NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
"I'm not going to stand pat for this."
Rövid, velős idézet, talán kitaláljátok kitől. | Zimmertől. |
Kíváncsi vagyok, hogyan gondolja. Lecseréli a fél kezdőt amolyan jelzés értékkel?Mikey
Gondolom annak is szól, hogy jön vissza pár játékos, így tényleg csereberélhet. LBben meg lassan ott tartunk, hogy mindegy ki játszik és hol. 2 héten belül szerepet kaphat Dre, Allen, Dunlap, Evans, Moch és remélem Mays illetve Lamur is. Ha hozzávesszük hogy a 2 friss DT is többet lesz pályán, akkor ez tényleg komoly változás. Kérdés vagyunk-e annyira kétségbeesve hogy ennyire borítsuk a kezdeti terveinket. Kérdés2 jobbak leszünk-e tőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mays-szel mi a halál van?Amadeus91
Buta.Mikey
Ez így erős túlzás. Jónéhány nála butább pro bowlert ismerek. Inkább lúzer. Bár ha jobban belegondolok ez még rosszabb.nasheem
Tehát én még finoman is fogalmaztam. Milesnak is idő kell. De az biztos hogy jobb képességű játékos.Mikey
Nem is vitatom, hogy setét, de ettől még lehetne belőle jó játékos, mert hihetetlen fizikai adottságai vannak. Láttunk ilyet, nem is keveset. A fociinteligencia tanulható, ráadásul viszonylag gyorsan. Nem véletlenül igazoltuk le. Zimmer pontosan tudta mi az előnye és mi a hátránya. Tudja azt is, hogy amiben gyenge az fejleszthető. Fordítva esélytelen lenne. Keményen kell dolgozni vele és csak remélni tudom, hogy nem írták le.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, Andy egészen káprázatos.
komolyan nem hittem a szememnek a második félidőben és nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne.
onnan indul a story, hogy nem adja el a labdát, talán csak egy playre emlékszem amikor közel volt, de nagy százalékban úgy dobja el, hogy nem sok esély van az intre. ami nagyon fontos.
hihetetlenül nyugodt, és úgy tűnik fejben is nagyon ott van és egyre jobban ismeri és tudja használni a többiek erősségeit.
gruden is egyre több terhet tesz rá, nem véletlen, hogy ott 4. és 1nél nem futni próbáltunk, hanem azt a roll-out playt jobbra, ami ugyan nem jött be mert számított rá a Broncos, de jelzi, hogy úgy gondolja Marv és Gruden, hogy meg lehet bízni a gyerekben. és nem is okoz csalódást.
hogy ütötte verte a fiúkat a TD után, hogy kell még tovább menni.
még a pontosságot, elsősorban mélyre, kell tovább javítani, ill. hogy a rövid route-okon ne érjen oda egy kéz se csak az elkapóé. ha ez sikerül akkor nagyon szép évek elé nézünk.
a playoff meccs óta nem voltam ilyen idegállapotban mint tegnap, a meccs végén viszont egyáltalán nem izgultam az INT miatt, biztos voltam benne, hogy meglesz. és alig várom a steelers meccset, hogy lássam a fiút a mestervizsgán.gabtsi
2011.09.19 - Egy év alatt nagyot fordult a világ 😊Szokol
Miért fordult volna? Pont hogy semmi nem változott, csak eltelt egy év. Épp ez a baj.nasheem
így van. az idézett szöveget, második nfl mérkőzése után írtam, ahol fényévekkel előtte volt annak amit vártunk. és ma (vasárnap) ugyanezt láthattuk lényegében, ami viszont bőszen mögötte van annak amit én vártam. ez a bajom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
"I'm not going to stand pat for this."
Rövid, velős idézet, talán kitaláljátok kitől. | Zimmertől. |
Kíváncsi vagyok, hogyan gondolja. Lecseréli a fél kezdőt amolyan jelzés értékkel?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mays-szel mi a halál van?Amadeus91
Buta.Mikey
Ez így erős túlzás. Jónéhány nála butább pro bowlert ismerek. Inkább lúzer. Bár ha jobban belegondolok ez még rosszabb.nasheem
Tehát én még finoman is fogalmaztam. Milesnak is idő kell. De az biztos hogy jobb képességű játékos.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
btw, Andy egészen káprázatos.
komolyan nem hittem a szememnek a második félidőben és nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne.
onnan indul a story, hogy nem adja el a labdát, talán csak egy playre emlékszem amikor közel volt, de nagy százalékban úgy dobja el, hogy nem sok esély van az intre. ami nagyon fontos.
hihetetlenül nyugodt, és úgy tűnik fejben is nagyon ott van és egyre jobban ismeri és tudja használni a többiek erősségeit.
gruden is egyre több terhet tesz rá, nem véletlen, hogy ott 4. és 1nél nem futni próbáltunk, hanem azt a roll-out playt jobbra, ami ugyan nem jött be mert számított rá a Broncos, de jelzi, hogy úgy gondolja Marv és Gruden, hogy meg lehet bízni a gyerekben. és nem is okoz csalódást.
hogy ütötte verte a fiúkat a TD után, hogy kell még tovább menni.
még a pontosságot, elsősorban mélyre, kell tovább javítani, ill. hogy a rövid route-okon ne érjen oda egy kéz se csak az elkapóé. ha ez sikerül akkor nagyon szép évek elé nézünk.
a playoff meccs óta nem voltam ilyen idegállapotban mint tegnap, a meccs végén viszont egyáltalán nem izgultam az INT miatt, biztos voltam benne, hogy meglesz. és alig várom a steelers meccset, hogy lássam a fiút a mestervizsgán.gabtsi
2011.09.19 - Egy év alatt nagyot fordult a világ 😊Szokol
Miért fordult volna? Pont hogy semmi nem változott, csak eltelt egy év. Épp ez a baj.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mays-szel mi a halál van?Amadeus91
Buta.Mikey
Ez így erős túlzás. Jónéhány nála butább pro bowlert ismerek. Inkább lúzer. Bár ha jobban belegondolok ez még rosszabb.

Milesnél mindenesetre jobb játékos, csak rohadtul nem tudja megmutatni. Ha kapott volna 10-15 snapet, azt mondom elbukta a kezdő posztot. Így inkább kapott egy szabad hétvégét, hogy fejben helyrerázódjon. Lesz még idén kezdő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dalton azért fontos, mert QB. Rajta nem ez a szezon áll, hanem a teljes projekt, ami CP-Ocho-TO nagy hármas elpasszolásával kezdődött. Ha Dalton megragad ezen a szinten, nem fogunk tudni átlépni a PO határán billegő, de legkésőbb a PO első köreiben elvérző csapat korlátain. Ennél pedig ebben a stábban és keretben most sokkal több is lehetne. QB nélkül viszont nem megy. Ő az alapkő.
Persze a háborút mindig a D nyeri, de Brad Johnson óta azért kizárólag klasszis QBkel sikerül háborút nyerni a védelmeknek. És ez a tendencia még inkább e felé mutat. Nincs mese, ki kell hozni Andyből a maximumot és remélni, hogy az több, mint amit most látunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mays-szel mi a halál van?Amadeus91
Buta.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
btw, Andy egészen káprázatos.
komolyan nem hittem a szememnek a második félidőben és nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne.
onnan indul a story, hogy nem adja el a labdát, talán csak egy playre emlékszem amikor közel volt, de nagy százalékban úgy dobja el, hogy nem sok esély van az intre. ami nagyon fontos.
hihetetlenül nyugodt, és úgy tűnik fejben is nagyon ott van és egyre jobban ismeri és tudja használni a többiek erősségeit.
gruden is egyre több terhet tesz rá, nem véletlen, hogy ott 4. és 1nél nem futni próbáltunk, hanem azt a roll-out playt jobbra, ami ugyan nem jött be mert számított rá a Broncos, de jelzi, hogy úgy gondolja Marv és Gruden, hogy meg lehet bízni a gyerekben. és nem is okoz csalódást.
hogy ütötte verte a fiúkat a TD után, hogy kell még tovább menni.
még a pontosságot, elsősorban mélyre, kell tovább javítani, ill. hogy a rövid route-okon ne érjen oda egy kéz se csak az elkapóé. ha ez sikerül akkor nagyon szép évek elé nézünk.
a playoff meccs óta nem voltam ilyen idegállapotban mint tegnap, a meccs végén viszont egyáltalán nem izgultam az INT miatt, biztos voltam benne, hogy meglesz. és alig várom a steelers meccset, hogy lássam a fiút a mestervizsgán.gabtsi
2011.09.19 - Egy év alatt nagyot fordult a világ 😊
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Nem csak a tipikus rookie-betegség jött ki Daltonon és a második szezonjában visszaesik a kiugró elsőhöz képest? Ezt már tavaly is éreztem, amikor egyesek itt már top-qb-nek tartották, nem kiemelkedő a srác, de azért egy jó átlagra bármikor képes.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kicsit égetőbb problémának érzem a qb kérdést, mint bármi mást. A D-rol tudom,h jó, nem kell most látnom (ráadásul mindig az elején voltunk jók és estünk vissza a szezon második felére kegyetlenül, nem bánom finoman szólva, ha idén fordítva lesz).

És ezért vagyok izgatott, mert azt látom h az offense ott van, nagyon. Messze jobbak most mint gondoltam volna, es csak meg jobb lesz. De ehhez nagyon kell dalton.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Dalton legyen az egyetlen bajunk én azt mondom. D-t helyre kéne tenni, mert elég nagy kuszaság van. Newman felejtős, Pacman ST, Clements lassú.

Kirkpatrick mikorra épül fel? Egyetértek Gabtsival, - már ha jól értettem amit írt - hogy jövőre nézhetünk magasan cornert még. Van ugye egy extra második körünk.

Mays-szel mi a halál van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem láttam az elmúlt két meccset de én pl pont azért szerettem meg őt a Rose Bowl-n mert hihetetlen és jó passzai voltak még mélyek is a pálya meg ha jól sejtem azh egyetemi futbalal kivételesen megegyezik, és azért mintha tavaly is lettek volna. Szóval szvsz a képesség megvan benne csak még elő kell jönnie idén is.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is hiányzik az erő. vagyis de, csak nem úgy, vagyis ahogy én látom:
van erő, csak ez olyan mint amikor izomból kell megküldened a lasztit, hogy megtegye a szükséges távot, akkor az a pontosság rovására fog menni, mert nem jut el a mozdulat oda ahova kell, ha a bikára koncentrálsz.

ahhoz, hogy pontosan tudjál dobni (nyilván a lábmunka mellett), az kell, hogy érzéssel (touch) tudd elereszteni a labdát, ne úgy mintha lovat basznál.

én ezt látom problémának, hogy hiába erős a dobás, ha nincs "benne érzés" mert az "erőlködés" miatt nem tud benne lenni.

ha ezt a pontosságot tudják fejleszteni, akkor rendben lesz, ha csak a 10-15 yardos passzokba tudja beletenni az érzést akkor az kevés lesz.

néztem most a harmadik Griffint a St Louis ellen, 32-ről indult a play, shotgun ( azaz kb 25rol)passzolt a red zoneba (!!!!) úgy, hogy az elkapó egyik kezével elütötte a másik elől, és lépést sem kellett váltson.
ezért volt az egyik 1/2 a másik meg második kör. ég és föld. és ezt nagyon meg fogjuk látni most vasárnap is. lesz baja a D-nek Griffinnel.

visszatérve Daltonra, reméljük le tudja ezt dolgozni, de vannak kétségeim.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Pedig nem tűnik úgy, hogy az erő hiányozna. Nagyokat lő, de pontatlan. Engem még ez sem zavarna, hogy nem dobál 40-50 yardos bombákat, csak végre lássam, hogy hideg fejjel megnézi a második-harmadik opciót, vagy rögtönöz. Ez a fussunk egy reménytelent, mert akkor legalább megpróbáltam dolog nagyon nem tetszik.

Pont a "fejét" dicsérték leginkább. Remélem nem hiába. 3. downokban kell javulni és össze is áll a játék.

Hihetetlen egyébként, hogy AJnek mekkora respektje van a védők között. Félnek a hosszú játékaitól, ezért nem is nagyon mernek szorosan ráállni. Ők ott 2-3 snap után totál pontosan érzik mi van a másikban, úgyhogy ez akkor is árulkodó, ha csak ilyen 7 yardos átlagok jönnek ki meccs végére.
Azért sajnálom, hogy nem Haden volt az ember. Hatalmas meccs lett volna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azt mondom ezzel a supporting casttal és OC-val, egy jó irányító teljesítménnyel simán PO-ba tudnánk jutni. még ez a D is elég lenne. de a gyilkos passz (még) nincs meg. nem akarom leírni Daltont két meccs után, de én attól tartok sokkal messzebb ő már nem fog jutni. ne legyen igazam.

mert faszák a statok, de azokkal a dobásokat amivel a (nagy) meccse(ke)t nyerni lehet, rendre elbassza. szinte kivétel nélkül. az is inkább hibahatár, ezért se tetszett a nagy arc az atlanta meccs után, eddig az az egy igazán jó passza volt idén. rémkevés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fura, hogy felborult a világ. A Dben biztos voltam, hogy hoz egy jó szintet. Simán top5-nek éreztem magunkat. Hol vagyunk ettől, te jó ég?!!

Ehhez képest az O fasza. Az OL, a WRek és BJGE sokat segít Daltonnak. A WR mélységünk meg durván erős. Pedig ezt az egyik legbizonytalanabb pontunknak mondták. Ha Andy tovább tudna lépni, akkor itt is majdnem kész, komplex egységről beszélhetnénk.

Gyakorlatilag mindenben egyetértek, így csak kiegészítésként pár gondolat.
Still néha már egész jó erőt mutatott. Thompson sajnos nem, de majd reméljük alakul. Gresham labdát alig kap, de nagyon tisztességesen blokkol. Nem nagy eredmény egy első körös TEtől, de reméljük látjuk még többet labdával is.
Isten ments, hogy visszasírjam Mayst, de a Miles-Clements páros futás ellen kutyafasza, coverben meg alig több. A 2 T-Rich TD-ben Miles komolyan benne volt.
Newmant hagynám a petsába és Clements-szel folyamatosan CBt játszatnék. Ott egész jó, de S posztot nem érzi (még). Abban reménykedem, hogy Allen felépül és minimalizálja Newman szerepét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
snapcount:

O (total 69):
Dalton 69
OL:
Mindenki 69 (With - Boling - Faine - Zeitler - Smith)
WR:
Green 66, Binns 48, Hawkins 32, Tate 14 , Marvin Jones 13, (Sanu 0)
RB:
Benny 54, Pressley 16, Leonard 10, Peerman 2
TE:
Gresham 68, Charles 16 Roland (extra OT) 6

D (total 67):
DE:
MJ93 60, Geathers 57, Anderson 38
DT:
Geno 47, Peko 39, Still 20, Thompson 6
LB:
Mau 67, Rey 45, Burfict 22, Lawson 22, Skuta 5
CB:
Leon 67, Clements 67, Newman 44, Pacman 23
S:
Nelson 67, Miles 48 (Mays 0)

megjegyzés:
nagyon fasza, hogy az OL végig együtt játszik, és végre elfelejthetjük a buzi cserélgetésüket, ha egyenként nem is lennének jók, fontos, hogy egységként jók legyenek. de szerencsére már az előbbivel sincs hiba. ismét jól játszottak szerintem, a sackek közül 4 sztem Dalton hibája volt, ezen a szinten sokkal gyorsabban kell dönteni.

WR by committee igen jól működik egyelőre, Greentől elvették eddig a nagyjátékot, de bármelyik posztra teszik csak megvan a megfelelő elkapás szám és a yard is, nagy játék is jönni fog, jött a TD is. Binns nekem az egyik legkellemesebb meglepetés Boling mellett, nem gondoltam h ilyen jó lesz, nagyon keményen játszik, elkapja amit lehet, és nem gondoltam h a Jackson hit (bár egy, fele olyan jó LB-nk lenne mint D'Qwell) után visszajön, alig állt a lábán szerencsételen. Hawkins meg Hawkins, teljesen más dimenzió. Marvin Jones is látott pár playt, egy nagy játék ment rá, DPI lett belőle.

Futójáték ok nekem, Green-Ellis sokkal dinamikusabb futónak tűnik mint one cut benson, ezért sokkal kevesebb a negatív vagy semmi yardos futás. bőven jó.

Charlest én első blikkre nem vettem észre h pályán van, Greshamet igen, de őt se nagyon találtuk meg a meccs végére. azért az ő játéka (v játékba vonása) az egyik komoly csalódás az idén, azt hittem második számú célpont lehet, és persze sérült volt a preszezonban, de az első két hét után ez eddig lófasz, esti fénynél.

DL: sajnos erősen érezhető, hogy az a híres tavalyi mélység eltűnt, főleg a DE rotációban vannak komoly gondok, értékelhető rusher Dunlap hiányában nincs. persze MJ nem volt rossz most sem, rotálták is Thomas elől ahogy vártuk, de egyedül ő nem fogja megváltani a világot. ahogy Geno sem, aki az egyetlen személy a falban akire figyelnie kell az ellennek kiemelten, meg is teszik. majd még visszanézem a meccset, de halovány volt ez nagyon. Dunlap, vagyis egy JÓ Dunlap, úgy kell mint egy falat kenyér.

LB: Na ezért nem kell ugatni meccs előtt, mert a végén a fejedre olvassák. főleg, ha semmi alapod nincs arcoskodni. Rey sok játéka meglep picit, bár tudvalevő, hogy Zimmer egyik nagy kedvence, kíváncsi leszek a továbbiakra miként épül be.

Sec: katasztrfófát látok továbbra is. egyszerűen nincs sebességünk, Leon Hall nagyszerű corner, de mélyen azért zavarba lehet hozni. nincs értelme JJo után sírni, de a vak is látja mennyire hiányzik egy m2m corner. jövőre újra nézhetünk magasan, Kirkpatrick ide vagy oda. lesz baj itt még idén, főleg ilyen pass rush mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


Pacman 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Grat. mégegyszer a győzelemhez ! A pass rush nem volt olyan rossz, Michael Johnson rendesen cumiztatta Big Joe-t. Ha visszajön Dunlap ütős egység lesz ez.
Sok sikert (a visszavágóig 😊 ) !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Két meccs, két IR, és mindkettő a védelemből. Kurvafasza.

A meccset mondjuk nem láttam - még -, de azok alapján amit írtok, hosszú egy szezon lesz ez. Nagyon hosszú.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
jamaal anderson sem játszik már idén. evans tűnik sanszosnak míg nem jöhet moch.gabtsi
Evans simán jobb Andersonnál, Moch meg még simábban. Sajnálom, de sokat nem vesztettünk vele.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dalton addig jó, amíg ül a kitalált és fülére mondott play. Ahogy levédekezték az első szándékot, jön a pánik és ezek a rettenet futások. Mindemellett az összes hosszúja homály. Szerencsétlen AJ nem is érti néha mi van. Elé 5 méterrel, felé másféllel, mögé kettővel. Hiába van hatalmas catch rádiusza, hosszúnál esélye sincs. Így jön össze neki a 7 yard körüli átlag. Vicces, illetve dehogy az.
Ma úgy volt 5 sackje a Barnáknak, hogy a fal jól működött. Tudtuk, hogy Daltonon múlik a O. Tudtuk, hogy meleg lesz. Szenvedés van.

Engem a D jobban zavar. Egy újonc ne futkározzon már 100at ellenünk. Genot állandóan duplázzák, de mellőle így is nulla a nyomás. A sec meg katasztrófa.
Mau ma odatette magát, de így is rossz nézni, amit zónázás címén művelünk. De nem sírok tovább, végülis nyertünk.

A Babyhawk-Leonard TD életem egyik legszebbje. Azért volt minek örülni. Binns pl, illetve a 2 fiatal G.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jamaal anderson sem játszik már idén. evans tűnik sanszosnak míg nem jöhet moch.

ami nem hajlik, az törik!