NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mégis Dalton szabadul meg az egyik leghamarabb a labdától az összes NFL QB-t tekintve. ezt kellene levetkőzni, hogy legyen türelmesebb, amíg ki tudnak alakulni a játékok. a fal megvan hozzá, ahogy mondod.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
a pff szerint a 8. legjobb támadófal a miénk az NFL-ben.
bár szeretem fenntartással kezelni a megállapításaikat (értsd: bődületes faszságokat képesek összehordani), ebben hajlok rá, hogy igazuk van. sőt talán kicsit még jobb is.
és úgy 8. az egység, hogy Jeff Faine a legalja center a ligában, Cook (return IR-n) pedig az egyik legfontosabb és legintelligensebb tagja a falnak. És ugye a vasas ellen az UDFA Robinson játszott Faine sérülése után.

Boling minden várakozást felülmúl, Zeitler pedig ma már azt hozza, amit 1-2 év után lehetett várni. André Smith meg egyenesen a legjobb falemberünk idén. és With se szar. ha Cook egészséges, nem sok jobb fal van ligaszerte imho. és ha csöcsös aláír a szezon után, megvagyunk fényévekre.gabtsi
Totál egyetértek. Reméljük Cook felépül szépen, vagy ha kevésbé szépen, akkor majd Robinson pótolja 😊

A legszebb egyébként az, hogy talán Whit kivételével minden emberünknek a futásblokkolás nézett ki erősebb oldalának, erre idén passprotban szinte hibátlanok. Daltonnak egy büdös szava nem lehet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a pff szerint a 8. legjobb támadófal a miénk az NFL-ben.
bár szeretem fenntartással kezelni a megállapításaikat (értsd: bődületes faszságokat képesek összehordani), ebben hajlok rá, hogy igazuk van. sőt talán kicsit még jobb is.
és úgy 8. az egység, hogy Jeff Faine a legalja center a ligában, Cook (return IR-n) pedig az egyik legfontosabb és legintelligensebb tagja a falnak. És ugye a vasas ellen az UDFA Robinson játszott Faine sérülése után.

Boling minden várakozást felülmúl, Zeitler pedig ma már azt hozza, amit 1-2 év után lehetett várni. André Smith meg egyenesen a legjobb falemberünk idén. és With se szar. ha Cook egészséges, nem sok jobb fal van ligaszerte imho. és ha csöcsös aláír a szezon után, megvagyunk fényévekre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mert ANNYIRA JÓL ESETT! 😊)))))
nhm
Soha rosszabbat....

a többit meg a szezon eldönti, amúgy az MVP kérdésre, ha Joe nyerné meg a szezont, akkor a kintiek megszavaznák neki a díjat, mert ez egy ilyen világ, ahol a kintiek ezt simán megtennék...
szvsz nem érdemelné még meg, ha SB győzelem lenne - és szerintem sajnos idén sem lesz a mienk - de én és a kintiek külön állatfaj vagyunk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
no offenz de 5:2 vel állunk botrány szar játékkal, és vezetjük a csoportot. mégis a Browns topic kivételével mindenhol előkerült Flacco ekézése (a jogosságát most nem firtatom)... Ennyire jól álltok srácok? 😛Blaise
Ha olvasgattál, láthattad, hogy a saját csapatunkat sem kíméljük. Szerintem normális, hogy a saját csoportunkban körülnézünk, elmondjuk a véleményünket. Flacco ekézését pedig tényleg nem érdemes firtatni, a legutóbbi produkciójával alaposan "bizonyított"! 😀megyerikrisz
De ugye érzed az iróniát, hogy a QB-nk szar a védelmünk évtizedes mélyponton és mégis ott vagyunk a csoport élén (jelenleg)Blaise
éppen ezért lenne/lett volna esély idén a csop.elsőségre! 😕
nekem semmi bajom a Ravens-szel, de nehogy már Flacco legyen az MVP... már nálatok is írtam, vagy a Steelers-nél, amikor dicshimnuszokat írtak róla, h ha nem lenne Rizs, first down-otok se lenne...

és nem azért hoztam elő, h szidjam, hanem :
mert ANNYIRA JÓL ESETT! 😊)))))

üdv Neked!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
no offenz de 5:2 vel állunk botrány szar játékkal, és vezetjük a csoportot. mégis a Browns topic kivételével mindenhol előkerült Flacco ekézése (a jogosságát most nem firtatom)... Ennyire jól álltok srácok? 😛Blaise
Ha olvasgattál, láthattad, hogy a saját csapatunkat sem kíméljük. Szerintem normális, hogy a saját csoportunkban körülnézünk, elmondjuk a véleményünket. Flacco ekézését pedig tényleg nem érdemes firtatni, a legutóbbi produkciójával alaposan "bizonyított"! 😀megyerikrisz
De ugye érzed az iróniát, hogy a QB-nk szar a védelmünk évtizedes mélyponton és mégis ott vagyunk a csoport élén (jelenleg)Blaise
Ez az amit én sem értek!!! 😀 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
De ugye érzed az iróniát, hogy a QB-nk szar a védelmünk évtizedes mélyponton és mégis ott vagyunk a csoport élén (jelenleg)Blaise
Rég volt ilyen szar a north 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
no offenz de 5:2 vel állunk botrány szar játékkal, és vezetjük a csoportot. mégis a Browns topic kivételével mindenhol előkerült Flacco ekézése (a jogosságát most nem firtatom)... Ennyire jól álltok srácok? 😛Blaise
Ha olvasgattál, láthattad, hogy a saját csapatunkat sem kíméljük. Szerintem normális, hogy a saját csoportunkban körülnézünk, elmondjuk a véleményünket. Flacco ekézését pedig tényleg nem érdemes firtatni, a legutóbbi produkciójával alaposan "bizonyított"! 😀megyerikrisz
De ugye érzed az iróniát, hogy a QB-nk szar a védelmünk évtizedes mélyponton és mégis ott vagyunk a csoport élén (jelenleg)
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
no offenz de 5:2 vel állunk botrány szar játékkal, és vezetjük a csoportot. mégis a Browns topic kivételével mindenhol előkerült Flacco ekézése (a jogosságát most nem firtatom)... Ennyire jól álltok srácok? 😛Blaise
Ha olvasgattál, láthattad, hogy a saját csapatunkat sem kíméljük. Szerintem normális, hogy a saját csoportunkban körülnézünk, elmondjuk a véleményünket. Flacco ekézését pedig tényleg nem érdemes firtatni, a legutóbbi produkciójával alaposan "bizonyított"! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
no offenz de 5:2 vel állunk botrány szar játékkal, és vezetjük a csoportot. mégis a Browns topic kivételével mindenhol előkerült Flacco ekézése (a jogosságát most nem firtatom)... Ennyire jól álltok srácok? 😛
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gondolom, amúgy mikor első héten 95.1-es QBR-t produkált a Bungles D ellen, azt senki nem emlegette a topicban 😊
Igor
Dehogy nem. Azóta is emlegetjük, hogy ekkora pechünk csak nekünk lehet 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Kár, hogy a QBR egy borzalmas és abszolúte pontatlan, gyakorlatilag használhatatlan statisztikai mutató 😊

Flacco nem volt jó, sőt eléggé sz@r volt a hétvégén. Nem véletlenül végzett a PFF-nél is uccsó helyen, például.. de az hogy az elmúlt 5 év leggyengébb QB teljesítményét hozta, nevetséges állítás.

Gondolom, amúgy mikor első héten 95.1-es QBR-t produkált a Bungles D ellen, azt senki nem emlegette a topicban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Sikerült JMR-t alulmúlni? Végre eljött az igazság pillanata.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
😀
MVP
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
😂

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
idézem:
Joe Flacco, a Baltimore Ravens irányítója a liga első heteiben az egyik legjobb mutatókkal rendelkezett, de a hetedik héten eljött a Houston Texans védelme elleni ütközet, és a mélypont: 2008 óta senki sem zárt olyan gyatra mutatókkal, mint ő. A kizárólag az átadásokra vonatkozó passzolási mutatója 45.4 lett, míg a további statisztikai mutatókat is figyelembe vevő irányítóindex a százas skálán 0.3 lett!

Hogy mi kellett ehhez? A következő kezdés: 8 passzkísérletből három találat 25 yardért, egy sack, amely során elveszítette a labdát, egy másik sack a célterületen, amely safetyt ért és egy interception, amelyet a védő visszahordott touchdownnak – utóbbi három egy meccsen még senkinek sem jött össze.

vééégreee! nekem ez volt a legnagyobb örömöm a héten, eljött az igazság... ezt archiválom is 1080p-ben! 😊)))
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
lehet hülyeség, de csak nekem ötlött fel a "trade DeAngeloért" ötlet??? 😊MarioAna
richtig nekem is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
lehet hülyeség, de csak nekem ötlött fel a "trade DeAngeloért" ötlet??? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jó lenne tényleg végre Dret és Allent is pályán látni, akkor is ha eleinte alig fognak szerepet kapni.nasheem
A Broncos ellen játszhat mindkettő, legalábbis Marvin azt mondta.

A védelem legnagyobb gondja szerintem a meccsen belül is feltűnő inkonzisztencia. Minden poszton, nemcsak LB és DB posztokon.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
peko és hall megítélésében nem értünk együtt, fordított előjellel.

gabtsi
Hallt nem látom én sem szarnak (továbbra is ő a legjobb cornerünk), csak éppen nem tudja levetkőzni a meccsenkénti egy-két hibáját.
Clementsnek is van alibije a gyengébb teljesítményre az új posztjával, de mindkettőtől többet vártam.

Jó lenne tényleg végre Dret és Allent is pályán látni, akkor is ha eleinte alig fognak szerepet kapni.nasheem
mondjuk Hall-n elég nagy lehet a nyomás, gyakorlatilag ő neki kéne a húzóembernek lenni a secben, partnere meg ehhez nem igen van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
peko és hall megítélésében nem értünk együtt, fordított előjellel.

gabtsi
Hallt nem látom én sem szarnak (továbbra is ő a legjobb cornerünk), csak éppen nem tudja levetkőzni a meccsenkénti egy-két hibáját.
Clementsnek is van alibije a gyengébb teljesítményre az új posztjával, de mindkettőtől többet vártam.

Jó lenne tényleg végre Dret és Allent is pályán látni, akkor is ha eleinte alig fognak szerepet kapni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Maualuga FA lesz az év végén?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
peko és hall megítélésében nem értünk együtt, fordított előjellel.

igazából amiben én még a gondot látom, hogy Geathers beforgatása DT-be nickelben teljes katasztrófa. tavaly ez nagyon jól működött ruckerrel és faneneval, de ahogy mondod Geathers teljesen súlytalan, belül meg főleg. ide mindenképpen kellene valami megoldás, DE úgy is kell, jó lenne olyat hozni majd aki passing downokon beforgatható.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
de basszus, oké, h szar a D is, bár ezzel erősen vitatkoznék, nhm
Ugyan felsoroltam egy rakat D játékost, akikkel erőst elégedetlen vagyok, de ezzel együtt nem tartom szarnak a D-t. Van egy állat jó falunk, ez a többiek mázlija. Geno HoF, MJ93 és Peko pro bowler formában tolja és Dunlap is többnyire jó, bár ő közel sem olyan éles, mint az újoncévében (rohadt sérülések 😕). Still alakul. Év végére mehet legalább a 6 emberes rotáció.

Burfict nagyon jó és Newman is kezdi megtalálni magát, de ennyi. A többiektől több kellene, hogy ez egy igazán jó D legyen.

Gruden túlerőlteti a futást az utóbbi meccseken. Dalton bizonytalanságának ebben nem kis része van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majd meglátjuk.
kevésbé jó QB-k ellen jó volt a D, most szembejött egy idei All Pro és ennyire volt elég. most jön majd a két Manning, még ennél is jobb futójátékkal, elválhat a szar a víztől.

ami nem hajlik, az törik!