NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...és Muckelroy elküldve. 😕

Mondjuk Simsnek örülök, futás ellen KELL.

---

M. Jones és Nelson nem játszik a NYG ellen. Faine és Kirkpatrick kérdéses.

---

Nem várok sokat a meccstől eredményileg, és a 3-6 kifejezetten rosszkedvűvé tenne.

...

(És csak így zárójelben kérdezném, és előre hangsúlyozom, nem szeretném ha ez történne, de: bennetek nem merült fel annak a lehetősége, hogy mondjuk még egy vagy két vereség után Brown bácsi elköszönjön Lewistól és kinevezze helyette Grudent/Zimmert/Jacksont/akárkit?)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pat Sims aktiválva a PUP-listáról.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.cincyjungle.com/2012/11/9/3622568/former-player-agent-geno-atkins-could-demand-10-million-per-season-on

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


néhai Bulldogok a rosteren

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
valóban, tényleg elnéztem és Boling edzett centerként. Dalton így sem lát ki normálisan a fal mögül, nemhogy még 1 óriást berakjanak elé 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Roland edzett a csapattal, centerként is!MarioAna
vicces lenne egy 6'9es center.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
"Csak" bal oldali guardként, amikor is Boling gyakorolt középen.

Whitworth-tal nem tudom mi van mert a sérült listán nincs rajta.
Faine nem edzett, és Robinson is csak limitáltan, de hétvégére rendben lesznek.

Az egyedüli biztos hiányzó a Giants ellen M. Jones lesz, a többiek játéka majdnem biztosra vehető.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Roland edzett a csapattal, centerként is! Ezen kívül nem edzett Reggie, BJGE, Whitworth, és Marvin Jones.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
- OC Scott Wedige leigazolva

Mikey
Gruden kirakva? 😊nasheem
be is baszna...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
- OC Scott Wedige leigazolva

Mikey
Gruden kirakva? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
PS mozgások:

- RB Jourdan Brooks elküldve
- OC Scott Wedige leigazolva

Két évig kezdő a Northern Illinoisnál, kétszeres All-MAC (first team) és egyszeres All-American (second team) választott.
UDFA '12-ben, a JAX és (véletlenül pont) a NYG practice squadjában fordult meg korábban.

Attól nem félek, hogy Faine ki lesz rakva, de azért (nagyon) gyenge jelzésnek vehető irányába.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
kár h a steeler szopóállarc nem stílszerű 😕gabtsi
Tu es amigo niente in Mehico! Barbár szekszista.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kár h a steeler szopóállarc nem stílszerű 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
émme
rá kell jöjjek, h vállalható vereség után is szar kedve van az embernek, de azért az mindig mosolyt csal az arcomra mikor egy Stealer bírózik.gabtsi
émmeg percek óta azon gondókszom, hogy a frászkarika birkózhatott, de hatodszori olvasására sikerült helyesen...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rá kell jöjjek, h vállalható vereség után is szar kedve van az embernek, de azért az mindig mosolyt csal az arcomra mikor egy Stealer bírózik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Legjobb dolog a bengals fan letben az, hogy mar november elso hetvegejen a draftrol beszelgetunk.. 85
De nézzen mindenki mélyen magába, és utána tegye fel a kezét az, akit ez meglep.
...
Én a 6-10-es tippem után nem fogom.

---

Mikey
reméltem, hogy a WC kör meglesz idén is. (abból kiindulván, hogy mindenki arányosan fog fejlődni a tavalyi évhez képest, de pl Andy nem érzi a pocket pressure-t, nagyon nem és ez engem jobban aggaszt a 10 v 11 int-nél...)

A.J. parádés idén is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem teljesen elfogathatóan játszott a csapat!!! sőőőt! nekem spec qrvára teccet az egész!
Green már most HoF! Bailey holvolt bazdmeg? sehol!!! ennyit az egész szezonjában nem mertek felé dobni, most meg?! 😊))
McGahee-től tartottam még, de teljesen megfogtuk (a végéig legalábbis..)
kár a negyedik negyedben a Whitworth szarokér... mondjuk a bírok is köcsögök voltak ezidőtájt... 😕

most jön a Giants, hááát...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
BTW, az hogy Green-Ellis is a legjobb meccsét tolta eddig, szerintem nagyban összefügghet azzal, hogy a snapek 55%-át (42/76) töltötte csak pályán.

Ami érdekes lehet még:
- Peko 39/63, Atkins 46/63, Still 28/63
- Lawson 10/63, Lamur 15/63

szerk.: PS-be érkezett JK Schaffer, ex-Bearcat LB.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Legjobb dolog a bengals fan letben az, hogy mar november elso hetvegejen a draftrol beszelgetunk.. 85
De nézzen mindenki mélyen magába, és utána tegye fel a kezét az, akit ez meglep.
...
Én a 6-10-es tippem után nem fogom.

---

Still alakul, tegnap eddigi legjobb meccsét játszotta, és futás ellen is voltak szép momentumai.

Viszont a #2 elkapó személye abszolút homály. Binns nem, Tate nem. Marvin Jonesból és Sanuból pedig alig-alig láttunk valamit, remélhetőleg ez a jövőben változni fog.

Ugyanígy Charles, mert Gresham egyedül kevés.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Legjobb dolog a bengals fan letben az, hogy mar november elso hetvegejen a draftrol beszelgetunk.. 85
és még mindig jobb mint a Jaxnek szurkolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Legjobb dolog a bengals fan letben az, hogy mar november elso hetvegejen a draftrol beszelgetunk..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Binns ráadásul nem is rookie. elsőéves. és elég gyenge is imho.

BJGE a legjobb meccsét tolta tegnap Bengals mezben, volt benne dinamika amit eddig nagyon hiányoltam.

Still viszont meccsről meccsre jobb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burfict és Binns mondjuk nem a draftnak köszönhető, de ettől még tény, hogy a sok fiatalból pár már most letette a névjegyét. Draftot megítélni szerintem legkorábban 3-4 év múlva szabad.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Burfict hatalmas húzás volt, szanaszéjjel hízik a májam tőle.Amadeus91
ez a draft nem rossz, Burfict és Zeitler már most kezdő, Dre az remélhetőleg hamarosan, Still rotációban fent van néha, Binns és Sanu még csiszolódik, de Binns ugye elvileg WR2 hivatalosan.
Szóval eddig a csapatépítés egy álom, egyedül BJGE tűnik nem beváltnak, de inkább a run block mondott csődöt mint ő érzésem szerint.

a meccset nézve pozitívum talán, hogy Sanuból is láthattunk keveset, illetve hogy Crocker szerintem hasonló változáson megy keresztül mint Reggie Nelson amikor ideérkezet...valamiért őt érzem most a sec egyik legjobbjának, de lehet hogy csak a szép pillanataira emlékszek a meccsről.
Newmannel nem vagyok elégedett a 2INT ellenére sem, a TD-nél pont annyi hiányzott magasságban amennyit Kirkpatrick nevetve tud, a második int meg ajándék volt, nem sok köze volt a játékhoz. Mellesleg Decker egész meccsen szopatta, mentségére szolgálhat, hogy Hall is hasonlóan szar volt.
Akárhogyan is lesz, jövőre muszáj a draft elején egy sztár futót húzni! Nézzétek meg Martin mit csinál Tampában...fáj a szívem, hogy nem hozzánk került 😕

Burrow > Luck valaha is