NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals inactives: WR Sanu, CB Allen, CB Kirkpatrick, S Iloka, DT Thompson, WR Whalen, TE Quinn.

Rubin nem játszik a túloldalon, ha ma se tudunk futni, nem tudom mikor máskor.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Naakkor gobengalsgo!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mondasz butaságot 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Émmeg úgy látom mindenképp nyernetek kéne, hogy valahogy majd feldolgozzátok a szünetben a szándéjnájtos obituaryt. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én buktara vettem ezt a meccset pár hete, de a múlt heti szopó miatt mindenképpen nyerni kellene valahogy. aztán meg a bye elott faszra húzzuk a Vasast és minden ok.

csak ma valahogy nyerjünk, akár borzasztó játékkal de kell a win. Dtől nagy kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
én sajnos ezt a mecset se tudom nézni élőbe. eddig csak a jax-miami-t láttam :/

egy kis statisztika a mai meccsre:
- 79. battle of ohio, 42-36 eddigi meccseink alapján. (vezetünk)
- legutolsó 6 meccset nyertük. 43 év alatt ez a legnagyobb győzelmi mutató zsinórban.
- 18 sack-et szereztünk. ezzel vezetjük az nfl-t.
- Faine-t és Crocker-t is a browns választotta 2003as drafton. és mindketten 05ig voltak a csapat tagjai.
- fekete-fehérben fogunk jáccani. 18-23-as a mérlegünk benne.Rush
bármit is mutatnak a statok, ha komoly szezont akarunk, akkor le kell verni a Clowns-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én sajnos ezt a mecset se tudom nézni élőbe. eddig csak a jax-miami-t láttam :/

egy kis statisztika a mai meccsre:
- 79. battle of ohio, 42-36 eddigi meccseink alapján. (vezetünk)
- legutolsó 6 meccset nyertük. 43 év alatt ez a legnagyobb győzelmi mutató zsinórban.
- 18 sack-et szereztünk. ezzel vezetjük az nfl-t.
- Faine-t és Crocker-t is a browns választotta 2003as drafton. és mindketten 05ig voltak a csapat tagjai.
- fekete-fehérben fogunk jáccani. 18-23-as a mérlegünk benne.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Sokat nem várnák Dretől az első pár meccsen. Sőt. Majdnem biztos vagyok benne, hogy kapunk róla bőven yardokat. Szerintem a CB a legnehezebb D poszt átállás szempontjából. A lényeg, hogy folyamatosan fejlődjön és persze maradjon egészséges.nasheem
Ez így van. Neki 2 hete kezdődött a TC.


Amadeus: @JAX, de ott is csak az első félidő.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sokat nem várnák Dretől az első pár meccsen. Sőt. Majdnem biztos vagyok benne, hogy kapunk róla bőven yardokat. Szerintem a CB a legnehezebb D poszt átállás szempontjából. A lényeg, hogy folyamatosan fejlődjön és persze maradjon egészséges. Kár hogy nincs Coyle, de bízom benne, hogy Zimmerék ugyan úgy fel tudják építeni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
és szerk.: Marvin elmondása szerint Dre is játszhat a CLE ellen. Éjahóó!Mikey
“He had a good week,” said head coach Marvin Lewis. “Everybody else gets two weeks of training camp and then four preseason games and then they’re ready to play in a game. He’s had about two and a half weeks of good work. It’s part of the process to get through. He has no problems, no symptoms. He’s competing and taking a lot of snaps both with the starting group and against our offense. He’s getting work on both sides.

His timetable is whenever we decide he’s one of our best opportunities.


NAGYON kiváncsi vagyok már rá.

---

| Személyes: ez lesz a második meccs a szezonból, amelyet élőben tudok majd nézni. Fantasztikus. Vagy nem? | Mikey
és szerk.: Marvin elmondása szerint Dre is játszhat a CLE ellen. Éjahóó!Mikey
“He had a good week,” said head coach Marvin Lewis. “Everybody else gets two weeks of training camp and then four preseason games and then they’re ready to play in a game. He’s had about two and a half weeks of good work. It’s part of the process to get through. He has no problems, no symptoms. He’s competing and taking a lot of snaps both with the starting group and against our offense. He’s getting work on both sides.

His timetable is whenever we decide he’s one of our best opportunities.


NAGYON kiváncsi vagyok már rá.

---

| Személyes: ez lesz a második meccs a szezonból, amelyet élőben tudok majd nézni. Fantasztikus. Vagy nem? | Mikey
melyik volt az első?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
és szerk.: Marvin elmondása szerint Dre is játszhat a CLE ellen. Éjahóó!Mikey
“He had a good week,” said head coach Marvin Lewis. “Everybody else gets two weeks of training camp and then four preseason games and then they’re ready to play in a game. He’s had about two and a half weeks of good work. It’s part of the process to get through. He has no problems, no symptoms. He’s competing and taking a lot of snaps both with the starting group and against our offense. He’s getting work on both sides.

His timetable is whenever we decide he’s one of our best opportunities.


NAGYON kiváncsi vagyok már rá.

---

| Személyes: ez lesz a második meccs a szezonból, amelyet élőben tudok majd nézni. Fantasztikus. Vagy nem? |
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A mai edzés az első olyan a szezonban, amelyen mindenki részt vett. Nem elhanyagolható dolog ez így a 6. hét végén.

és szerk.: Marvin elmondása szerint Dre is játszhat a CLE ellen. Éjahóó!Mikey
navégre

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A mai edzés az első olyan a szezonban, amelyen mindenki részt vett. Nem elhanyagolható dolog ez így a 6. hét végén.

és szerk.: Marvin elmondása szerint Dre is játszhat a CLE ellen. Éjahóó!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A változatosság kedvéért ma Adam Jones nem edzett a cornerbackek közül. Hogy valaki maródi minden napra jusson.Mikey
És Moch se. Most már azért tétmeccsen is megnézném.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A változatosság kedvéért ma Adam Jones nem edzett a cornerbackek közül. Hogy valaki maródi minden napra jusson.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rendberakja majd. imhi coyle a legjobb db edző a ligában (zimmer után).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Egy lépés hátra. Coyle szétszedett minket. Már akkor tudta a hívásainkat, amikor felmentünk a snaphez. Amit futás ellen műveltek az parádés volt, de a pass rusht is nagyon jól építette fel az amúgy jó falunk gyengébb pontjaira. Nagy edző lesz/van.nasheem
nekünk is nagyon tetszik! front seven brutál, de a secondary... nagyon régóta probléma.

Dalton nyomás alatt gyenge. Ezt tudtuk és most is kijött. Főleg azért volt szembetűnő, mert Tannehill újonc létére jobban kezelte, ha rátoltuk a falat.nasheem
Ettől is "hangos" a miami részleg, hogy nyomás alatt igen jól teljesít. aaron rodger mögött van.

De még egyszer, parádés volt a Fins védekezése.nasheem
a secondary miatt azt hittük, meg szerintem mindenki azthitte, hogy itt pedig szörnyű elkapások lesznek green-től.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
allen vegre edzett! ezert cserebe most newman nem.Mikey
Newman eddigi meccsei alapján azt is lehetne mondani, hogy ez két jó hír.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
allen vegre edzett! ezert cserebe most newman nem.
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Előre is bocs az OFFért, de amikor megláttam egyszerűen nem tudtam magamban tartani.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000078627/article/exbengals-cheerleader-pleads-guilty-to-sex-with-teen-student

Szar helyre születtünk az az igazság. El tudom képzelni, hogy mekkora lelki traumát okozott a srácnak. Én tuti telesírnám a párnámat, ha egy cheerleader büntetne...hayden
17 volt a srác. Most nem azért, de 17 évesen (meg ma is azért) melyikünk nem szögelne egy cheerleadert? Még le is ülném a csaj helyett. 😀Amadeus91
😀 szerencsére nem letöltendőt kapott. cheerleader és tanárnő egyben, igazi 2in1.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Előre is bocs az OFFért, de amikor megláttam egyszerűen nem tudtam magamban tartani.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000078627/article/exbengals-cheerleader-pleads-guilty-to-sex-with-teen-student

Szar helyre születtünk az az igazság. El tudom képzelni, hogy mekkora lelki traumát okozott a srácnak. Én tuti telesírnám a párnámat, ha egy cheerleader büntetne...hayden
17 volt a srác. Most nem azért, de 17 évesen (meg ma is azért) melyikünk nem szögelne egy cheerleadert? Még le is ülném a csaj helyett. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Előre is bocs az OFFért, de amikor megláttam egyszerűen nem tudtam magamban tartani.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cdolqt7lp22cceflvwxc
Sarah Jones, ex-Bengals cheerleader, admits sex with student
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Szar helyre születtünk az az igazság. El tudom képzelni, hogy mekkora lelki traumát okozott a srácnak. Én tuti telesírnám a párnámat, ha egy cheerleader büntetne...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
a legnagyobb hiba az volt, hogy a 2 ajándék turnoverből kőkemény 6 pontot sikerült feltenni a táblára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És még pár dolog a snap számokról.
Dunlap nincs rendben, ez egyértelmű. Kevesebb, mint a D játékok felénél volt fent 😕
A DL rotáció ezzel nagyon beszűkült.
Burfict minden playnél fent volt és jól is teljesített. Csak így tovább! Muckelroy előkerült Mau sérülése után. Őt is szívesen látnám többször.
Mays megint eltűnt a csapatból. Majdnem végig Clements volt fent.

A támadók között Leonard viszonylag magas száma lepett csak meg. A játékok harmadánál fent volt. Ebből is látszik, hogy dadogott a támadójátékunk (3rd down playa). És ha már 3rd down. 7/34 a mutatónk az legutóbbi meccseken, ami pont fele olyan hatékony, mint az NFL átlag!
Dalton és a nyomás problémakör...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hogy legyen pozitívum is a WRekről:
Hawkins egy baloldali és egy középső elkapása is ott lesz az év legszebb bengals catchei között.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."