Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Egy Pollard üzenet AJnek:
"When we see receivers coming across the middle, and we're in the right defense, we're going to smack you," Pollard said. "Obviously, you came across the middle against the wrong team."

Milyen komolytalan már. Valaki vagy keményen tolja a trasht vagy sehogy. Ez gagyi.nasheem
Pollard melyik csapatban van? (irónia ofkorsz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy Pollard üzenet AJnek:
"When we see receivers coming across the middle, and we're in the right defense, we're going to smack you," Pollard said. "Obviously, you came across the middle against the wrong team."

Milyen komolytalan már. Valaki vagy keményen tolja a trasht vagy sehogy. Ez gagyi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Akkor majd lassan jöhetne, igaz mi csak hétfőn kezdünk 😊.MarioAna
Jah.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
előző még mindig elérhető 😀 ..már a múltkor írtam, hogy megcsinálom megint. 😊 Rush
Akkor majd lassan jöhetne, igaz mi csak vasárnap kezdünk 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát ez a PS nekem is kicsit fura így. Én mondjuk 2 futót nem tartottam volna ott (bár a félig egészséges RBk miatt ez még talán indokolható), de az LSt is legalább annyira furcsállom, mint az OTt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt nem értem, hogy amikor négy T van a rosteren minek egy ötödik a PS-be. mert G-nek nekem egy kicsit könnyűnek tűnik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
The Bengals signed offensive tackle Jeff Adams to fill the final spot on their practice squad. Adams (6-5, 305; Columbia) signed as an undrafted free agent with Dallas and played in two preseason games.Joe Reedy
Akkor megvagyunk. Ill. majdnem. Még egy Cook IR és Muckelroy re-sign holnap, és jöhet a Bóltimor.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Legalább a PS-ben sincs semmi meglepetés. Ha csak Davis nem, bár TE-ként volt 1-2 szép megmozdulása.

---

Az mindenesetre meglep, hogy Muckelroyt nem vitte el senki. Remélem nem is kiabálom el...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Így néz ki a PSünk perpillanat:
QB Robinson, RB Herron, RB Brooks, RG Hudson, OLB Lamur, LS Davis, CB Lewis-Harris

Evans nekem nagyon hiányzik. 1 hely még maradt. Remélem az övé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Én ott látom a kérdés nyitját, hogy Tez személyében már adott egy backup MLB. Így inkább kellett egy backup OLB (!), és Rey inkább az mint Muck. De nehéz innen találgatni a valós okokat. Csak abban vagyok biztos hogy sajnálom Muckelroyt. De ugyanígy lennék Rey esetében is. Sajnos nem lehetnek 60-an rosteren.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Muckelroy is jó az STben. Erős oldalon és középen is bevethető. Passz ellen nem a legjobb, de abban Rey sem penge. Érv van pro és kontra. Nálam Muckelroynak inkább helye lenne, leginkább azért, mert sokkal több potenciált érzek benne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Rey NAGYSZERŰ special teamer, Hawkins után kb. a legjobb. És ezek szerint szépen fejlődött OLB-ként is.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
remélem igazad lesz, és remélem összejön. nem éreztem, hogy Burfict Muck előtt lenne a depthen. sőt! valószínű, őt inkább megtarthatónak láttuk így. rey viszont simán megcsinálj az 53at?!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
muckelroy mehet a psbe, igaz? gondolom elviszik, de talán nem. rohadtul sajnálnám. ennyit nem ér a whalen trade.nasheem
Nem mehet muck a ps-be. De meglepodnék ha cook kedden nem kerülne IR-re (azert kell keddig várni, hogy az új szabaly alapján aktivalahassuk később), és nem jönne vissza muck a helyére.

Kockázatos de kényszerű lépés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A 4. pre meccsről sok szó nem esett. Már a régmúlt, de azért leírom, hogy Zac Robinson egész korrekt QB játékot mutatott a sokadik D ellen. Sanu most először tudott villogni. Meglátjuk mire lesz elég a nagyok ellen. Marvin Jonesban feltűnően bízunk. Örülök neki. Jó lenne, ha valamelyikük a szezon felétől átvenné a WR2 posztot.

Robinson (Trevor) ahogy várni lehetett nagyon sokat volt fent. 1 komoly hibája volt és néhány kisebb, de hozta az átlagos jót. Ennyi van benne, ez viszont mindig ki is jön. Kell ilyen is. Collins is végre motiváltnak tűnt. Nagyon rendben volt a játéka kint és bent is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
yea Vontaze!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
muckelroy mehet a psbe, igaz? gondolom elviszik, de talán nem. rohadtul sajnálnám. ennyit nem ér a whalen trade.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Robinson ott van backup guardnak. Hogy centernek írják, az semmit nem jelent. Persze nem túl megnyugtató a helyzet, még akkor sem, ha az ex-ND playa jó kis TC-n van túl.

Burfictnek és Whalennek kurvára örülök, Herronnak, Cochartnak és Muckelroynak kurvára nem. De az csak jó, ha vannak fájó cutok ilyenkor. (Szép képzavar lett beismerem.)

Az egyetlen ami meglep, hogy Cook nem lett PUP vagy IR. Ezek szerint marhára nem tudhatják, mi van vele.

Kíváncsi vagyok kiket kukáznak majd Lewisék, egy veterán backup OG-t mindenképp várok.

8 nap!! :cool:

edit:

13 rookie került rosterre. A roster 24.5%-a. Nem semmi.
Sanu, M. Jones, Binns, Whalen, Charles, Boling, Zeitler, Robinson, Still, Thompson, Burfict, Kirkpatrick, Iloka.
Oké, közülük Binns, Whalen és Boling nem "igazi" rookie, de hivatalosan annak számítanak.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
burfict rosteren, ennek nagyon örülök.
nekem ami érdekes, hogy zeitler és boling mögött senki.. ez így elég vékony. van 7 wr, 4 rb 3 te.. de guard csak 2..
cook-ot meg még kezdőnek írják.


több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A Muckelroy cut meglepett, ezek szerint ha Mau sérülése nem jön rendbe, Burfict kezdő lesz a Ravens ellen?
Szegény Shipley-t cutolták Tampában is...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Waived DT Nick Hayden (injury settlement), CB T.J. Heath, RB Daniel Herron, G Otis Hudson, LB Grant Hunter, DE Micah Johnson, LB Emmanuel Lamur, CB Chris Lewis-Harris, DT Vaughn Meatoga, LB Roddrick Muckelroy, T Matthew O’Donnell, QB Zac Robinson and G Reggie Stephens.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És pár érdekesebb név: Koppent kirakta a Pats. Hm? Gilyard is utcán... Binns meg majdnem kezdő LOL. Kis Palmi is csapatot kereshet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem hivatalosan:
Rosteren:
Ryan Whalen
Orson Charles
Mohamed Sanu
Vontaze Burfict
George Iloka
Trevor Robinson
Vincent Rey

Cut:
Otis Hudson
DeQuin Evans
Daniel Herron
Colin Cochart

Evans remélem PS tag lesz. Nagyon sajnálnám. Van benne tűz. Herron sajnos nem jött be, Cochart viszont meglep.

Whalen trade? Ha megcsináljuk ügyesek vagyunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amit eddig hallani h cochart, hudson herron off, burfict, iloka. Chatrles és whalen megcsinálta. Utóbbi azt jelenti h 7 wr, ami vagy igaz vagy trade lesz vmelyik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
...persze csak ha nektek is van kedvetek.MarioAna
Akinek nincs, az nem is igazi Bengals fan. 😀 😛

Meg idén összehozhatnánk egy meccsnézős-ivós talit is mi Bengals topiklakók...Mikey
ha úgy hozza a sors, hogy el tudok menni, akkor viszek majd valami jóféle ivóalkalmatosságot is magammal, hogy jusson nektek is.

criminal lawyer or criminal lawyer?