NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
jags+bratkowski+hazai pálya...nasheem
Ez esetben elég hülyén néz majd ki félidő után a Paul Brown stadion egyik szektora, miután türkiz alapon egy bazi nagy 28-as szám, meg Fred Taylor neve fog virítani rajta az idők végezetéig 😀 😉N-Drew
ezek szerint mi megyünk? akkor csak illene nyerni, nem kötelező; )

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nasheem, normálisabban illeszkedő képet is betehettél volna Sanuról 😀  prod.static.bengals.clubs.nfl.com//assets/images/imported/CIN/photos/470x425-centerpieces/2012/Sanu-Mohamed/sanu120923_470.jpgHöri
hát ez meg hogy? kb 5 napja próbáltam átméretezni, mert az eredeti méreten nem jelent meg a labda. hiába töltöttem fel egyre kisebbet semmi nem változott. azóta nem nyúltam hozzá, erre ma összeugrik.
köszi. ha gép előtt leszek, beállítom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nasheem, normálisabban illeszkedő képet is betehettél volna Sanuról 😀  prod.static.bengals.clubs.nfl.com//assets/images/imported/CIN/photos/470x425-centerpieces/2012/Sanu-Mohamed/sanu120923_470.jpg

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
jags+bratkowski+hazai pálya...nasheem
Ez esetben elég hülyén néz majd ki félidő után a Paul Brown stadion egyik szektora, miután türkiz alapon egy bazi nagy 28-as szám, meg Fred Taylor neve fog virítani rajta az idők végezetéig 😀 😉

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hajjaj. Az komoly lesz, ha CLH pályára kerül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
te richard quinn kivagva, cb chris lewis-harris promotalva ps-bol. darabra mar majdnem jok vagyunk a poszton.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
jags+bratkowski+hazai pálya. a fal gyilkolja le a futást akkor nem lehet olyan szar a sec, hogy ne nyerjünk. szvsz hall clements és nelson játszani fog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF

OFF
OFF

Egy kis segítség kellene fordításhoz.
A baseballban a "third base line"-ra van valami "magyaros" kifejezés?megyerikrisz
Oldalvonal?

(NAGYON NEM szeretem a baseball kifejezéseit magyarosítani. Engem még a 'hazafutás' is irritál.)

ONMikey
Köszi szépen. A történetben a fiával játszik, és azt szeretné, hogy a következő labdát odáig üsse el. Valahogy viszont le kell fordítanom, így angolul nem maradhat benne.
Köszi. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
OFF
OFF

Egy kis segítség kellene fordításhoz.
A baseballban a "third base line"-ra van valami "magyaros" kifejezés?megyerikrisz
Oldalvonal?

(NAGYON NEM szeretem a baseball kifejezéseit magyarosítani. Engem még a 'hazafutás' is irritál.)

ON
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gondolom úgysem unjátok még:
 smartfootball.com/grab-bag/self-scouting-and-how-the-bengals-jay-gruden-fooled-the-redskins-jim-haslett
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jelenleg úgy állunk, hogy 2, azaz kettő darab bevethető cornerbackje lesz a csapatnak a holnapi meccsen.
Newman és Adam Jones.

Out: CB Kirkpatrick (knee)
Doubtful: CB Allen (thigh), CB Clements (calf)
Questionable: C Faine (hamstring), CB Hall (hamstring), LB Muckelroy (ill), RB Scott (ankle)
Probable: DE Dunlap (knee), DE Johnson (foot), FS Nelson (shoulder), LT Whitworth (knee)

Csodálatos lista. Még Gabbert is 400 yardot fog dobni.Mikey
not bad, epic megbasz ez a Cowboys secondary. Még jó, hogy 6 cornert hoztunk a szezonra, NEHOGY esetleg sérülés esetén ne legyünk elegen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF

Egy kis segítség kellene fordításhoz.
A baseballban a "third base line"-ra van valami "magyaros" kifejezés?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jelenleg úgy állunk, hogy 2, azaz kettő darab bevethető cornerbackje lesz a csapatnak a holnapi meccsen.
Newman és Adam Jones.

Out: CB Kirkpatrick (knee)
Doubtful: CB Allen (thigh), CB Clements (calf)
Questionable: C Faine (hamstring), CB Hall (hamstring), LB Muckelroy (ill), RB Scott (ankle)
Probable: DE Dunlap (knee), DE Johnson (foot), FS Nelson (shoulder), LT Whitworth (knee)

Csodálatos lista. Még Gabbert is 400 yardot fog dobni.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem "papíron" Rivers és Mau egyaránt nagyon ígéretes volt. Sokkal ígéretesebb, mint Burfict. Valamiért nem megy nekünk ez az LB képzés.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Maut nagyon durván osztják. Erőlködhetünk vele középen még idén, de ha nem tanul meg passz ellen védekezni és nem olvassa jobban a hívásokat, ki kell tenni erős oldalra.
Ideje elkezdeni nézegetni az első körös LB prospecteket.nasheem
én meghúznám egy pár meccsre ha már nem leszünk persze PO versenyben (amit nem kívánok), hogy Mau ki a helyére oldalra, és Burfict középre. Mind a ketten szenvednek a jelenlegi helyükön, Burfict ösztöne pedig jobb elvileg mint Maué, ami középen nagy előny lehet. MarioAna
papíron több van Burfictben, de ez még nagyon korai, 3 meccse volt az NFL-ben, Mau meg most kezdett el szenvedni, tavaly jó volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nem kisebb név, mint maga Ed Hochuli lesz nálunk a bíró vasárnap. iktriad
Igen! 😀
Már nyilatkozott is, hogy amint meghallotta a megegyezésről szóló pletykákat, elkezdett fekvőtámaszozni!!! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem kisebb név, mint maga Ed Hochuli lesz nálunk a bíró vasárnap.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Maut nagyon durván osztják. Erőlködhetünk vele középen még idén, de ha nem tanul meg passz ellen védekezni és nem olvassa jobban a hívásokat, ki kell tenni erős oldalra.
Ideje elkezdeni nézegetni az első körös LB prospecteket.nasheem
én meghúznám egy pár meccsre ha már nem leszünk persze PO versenyben (amit nem kívánok), hogy Mau ki a helyére oldalra, és Burfict középre. Mind a ketten szenvednek a jelenlegi helyükön, Burfict ösztöne pedig jobb elvileg mint Maué, ami középen nagy előny lehet.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az első és a két második kört el lehet lőni DT/DE, LB, CB, S posztra nyugodtan. amiből épp lesz jó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maut nagyon durván osztják. Erőlködhetünk vele középen még idén, de ha nem tanul meg passz ellen védekezni és nem olvassa jobban a hívásokat, ki kell tenni erős oldalra.
Ideje elkezdeni nézegetni az első körös LB prospecteket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagyon féltem, h ir lesz vmelyik corner (nyilván hall lenne a fő gond), szerencsére nem.

Elolvasva a crocker cikket az oldalon, a visszatérése maualuga kritikája is, ha azzal érvelnek, h sok az új és fiatal, és kell valaki aki érti a rendszert és jól is kommunikálja. Edző a pályán. Szomorú.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
hát ez elég kétségbeesett próbálkozásnak tűnik. azonnali megoldás kell, amit egy visszalépéstől várunk. erős kritikája ez az összes safetynek és a nyári koncepciónak. gondolom ha jön vissza Moch, DBt rakunk ki. vajon kit?

Clements ezzel mehet vissza a posztjára. kell is, mert hall, dre és allen nem edzett a csapattal. faine sem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Lee helyére érkezett Crocker, 33-asban fogja nyomni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Crocker visszatér!!

na de ki helyére ?gabtsi
ettől lejjebb nem lehet már menni...MarioAna
jaj ne, túl szép volt, hogy igaz legyen. Az amit a Texans ellen produkált az felért egy büntetéssel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szezon előtt én se érteném, így három meccs után azt mondom lehet vmi a hiányában.
nyilván nem a legtehetségesebb playa, de hallatlan intelligens, érti a dolgát, és tudja mikor mi a feladat. vszleg azt látják, hogy épp ez hiányzik.

ami nem hajlik, az törik!