NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sziasztok! Rég jártam erre, de most a fantasy csapatomhoz lenne szükségem némi infóra: Ki a másik kezdő wr Green mellett? Előre is köszi a választ!
Szerk.: most nézem h mielőtt feltettem volna a kérdést, meg is válaszoltátok. Így tárgytalan.Szsziszka
Binns.
A backup QB pedig Sanu! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sziasztok! Rég jártam erre, de most a fantasy csapatomhoz lenne szükségem némi infóra: Ki a másik kezdő wr Green mellett? Előre is köszi a választ!
Szerk.: most nézem h mielőtt feltettem volna a kérdést, meg is válaszoltátok. Így tárgytalan.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A snapszámokat nézegetve azért látszik pár tendencia. Az Onál egyértelmű Binns WR2 szerepe, de szépen épülget be Charles is. Az OL ismét végig változatlan volt. Játékban tolódunk a passz felé.
D oldalon kíváncsi lennék rá, hogy mikor volt utoljára 67 snap-es emberünk a falban. MJ ennyit volt fent. Nagyon durva. Geno is 60-at. Őket érezhetően jobban fixáljuk a rotációban, az újoncok "kárára". Az LBk között Mau szinte végig pályán volt, (ment is a tackle gyártás) Lawson viszont megint érezhetően kevesebbet, mint Rey és Burfict. Ezt nem is nagyon értem.
A hátsó alakzatnál Mays visszakapta a helyét Miles-szal szemben, de Clements S játékával csökkent a snapszámuk. Szerintem ez marad is így.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szeretettel kérdezem mi a baj Daltonnal? Tőlem cserélhetjük Vic💋‍cel. Egyébként köszönjük maradt esélyünk hogy nem csoportutolsók leszünk.dande
Tegnap jó volt, bár a korább sorolt hiányosságainak most is voltak jelei. Kétszer AJt, egyszer Greshamet dobta csúnyán túl hosszúnál, amikor mindketten legalább 2 lépéssel verték már az emberüket. Ha csak a 3ból 1 bejön, nincs kérdés a második félidőre.
Ezen kívül 3rd downoknál Hawkinsak, Greshamnek és AJnek vagy Tatenek is dobott úgy, hogy ha nem mögéjük vagy alájuk száll a laszti, meglett volna a 1st down. Egy sack is megint a lassú reakciója miatt jött.
Persze ha minden összejön, akkor ő lenne a Manningbe oltott Rodgers, de nem is arról írtunk, hogy kutyaütő, hanem hogy javulnia kell.

De mondom a fentiekkel együtt tegnap jó meccse volt. Sok ilyet még és rendben leszünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


hatalmas. Mondjuk zavar, hogy nem tudjuk, hogy mi javultunk fel, vagy ez a Redskins volt overrated. Többit leírtátok..Nelson missed tackle, Newman hülye.... BabyHawk rlz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nelson azért még talán befér kezdő S pozícióba 😀...MarioAna
Természetesen úgy értettem, hogy a SS poszt 2 rosterhelyéről beszélünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Greshamnek volt pár elkapása, de a blokkjai most igen szarok voltak. A pick6 leginkább az övé.
Clementst nem annyira figyeltem, de mivel alig játszott azon a poszton, így még várnék az elküldésével. Hiába rutinos, azért ebbe bele kell rázódni. Sokkal nagyobb térben kell a tacklet megcsinálni. A játékokat jól olvassa legalább, ami Miles és Mays közös hátránya. Egy Clements+Miles vagy Mays páros sokkal jobban használható, mint a Miles+Mays.
Allen végre pályán volt, ami csak azért fontos, mert Newman katasztrófa.

Ez a poszt maradt lyukas és az LB passzvédekezés katasztrofális. Allen és Dre megoldhatja az első gondot, de a másodikkal nem nagyon látom mit tudnánk kezdeni.

A BJGE szüzesség elvesztésnek kifejezetten örülök. Nem múlt rajta semmi és azért elég nyomasztó lehetett vár. A bejátszott Ole Miss videó kb fél éve minden meccsén ott pihent a közvetítők valamelyik gyors gombján. Végre ellőhették 😊 nasheem
Nelson azért még talán befér kezdő S pozícióba 😀...de igazából nem is a helyezkedésével volt a legnagyobb baj, hanem az elhibázott szerelésekkel. Olyan helyzetekben esik el-ül le-csúszik le a támadóról, aminél pl Mays a sz*rt is kiütné belőlük, de akár említhetném megint pl a Pacman TFL-t 😊. Maysnek nincs akkora játékbeli intelligenciája ez tény, de legalább meg tud csinálni egy tackle-t.
BJGE labdaejtésének meg inkább örülök én is ilyenkor, mint egy Ravens elleni AFC főcsoport döntőn a 4.negyedben például 😛.
Newman meg nem elég, hogy nagyon gyengén játszott, még idióta is. Majdnem sikerült egy szabálytalansággal meghosszabbítani a meccset. Szerencse, hogy az indiánok lábon-nyilazták magukat, az utolsó playnél a 3&45 kiírásnál nem kicsit mosolyogtam 😊.
Az LB sor meg reméljük majd idővel összeáll, Mau középen elég jól szerelget, viszont passz ellen egy darab értelmes LB-nk sincs aki jó lenne.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Greshamnek volt pár elkapása, de a blokkjai most igen szarok voltak. A pick6 leginkább az övé.
Clementst nem annyira figyeltem, de mivel alig játszott azon a poszton, így még várnék az elküldésével. Hiába rutinos, azért ebbe bele kell rázódni. Sokkal nagyobb térben kell a tacklet megcsinálni. A játékokat jól olvassa legalább, ami Miles és Mays közös hátránya. Egy Clements+Miles vagy Mays páros sokkal jobban használható, mint a Miles+Mays.
Allen végre pályán volt, ami csak azért fontos, mert Newman katasztrófa.

Ez a poszt maradt lyukas és az LB passzvédekezés katasztrofális. Allen és Dre megoldhatja az első gondot, de a másodikkal nem nagyon látom mit tudnánk kezdeni.

A BJGE szüzesség elvesztésnek kifejezetten örülök. Nem múlt rajta semmi és azért elég nyomasztó lehetett vár. A bejátszott Ole Miss videó kb fél éve minden meccsén ott pihent a közvetítők valamelyik gyors gombján. Végre ellőhették 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Meccsről pár észrevétel:
-ezt a Clements to safetyt felejtsék el. NEM TUD TACKLE-t csinálni! Róla volt legalább 3 big play. Ő nem egy Woodson, aki ligaelit szinten szerel CB létére. Egy kiöregedett, lelassult, rosszul szerelő CB nem tud FS-t játszani.
-Hawkins megint nagy volt, hihetetlen a srác.
-Binns végre hozza azt a stabil WR2 szerepkört ami hiányzott már tavaly is a csapatból.
-Adam Jones meglepően jó volt kezdő CB-ként, legalább annyira jó, mint amennyire Newman szar. Az a TFL amit bemutatott, az meg gyilkos volt 😀
-volt egy meg nem adott PI amikor Jones és Mays bedarálták a WR-t, azt megköszönhetjük a zebráknak
-volt pass rush, MJ-nek szerencséje volt, hogy kiesett Trent Williams mint LT, mert így nagy napja lehetett, viszont amit Dunlap csinált az nem emberi, folyamatosan verte a rá kiosztott embereket, RG3-nak nem sokszor volt ideje.
-BJGE def(umble)loration. 😕
-most még kivételesen én is elégedett voltam Greshammel, kb ezt a szintet kellene stabilan hoznia meccsről meccsre.
-Burfict elég homály volt OLB-ként, legalábbis én nem emlékszek tőle egy nagyobb játékra sem, nem igazán az ő posztja ez, látszik.
Összességében jobbak voltunk, Marvin (vagy Gruden) kicsit túlcifrázta már a trükkös játékokat, a védelem pedig szépen lassan kezd összeállni.MarioAna
Nagyrészt egyetértek. A safety pozícióról annyit, hogy Mays és Miles sem mutatott olyan játékot az első két meccsen, hogy egyértelműen jobbak lennének, mint Clements. Burfict nekem nem tűnt annyira rossznak, de jövő héten MJD ellen több kell. Az első playnél nem hittem a szememnek. 😀

Biztató, na.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szeretettel kérdezem mi a baj Daltonnal? Tőlem cserélhetjük Vic💋‍cel. Egyébként köszönjük maradt esélyünk hogy nem csoportutolsók leszünk.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Meccsről pár észrevétel:
-ezt a Clements to safetyt felejtsék el. NEM TUD TACKLE-t csinálni! Róla volt legalább 3 big play. Ő nem egy Woodson, aki ligaelit szinten szerel CB létére. Egy kiöregedett, lelassult, rosszul szerelő CB nem tud FS-t játszani.
-Hawkins megint nagy volt, hihetetlen a srác.
-Binns végre hozza azt a stabil WR2 szerepkört ami hiányzott már tavaly is a csapatból.
-Adam Jones meglepően jó volt kezdő CB-ként, legalább annyira jó, mint amennyire Newman szar. Az a TFL amit bemutatott, az meg gyilkos volt 😀
-volt egy meg nem adott PI amikor Jones és Mays bedarálták a WR-t, azt megköszönhetjük a zebráknak
-volt pass rush, MJ-nek szerencséje volt, hogy kiesett Trent Williams mint LT, mert így nagy napja lehetett, viszont amit Dunlap csinált az nem emberi, folyamatosan verte a rá kiosztott embereket, RG3-nak nem sokszor volt ideje.
-BJGE def(umble)loration. 😕
-most még kivételesen én is elégedett voltam Greshammel, kb ezt a szintet kellene stabilan hoznia meccsről meccsre.
-Burfict elég homály volt OLB-ként, legalábbis én nem emlékszek tőle egy nagyobb játékra sem, nem igazán az ő posztja ez, látszik.
Összességében jobbak voltunk, Marvin (vagy Gruden) kicsit túlcifrázta már a trükkös játékokat, a védelem pedig szépen lassan kezd összeállni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Anyám mekkora meccs volt!
És mekkora győzelem!

Babyhawk már most vitte a szezon meglepetése címet. AJ is nagyon ott volt, de a szezon embere egyértelműen Gruden eddig. Hatalmas upgrade.

MJ93 és Geno is végre megmutatta. Ehhez annyi kellett, hogy ne tudják folyamatosan duplázni őket. Hála Dunlapnak. Bizakodom erőst.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF: streamet sem kell keresgélni, adja az ESPN!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Még úgy is, hogy Garcon out mára.MarioAna
nem is out, csak doubtfulsapka
Adam Schefter 2 órája:
"Redskins WR Pierre Garcon will not play today vs. Cincinnati."

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A rend kedvéért, meg mert az elmúlt években mindig írtam, és most rá is érek.

Gameday Injury Report

Out: CB Kirkpatrick (knee)
Doubtful: TE Lee (thigh)
Questionable: CB Hall (calf)
Probable: CB Allen (thigh), DE Dunlap (knee), DE Geathers (groin), SS Miles (hip), RB Scott (hand), RG Zeitler (hip)

Alapesetben Hall nagyon kéne, de az első két meccsen látott Hallért talán nem lenne akkora kár.
Kíváncsian várom, hogy WILL poszton milyen arányban kap lehetőséget Burfict és Rey, valamint SS poszton Miles és Mays.

Sokpontos meccset várok, természetesen az idei harmadik meccset sem fogom tudni élőben nézni.Mikey
Ha Hall és Allen sérült, akkor Newman-Clements kezdő CB sor lesz a kezdő, Pacman slottal? :/ .MarioAna


legalább ma ne....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Még úgy is, hogy Garcon out mára.MarioAna
nem is out, csak doubtful

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
A rend kedvéért, meg mert az elmúlt években mindig írtam, és most rá is érek.

Gameday Injury Report

Out: CB Kirkpatrick (knee)
Doubtful: TE Lee (thigh)
Questionable: CB Hall (calf)
Probable: CB Allen (thigh), DE Dunlap (knee), DE Geathers (groin), SS Miles (hip), RB Scott (hand), RG Zeitler (hip)

Alapesetben Hall nagyon kéne, de az első két meccsen látott Hallért talán nem lenne akkora kár.
Kíváncsian várom, hogy WILL poszton milyen arányban kap lehetőséget Burfict és Rey, valamint SS poszton Miles és Mays.

Sokpontos meccset várok, természetesen az idei harmadik meccset sem fogom tudni élőben nézni.Mikey
Ha Hall és Allen sérült, akkor Newman-Clements kezdő CB sor lesz a kezdő, Pacman slottal? :/ Gyengélkedő pass rush mellett, ez simán Griffin 350yard minimum. Még úgy is, hogy Garcon out mára.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A rend kedvéért, meg mert az elmúlt években mindig írtam, és most rá is érek.

Gameday Injury Report

Out: CB Kirkpatrick (knee)
Doubtful: TE Lee (thigh)
Questionable: CB Hall (calf)
Probable: CB Allen (thigh), DE Dunlap (knee), DE Geathers (groin), SS Miles (hip), RB Scott (hand), RG Zeitler (hip)

Alapesetben Hall nagyon kéne, de az első két meccsen látott Hallért talán nem lenne akkora kár.
Kíváncsian várom, hogy WILL poszton milyen arányban kap lehetőséget Burfict és Rey, valamint SS poszton Miles és Mays.

Sokpontos meccset várok, természetesen az idei harmadik meccset sem fogom tudni élőben nézni.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Dre esete egyelőre nekem nagyon Amukamarásnak tűnik. Remélem azért előbb utóbb megcsillogtatja, hogy miért lett 1.körös. 6'3" magassággal ligaelit lehet, Zimmer keze alatt meg főleg (még ha az utolsó meccsek eredménye nem is ezt mutatja)...de In Zimmer, WE TRUST!

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hall ma már edzett, a hétvégi játéka valószínű.
Kirkendall szerint Kirkpatrick a bye után lehet játékra alkalmas állapotban.megyerikrisz
ahhoz képest, hogy csak a pre -ről volt szó...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hall ma már edzett, a hétvégi játéka valószínű.
Kirkendall szerint Kirkpatrick a bye után lehet játékra alkalmas állapotban.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
most ezt itt kell? Amadeus91
Miért hol kellene? Volt egy kérdés (az egy dolog hogy kissé cinikus volt a válaszom), és a következő ellenfeletek előző meccséről volt szó. Mi itt a probléma?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
off: csak "beszélgettünk" , és köszi:apeszos, kíváncsi voltam a véleményedre! (egyben egyetértünk, a bírók tényleg nem álltak a helyzet magaslatán, bár én jobbnak éreztem most a Rams-t!)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
most ezt itt kell?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Andy és RG3 döbbenet milyen különbséggel viseli el a nyomást. Griffint 15ször blitzelték idén, ebből 13 jó passzt dobott 300+ yardért. 3 TD, 0 INT.

Kemény meccs vár ránk hétvégén. Sokkal jobb a skins, mint vártam.nasheem
Hát azért azt tudtuk, hogy jóval mobilisebb.
Én nem láttam a hétvégi meccsüket, mi volt a gyengéjük, hol találunk rajtuk fogást?megyerikrisz
Aljas, provokatív módon kell játszani, mint a Rams. Ha a bírók engedik -és miért ne engednék, hülyék az NFL-hez- nyert az ügy.apeszos
am, ott kezdődtek a bajok, maikor a 2. negyedben nem adtak meg a zebrák egy szabályos Rams td-t... nhm
Nem, a bajok már az elején elkezdődtek. Véletlen volt a sok dulakodás az első negyedtől kezdve? RG3-nak az első snap-től kezdve beszólogattak, Dunlap kicsit beleütögette Griffin fejét a földbe a play (és sípszó) után jóval... Finnegant ugye nem kell bemutatni. Morgan ostoba tette is az egész meccses provokáció eredménye volt, amolyan hab a tortán. Tény, hogy a bírók nagyon hülyék voltak, de bizony ezen múlt a meccs. Ha a második félidőt megnézed csak a 'skins kapott büntetést, szóval kompenzáltak rendesen. Nem beszélve Fisher piros zászlójáról, amit be sem dobhatott volna, tehát nem ám first&goal, hanem -15 yard.. Úgy is fogalmazhatnék, hogy az első félidőben ostobák voltak, de a másodikat elcsalták, mert megpróbálták kompenzálni az első félidei baromságaikat. De nem emiatt vesztettünk, csak füstölgök még kicsit. A defense nagyon szar volt aznap este, évek óta nem volt ilyen ramaty. Amiatt vesztettünk.