NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Burfict hatalmas húzás volt, szanaszéjjel hízik a májam tőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Huber tényleg fejlődött tavaly óta. Ez nagyon fontos.

Still túl sokat volt pályán. A végére folyamatosan tolták futásnál, de első éves, és van benne fejlődési lehetőség. Ha nem is lesz belőle Geno2, de jövőre szerintem kezdhet. Lamur nagyon nagy pluszt adott. Ő és Burfict is egész jól mozog passz def-nél. Nagy húzás volt a mélyvízbe dobása.
CBben egyetértek, teljesen jól elvagyunk. Kell CB draft, de nem okvetlenül 1-2. kör.
A DE need ma nagyon egyértelmű volt. OK, hogy a holdingokat elfelejtették a zebrák, de fal bal oldalát egy, az egyben verte az OL 2 embere. Dunlap fura az utóbbi meccseken. Ma egyáltalán nem duplázták mégsem ért PMhez 3nál többször.

Az ST TDt ki nézte olyan csúnyán be? Rey?

Robinsont milyennek láttátok?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Still jó volt ma, a Fisher Price Package-t lenullázták, de Still - a maga szintjén, jónak tűnt.

és Huber, mikor a saját 30as mögül puntolt egy touchbacket, nagyon jól rúg az utóbbi időben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Newman szerintem sem olyan rossz, mint páran itt le szokták írni, ám ő sem megoldás hosszútávon. Nickelnek mondjuk jó lehet jövőre is, ha arról van szó.
Hall oké, Kirkpatrick oké lesz, nekem a nickel CB személye homály. Igaz, IR-en ott pihen Prater, akiből szerintem jó corner lehet, de elnézve az elmúlt évek kihagyott meccsszámait ezen a poszton, inkább legyenek sokan, akik jók is.

Azt viszont nem véletlen írtam én sem ám, hogy először lássuk a fiatalokat. Ilokát kihagytam mondjuk. Rá jobban kíváncsi lennék a két M betűsnél is.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a secondaryben. persze nem JJo era szinten, de Newmam teljesen adekvát, mégha ma hibázott is bőven. Clements a kakukktojás, de oda vannak elvileg fiatalok, kár h nem látjuk őket.

és nem tudom Kirkpatrick volt e ST-n kívül ma a pályán, de még azért őt is megnézném, mielőtt első prioritás lesz a CB, de ott van az élmezőnyben a WR2 után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mármint a secondaryben nem rossz annyira a helyzet szerinted, vagy úgy általában?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sokkal több volt ebben az évben...Amadeus91
Fiatal ez a csapat, a draftjaitok mostanában elég jók, nem kell idegeskedni stabil mag kezd itt kialakulni egy PO-csapathozempty taxi
...és nem is az idei évtől kellett várni BÁRMI komolyabb eredményt.

De legalább kezd egyértelművé válni, hogy mire kell figyelni a '13-as drafton: #2 elkapó, RB, CB, FS és SS. (Nem fontossági sorrendben.)Mikey
én a fontossági sorrend élén jelenleg egy olyan DE megszerezését látom, akit base downon tudsz a bal oldalon játszani, és passzkísérletnél hatékony játékot tud bemutatni belül is. Dunlapnak nem kell a futójátékkal szenvedni (nyilván a sok ho huddle miatt kell majd), nem kell neki 65% feletti snapszám. Geathersben én semmi produktivitást nem láttam az elmúlt 8 meccsen.
tovább kell tömni a falat, akkor "mindegy" ki a corner, és amúgy nem is _annyira_ rossza jelenlegi helyzet szerintem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Abszte vállalható vereség volt, és azaz igazság hogy buta hibák miatt kaptunk ki. Egy Von Millernyi volt a különbség, amíg ő nagy játékokat vett el tőlünk, addig mi nem voltunk képesek minimális nyomást se helyezni Manningre. nagyon jó game plan volt Zimmertől, ami értelemszerűen elfogyott a végére.

de meccsben voltunk, jó volt ez.

majd még újranézem holnap, de első blikkre láttam pár igen meredek dolgot (MJ93 m2m a slotban pl), és Lamur szeretném megnézni jobban, mert így élőben nagyon meggyőző volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Sokkal több volt ebben az évben...Amadeus91
Fiatal ez a csapat, a draftjaitok mostanában elég jók, nem kell idegeskedni stabil mag kezd itt kialakulni egy PO-csapathozempty taxi
...és nem is az idei évtől kellett várni BÁRMI komolyabb eredményt.

De legalább kezd egyértelművé válni, hogy mire kell figyelni a '13-as drafton: #2 elkapó, RB, CB, FS és SS. (Nem fontossági sorrendben.)
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egész jól meccsben voltunk sokáig. A D nekem egyre jobban tetszik. Fainet nem értem. Robinson sem volt jó (hihetetlen szarok a snapjei), de Faine katasztrófa.

AJ bohócot csinált Baileyből, de a végén pont az az öreg döntötte el a pickkel. Futójáték kellene ide, de hamar. Dalton kevés ahhoz, hogy ilyen meccseket egyedül eldöntsön. Nincs az az elkapó garnitúra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sokkal több volt ebben az évben...Amadeus91
Fiatal ez a csapat, a draftjaitok mostanában elég jók, nem kell idegeskedni stabil mag kezd itt kialakulni egy PO-csapathoz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Sokkal több volt ebben az évben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Na akkor hivatalosan is kuka az idei szezon, legalábbis az elég vad fantáziámmal sem tudom elképzelni, hogy a hátralévő meccseket lehozzák a srácok 7-1-gyel, hogy legyen esély bármire.

Mostmár tényleg hátradőlök, és szurkolok annak, hogy a rookie-k minél több játéklehetőséget kapjanak és éljenek vele.
A még nem kezdők közül menjen Robinson, Dunlap és Lamur is a kezdőbe, ahogyan Kirkpatrick és Mays/Miles, aztán lássuk mire képesek.

3-5, broáf.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Robinson meg kezd 😊

(Allen inaktív, ami nem meglepő, de Whalen miért?)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Kirkpatrick aktív

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
OFF

Délelőtti programom lett volna a ND-Pitt meccs. A győztes személyének tudta nélkül.

ONMikey
eh, sorry . utoljára tettem ilyet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
OFF

Délelőtti programom lett volna a ND-Pitt meccs. A győztes személyének tudta nélkül.

ON
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
OFF
Na legalább az Irish Pittsburghöt vert. Csekély vigasz, de vigasz 😊
ON

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
bennem is megfogalmazódott már ez a gondolat, hogy a 3. körös húzások richtig nem jönnek be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintem a jövőbeni összes 3rd pickünket cseréljék el két csomag szotyira. Azzal is jobban járna a csapat.

---

MLJ az egyetlen maródi, mindenki más bevethető lesz holnap.
Kíváncsian várom, a Kirkpatrick, Allen, Lamur trióból ki(k) marad(nak) ki a meccsre benevezettek közül.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2007 óta a harmadik körben húztuk:
2008: Pat Sims, André Caldwell
2009: Michael Johnson, Chase Coffman
2010: Jordan Shipley, Brandon Ghee
2011: Dontay Moch
2012: Mohamed Sanu, Brandon Thompson.

az első két körben (néha később is), egy-két kivétellel üti Marvin a home runokat, de a harmadik körben lehet hugyozni megy, és rossz a prosztatája, de egyedül MJ93 értékelhető játékos ma, Sims is az lenne ha egészséges tudna maradni, de borzasztó a találat arány. Mochból se tudom lesz e valaha playa, és Sanu/Thompson páros is a legkevesebbet aktív az idei újonc classból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Az AJ vs Bailey csata hatalmas lesz. AJ kb fele annyi elkapásnál jár, mint ahány meccsnél Bailey 😊

Manning ellen parádés 0-7 a mérlegünk.

A fentieknél azért fontosabb hír, hogy Porter nem épült fel.nasheem
igazából Tony Carter azon a két meccsen amin játszott Porter helyett, jobb volt nála. Sőt, jó volt. (Rivers és Brees ellen, de igazán elit WR-t nem kellett fognia)

Tavaly Bailey nem követte mindenhova Megatront, sőt idén André Johnsont konkrétan senki (egyébként Porter+Adams csak mindkettő szerint a másik) nem fogta. Remélem most AJ ellen máshogy lesz, de ez egy dolog amiben bízhattok, még ha az elmúlt egy-két meccsen elég jó összképet is fest a secondarynk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ja-ja. Sanu majdnem olyan lassan tanul playbookot, mint Rome, de a blokkjai már szerintem rendben vannak. Őt szívesen látnám többet. Jonesért meg rohadt nagy kár, de ez már volt.Amadeus91
richtig ilyen professzorokat fogunk ki.nasheem
Azért ezek nem olyan dolgok, amivel a TCben szokás szembesülni.
A Simpson pick már volt téma bőven és a múlt, de Sanu korántsem tűnik reménytelennek.
[/quote]amúgy sem kéne azok után ekézni amin a draft alatt átment 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja-ja. Sanu majdnem olyan lassan tanul playbookot, mint Rome, de a blokkjai már szerintem rendben vannak. Őt szívesen látnám többet. Jonesért meg rohadt nagy kár, de ez már volt.Amadeus91
richtig ilyen professzorokat fogunk ki.[/quote]Azért ezek nem olyan dolgok, amivel a TCben szokás szembesülni.
A Simpson pick már volt téma bőven és a múlt, de Sanu korántsem tűnik reménytelennek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A fentieknél azért fontosabb hír, hogy Porter nem épült fel.nasheem
Nagyon kéne hogy valaki végre igazán előlépjen #2 elkapóvá.Mikey
Ja-ja. Sanu majdnem olyan lassan tanul playbookot, mint Rome, de a blokkjai már szerintem rendben vannak. Őt szívesen látnám többet. Jonesért meg rohadt nagy kár, de ez már volt.nasheem
richtig ilyen professzorokat fogunk ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?