NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...és kit érdekel itt a Vasas?
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nna, megnéztem a Pitts meccset... hmmm
kaptak egy "laza" hazai pályát Ben kiesése után... ennyi!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Andy jelölt lett a FedEx Air Player of the Week díjra.
21/30, 199 yard, 4 TD, 127.6 rating

---

A Cowboys elleni meccs - dec. 9. (!) - már most bizonyos, hogy sellout lesz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
betageljük rajta magunk? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
a Denver elleni meccsen lőttek egy laza 18.5 gigapixeles panoráma fotót a Paul Brown stadionban, nem semmi:
 gigapixel.panoramas.com/bengals/MarioAna
Mit mondjak, néhány cheerleader igen kellemes látvány ilyen részletgazdagságban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
a Denver elleni meccsen lőttek egy laza 18.5 gigapixeles panoráma fotót a Paul Brown stadionban, nem semmi:
 gigapixel.panoramas.com/bengals/

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
picsaforró lesz a Kansas City túra, van egy olyan érzésem. nagyon kell h a DL így működjön, és fogjuk a futást.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ben Jacobsról mit érdemes tudni? Ő jött Adams helyére a PSbe.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
és ahogy a kommentátorok mondták, most jöhetnek a "winnable" meccsek!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Robinson:
 www.rantsports.com/nfl/2012/11/11/cincinnati-bengals-breaking-down-trevor-robinsons-enticing-full-debut/gabtsi
Örök hála!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Robinson:
 www.rantsports.com/nfl/2012/11/11/cincinnati-bengals-breaking-down-trevor-robinsons-enticing-full-debut/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudom h Sanura gondoltál 😊
én meg Marvin Jonesra, valamiért Sanutól nem várok sokat, ellentétben Jonesszal.

ugye nagyon dícsérték a draftunkat (Höri úr is többek között), és úgy tűnik nem is lett rossz az első évre (bár Dre-t eddig nem nagyon láttuk), akkor meg kell említsük a nem kevésbé impresszív UDFA osztályt is, Burfictel az élen, illetve Robinsonnal és Lamurral. fordulópont ?


máskülönben Leon Hall méltánytalanul keveset van említve, leradírozta Cruzt a pályáról, és bizonyította újfent h abszte elit corner (verthetetlen corner sztem nincs). és nem tudom hány no1 CB van rajta kívül, aki ST-ben is nyomja ezerrel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az is nagyon fontos, hogy kezd körvonalazódni, ki lehet a WR2!nasheem
jaja, kár h hetek óta sérült 😕

viszont Robinson nagyon szépen jön fel, Cooknak is fel kell kötnie a gatyót.
parádés OL játék volt.
gabtsi
Robinson parádés volt, persze ahhoz képest...
Faine remélhetőleg eltűnik a kezdőből, majd a keretből is. Belső posztokon egész jól összeálltunk, pedig azt hittem szezon elején, hogy ezen fogunk elbukni. Kell még egy kis dinamika hogy a futáshoz is jó legyen, de a prot már jó volt.

A WR2nél én Sanura gondoltam, illetve arra, hogy végre mutatta, hogy lehet belőle valami.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az is nagyon fontos, hogy kezd körvonalazódni, ki lehet a WR2!nasheem
jaja, kár h hetek óta sérült 😕

viszont Robinson nagyon szépen jön fel, Cooknak is fel kell kötnie a gatyót.
parádés OL játék volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
két meccset nem tudtam idén élőben nézni, a 'Skins meccset és most ezt, lehet idén már nem kellene próbálkoznom többet 😊

hatalmasat játszottak az urak, remélem végre elhiszik h képesek bárkit megverni, és ezt fogjuk látni továbbra is. fullon vagyunk kurva jó playakkal, és néhány all pro is van. ki kell ennek jönni!

Geno for DPoY!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Geno szenzációs volt, szerintem ő volt a meccs legjobbja. Folyamatosan terrorizálta Ilájt, meg is lett az eredménye. Sanu pedig bámulatosan sokoldalú, idén mér van elkapott és dobott TD-je is, és még futott is pár yardot. Lehet, kicsit túl optimista vagyok a tegnapi meccs miatt, de a következő 5 fordulóban nem félelmetes csapatokkal találkozunk, ha itt sikerülne egy nagy vágta, brutális lehetne az utolsó két meccs.megyerikrisz
Atkins szimplán a legjobb DT-vé nőtte ki magát a ligában.
Sanu, amellett hogy elkapott 4 passzt és futott egy 1st downt, ST-ben is hozott 2 tackle-t.
Viszont úgy vagyunk korrektek, ha most kiemeljük Geathers játékát. Szorosan követte Atkinst a MOTM versenyben. Diehlt konkrétan oktatta tegnap.
De nekem tetszett az LB sor is. Maualuga és Burfict mindenhol ott volt, és Lamur is újabb pár megmozdulással jelezte, hogy nem volt véletlen a TC hype.
A cornerekre sem lehetett panasz, Adam Jones szvsz legjobb meccsét játszotta a Bengalsben.
Mays volt zavaróan láthatatlan tegnap.
De összességében jó volt ez, na. Végre egy hétfő, amelyre Bengals-szempontból jókedvűen ébredek.

És KC-ben valóban "simán" lehet nyerni. (Nem ám félreértik a KC fanek!)
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Geno szenzációs volt, szerintem ő volt a meccs legjobbja. Folyamatosan terrorizálta Ilájt, meg is lett az eredménye. Sanu pedig bámulatosan sokoldalú, idén mér van elkapott és dobott TD-je is, és még futott is pár yardot. Lehet, kicsit túl optimista vagyok a tegnapi meccs miatt, de a következő 5 fordulóban nem félelmetes csapatokkal találkozunk, ha itt sikerülne egy nagy vágta, brutális lehetne az utolsó két meccs.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az is nagyon fontos, hogy kezd körvonalazódni, ki lehet a WR2!nasheem
Sa-nu! Sa-nu! Sa-nu!

BTW: Robinson >>> Faine, mégha a snapjei iszonyatosak is.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
..., de ha így játszunk mint ma, akkor bárkit meg tudunk verni.MarioAna
Nekem elég az is, ha csak az utolsó 2 meccset nyerjük 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
szenzációs volt a csapat ma...a futójáték döcögött még mindig, de legalább most Andy nagy meccset játszott...meg Geno, Green, Adam Jones! is. Newman kezd úgy kinézni mint egy kezdő szintű CB...a sok open field tackle meg zseniális volt, hogy szinte egyet sem hibáztak el a mieink. 4-5, a PO még mindig messze van, de ha így játszunk mint ma, akkor bárkit meg tudunk verni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na ennyi!
Ennyi kell ebben a szezonban. Pár apró jelzés, hogy több van ebben a csapatban. Így nem gáz ha nincs PO.

Olyat már többször láttunk, hogy a DL dominál, így nem is ezt emelném ki, hanem az OLt. Nagyon durvát játszottak. Ilyen szintű passprot nem is tudom mikor volt utoljára nálunk. Nem a múlt héten az biztos.
A DBk is mindig emberen voltak. Newman most még jobban tetszett, mint a múlt héten. Akkor jött 2 INT, de volt 2-3 durva hiba is. Most végig összeszedett és nagyon pontos volt. Hallnak pedig szerintem most volt a legjobb meccse a szezonban.

Csak azt sajnálom, hogy Genonak nem jött össze a sack. Nagyon megérdemelte volna.

Az is nagyon fontos, hogy kezd körvonalazódni, ki lehet a WR2!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En szeretnem ha kirakna, de Brown papa azertnem az ilyesmi szezon kozepi huzasok mestere szoval aligha fog megtortenni 😕


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
szerintem ha ki akarta volna rakni, akkor a 4-12s év után megtette volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem se sanszos most. alig másfél éves a legújabb project. ezt még a csökött agyú tulajunk is tudja. ráadásul az egész stábot ML építette, így ha kirakja őt, legalább 2 év menne a levesbe. most sokkal érdemesebb adni a koncepciónak 1-2 évet. persze egy dolog, hogy én mit érzek, egy másik hogy mi lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
(És csak így zárójelben kérdezném, és előre hangsúlyozom, nem szeretném ha ez történne, de: bennetek nem merült fel annak a lehetősége, hogy mondjuk még egy vagy két vereség után Brown bácsi elköszönjön Lewistól és kinevezze helyette Grudent/Zimmert/Jacksont/akárkit?)Mikey
nem

criminal lawyer or criminal lawyer?