NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
félelmem beigazolódott.

burficten kívül, teljes katasztrófa.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem nagyon szeretem a fölényeskedő stílusát, de most nagyon fején találta Daugherty a szöget:
 news.cincinnati.com/article/20121020/COL03/310200059/Doc-Bengals-must-strike-while-rivals-average

egy dologtól tartok, megfogalmazta:
For several seasons, Pittsburgh has been the best in the NFL at Making Do. Winning is in the Steelers DNA. That will never go on the injury report. And as long as they have Roethlisberger, they have a chance.

ezt a tényt kivéve azt gondolom mióta én követem soha nem volt még ekkora sanszunk. ország világ előtt meg lehet mutatni, hogy meg tudjuk verni őket. szerintem nagy lökést adna, különösen ha a labda mindkét oldalán jó teljesítménnyel tennénk.
de nagyon félek a(z újabb) pofáraeséstől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Leonard (borda) biztosan nem játszik a Vasas ellen, Binns (boka) és Kirkpatrick (térd) részvétele kérdéses.
Muckelroy (boka), Still (váll) és Zeitler (könyök) játéka biztos.

Jó lenne .500 felett bye weekre menni.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
MJ93 rutinosan előkészíti a terepet, hogy a 3 sackje minél komolyabb teljesítménynek tűnjön majd:
Aditi Kinkhabwala ‏@AKinkhabwala
Bengals' Michael Johnson said Ben Roethlisberger one of toughest QBs to bring down. Not just b/c he's big, but b/c he "hears" the rush

Közben lehet, hogy BigBen nem is játszik, mert megsérült:
Steelers RReports ‏@CBSSteelers
Ben Rothlisberger suffered from a stiff penis after seeing Troy Polamaulu bend over in the shower.
😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Cook sem fog még játszani mostanában. Szúúún.
"Soon it will be just the boot and then soon after that it will just be a tennis shoe," said Cook, who politely directed questions about a timetable for his return to head coach Marvin Lewis.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Binns és Leonard nem edzett ma, Hawkins limitált volt. Ej, de kár ezért az utolsó két meccsért és az azokon mutatott játékért. Úgy érzem, az utóbbi években most lenne leginkább fogható a PIT és a BAL, az első helyre is lehetne esélyünk...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nem elégedetlenek, csak Lewis elmondása alapján - és Herron preszezon játéka alapján - messze van még attól, hogy az NFL-ben játsszon.

Hogy Quinn minek van az 53-ak között, az jó kérdés, mert eddig egyszer sem volt aktív meccsnapon.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Herronnal ennyire elégedetlenek lennének? Még ilyen pusztulat idején sem kapja meg az esélyt? A jelenlegi szintet lerontani nem nagyon tudná. A rosteren lehetne neki helyet csinálni, pl. Quinn kivágásával. Amúgy ő miért van fent? Daltont akarják védeni egy extra blokkolóval?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Herron feljött végül PS-ből? MarioAna
Nem, mivel Leonard csak day-to-day. (Ez egyébként is csak saját okoskodás volt.)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
ha olyan ramaty lesz náluk az oline mint legutóbb, akkor simán át fognak a srácok rajtuk gázolni. (Mármint a falon)

Höri 1.0-s mockjába Eric Reid LSU Safetyt írta hozzánk.Amadeus91
egyelőre simán a legnagyobb needünk a safety. Ennyi CB-ből 2nek be kell válnia, Dre-nek meg kötelező! Vagy RB, de az már évek óta need, és mégsem húzunk hamar senkit.
Herron feljött végül PS-ből?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
... Moch nem edzett ma. Vele meg mi a tosz lehet?nasheem
Lánya születése miatt kapott kimenőt.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Sérülésekkel ha lehet a Vasas még cefetebbül áll, mint mi.nasheem
Ja, valami hét vagy nyolc játékosuk nem edzett tegnap, közülük Polamalu és Gilbert nem is fog játszani vasárnap este.

De nagyon várom a meccset.Mikey
ha olyan ramaty lesz náluk az oline mint legutóbb, akkor simán át fognak a srácok rajtuk gázolni. (Mármint a falon)

Höri 1.0-s mockjába Eric Reid LSU Safetyt írta hozzánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Sérülésekkel ha lehet a Vasas még cefetebbül áll, mint mi.nasheem
Ja, valami hét vagy nyolc játékosuk nem edzett tegnap, közülük Polamalu és Gilbert nem is fog játszani vasárnap este.

De nagyon várom a meccset.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sérülésekkel ha lehet a Vasas még cefetebbül áll, mint mi. Akkor is, ha Moch nem edzett ma. Vele meg mi a tosz lehet?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Már felépült, 2 hete. Csak az még messze van a 'játékra alkalmas' állapottól.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nagyon kellene már Dre bemutatkozása...Haden nézése közben igencsak megfájdul a szívem, ha visszagondolok a Hall-JoJo top formában lévő párosra. Na de majd Kirk...egyszer, ha felépül 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mindamellett amiket eddig mar elsoroltatok en valamiert Greshammel vagyok nagyon elegedetlen. Azt hittem Dalton egyik kiemelt celpontja lesz mert nagy es kozepen jatszik, de alig hasznaljuk. Emellett persze a tobbi dolog os frusztralo, foleg a nem letezo futojatek, de peldaul Daltonnal nekem nincs bajom, lehet azert mert en kb ennyit vartam tole.85
Greshamben egyetértünk. Tegnap a gyönyörű TD után, 2 durva dropp. Egy elsőkörös játékos sokkal konzisztensebb kellene, hogy legyen. Még szerencse, hogy a blokkjait egész jól összerakták. Használható ő, de sokkal több kell(ene) tőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mindamellett amiket eddig mar elsoroltatok en valamiert Greshammel vagyok nagyon elegedetlen. Azt hittem Dalton egyik kiemelt celpontja lesz mert nagy es kozepen jatszik, de alig hasznaljuk. Emellett persze a tobbi dolog os frusztralo, foleg a nem letezo futojatek, de peldaul Daltonnal nekem nincs bajom, lehet azert mert en kb ennyit vartam tole.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
RB John Clay ma tryout keretében a PBS-ban járt.

2011-ben UDFA-ként a Vasashoz írt alá, és az egész tavalyi évet az ő practice squadjukban töltötte. Idén aug. 20-án vágták ki sérülés miatt.Mikey
Az alapszakasz végén felkerült az aktív keretbe, első NFL-es carry-jéből pl. rögtön TD-t futott a Rams ellen.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
RB John Clay ma tryout keretében a PBS-ban járt.

2011-ben UDFA-ként a Vasashoz írt alá, és az egész tavalyi évet az ő practice squadjukban töltötte. Idén aug. 20-án vágták ki sérülés miatt.

A Wisconsinon három év alatt 3 413 yardot - 5.5-ös átlag - és 41 TD-t futott össze.


185 cm és 116 kg. Ha már Green-Ellis nem, ő talán tudna rombolni középen.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Önmagában a középszar futójáték nem lenne halál, csak kellene egy atom passzjáték mellé. Mi mindkét műfajban megragadunk a középszernél, ez meg így semmi. Gruden kreativitása sem végtelen, de reméljük előhúz még valamit.
BJGEre én nem haragszom. A 3 fumbli kivételével azt hozza, ami várható volt tőle. Egyszerűen nem all down futó. Ha annak szántuk, benéztük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Leonard állapota day-to-day, szóval ez alapján semmi komoly. Persze majdnem mindegy, ám én azért örülök.
Egyáltalán nem értem, miért van alig-alig használva még 3rd downokon is.Mikey
így kezdődött Shipley hanyatlása is... 😕nhm
Nem véletlen lett a csapat ennyire botrányos 3rd downon... ami ilyen vacak futójáték mellett csakis az offense 'halálát' jelentheti. Remélem Gruden kitalál valamit, mert a végén közel leszek az év eleji tippemmel a csapat győzelmeinek tényleges év végi számához. Pedig nem kéne.
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Leonard állapota day-to-day, szóval ez alapján semmi komoly. Persze majdnem mindegy, ám én azért örülök.
Egyáltalán nem értem, miért van alig-alig használva még 3rd downokon is.Mikey
így kezdődött Shipley hanyatlása is... 😕
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Leonard állapota day-to-day, szóval ez alapján semmi komoly. Persze majdnem mindegy, ám én azért örülök.
Egyáltalán nem értem, miért van alig-alig használva még 3rd downokon is.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hogy ne csak károgjak, Robinson és Peerman feltűnésének nagyon örültem. Rendben is volt a játékuk. Marvin Jonesnak volt egy dropja és blokkolni nem nagyon tud, de voltak szép elkapásai is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."