Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
nagyon keserves volt ez.
a védelem az valami borzalom. a pass rush és a secondary egyszerre fosott be a szezon elejére, hát ez van belőle. egy return TD-vel voltunk jobbak a Brownsnál. szerencsére ott se ment annyira a védelem mint a múlt héten, mondjuk Haden nagy faktor.

offense viszont igen szép, nagyon jól csinálja Gruden, és még Dalton se tudja nagyon elbaszni. pedig mi homály volt ma is, atyaég. ebből a társulatból gruden egy jó QB-val ligaelit egységet csinálna, erre a nyakam teszem. kíváncsi leszek Dalton képes lesz e ezt megcsinálni, legalább átlag felett valamivel, mert én egy deka előrelépést nem látok a játékában. egyet sem.gabtsi
Daltonnak nem is nagyon kéne fejlődnie, ezzel a játékkal PO esélyesek lehetnénk, nem egy elit irányító, de bőven jó ő ebbe az offense-be. Viszont a DEF az katasztrofális egyszerűen...ennyi miss-tacklet nem lehet büntetlenül hagyni, Hawkins és Pacmannek megköszönhetjük ezt a wint.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon keserves volt ez.
a védelem az valami borzalom. a pass rush és a secondary egyszerre fosott be a szezon elejére, hát ez van belőle. egy return TD-vel voltunk jobbak a Brownsnál. szerencsére ott se ment annyira a védelem mint a múlt héten, mondjuk Haden nagy faktor.

offense viszont igen szép, nagyon jól csinálja Gruden, és még Dalton se tudja nagyon elbaszni. pedig mi homály volt ma is, atyaég. ebből a társulatból gruden egy jó QB-val ligaelit egységet csinálna, erre a nyakam teszem. kíváncsi leszek Dalton képes lesz e ezt megcsinálni, legalább átlag felett valamivel, mert én egy deka előrelépést nem látok a játékában. egyet sem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
megstillogtathatna gabtsi
Baszod 😀
Ott a pont!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Dunlap inaktív 😕gabtsi
Pedig ő nagyon kellett volna a sz.rt is kiijeszteni Weedenből.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dunlap inaktív 😕

Editke: a dl belsejének igen masszívan kell játszani, mert Thomas oldalán nem igen lesz pressure, a másik oldaln geathers és anderson együtt annyit zavarja a qb-t, mint a nagyanyám aki nem is nézi. Peko ugye szinten nem ebben jeleskedik, úgyhogy genotol igen nagy meccs kell ( nincs kétségem) illetve Still is megstillogtathatna valamit a penetraciobbol. esetleg mj93at forgassuk be néha, mert szélen nem sok esélyét látom ha oher elleni. "teljesítményét" nézem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
No akkor officiál h burfict a kezdő wlb, de valószínűsítem, h ez inkább média hír, minth valóban átvenné mindhárom downban, howard szerepet. Reyt is sokat fogjuk látni imho, vagy skutat, aki mar de-t is játszott hétfőn. kell a nagy play és abban jó volt burfict a preszezonban, az mondjuk nem regular, de gino is ott kezdte.

btw, howard kiesése melyen érintette mindkét fantasy csapatomat, ezért biztos ami biztos mar hajnalban behuztam burfictet. (az imént meg hawkinst is, érthetetlen h meg bent volt)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mondjuk eddig sokkal többet mi sem profitáltunk az első pickünkből 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Weeden a pre meccseken és a PHI ellen is olyan szarnak tűnt, hogy ha 250 felett + INT nélkül passzol ellenünk, az idei lesz a legszarabb sec, amit bengals mezben láttam.nasheem
ez itt már tényleg off, de felfoghatatlan, hogy mi lelte a Browns FO-t amikor kihúzták az első körben, mikor még voltak bent olyan falemberek akik potenciális Week 1 starterek voltak már akkor. (Reiff, DeCastro, Zeitler, Konz...) ennyit McCoy is tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Weeden a pre meccseken és a PHI ellen is olyan szarnak tűnt, hogy ha 250 felett + INT nélkül passzol ellenünk, az idei lesz a legszarabb sec, amit bengals mezben láttam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
tipikusan az a csapat leszünk mint a Chiefs. Bárkit képesek leszünk elkapni, de ugyanúgy beleszaladhatunk egy nagy pofonba is.
Jobb lenne egy stabil középcsapatnak lenni, mint egy ilyen hullámzó teljesítményűnek, de ez még csak első forduló, korai ilyesmibe belemenni 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."Amadeus91
Bassza meg a jóóó kurva élet.

---

Kimaradt nekem a teljes hét, mivel most tudtam csak megnézni az MNF-et, és teljes hírzárlatot rendeltem el. És a meccs, valamint ez a hír így gyors egymásutánban eléggé a padlóra küldött. 😕Mikey
azért élőben is felért egy gyomrossal végignézni, ahogy Joe Flacco életében először pont ellenünk kezdett el úgy játszani mintha helye lenne az NFL-ben....

(ofkorsz iróniával fűszerezett trash)Amadeus91
Talán akkora balszerencsénk nem lesz, hogy Weeden is megteszi ugyanezt 😀megyerikrisz
ha esetleg mégis, akkor lesz min elgondolkodni a szezont illető elvárásainkkal kapcsolatban. (7. fordulóval bezárólag nem volt irreális az 5-2s mérleg megjósolása, főleg mert utána komolyabb csapatok jönnek, Giants, Broncos stb...)Amadeus91
Hát ezt még a jelenlegi helyzetünkben sem tudom elképzelni, bár nem láttam a PHI-CLE meccset. Csak nehogy pofára essek...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."Amadeus91
Bassza meg a jóóó kurva élet.

---

Kimaradt nekem a teljes hét, mivel most tudtam csak megnézni az MNF-et, és teljes hírzárlatot rendeltem el. És a meccs, valamint ez a hír így gyors egymásutánban eléggé a padlóra küldött. 😕Mikey
azért élőben is felért egy gyomrossal végignézni, ahogy Joe Flacco életében először pont ellenünk kezdett el úgy játszani mintha helye lenne az NFL-ben....

(ofkorsz iróniával fűszerezett trash)Amadeus91
Talán akkora balszerencsénk nem lesz, hogy Weeden is megteszi ugyanezt 😀megyerikrisz
ha esetleg mégis, akkor lesz min elgondolkodni a szezont illető elvárásainkkal kapcsolatban. (7. fordulóval bezárólag nem volt irreális az 5-2s mérleg megjósolása, főleg mert utána komolyabb csapatok jönnek, Giants, Broncos stb...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
azért élőben is felért egy gyomrossal végignézni, ahogy Joe Flacco életében először pont ellenünk kezdett el úgy játszani mintha helye lenne az NFL-ben....Amadeus
Na igen, engem sem maga a vereség ténye rázott meg igazán.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."Amadeus91
Bassza meg a jóóó kurva élet.

---

Kimaradt nekem a teljes hét, mivel most tudtam csak megnézni az MNF-et, és teljes hírzárlatot rendeltem el. És a meccs, valamint ez a hír így gyors egymásutánban eléggé a padlóra küldött. 😕Mikey
azért élőben is felért egy gyomrossal végignézni, ahogy Joe Flacco életében először pont ellenünk kezdett el úgy játszani mintha helye lenne az NFL-ben....

(ofkorsz iróniával fűszerezett trash)Amadeus91
Talán akkora balszerencsénk nem lesz, hogy Weeden is megteszi ugyanezt 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."Amadeus91
Bassza meg a jóóó kurva élet.

---

Kimaradt nekem a teljes hét, mivel most tudtam csak megnézni az MNF-et, és teljes hírzárlatot rendeltem el. És a meccs, valamint ez a hír így gyors egymásutánban eléggé a padlóra küldött. 😕Mikey
azért élőben is felért egy gyomrossal végignézni, ahogy Joe Flacco életében először pont ellenünk kezdett el úgy játszani mintha helye lenne az NFL-ben....

(ofkorsz iróniával fűszerezett trash)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."Amadeus91
Bassza meg a jóóó kurva élet.

---

Kimaradt nekem a teljes hét, mivel most tudtam csak megnézni az MNF-et, és teljes hírzárlatot rendeltem el. És a meccs, valamint ez a hír így gyors egymásutánban eléggé a padlóra küldött. 😕
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Burfict játszott egyébként egyetemen szélső oldalon? Bár Rey is ott kezdte nálunk anno, míg Dhani aktív volt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Mindenhol azt olvasom, hogy Burfict fog kezdeni. És bár Howard általában megbízhatóan hozta az átlag körüli teljesítményt, nem biztos, hogy rosszul fogunk kijönni a dologból. Burfict tehetsége nem kérdés, viszont a meccsenkénti 10-15 snap lehet, hogy megviselte volna az amúgy is ingatag lelkivilágát. Ha belelkesül és érzi a bizalmat, hosszabb távon szép dolgok is kisülhetnek ebből. Nem vagyunk abban a helyzetben, pláne az első meccsen mutatott játékunk alapján, hogy bármelyik meccset könnyűnek nevezzük, de a Barnák elleninél nem lehetett volna kedvezőbb alkalmat találni a kezdőben való bemutatkozásra. Még ha csak kényszerből került is oda, én nagyon bízom benne.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Burkifikkitiiiiiiiiiiiii egybül helybül probó 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."

remek.Amadeus91
Tippverseny....aaaaaand it's gone 😕.
Rey ki oldalra, és Burfict középre? MarioAna
kizárt. skuta vagy burfict kezd majd a gyenge oldalon. mit mondjak... nem erősödtünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."

remek.Amadeus91
Tippverseny....aaaaaand it's gone 😕.
Rey ki oldalra, és Burfict középre?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Addig értem, hogy Muck jön vissza a roster helyre, de ki fog WLB-t játszani? Burfictet mondogatják, de meglepne. Skuta és Rey is szóba került, de akkor inkább már hozzuk fel Lamurt a PSből és lássuk tényleg akkora nagy labdavadász-e.

nasheem
Burfictet olvastam én is, hogy kezd hétvégén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Addig értem, hogy Muck jön vissza a roster helyre, de ki fog WLB-t játszani? Burfictet mondogatják, de meglepne. Skuta és Rey is szóba került, de akkor inkább már hozzuk fel Lamurt a PSből és lássuk tényleg akkora nagy labdavadász-e.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"Howard was placed on injured reserve after tearing his ACL during practice on Thursday."

remek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Na ez még kellett...
Howard IR, de legalább Muckelroyt igazoltuk vissza a helyére.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.