Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...persze csak ha nektek is van kedvetek.MarioAna
Akinek nincs, az nem is igazi Bengals fan. 😀 😛

Meg idén összehozhatnánk egy meccsnézős-ivós talit is mi Bengals topiklakók...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
mán nem emlékszem kit hoztam ki győztesnek?
de megin indulok...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
előző még mindig elérhető 😀 ..már a múltkor írtam, hogy megcsinálom megint. 😊


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
most, hogy vége lett a pre-nek, megcsinálhatnánk a tippjátékot 😊. Aki tavaly csinálta a google docs-os formában, az idén is magára vállalhatná, persze csak ha nektek is van kedvetek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton megsérült? Amadeus91
Igen, úgy hallottam a Jags rádióközvetítésben, hogy ez a helyzet. A keze sérült meg. iktriad
el vagyunk átkozva. Le kéne minden kulcsembert hozni.Amadeus91
Szerintem az első negyed után minden kezdő lejött minden meccsen ezen a héten - így nálatok is.
Különben hogy futhatott volna Deji Karim TDt a 2. negyedben...iktriad
nem nézem, csak a hír ah jött facebookon... mindenesetre jó, hogy vége a pre-seasonnek. Dunlap, Maualuga, Mays (rövid időre csak), Dalton, Cook, Kirkpatrick (el se kezdte), BJGE

katasztrófaAmadeus91
Marvin Lewis szerint Scholes köszöni jól van, és semmi sem fenyegeti a játékát jövő héten.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Dalton megsérült? Amadeus91
Igen, úgy hallottam a Jags rádióközvetítésben, hogy ez a helyzet. A keze sérült meg. iktriad
el vagyunk átkozva. Le kéne minden kulcsembert hozni.Amadeus91
Szerintem az első negyed után minden kezdő lejött minden meccsen ezen a héten - így nálatok is.
Különben hogy futhatott volna Deji Karim TDt a 2. negyedben...iktriad
nem nézem, csak a hír ah jött facebookon... mindenesetre jó, hogy vége a pre-seasonnek. Dunlap, Maualuga, Mays (rövid időre csak), Dalton, Cook, Kirkpatrick (el se kezdte), BJGE

katasztrófa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton megsérült? Amadeus91
Igen, úgy hallottam a Jags rádióközvetítésben, hogy ez a helyzet. A keze sérült meg. iktriad
el vagyunk átkozva. Le kéne minden kulcsembert hozni.Amadeus91
Szerintem az első negyed után minden kezdő lejött minden meccsen ezen a héten - így nálatok is.
Különben hogy futhatott volna Deji Karim TDt a 2. negyedben...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Dalton megsérült? Amadeus91
Igen, úgy hallottam a Jags rádióközvetítésben, hogy ez a helyzet. A keze sérült meg. iktriad
el vagyunk átkozva. Le kéne minden kulcsembert hozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton megsérült? Amadeus91
Igen, úgy hallottam a Jags rádióközvetítésben, hogy ez a helyzet. A keze sérült meg.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Dalton megsérült?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hát rutinja több van, mint Robinsonnak. A többit meglátjuk. Én mindenesetre visszavettem pár szintet a célkitűzéseimből.Mikey
csak maradjunk bent? Amadeus91
Dehogy. Így már beérném 15-1-gyel is.

És akkor most komolyan. Alap O-line-nal div. győzelmet vártam volna. Így az .500-ra már azt mondanám, hogy az előzményekhez képest jó. Nagyon fosok attól, hogy emögött a foltozott line mögött még úgy sem lesz futójáték, mint ahogy az alap fal mögött lett volna, akkor pedig Andyre hárul minden feladat, és egy ilyen fal mögött egy sophomore-tól nem fogok csodát várni. Nem azért, mert pl. Bolingban nem bíznék, hanem mert egy rookie-tól nem szabad csodát várni. Hát még kettőtől. Ráadásul Cook kiesésével a fal szíve-lelke esett ki, és jön a helyére az opening day előtt 12 nappal egy ember, akinek össze kéne szoknia MINDENKIVEL.
Ez így nekem túl sok.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sima PO lesz! 😊) (túl szarock az előjelek!)
10-6!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Hát rutinja több van, mint Robinsonnak. A többit meglátjuk. Én mindenesetre visszavettem pár szintet a célkitűzéseimből.Mikey
csak maradjunk bent?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hát rutinja több van, mint Robinsonnak. A többit meglátjuk. Én mindenesetre visszavettem pár szintet a célkitűzéseimből.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az adott körülmények között jó döntés. A rotoworld szerint 1 év, de még semmi biztosat nem olvastam a szerződésről.
Ngata ellen izgalmas tűzkeresztség lesz. 291 fonttal elég kemény meló lesz megtartani. A rutin reméljük segít.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Faine-t leigazoltuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem biztos. Elég farnehéz a sorsolásunk, ha összejön egy 6-3-as kezdés (persze a jelenlegi OL mellett erre azért nagy összeggel nem fogadnék), akkor akár még izgalmas is lehet az utolsó pár forduló. Nem gondolom, hogy POt csinálunk, de azt azért igen, hogy elég sokáig versenyben lehetünk érte.
Az atom DL, Zimmer, és egy a tavalyinál csak kicsit jobb Red-Green páros elég lesz hozzá.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az jó, mert addigra már mindegy lesz.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Relatíve jó hír, hogy van esély Cook szezon közbeni visszatérésére. A BYE week utánra mondják egy nagy kérdőjellel. Ez mondjuk nálunk általában +3-4 hetet szokott jelenteni, úgyhogy jó ha a szezon legvégén viszontlátjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jó eséllyel Sims PUP listán kezdi a szezont.

Ez se jó... marhára nem jó. Még akkor se, ha Still nagyon biztatóan játszik.Mikey
Egyébként meg (szerintem) cutoltuk volna, úgyhogy talán jobb is ez így. A 2 fiatal DT nagyon rendben van. Így legalább simán lesz hely a 7 LBnek és 10 DBnek. Mochnak is egyszerűbb lesz helyet szorítani LB/DE hibridként, mert ő szerintem nagyon fontos láncszeme lesz a rosterünknek. Lamur és Evans a PSbe lesz menekítve és nagyon jó lenne ha nem nyúlnák le őket. Lamurt pl feltűnően dugdostuk az elmúlt 2 meccsen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jó eséllyel Sims PUP listán kezdi a szezont.

Ez se jó... marhára nem jó. Még akkor se, ha Still nagyon biztatóan játszik.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Akkor asszem itt az ideje visszavennem a várakozásaimból. Ez így nem fog menni.

A pletykák szerint a trade sem kizárható út Cook pótlására. Valóban. Bármi lehet.Mikey
nagyon jó játékos kéne, hogy legyen az, akiért picket adunk. Aztán 1 év múlva mi lenne Cookkal?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Akkor asszem itt az ideje visszavennem a várakozásaimból. Ez így nem fog menni.

A pletykák szerint a trade sem kizárható út Cook pótlására. Valóban. Bármi lehet.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sajnos ez egy ilyen műfaj. Sérül mindenhol mindenki. A szoppancs csak az, hogy egymás mellől esett ki 2 ember, közös backup-pal.
Itt a mélyvíz az ifjaknak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
s így lett egy pre-season alatt a PO esélyes csapatból kevésbé PO esélyes...

a kékerest bele....

criminal lawyer or criminal lawyer?