NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Kirkpatrick mellett Hall sem edzett tegnap, de állítólagosan semmi komoly oka nem volt, csak a szokásos extra pihenőnap, amit néhány veterán kapni szokott.

A WSH meccs elé:
RED ZONE SLOWDOWN: Through the first two games the Bengals have scored just two touchdowns in six possessions inside the opponents’ 20-yard line. Washington’s defense has been porous overall, having allowed 31.5 points and 405 yards per game, but the Redskins have allowed just three touchdowns in eight red zone possessions.
Pont abban erős a 'skins D, amiben a Cincy O gyenge. Hmm...Mikey
Mikor ennyi minden szól egy csapat ellen, akkor szokott egy jó, kiadós győzelem becsúszni. Remélem, hogy most is így lesz, mert a statisztika tényleg nem a mi sikerünket jósolja. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kirkpatrick mellett Hall sem edzett tegnap, de állítólagosan semmi komoly oka nem volt, csak a szokásos extra pihenőnap, amit néhány veterán kapni szokott.

A WSH meccs elé:
RED ZONE SLOWDOWN: Through the first two games the Bengals have scored just two touchdowns in six possessions inside the opponents’ 20-yard line. Washington’s defense has been porous overall, having allowed 31.5 points and 405 yards per game, but the Redskins have allowed just three touchdowns in eight red zone possessions.
Pont abban erős a 'skins D, amiben a Cincy O gyenge. Hmm...
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.nasheem
Hát azért azt tudtuk, hogy jóval mobilisebb.
Én nem láttam a hétvégi meccsüket, mi volt a gyengéjük, hol találunk rajtuk fogást?megyerikrisz
Aljas, provokatív módon kell játszani, mint a Rams. Ha a bírók engedik -és miért ne engednék, hülyék az NFL-hez- nyert az ügy.apeszos
am, ott kezdődtek a bajok, maikor a 2. negyedben nem adtak meg a zebrák egy szabályos Rams td-t...
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
With the Oct. 21 Bengals-Steelers game sold out via single-game sales...

ennyi! 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
RG3 qrva jól jáccott a múlt héten! mondom: a múlt héten... 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nagyon fazok a hétvégi meccstol. Szerencsére nem fogom látni, csak kedden.

Nagy javulás kell a D- tol, és pont azon a területen ahol nagyon nem megy. screen passz ellen meg sose tudtunk védekezni. annak mondjuk örülök, hogy meg most letudjuk griffint négy szezonra (hacsak sb- ben nem).gabtsi
Ja, én is Bengals-Redskins SB-t várok jövőre.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.nasheem
Daltonrol is tudtok ilyen statisztikat? Kivancsi lennek ra nagyon.
Kemeny meccs lesz, de biztos kurva jo is, Griffint talan meg akkor is orommel neznem ha ellenunk jatszana jol.
Amugy egy tokeletes vilagban jol mukodne a rotacionk es blitz nelkul tudnank nyomast gyakorolni RGIII-re a jo CB sorunk meg akkoris tudna tartani a covert ha netalantan nincs ott a nyomas, csak hat ehelyett serultjeink vannak csak es haldoklik a vedelem..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Burfict kiüti az első playnél, IR, öröm boldogság. (csak vicc vót)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.nasheem
Hát azért azt tudtuk, hogy jóval mobilisebb.
Én nem láttam a hétvégi meccsüket, mi volt a gyengéjük, hol találunk rajtuk fogást?megyerikrisz
Aljas, provokatív módon kell játszani, mint a Rams. Ha a bírók engedik -és miért ne engednék, hülyék az NFL-hez- nyert az ügy.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Én azért bízom benne, hogy Dunlap rontani fogja egy kicsit a (kiváló) statisztikáját! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a sérülések a védelemben... orakpo hiányát ők is megérzik... most azon megy a gondolkodás, hogy ki/hol legyen... támadásban még nem tudom, hogy hol lehet gondjuk... eddig ott összeálltak... bár az egyik elkapójuk finnagan miatt sérült.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.nasheem
Hát azért azt tudtuk, hogy jóval mobilisebb.
Én nem láttam a hétvégi meccsüket, mi volt a gyengéjük, hol találunk rajtuk fogást?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ma este megnézem a Skins-Rams meccset. Kíváncsi vagyok rá, mennyire kell remegni. Az első hetükből csak egy negyedet láttam. Jók voltak, de nem Ravens kategória... bár egy negyed alapján bármit mondhatnék, értelme ugyan annyi lenne 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagyon fazok a hétvégi meccstol. Szerencsére nem fogom látni, csak kedden.

Nagy javulás kell a D- tol, és pont azon a területen ahol nagyon nem megy. screen passz ellen meg sose tudtunk védekezni. annak mondjuk örülök, hogy meg most letudjuk griffint négy szezonra (hacsak sb- ben nem).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Lewis: "Other than Dre, everyone has the opportunity to be available this week."
Magyarán Dunlap, Allen és Scott is játékra jelentkezik. Első kettőnek kifejezetten örülök.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van. az idézett szöveget, második nfl mérkőzése után írtam, ahol fényévekkel előtte volt annak amit vártunk. és ma (vasárnap) ugyanezt láthattuk lényegében, ami viszont bőszen mögötte van annak amit én vártam. ez a bajom.
gabtsi
Én ezt megértem, elfogadom, sőt: még egyet is értek veled ebben! Viszont olyan temetői hangulatban és lesújtóan nyilatkoztál róla, hogy egy külső szemlélő azt hinné, sorban rajta mennek el a meccsek. Holott ha mindenki olyan teljesítményt hozna, mint ő (főleg a védelemben), akkor nem sok gond lenne ezzel a Cincivel. Szerintem túlzottak az elvárásaid vele szemben, véleményem szerint már az első évben látszott, hogy több egy game-manager qb-nál, viszont a játéka palmeri-magasságokba sose fog jutni.Szokol
de reméljük palmeri mélységekbe sem. 😊

btw, egyetértek nagyjából, bár nem éreztem, hogy lesújtó lettem volna, csak tényszerű, és kétségtelenül szomorú a ténytől. de ettől igaz, hogy csak két hét telt el és igazán a meccsen lehet edződni, nem tavasszal, szal reméljük h a szezon alatt lesz fejlődést.
a nagy kiugrást (csapatszinten) én jövő évre várom, ehhez viszont nagyon kell Dalton.

emellett az is igaz, hogy rá a vezetés jelenleg egy game managerként számít, és a legfontosabb amit kérnek tőle, hogy ne adja el a labdát. ennek igyekszik maximálisan megfelelni. az is lehet oka a hibáknak h túl óvatos.

we'll see

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
néztem a Denver meccset is...
aztmondta az amcsi riporter is: novemberben ez a Broncos, Manning -gel, dangerous... very dangerous... 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
... megnéztem a Bal, illetve a Pit meccseket is...! semmi probléma nincs! 😊nhm
😊 irigylem az optimizmusod. Mondjuk a BAL meccsen emlékeim szerint volt némi kis problémánk. De spongyát rá, arccal a jövő felé!nasheem
😊 anélkül elég nehéz lenne! (optimizmus)
am, nem most kell jól játszani! 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
... megnéztem a Bal, illetve a Pit meccseket is...! semmi probléma nincs! 😊nhm
😊 irigylem az optimizmusod. Mondjuk a BAL meccsen emlékeim szerint volt némi kis problémánk. De spongyát rá, arccal a jövő felé!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
... megnéztem a Bal, illetve a Pit meccseket is...! semmi probléma nincs! 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
így van. az idézett szöveget, második nfl mérkőzése után írtam, ahol fényévekkel előtte volt annak amit vártunk. és ma (vasárnap) ugyanezt láthattuk lényegében, ami viszont bőszen mögötte van annak amit én vártam. ez a bajom.
gabtsi
Én ezt megértem, elfogadom, sőt: még egyet is értek veled ebben! Viszont olyan temetői hangulatban és lesújtóan nyilatkoztál róla, hogy egy külső szemlélő azt hinné, sorban rajta mennek el a meccsek. Holott ha mindenki olyan teljesítményt hozna, mint ő (főleg a védelemben), akkor nem sok gond lenne ezzel a Cincivel. Szerintem túlzottak az elvárásaid vele szemben, véleményem szerint már az első évben látszott, hogy több egy game-manager qb-nál, viszont a játéka palmeri-magasságokba sose fog jutni.[/quote]

Hát pedig de 😛 legalábbis remélem ha sérülés nem sújtja, ahogy lényegében Palmer karrierjét is "kettétörte"Szokol
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
így van. az idézett szöveget, második nfl mérkőzése után írtam, ahol fényévekkel előtte volt annak amit vártunk. és ma (vasárnap) ugyanezt láthattuk lényegében, ami viszont bőszen mögötte van annak amit én vártam. ez a bajom.
gabtsi
Én ezt megértem, elfogadom, sőt: még egyet is értek veled ebben! Viszont olyan temetői hangulatban és lesújtóan nyilatkoztál róla, hogy egy külső szemlélő azt hinné, sorban rajta mennek el a meccsek. Holott ha mindenki olyan teljesítményt hozna, mint ő (főleg a védelemben), akkor nem sok gond lenne ezzel a Cincivel. Szerintem túlzottak az elvárásaid vele szemben, véleményem szerint már az első évben látszott, hogy több egy game-manager qb-nál, viszont a játéka palmeri-magasságokba sose fog jutni.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Közben Babyhawkot felfedezte a média. A nati.com mellett a Dayton Daily és a Foxsport is komoly terjedelemben foglalkozik vele.
Dalton meg jelölt a hét játékosa címre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem Evans aktiváltuk, hanem Gilberry érkezett Anderson helyére. Volt egy jó szezonja 2010ben a KCben, de Tampában nem váltotta meg a világot, így Shipley "kifúrta". Meglátjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."