NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
de basszus, oké, h szar a D is, bár ezzel erősen vitatkoznék, viszont akkor milyen az O, a playhívás,... Dalton a meccs (Pitts) első felében hihetetlen lazán, magabiztosan tolta, gondoltam is, bazz, ha így küldi, sima lesz, erre... pedig a D megadta a lehetőséget (meg persze a Steelers), h pontokat szerezzünk!

off: tegnap megnéztem a CHI meccset, hááát, Lions szurkernek se lehet könnyű lenni! 😊 on
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maualuga idén kurva gyenge...Amadeus91
... és még sokan mások. Nelson pl, vagy Lawson, a láthatatlan ember. Geathers szokás szerint súlytalan. Faine kiesésével sem sokat gyengülünk. Hall és Clements szintén messze a várttól. Az utóbbi 2 meccsen a védekező ST munkánkat is rossz nézni. Van gond bőven, de reméljük a szebb folytatást.

Egyébként az összes fenti nem sokat zavarna, ha a többször feszegetett Dalton kérdésben nyerésre állnánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Maualuga idén kurva gyenge...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sztem nincs semmi gond Daltonnal, simán nyertek már SB-t nála kutyább irányítók. Kell egy erős védelem, egy közepesnél jobb futójáték és egy klasszis WR neki. Nem ő lesz Manning vagy Brady, aki minden meccsen hátán viszi a csapatot, de jobb egy átlagos game managernél. Ha ezt a szerepet kapja, ezzel meg is tud birkózni. Ha azt várják tőle, hogy ő köré épüljön a csapat, hogy az ő kezében legyen a döntés minden meccsen, akkor már gebasz lesz.gabokocka
én nem hiszek abban, hogy ma már lehet game manager qb-val meccset nyerni. nagyon jó védelmek vannak, de verhetetlen nincs. potens passzjátékot kell az asztalra tenni ha tényező akarsz lenni, és nem az alapszakaszról beszélek. és jó DL. ez utóbbi megvan, de sajnos az LB sor teljes katasztrófa minden szinten, maualugával az élen. ezt helyre lehet hozni, de hogy egy Daltonnak (jelen körülmények között) elegendő elit védelmet építs ahhoz többszörös csillagegyüttállás kell.

de én tartom amit szezon előtt is mondtam, hogy nekünk nem az idei év a mérvadó, a következőn kell igazán robbantani. de ehhez Daltonnak fejlődést kell mutatni a szezon végére, ez ügyben vannak kétségeim.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
megnéztem! simán nyerhető meccs lett volna! Én qrvára bírom Dalton-t, de ez a meccs a két irányító közötti különbségen ment el... (Burfict jó volt...)nhm
Szerintem meg részünkről agyondominált meccs volt, benn hagytunk két TD-t, s egyet meg még adtunk is ajándékba. Nyolcvan fölé még véletlenül se ment a pulzusom. A hét jelenete a Kolonc Búrkiflit teknősbékaszeksz imitáció. Vörös Puska ahogy minden óraálljnál benyomták reklámban, annyira súlytalan volt a pályán. Siplisiplisipli!sutianap
egyetértek!!! Ti is balfaszok voltatok, de mi méginkább. Az offense végig megkapta a lehetőséget, csak nem élt vele...

de ott a "Kolonc Búrkiflit" esetnél mit akartak egyáltalán??? 😊) qrvára nem értettem a szitut... 😊nhm
Szerintem egyértelmű de azt csak felnőtt csatornákon megy 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
megnéztem! simán nyerhető meccs lett volna! Én qrvára bírom Dalton-t, de ez a meccs a két irányító közötti különbségen ment el... (Burfict jó volt...)nhm
Szerintem meg részünkről agyondominált meccs volt, benn hagytunk két TD-t, s egyet meg még adtunk is ajándékba. Nyolcvan fölé még véletlenül se ment a pulzusom. A hét jelenete a Kolonc Búrkiflit teknősbékaszeksz imitáció. Vörös Puska ahogy minden óraálljnál benyomták reklámban, annyira súlytalan volt a pályán. Siplisiplisipli!sutianap
egyetértek!!! Ti is balfaszok voltatok, de mi méginkább. Az offense végig megkapta a lehetőséget, csak nem élt vele...

de ott a "Kolonc Búrkiflit" esetnél mit akartak egyáltalán??? 😊) qrvára nem értettem a szitut... 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ezt a fos játékot már megint 😕
Kezdek fásulni. Jól jön a szünet. Lesz egy kis Bengals-éhség a végére.
Ha vasárnap előnnyel megyünk a szünetre akkor talán-talán. Így is 3szor adta vissza a D Daltonnak a labdát a végén, de mindannyiszor reménytelen 3&out jött. Elkeserítő volt.

A D ezzel együtt nem volt rossz, bár Mau megint nem érezte a játékot és Geatherst továbbra sem értem. Fostunk nagyon a gyors WRektől, így a rövid passzok nagyon ültek. A hosszúknál azért volt mák is az elején, de pont ezt kellett volna kihasználni. Erre Dalton fejbe dobja Zeitlert. Vicc. AJ is jelentősen beleszart a meccsbe, amit nem igazán értek. Nem szabadna, pont ilyen meccseken nem.

No a szezonról ennyit. A rebuild egyelőre erősen döcög, ami nem lenne baj, de zsákutcának is látszik. Ez már gáz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Viszont azon a challengen nem tudtam sirjak-e vagy rohogjek, igen kicsi volt az esely hogy megkapjuk de megha be is jon kb 4 yardot szereztunk volna vele.. Azon nagyon kiakadtam..85
Lewis ott fumble-t challengelt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
megnéztem! simán nyerhető meccs lett volna! Én qrvára bírom Dalton-t, de ez a meccs a két irányító közötti különbségen ment el... (Burfict jó volt...)nhm
Szerintem meg részünkről agyondominált meccs volt, benn hagytunk két TD-t, s egyet meg még adtunk is ajándékba. Nyolcvan fölé még véletlenül se ment a pulzusom. A hét jelenete a Kolonc Búrkiflit teknősbékaszeksz imitáció. Vörös Puska ahogy minden óraálljnál benyomták reklámban, annyira súlytalan volt a pályán. Siplisiplisipli!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Robiskie jár ma nálunk próbajátékon, bár nem igazán értem, hogy minek. Ha már a Browns és a Jaguars sem tartott rá igényt, nálunk tuti megváltaná a világot.megyerikrisz
RB Deji Karim is járt próbajátékon. Vele kapcsolatban is csak azt lehetne írni, amit írtál Robiskie-ről.

Bár az RB legalább hiányposzt.
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azert ne felejtsuk el hogy meg mindig erosen egy "rebuilding" szakasz kozepen jarunk, es sajnos meg hianyoznak reszek. Engem tovabbra is a vedelem zavar inkabb mert azt vartam hogy ok tartjak a top5 szintet es az O meg 2 ev alatt felno mellejuk, de most ugy tunik ujra a vedelmen is valtoztatni kell.
Mindenesetre vannak jo es rossz meccseink is, mostanaban inkabb az utobbi sajnos de ez meg megesik sok csapattal, pont ezert izgalmas az NFL.
Dalton nem kurva jo meg, de azert masodeves letere eleg jo szerintem es azert lassuk be hogy jelenleg a tamadoalakulatbol Green az egyetlen nagyon jo jatekos akit altalaban hasznalunk is, tehat nem arrol van szo hogy ligaelit futoegyseg es HoF elkapok mellett dadog a Voros Ninja.

Viszont azon a challengen nem tudtam sirjak-e vagy rohogjek, igen kicsi volt az esely hogy megkapjuk de megha be is jon kb 4 yardot szereztunk volna vele.. Azon nagyon kiakadtam..

Mindenesetre I believe in Dalton!

Es Grudennek nagyon szar napja volt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
megnéztem! simán nyerhető meccs lett volna! Én qrvára bírom Dalton-t, de ez a meccs a két irányító közötti különbségen ment el... (Burfict jó volt...)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem nincs semmi gond Daltonnal, simán nyertek már SB-t nála kutyább irányítók. Kell egy erős védelem, egy közepesnél jobb futójáték és egy klasszis WR neki.gabokocka
Ebből a klasszis WR megvan.ulpianus
Tavaly közel álltak a másik kettőhöz is, sztem jövőre PO-ban lesz a Bengals. Idén még nem jön össze, de hosszú távon jó kis csapat van kialakulóban. Nem kell azért egyből mindenkit a Duna mélyére hajítani, mert nem sikerül valami rögtön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Sztem nincs semmi gond Daltonnal, simán nyertek már SB-t nála kutyább irányítók. Kell egy erős védelem, egy közepesnél jobb futójáték és egy klasszis WR neki.gabokocka
Ebből a klasszis WR megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ha azt várják tőle, hogy ő köré épüljön a csapat, hogy az ő kezében legyen a döntés minden meccsen, akkor már gebasz lesz.gabokocka
Jelenleg épp itt tartunk.

Ahogy volt tesitanárom mondta: futi, futi, futi...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
attól tartok Dalton tudásának legjavát már felvonultatta. sokszor elég ez, de egy közepes csapat ellen, mit láttuk tegnap, semmire.
nem tudom mi van még benne, félek már nem sok.gabtsi
Sztem nincs semmi gond Daltonnal, simán nyertek már SB-t nála kutyább irányítók. Kell egy erős védelem, egy közepesnél jobb futójáték és egy klasszis WR neki. Nem ő lesz Manning vagy Brady, aki minden meccsen hátán viszi a csapatot, de jobb egy átlagos game managernél. Ha ezt a szerepet kapja, ezzel meg is tud birkózni. Ha azt várják tőle, hogy ő köré épüljön a csapat, hogy az ő kezében legyen a döntés minden meccsen, akkor már gebasz lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hát ez szégyen volt. Nem csak a játékosok többségének teljesítménye, hanem a play hívások, a két challenge, stb.

Ez nagyon kevés.megyerikrisz
A Wallace féle második szerintem jogos volt az a labda földet ért mielőtt igazán birtokolta volna. Ott a bírók hibáztak. sztem.polamalu
Hát, minimum véleményes. De sajnos nem ezen múlt. Tán még a Ravens ellen sem volt ennyire kilátástalan a játékunk, mint most, a második félidőben.megyerikrisz
Ha nem haragszol meg ebben egyet kell értenem veled. Én csak ma délután néztem meg mert utaztunk, de már előre féltem és mondtam a nejemnek, hogy tuti kipicsáztak minket amilyen rémes formában voltunk eddig, remélem.polamalu
Dehogy haragszom, egyformán láttuk! 😀

Az előtő hozzászólásban elkezdtem írni, hogy mi nem tetszett, de inkább abbahagytam. Túl hosszú lett volna.Néhány első félidei futástól és Burfict játékától eltekintve kalap k.ki! Ahogy jönnek a meccsek(főleg az utolsó három), úgy tűnik egyre mélyebbnek a gödör.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez szégyen volt. Nem csak a játékosok többségének teljesítménye, hanem a play hívások, a két challenge, stb.

Ez nagyon kevés.megyerikrisz
A Wallace féle második szerintem jogos volt az a labda földet ért mielőtt igazán birtokolta volna. Ott a bírók hibáztak. sztem.polamalu
Hát, minimum véleményes. De sajnos nem ezen múlt. Tán még a Ravens ellen sem volt ennyire kilátástalan a játékunk, mint most, a második félidőben.megyerikrisz
Ha nem haragszol meg ebben egyet kell értenem veled. Én csak ma délután néztem meg mert utaztunk, de már előre féltem és mondtam a nejemnek, hogy tuti kipicsáztak minket amilyen rémes formában voltunk eddig, remélem.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hát ez szégyen volt. Nem csak a játékosok többségének teljesítménye, hanem a play hívások, a két challenge, stb.

Ez nagyon kevés.megyerikrisz
A Wallace féle második szerintem jogos volt az a labda földet ért mielőtt igazán birtokolta volna. Ott a bírók hibáztak. sztem.polamalu
Hát, minimum véleményes. De sajnos nem ezen múlt. Tán még a Ravens ellen sem volt ennyire kilátástalan a játékunk, mint most, a második félidőben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez szégyen volt. Nem csak a játékosok többségének teljesítménye, hanem a play hívások, a két challenge, stb.

Ez nagyon kevés.megyerikrisz
A Wallace féle második szerintem jogos volt az a labda földet ért mielőtt igazán birtokolta volna. Ott a bírók hibáztak. sztem.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Robiskie jár ma nálunk próbajátékon, bár nem igazán értem, hogy minek. Ha már a Browns és a Jaguars sem tartott rá igényt, nálunk tuti megváltaná a világot.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
attól tartok Dalton tudásának legjavát már felvonultatta. sokszor elég ez, de egy közepes csapat ellen, mit láttuk tegnap, semmire.
nem tudom mi van még benne, félek már nem sok.gabtsi
én még 1 teljes szezont - ezen kívül - adnék neki. Ha 3 év alatt nem tud előrelépni, akkor majd el kell gondolkodni ezen a témán, de jelenleg nagyobb bajunk is van ennél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
attól tartok Dalton tudásának legjavát már felvonultatta. sokszor elég ez, de egy közepes csapat ellen, mit láttuk tegnap, semmire.
nem tudom mi van még benne, félek már nem sok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
nem néztem meg a mérkőzést - terveztem volna felvételről - de így inkább kihagyom....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hát ez szégyen volt. Nem csak a játékosok többségének teljesítménye, hanem a play hívások, a két challenge, stb.

Ez nagyon kevés.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.