NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hm, Allen tegnap újra nem edzett. A másik két delikvens Scott és Skuta volt.
Limitált volt Clements, Dunlap, Faine, Hall, Kirkpatrick és Whitworth.

Allennel nagyon belenyúlt a tutiba a FO. :/Mikey
pedig ő jó lenne Safetybe is...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hm, Allen tegnap újra nem edzett. A másik két delikvens Scott és Skuta volt.
Limitált volt Clements, Dunlap, Faine, Hall, Kirkpatrick és Whitworth.

Allennel nagyon belenyúlt a tutiba a FO. :/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Green a hónap támadója az AFC-ben.

Chad óta az első igazán elit playa nálunk imho, és még sokkal jobb (lesz).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A szurkoloi lappal van valami fejlemeny?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A sok fontosabb dolog mellett kimaradt, hogy Huber végre kezd komoly punterre hasonlítani. 14 puntjából idén csak egy volt gyenge, viszont 9-szer 20-on belülre rúgta, ami a legjobb arány a ligában. Emellett nulla touchback-je van. Ez így együtt igen jó. A hang time statisztikát nem találok, de abban tavaly is elég jó volt, úgyhogy valószínűleg rendben lesz idén is. Amiben javulni a kell még, az a távolság, de egyrészt abban is van előrelépés tavalyhoz képest, másrészt minden nem megy egyszerre (márcsak a statisztikai mutatók összefüggése miatt sem).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez sem volt gyenge:



AJ továbbra is második elkapott yardokban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
CB Chris Lewis-Harris waived, TE Richard Quinn re-signed.

Hogy miért Quinn, azt mondjuk nemértem.

...

Burfict jelölve lett a Rookie of the Week díjra. 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
várom már, hogy Burfict mellett Kirkpatrick is ott legyen a pályán az újoncok közül. (Legalább olyan jó teljesítménnyel)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Peko:
That’s one thing about good teams, when special teams aren’t doing well, offense and defense picks it up. When the defense isn’t doing too well, the offense picks it up. After the game everyone was talking in the locker room about how it was a team win. We just have to keep stuff rolling.
Newman a def. line-ról:
Oh man. Those guys are animals. Don’t leave small children around them. It’s definitely fun playing behind those guys because yesterday you saw Gabbert didn’t have all day to sit back and throw the ball. It definitely is fun when you’re a secondary player and you got that going on in front of you.
😀

Eközben Kirkpatrick zöld jelzést kapott, így a héten újra a csapattal edzhet majd.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
gabtsi
5 perce nézem és visítok.


Arra leszek kíváncsi, Moch kinek a helyén jön vissza. Mert pl. azt kétlem hogy ilyen helyzetben CLH-t kitennék. Bár állítólag a Dolphins ellen már Hall és Clements is játszani fog.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eltelt 4 hét, azaz Moch visszatérhet.
a csapat egy hetes roster-exemptiont kért rá, gabtsi
megkapta. ettől persze játszhat akár a phins ellen.

közben azon gondolkodtam, hogy Whalent vajh mire tartogatjuk a rosteren. sérült listán ugye nincs, aktív még nem volt, és Sanu is alig elvétve játszik/aktív.
film nélkül trade értéke semmi, és a jövőre nézve se nagyon biztató a helyzet, mert hawkins a legidősebb WR a 25 évével. kíváncsi leszek, hogy ha majd jönnek a brutál D frontok akkor előveszik-e.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gangnam style. lefostan a bokám a röhögéstől és tudtam nem lehet baj. mindez kb a 2. snapnél. hatalmas 😀

kösz hogy betetted, majdnem elfelejtettem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eltelt 4 hét, azaz Moch visszatérhet.
azaz visszatérhetne, de a csapat egy hetes roster-exemptiont kért rá, azaz elvileg egy hétig még nem számítana a rosterre. gondolom ez a CB kérdés miatt kell, ha egészségesek lesznek CLH mehet vissza PS.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sok rosszat (a futójátékon kívül) nem tudnék írni, pozitívat annál inkább:
+ Dalton, ha azt írtam pár hete, hogy nem látszik a fejlődés, akkor most azt kell, hogy írjam igenis, hogy látszik. Nem egy olyan dobás van, amit nem volt képes megcsinálni tavaly, és most meg mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. nem esik össze a hibától (emlékszünk ilyenre ?), és totálisan birtokában van a támadójátéknak.

+ pass rush: ez az, ez kell. a ligában a legtöbb sack, és Dunlap vissaztérése teljesen feltüzelte az egységet, Geno is nagy volt (5 sack eddig - tavaly 7.5-tel volt a legjobb interior DL), meg is kapta a love-ot a pff-től szokás szerint.

+ AJ Green: mit lehet mondani ami nem elcsépelt ?? 2 év múlva az NFL legjobban fizetett játékosa lesz. Julio who ??????????

+ a CB páros is nagyon jól játszik meccsek óta, nagyon pozitív meglepetés Newman és Pacman is sokkal jobb a szélén. igazából a sérülések ellenére, semmilyen visszaesés nem volt, és ez nagyon jó.

+ Burfict, 8TT 2TFL 1sack 1qbhit 1 PD. immáron nickelben is, snapek 97%-ban a pályán. Maualugának nagyon csipkedni kell magát, mert Burfict sokkal jobb mint ő volt OLB-ként a rookie évben, és jövőre már nincs szerződése.

+ Marvin Lewis mikor növesztett heréket ??? valami titokzatos offszezon műtétre gyanakszom, mert ennyi gadget playt én sztem összesen nem láttam, mint az idei szezonban a Bengalstól. meg merik csinálni, van önbizalom, és ez valahogy a játékosokra is átragad. ilyen vehemenciával játszó csapatot sztem nem is láttam még, vagy még 2005 környékén.

persze, a szar csapatokat vertük meg, de azokat legalább megvertük, mert az se ment mindenkinek. nekem senki ne mondja, hogy ez könnyű. persze ezzel még nem értünk el semmit, de jobb csapatunk van mint tavaly, és jövőre még jobb lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A bealvásom miatt elfelejtettem gratulálni a megérdemelt Wtekhez. Mostanában mi húzzuk a rövidebbet, ha a 2 csapat összekerül(3-0 nektek '08 óta).iktriad
Ritkán nézlek benneteket, de elkeserítő volt látni, amit Brat művelt az Oval.
Remélem nem kap sok időt nálatok, mert vicc az ember. Sok sikert a továbbiakhoz.nasheem
remélhetőleg elkergetik az NFL környékéről. Amadeus91
Sajnos még nem jutottam oda a sok-sok problémánktól, hogy őt és a playcallingját okoljam...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A bealvásom miatt elfelejtettem gratulálni a megérdemelt Wtekhez. Mostanában mi húzzuk a rövidebbet, ha a 2 csapat összekerül(3-0 nektek '08 óta).iktriad
Ritkán nézlek benneteket, de elkeserítő volt látni, amit Brat művelt az Oval.
Remélem nem kap sok időt nálatok, mert vicc az ember. Sok sikert a továbbiakhoz.nasheem
remélhetőleg elkergetik az NFL környékéről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A bealvásom miatt elfelejtettem gratulálni a megérdemelt Wtekhez. Mostanában mi húzzuk a rövidebbet, ha a 2 csapat összekerül(3-0 nektek '08 óta).iktriad
Ritkán nézlek benneteket, de elkeserítő volt látni, amit Brat művelt az Oval.
Remélem nem kap sok időt nálatok, mert vicc az ember. Sok sikert a továbbiakhoz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A bealvásom miatt elfelejtettem gratulálni a megérdemelt Wtekhez. Mostanában mi húzzuk a rövidebbet, ha a 2 csapat összekerül(3-0 nektek '08 óta).
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Bears meccs óta nem volt ilyen sima győzelmünk.
Rövidesen jönnek azok a meccsek, ahol eldől a szezon.

AJ mindenesetre hatalmas. BJGEt meg kezeljük valamivel villámgyorsan, mert kezd megtörni. Nagyon hülye fejjel ült a padon a fumbli után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Annak mondjuk nem örülnék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért játszunk 10kor?gabtsi
Hogy ne zavarja meg a Bengals játékosokat a floridai meleg. 😊 Úgy tűnik van esély rá, hogy esős meccs lesz a mai.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Miért játszunk 10kor?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hajjaj. Az komoly lesz, ha CLH pályára kerül.nasheem
A preseason alatt jól tolta, persze többnyire a 'zs' csapatok ellen.

Nagyon durva, hogy 3 év alatt már másodszor sújtja ilyen sérüléshullám a csapat cornerjeit. Ráadásul idén még a '10-esnél is rosszabb a helyzet, mert akkor legalább "csak" a szezon második felére halt le a sec nagy része, míg idén már így kezdődött a szezon.

😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jags+bratkowski+hazai pálya...nasheem
Ez esetben elég hülyén néz majd ki félidő után a Paul Brown stadion egyik szektora, miután türkiz alapon egy bazi nagy 28-as szám, meg Fred Taylor neve fog virítani rajta az idők végezetéig 😀 😉N-Drew
ezek szerint mi megyünk? akkor csak illene nyerni, nem kötelező; )nasheem
igen, félidőben Fred Taylor beiktatják a Jaguars Ring of Honorba és ma játszunk utoljára egy jó ideig tealben (jövő héttől a fekete lesz a Jags alap mezszíne). Ezek miatt is lenne illdomos egy hazai W a "Bob Bratkowski Bowl"-on. 😊