NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Eh de szarok voltunk már megint. Pedig 14-7nél a D levegőhöz sem engedte a barnákat. HA ott összeszenved az O pár pontocskát, eldől a meccs. A zebrák is mehetnek a picsába, mert a félidő végén elvettek 3 pontot és a DPIket is szépen elengedték ekkortájt.

Dalton konstans szar volt. Ha gondolkozásban nem gyorsul fel, akkor wrong way. Nem tudom ebben mennyit segíthet a rutin. A fal nem volt rossz előtte, de olyan fal nincs, amelyik folyamatosan 5 mp-ig kitart minden pontján. Gyorsabb és jobb döntések kellenek. Bántóan rossz visszanézni lassításoknál a játékát. Bátran ekézem, mert ez legutóbb is használt neki 😊

Az AJ-Haden különmeccsek klasszikussá fognak válni. Mindkét srác óriási playa.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ez a szőnyegbombázás Gruden-től jön amúgy sztem! 😊 (a nagy fájdalmam is: Shipley-t sem használta az elejétől fogva... 😕 (de nincs vele gond ám! 😊

am nincs gond, legalább nem kell izgulni a PO-ban! 😊 (bár szeretnék! 😊

de ez a Flacco/BAL kiakaszt: most is azt mondom: ha nem lenne Rizs, first down-juk se lenne... de van!!! 😊nhm
vesszőparipám. Ha sikerülne Rízst eltakarítani mellőle, hamar kiderülne, hogy Flacco is egy Sanchez szintű lufi. Amadeus91
de megvették kilóra, ugyhogy nincs más út így kell megoldani. A Taréjsmisz TD passz előtt Filkó vigyorgott a dobás előtt, na ezaz amit nemszeretnék látni, de PirosPuskától se, a nevelés az nevelés legyen, izzadság, gyötrelem, küzdelem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
ez a szőnyegbombázás Gruden-től jön amúgy sztem! 😊 (a nagy fájdalmam is: Shipley-t sem használta az elejétől fogva... 😕 (de nincs vele gond ám! 😊

am nincs gond, legalább nem kell izgulni a PO-ban! 😊 (bár szeretnék! 😊

de ez a Flacco/BAL kiakaszt: most is azt mondom: ha nem lenne Rizs, first down-juk se lenne... de van!!! 😊nhm
vesszőparipám. Ha sikerülne Rízst eltakarítani mellőle, hamar kiderülne, hogy Flacco is egy Sanchez szintű lufi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
ez a szőnyegbombázás Gruden-től jön amúgy sztem! 😊 (a nagy fájdalmam is: Shipley-t sem használta az elejétől fogva... 😕 (de nincs vele gond ám! 😊

am nincs gond, legalább nem kell izgulni a PO-ban! 😊 (bár szeretnék! 😊

de ez a Flacco/BAL kiakaszt: most is azt mondom: ha nem lenne Rizs, first down-juk se lenne... de van!!! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
At some point during the second quarter while on special teams, Cincinnati Bengals running back Brian Leonard left the game with a rib injury. He didn't return.

Leonard is expected to have tests on Monday, including X-Rays, to determine the severity of the injury, according to Joe Reedy with the Cincinnati Enquirer.

If Leonard is unable to go this Sunday against the Steelers, it leaves BenJarvus Green-Ellis and Cedric Peerman as the only available running backs on the roster.
Nem mintha Leonardon múlna bármi is, mert egyáltalán nem használja idén (sem) Gruden, ám két bevethető RB-vel nekimenni a Vasas meccsnek elég merész lenne.

Persze Herron sem tenne csodát, de gondolom ő jönne fel PS-ből, ha Leonard nem játszhatna.

Komolyan, akárhogy próbálok keresni BÁRMI pozitívumot a tegnapban, nem találok - AJ-t kivéve. Valaki? Megjegyzem, olyan vacak volt a streamem, hogy csak foltokat láttam, nem rendes képet, így a véleményem korántsem mérvadó.Mikey
Greenen kívül talán egyedül Burfict játszott elfogadhatóan. Nála külön örülök annak, hogy nem ül fel a hergelésnek, egyelőre nyoma sincs viselkedési problémának. Hosszú távon nagy nyereség lehet.

BJGE-vel kapcsolatban az volt az érzésem, hogy ha a közelében sincs senki, akkor is lefeküdne két yard után. Lehet Daltont szidni, de amíg nincs futójátékunk, mert most nincs, addig gyakorlatilag minden az ő vállán van. Az ellenfeleknek elég a passzra figyelni, mert 0 segítséget ad a futás.megyerikrisz
Én bírom Dalton-t, de még nem egy támbrédi, hogy futás nélkül szétbombázzon minden védelmet. Igazából azzal, hogy Benson helyett jött BJGE semmit nem alakult a futás, még a fumblizni is itt kezdett el. De jó lenne jövőre egy Peterson féle franchiseRB a drafton.... mert amúgy menne ez.

A.J. rlz! Sima Pro Bowl idén is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az nem, az viszont inkább h weeden és tomi romo mellett ő dobta a legtöbb intet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az sem rossz azért, hogy Dalton 8.0 yardos passzkísérletenkénti átlaga a 4. legjobb a ligában Newton, Griffin és Flacco mögött.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
by the way:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/izkm5yyxybb5uy5dkcgf
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Komolyan, akárhogy próbálok keresni BÁRMI pozitívumot a tegnapban, nem találok - AJ-t kivéve. Valaki? Megjegyzem, olyan vacak volt a streamem, hogy csak foltokat láttam, nem rendes képet, így a véleményem korántsem mérvadó.Mikey
sztem a D nem rossz, persze szoptunk tegnap is nagy playt, de összességében jók voltak. a második negyedtől a harmadik negyed majdnem végéig nem engedtek first downt, a közepéig 3andout egyfolytában.
Richardson az első meccshez képest lófasz esti fénynél és Weeden se villogott néhány egy-két nagy játék kivételével.
Ezt a meccset megint az offense/Dalton bukta el. úgy néz ki csak kisiklás volt a szezon elei szárnyalás.

egyenesen bővicc, hogy az első fordulóban azt hittem újjászületett a futójáték BJGE-vel (5+os átlag a Ravens ellen), azóta kiderült h kurvára nem és a Ravens ellen még öreganyám is futna 170 yardot. Herron nem tudom mivel lesz jobban kész az nfl bemutatkozásra mint egy hete. itt akvizíciónak kell következni ha Leonard tényleg kiesik.

Én megérdeklődném a Saintsnél h Ivory mibe fáj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕nhm
Esetleg tudtok szarabbul játszani, mint mi?:/kishaszi
láttam a TEN meccseteket... no comment! 😊
az egsézben a legszarabb, h a BAL meg menetel... 😕nhm
Ameddig tart a karmafaktoruk, bekapott 500 totál, ebből 200 futás - az eléggé damoklészi.sutianap
engem akkor is kib.ottul idegesít! 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕nhm
Esetleg tudtok szarabbul játszani, mint mi?:/kishaszi
láttam a TEN meccseteket... no comment! 😊
az egsézben a legszarabb, h a BAL meg menetel... 😕nhm
Ameddig tart a karmafaktoruk, bekapott 500 totál, ebből 200 futás - az eléggé damoklészi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕nhm
Esetleg tudtok szarabbul játszani, mint mi?:/kishaszi
láttam a TEN meccseteket... no comment! 😊
az egsézben a legszarabb, h a BAL meg menetel... 😕
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
At some point during the second quarter while on special teams, Cincinnati Bengals running back Brian Leonard left the game with a rib injury. He didn't return.

Leonard is expected to have tests on Monday, including X-Rays, to determine the severity of the injury, according to Joe Reedy with the Cincinnati Enquirer.

If Leonard is unable to go this Sunday against the Steelers, it leaves BenJarvus Green-Ellis and Cedric Peerman as the only available running backs on the roster.
Nem mintha Leonardon múlna bármi is, mert egyáltalán nem használja idén (sem) Gruden, ám két bevethető RB-vel nekimenni a Vasas meccsnek elég merész lenne.

Persze Herron sem tenne csodát, de gondolom ő jönne fel PS-ből, ha Leonard nem játszhatna.

Komolyan, akárhogy próbálok keresni BÁRMI pozitívumot a tegnapban, nem találok - AJ-t kivéve. Valaki? Megjegyzem, olyan vacak volt a streamem, hogy csak foltokat láttam, nem rendes képet, így a véleményem korántsem mérvadó.Mikey
Greenen kívül talán egyedül Burfict játszott elfogadhatóan. Nála külön örülök annak, hogy nem ül fel a hergelésnek, egyelőre nyoma sincs viselkedési problémának. Hosszú távon nagy nyereség lehet.

BJGE-vel kapcsolatban az volt az érzésem, hogy ha a közelében sincs senki, akkor is lefeküdne két yard után. Lehet Daltont szidni, de amíg nincs futójátékunk, mert most nincs, addig gyakorlatilag minden az ő vállán van. Az ellenfeleknek elég a passzra figyelni, mert 0 segítséget ad a futás.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
At some point during the second quarter while on special teams, Cincinnati Bengals running back Brian Leonard left the game with a rib injury. He didn't return.

Leonard is expected to have tests on Monday, including X-Rays, to determine the severity of the injury, according to Joe Reedy with the Cincinnati Enquirer.

If Leonard is unable to go this Sunday against the Steelers, it leaves BenJarvus Green-Ellis and Cedric Peerman as the only available running backs on the roster.
Nem mintha Leonardon múlna bármi is, mert egyáltalán nem használja idén (sem) Gruden, ám két bevethető RB-vel nekimenni a Vasas meccsnek elég merész lenne.

Persze Herron sem tenne csodát, de gondolom ő jönne fel PS-ből, ha Leonard nem játszhatna.

Komolyan, akárhogy próbálok keresni BÁRMI pozitívumot a tegnapban, nem találok - AJ-t kivéve. Valaki? Megjegyzem, olyan vacak volt a streamem, hogy csak foltokat láttam, nem rendes képet, így a véleményem korántsem mérvadó.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
kemény futás nélkül nem megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
de legalább Burfict úgy néz ki, hogy beválik...csak, hogy valami optimizmus is legyen a mai estében 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az volt a baj, hogy jobb volt a Cleveland. ST óriási szégyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕nhm
Esetleg tudtok szarabbul játszani, mint mi? :/kishaszi
Jövő héten kiderül. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕nhm
Esetleg tudtok szarabbul játszani, mint mi?:/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...és a csapat 5. alkalommal sem nyer, amikor Dalton neve mellett 40+ passzkísérlet szerepel.

A legrosszabb az egészben, hogy minden csapatrész rossz volt ma.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
PO felejtős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nna... tudtunk szarabbul jáccani mint múlt héten... 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dontay Moch élete első NFL mérkőzésén játszik ma, ha a jó isten és Marvin/Zimmer úgy akarja. nagyon kíváncsi leszek mi nyomást tud produkálni, preszezonban nem volt rossz. Schwartz igen jó újonc évet tol, de azért ha Dunlap mellett Moch rohamoz lehetnek problémái.

editke: Játszik Haden.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Haden játszik már ugye?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre es csakaszondom, inkább ma fussátok meg azt a kétszáz jardot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak