Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
... azért Benson jól megy a GB-ben! és örülök is neki! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az mondjuk baromira meglep, hogy állítólag Binns 56 snapet kapott. Tate csak 17et. A másik meglepi, hogy sold out lesz a Browns meccs. nasheem
Nem lesz ez jó a tippjátékra nézve számomra

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az mondjuk baromira meglep, hogy állítólag Binns 56 snapet kapott. Tate csak 17et. A másik meglepi, hogy sold out lesz a Browns meccs. nasheem
Itt lehet snap számokat nézegetni:  www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts
(Btw a hír igaz.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Zimmernek volt ereje humorizálni, már amennyire annak szánta:
"We had so many holes in the dike we didn't have enough fingers."
Én mondjuk jót röhögtem rajta.

Az mondjuk baromira meglep, hogy állítólag Binns 56 snapet kapott. Tate csak 17et. A másik meglepi, hogy sold out lesz a Browns meccs.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Végre egy jó hír, ma már edzett Dunlap.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Persze én sem írnám még le a csapatot, de pont az a láncszem szakadt szana meg széjjel, amit a legerősebbnek hittem. Az OL az első félidőben tűrhető volt. Velük az volt a bajom, hogy ha elment a meccs, akkor sem hagyom így agyonba..ni az irányítónkat. Elmennek ők is a búsba az végén mutatott hozzáállásért.
Remélem még mindig visszhangzik az öltöző.

LB kérdés? Évek óta a D leggyengébb pontja. Pedig pick is ment szépen oda. Egyértelmű a stáb gyengesége, felelőssége.

Szerencsére haza meccs jön. Saját közönség előtt muszáj megmutatni, hog yvan élet a csapatban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nem tudom, hogy volt-e már ilyen nehéz megemészteni egy zakót az új érában. Valószínűleg nem. Durván agyonvágtak. Grudennek legalább voltak villanásai, de a D döbbenet volt. Mays miatt erősen pironkodom, de a teljes sec(-Nelson) elmehet a picsába. Hall hova tud még gyengülni? Newman lesz még komoly ember valaha? Így szétesni?? Nem is értem mi történt velünk.

Más.
Magyar kommentárral többet nem nézek saját meccset. Ismerek pár tévés kommentátort. Egy óra adásra minimum 3 óra felkészülés az előírt penzum. Éjszakai meccs volt, biztos alacsony nézettséggel, de ennél még ezt is illene komolyabban venni. Az nem felkészülés, amit itt hallunk. Tudom, sokat köszönhet a sport Ricsiéknek, de ideje lenne továbblépni. Mondjuk én vagyok a fasz, hogy a PO meccsünk után még egyszer elkövettem ezt a hibát.

Na ideje aludni egyet rá, hátha holnapra minden szebb lesz.nasheem
A secondary annak fényében érdekes, hogy a LB sor mint olyan nem volt fenn a pályán. Hall-t nem kritizálom mert elég komoly sérülésből, emberfeletti erővel idő előtt tért vissza. Newman viszont vicc volt, nem értem minek ő ide. Szvsz ennyit tud Pacman és Clements is, úgy etette mindenki ahogy nem szégyellte. Kelly Jennings szebb napjait idézte. Maysről tudtuk, hogy nem egy Ed Reed, ő inkább pusztító és nem húzóember. Azt csinálja amit tud, agyonüt meccsenként 1-2 embert. Várjunk még 1-2 mérkőzést mire lehúzzuk a D#-t. Amit aggasztott, azt a LB sor teljes csődje. Gyakorlatilag a tavalyi 3-s volt fenn, de botrányos volt. Nem tudom, hogy a Ravens OL és FB ilyen atom vagy nálunk esett szét teljesen a Front7 3-s részlege.

Ricsiék meg Ricsiék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem tudom, hogy volt-e már ilyen nehéz megemészteni egy zakót az új érában. Valószínűleg nem. Durván agyonvágtak. Grudennek legalább voltak villanásai, de a D döbbenet volt. Mays miatt erősen pironkodom, de a teljes sec(-Nelson) elmehet a picsába. Hall hova tud még gyengülni? Newman lesz még komoly ember valaha? Így szétesni?? Nem is értem mi történt velünk.

Más.
Magyar kommentárral többet nem nézek saját meccset. Ismerek pár tévés kommentátort. Egy óra adásra minimum 3 óra felkészülés az előírt penzum. Éjszakai meccs volt, biztos alacsony nézettséggel, de ennél még ezt is illene komolyabban venni. Az nem felkészülés, amit itt hallunk. Tudom, sokat köszönhet a sport Ricsiéknek, de ideje lenne továbblépni. Mondjuk én vagyok a fasz, hogy a PO meccsünk után még egyszer elkövettem ezt a hibát.

Na ideje aludni egyet rá, hátha holnapra minden szebb lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
129 futott yardotok volt, 3 sack, a DL még mindig tud pusztítani, bár hál'istennek a OL-ünk most tartott a szükséges mennyiségű ideig... többnyire... Ez most érzésre olyan lehet, mint tavaly a Vasalósoknak az első forduló, de nem hiszem, hogy nagy lenne a gáz... idegenben is elég jól muzsikáltatok és továbbra is tartom, hogy div2-ként PO-tok lesz...
amint a csapatotok is elhiszi.
BJGE jól illeszkedik a csapatba és az AJ&co se lesz ennyire gyér túl sokszor.
Flacco meg az új papírjára hajt, de nagyon...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
jobb csapat volt most a Ravens, Flacco meg imho a legalulértékeltebb játékos talán a ligában (Romóval karöltve).
De ez a védelem, hogy lehet ennyi draw futást középen beszopni...Burfict volt egyáltalán a pályán, vagy Mau játszott végig MLB-t?Mondjuk Skutát láttam egyszer.
De ami a legrosszabb...0darab hosszú passz kísérlet. Illetve pozitívum még BJGE és Binns.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
...😕 gyerekek, ez siralmasra sikeredett, nagyon csalódott vagyok! a legnagyobb baj a Defense -ben keresendő, és emiatt is fáj ennyire... semmi tűz, semmi akarás, előtte megnéztem a Steelers meccsét, ég és föld!!! a denveri def... vmi ilyesmit szerettem volna látni magunktól is.
am nincs gond, én ezt beleszámoltam... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Katasztrófa. Ez nem védelem, leginkabb nem linebacker sor. Ravens parádé, ricsivel és gyulával súlyosbítva, nehezen fogadja be a gyomrom ezt most, úgyhogy bővebben inkább nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Most indulok a Rudy's sports barba a szurke Bengals polomban, az egyik haveromat aki azt sem tudja eszik-e a focit vagy megisszak feloltoztettem a regi C. Johnson mezembe, azt hiszem mi ketten leszunk az egyetlen Cincy drukkerek egesz Narancsvideken 😊
Csak gondoltam megosztom, mert itt lehet valakit erdekel is, a lenyeg hogy Who Dey! Es hogy a heten lehet megveszem a Bengals @ Chargers jegyeimet!!!!!!!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
WHO DEY!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
iszonyú durván tolták tegnap. mondjuk weeden is. de, hogy az ő játéka mellett így meccsben voltak végig, nagyon dícséri a D-t. nagyon agresszívak. lesz baj ott is.gabtsi
ja, ha Weeden helyett lenne egy értelmes QB a csapatnál, komoly(abb) tényező lehetne a Browns. Pokoli kemény a védelmük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Messzemenő következtetéseket levonni ilyenkor még szerintem felesleges, illetve nem lehet. A lényeg, hogy melyik rovatba kerül a strigula.
Eh, de várom már, hogy a meccset szarul indítva, végigszenvedve, az utolsó két percben fordítva elkezdjük végre a szezont 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ratyliszbergerék passz elleni védekezése nulla volt. 1-2 ütem késéssel értek oda az elkapókhoz, Manning szétdobta őket. A vereség másik oka szerintem, hogy nem tudtak nyomást helyezni az irányítóra, volt ideje körülnézni.
Ha ma lenyomnánk a Ravenst, jövő héten egy brutál meccsen a Brownst, az iszonyat lökést adhatna az egész szezonnak. Már csak bő 13 óra! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
este megnézem a Vasast, de ahogy olvasom nem csak nálunk van baj 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
iszonyú durván tolták tegnap. mondjuk weeden is. de, hogy az ő játéka mellett így meccsben voltak végig, nagyon dícséri a D-t. nagyon agresszívak. lesz baj ott is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Barnák védelme nagyon komoly. Jó kis meccseink lesznek ellenük (is). Ma varnyút baszunk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
GAMEDAY!

ha meg tudjuk verni a Ravens ma akkor már egy meccs előnyben vagyunk mindenkihez képest. nagyon kéne!

áll a farkam, mint a fagyott kutya lába.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Let we see.

Egyelőre Mau az emberünk bent, ráadásul neki is tanulnia kell még a posztot. A tehetség esetében is vitathatatlan.
Reméljük Guenther ki tudja hozni belőlük maximumon az NFLben is. Vagy ha nem ő, akkor sürgősen keresünk mást.

Burficttel kicsit az a bajom, hogy kizárólag középen tűnik használhatónak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Egy kis Burflict nyalogatás a North blogon. Mondjuk nekem Marvin válasza olyan, mint amit sietés közben odamond valaki egy újságírónak és tovább is lép.

 espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/52532/marvin-lewis-sees-burfict-as-future-starternasheem
naagyon imba lesz Burfict, gyakorlatilag szereztünk egy 1. körös tehetségű srácot kb. ingyén.Amadeus91
Legyen igazad, bár a problémák a fejével voltak/vannak, azt pedig csak az idő dönti el, hogy mi lesz belőle. A tehetsége elvitathatatlan.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.