NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nekem eddig BJGE szereplése is csalódás. Oké, tudtuk, hogy nem lesz 20 yardos futásonkénti átlaga, meg hogy a falnak sem erőssége a futás támogatása, de 1-2 nagyobb megindulást azért el bírtam volna viselni. Jelzi, hogy nem csak én gondolom így, hogy már több helyről is emlegettek trade-et Steven Jacksonért. Még korai lenne leírni BJGE-t, de javulnia kell!

Dalton gyenge volt, az elkapóktól sok volt a drop, remélem, hogy ebből nem csinálnak rendszert, ha már a meccsig ilyen jól teljesítettek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy lépés hátra. Coyle szétszedett minket. Már akkor tudta a hívásainkat, amikor felmentünk a snaphez. Amit futás ellen műveltek az parádés volt, de a pass rusht is nagyon jól építette fel az amúgy jó falunk gyengébb pontjaira. Nagy edző lesz/van.

Dalton nyomás alatt gyenge. Ezt tudtuk és most is kijött. Főleg azért volt szembetűnő, mert Tannehill újonc létére jobban kezelte, ha rátoltuk a falat. AJ sérülése miatt nagyon aggódtam, de úgy tűnik nem komoly. Szerintem ezért is volt visszafogottabb. Hosszút meg sem próbáltunk, mondjuk a safetyk elég jól levédekezték a mély zónákat. A parádés YAC mutatónk azért sejthető volt, hogy a szerencsének is köszönhető. Ma sem ezzel, sem a biztos kézzel nem segítették Daltont az elkapók. De még egyszer, parádés volt a Fins védekezése. Nekünk ez még sok.


A D nagyjából rendben volt, csak a szokásos középső rövid passzvédekezésünk ölt meg. Amit oda dobtak, az hozta is a yardokat. Talán egy Bess durva dropra emlékszem, amit "kivédekeztünk".

Amit nagyon nem értettem, hogy 12-17-nél miért nem próbáltunk 2 pontra menni. Azzal hozhattuk volna x-re, bár akkor meg Nugent forgatta volna meg a kést az esténkben. Nem volt ez jó sehogy 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Scott IR-en, Moch aktiválva.

Peerman végre komolyabb lehetőséget fog kapni??
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
amúgy is utálom a hétfőt, de ilyen szopó után még rosszabb.

de kicsit helyre lettünk rakva azt gondolom, ami nem feltétlenül baj, de most jön a combosabb része a menetrendnek, rá kellene pörögni.

Scott minden jel szerint annyi idénre. jöhet Herron, vagy esetleg vmi meglepőbb move (ivory pl).gabtsi
feltűnő, hogy amikor a passO nem megy, akkor a futók nem tudnak minket túlgördíteni a dolgon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amúgy is utálom a hétfőt, de ilyen szopó után még rosszabb.

de kicsit helyre lettünk rakva azt gondolom, ami nem feltétlenül baj, de most jön a combosabb része a menetrendnek, rá kellene pörögni.

Scott minden jel szerint annyi idénre. jöhet Herron, vagy esetleg vmi meglepőbb move (ivory pl).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem, azért mert ezt mondják neki... 😕
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Daltonnak szar napja volt, sajnos van ilyen. Mostanaban mindig hoztuk a kotelezoket es buktuk a nehezeket, most kenytelenek leszunk elkapni valakit aki nalunk eselyesebb.
Amugy en azt nem ertem, hogy miert erolteti Dalton Hwakinst ennyit? Nem panaszkodom mert sokszor bejon, de neha ugy erzem hogy szinte elore eldonti hogy mindenkepp neki adja majd es akkoris megdobja ha nem tiszta.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
a véleményem:
tegnap Dalton és Green tuti együtt szívtak valamerre... 😊

ui.: ezt nem számoltam be a vereségek közé... 😕
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
ostoba vereség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Geathers kezd, illetve Newman CB-ben, Clements meg SS-ben. Nekem ezek is meglepő lépések. Majd meglátjuk mit hoz a meccs.
Odaár Carroll kezd CBben. Nem bánom 😉

Sajnos csak hétfőn fogom megnézni, úgyhogy egy időre eltüntem.
Who Dey!!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ahhoz képest főleg meglepetés, hogy múlt héten elég korán pályára került. M Jonest jobban sajnálom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals inactives CB Allen, CB Kirkpatrick, S Iloka, DT Thompson, WR M.jones, WR Whalen, TE Quinn

talán thompson meglepő nekem. bár ha arra számítanak, hogy meglesz a vezetés és nem tudnak futni akkor értem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ha jön vissza Moch vajon kivágjuk Allent?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Allen és Kirkpatrick nem játszik vasárnap, mindenki más biztosan bevethető lesz.

Hatalmas lenne egy 4-1-es kezdés.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hall nem tetszik másfél éve. Nem rossz, de messze nem az igazi.nasheem
en tovabbmegyek. szerintem rossz. nem nagyon, de rossz.

marhara kellene, hogy dre felepuljon, es hozza azt amit egy elsokoros drafttol var egy magamfajta egyszeru szurkolo.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hall nem tetszik másfél éve. Nem rossz, de messze nem az igazi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Fasza mély a CB posztunk, csak épp nincs kiemelkedő játékosunk, így meccsenként nyelünk 3-4 fontos játékot, mert pont egy picit lemaradnak a srácok.

Bízzunk Dre-ben, mást jelenleg úgysem nagyon tehetünk. nasheem
Hall szerintem kiemelkedő, top15 cornernek tartják ligaszinten. Ha teljesen rendbe jön akkor nem lesz vele baj.Drének kéne még végre összekapnia magát. Majd Newman és Clements váltását kell megoldani, mert ők nem lesznek már fiatalabbak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
persze hogy az, de kis túlzással mi négyen tudjuk ki az a geno atkins. green viszont top draft pick mega hype-pal, és az egész országban mindenki tudja h kicsoda.

gabtsi
Tényleg érdekes, hogy a draft hely mennyire meghatározza az első évek médiafigyelmét. Persze ez leginkább csak európai szemmel furcsa, de innen nagyon az 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fasza mély a CB posztunk, csak épp nincs kiemelkedő játékosunk, így meccsenként nyelünk 3-4 fontos játékot, mert pont egy picit lemaradnak a srácok.

Bízzunk Dre-ben, mást jelenleg úgysem nagyon tehetünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cb kérdésben az a legnagyobb vicc, h jjo-nak nem akartak megadni a garantált pénzt, mert sérülésekkel bajlódott, majd elment houstonba all pro éveket futni. A meccset soha ki nem hagyó hall, a hosszabbítás óta ir, most eddig a meccsek felet hagyta ki. Mondom ezt úgy h a kedvenc jatekosomrol beszélünk, és nem az ő hosszabbítása a baj, hanem h egy balfaszok voltak a Joseph ügyben. Probalgatunk itt mindenféle vandorbohocot azóta is, akik amúgy nem rosszak, de nem teljesen ugyanaz a sportág.
Nagyon remelem h kirkpatrickbol lesz valami, mert ha ő se váltja be a hozza fűzött reményeket, akkor meg nagyobbat fostunk a ventillatorba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam geno is abszolút ligaelit, csak a posztja kevésbé kirakat. azzal hogy a siettetés ilyen kiemelt faktor lett, nem biztos hogy tudnék 3−4 nála jobb dt−t mondani. persze elfogult vagyok.

az viszont vitathatatlan, hogy AJ a top emberünk és rengeteg új szurkolót fog hozni. néha magam sem hiszem hogy nálunk játszik. életfogytos szerződést neki, most!nasheem
persze hogy az, de kis túlzással mi négyen tudjuk ki az a geno atkins. green viszont top draft pick mega hype-pal, és az egész országban mindenki tudja h kicsoda. Más szint, de persze geno elképesztő hatalmas isten!

a következő szezon után lehet először tárgyalni Green hosszabbitasrol (és daltonerol is), nem lepne meg ha ha minden idők szerződését kapna. Persze ha egészséges marad. Geno áldása legyen vele, velünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hm, Allen tegnap újra nem edzett. A másik két delikvens Scott és Skuta volt.
Limitált volt Clements, Dunlap, Faine, Hall, Kirkpatrick és Whitworth.

Allennel nagyon belenyúlt a tutiba a FO. :/Mikey
pedig ő jó lenne Safetybe is...Amadeus91
szerintem CBbe jobban kell. nickelben tök jó, ilyenünk meg most pont nincs. croki, clements és mays minden ellen hoz egy stabilt szintet nelson mellett. az S poszt szerintem elfogadható most

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
az viszont vitathatatlan, hogy AJ a top emberünk és rengeteg új szurkolót fog hozni. néha magam sem hiszem hogy nálunk játszik. életfogytos szerződést neki, most!nasheem
Amilyen szerencsés ez a franchise, másnap beszedne valami career ending sérülést, szóval inkább ne.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Green a hónap támadója az AFC-ben.

Chad óta az első igazán elit playa nálunk imho, és még sokkal jobb (lesz).gabtsi
nálam geno is abszolút ligaelit, csak a posztja kevésbé kirakat. azzal hogy a siettetés ilyen kiemelt faktor lett, nem biztos hogy tudnék 3−4 nála jobb dt−t mondani. persze elfogult vagyok.

az viszont vitathatatlan, hogy AJ a top emberünk és rengeteg új szurkolót fog hozni. néha magam sem hiszem hogy nálunk játszik. életfogytos szerződést neki, most!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."