebben a dealben.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most tudtam csak megnézni a meccset, és nekem az a véleményem, hogy nem volt ez annyira rossz. vagyis rossz volt, de nem kilátástalan. futójátékot kivéve persze, de azért ott is voltak felvillanások.

de mindig az volt az érzésem, hogy csak egy nagyon pici hiányzik ahhoz, hogy meglegyen a TD vagy a nagy play a D-től. nagyon jó volt a nyomás Rodgersen a front4 részirül, nem sok olyan QB van aki ellen ez ennyire elég (két futott TD ugye), és talán az AFC-ben egy sem. Hallnak volt egy gyengébb szériája, de azonfelül nagyon jól dolgozott Jenningsen és összességében a hátsó négyes ötös is igen kiváló volt. Miles nagyon biztató pl.

Az O kicsit haloványabb volt, de dropokon, koncentrációs hibákon és centiken múlt, hogy nem tettünk fel több pontot a táblára.
és hát pl a cserekuki bírók a LoS környéki szabálytalanságokról mintha nem is hallottak volna. csak a presnap faultokra dobtak, egyébre nem.

nyilván nem vagyunk olyan jók mint a Green Bay, de ez nem nagy meglepetés, de alakul ez. főleg ha visszatérnek a sérültek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
 www.cincyjungle.com/2012/8/25/3266942/cincinnati-bengals-starting-to-become-concerned-about-the-rushing

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
No most megnéztem a második félidőt is. Ez a Hayden DE húzás nagy poén volt 😊
Moch viszont jó lesz szituációs DEnek. Az első falak ellen is hatékony lehet, bár futásnál volt hogy úgy dobták félre, mint WCs néni a használt kotont. Robinson továbbra is nagyon ígéretesnek tűnik. Meglássátok ott lesz a rosteren. Evans sérült? Hiába kerestem. Micah Johnsont viszont korrektül Michael Johnsonnak közvetítették le.

Tudom előszezon, de annak a legfontosabb meccse volt. Ennél sokkal többet illett volna mutatni. Sajnos az látszik, hogy az OL nem fog működni az első héttől. Ahhoz csoda kellene. Reméljük a D addig összeáll.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
logikus. de az érem másik oldala, hogy képes e vagy képes lett volna e egy kezdő cornert pölö revist, samuelt vagy williamset egy az egybe megverni, és ilyen statot hozni? és ez az ami engem kicsit elbizonytalanít vele szemben.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
jones jól teljesít, nagyszerű statjai vannak, de ezt nagyrészt második csapatba, második csapat ellen hozta össze. ami nekem még nem ad 100%os biztonságot. de mindenképp kiemelhető!Rush
Itt a lényeg. Gondolj bele, mire menne az első csapattal, amikor Andy dobálna neki és pl. AJ elvinne két védőt...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
jones jól teljesít, nagyszerű statjai vannak, de ezt nagyrészt második csapatba, második csapat ellen hozta össze. ami nekem még nem ad 100%os biztonságot. de mindenképp kiemelhető!

henry... isten nyugosztalja, mekkora duót alkotna greenel :/


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Marvin Lewis Jonest kihagytad Rush. Az új Chris Henry!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
sajnos secundary még mindig nem valami fényes. hall jó de mellette nincs senki. talán majd dre.
nelson-on kívül nem igen van safety.. ez így nekem nagyon gyenge. mays jó lehet futás ellen, de a passzokat azokat nyelni fogjuk.

green-tate-binns 3as nagyon jó.. jön még hozzájuk gresham és hawkins és ez így rendben is van.
viszont daltontól nagyon tartok. korántsem nyújtja azt amit ...elvárnánk tőle. de hát preseason van, majd 2 hét múlva.

oline eddig gyenge, se futás se dalton megvédése nem megy.

sokat kell még erősödni, ha ott akarunk lenni a po-ban.. ami nincs kizárva.
Rush
mondjuk így, hogy gyengécske az o-line kicsit árnyaltabban kell nézni Dalton és a futójáték teljesítményét. Ha ők nem szívják fel maguk, akkor hiába a bomba D...futni fogunk az eredmény után. Az egész csapat alapja az o-line.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sajnos secundary még mindig nem valami fényes. hall jó de mellette nincs senki. talán majd dre.
nelson-on kívül nem igen van safety.. ez így nekem nagyon gyenge. mays jó lehet futás ellen, de a passzokat azokat nyelni fogjuk.

green-tate-binns 3as nagyon jó.. jön még hozzájuk gresham és hawkins és ez így rendben is van.
viszont daltontól nagyon tartok. korántsem nyújtja azt amit ...elvárnánk tőle. de hát preseason van, majd 2 hét múlva.

oline eddig gyenge, se futás se dalton megvédése nem megy.

sokat kell még erősödni, ha ott akarunk lenni a po-ban.. ami nincs kizárva.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Ghee....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Placed on IR: CB Brandon Ghee, CB Shaun Prater, CB Taveon Rogers, FS Robert Sands, OG Travelle Wharton.
Placed on waivers: DE Luke Black, RB Aaron Brown, QB Tyler Hansen, OG Matt Murphy.

Elsőre semmi meglepetés.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Akkor innentől nem kérdés a négy safety az 53-as rosteren. Nelson, Mays, Miles, Iloka.