Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
2000-ben már volt hasonló okok miatt bent, igaz, akkor még nem nálunk volt 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra? Amadeus91
nem tudtam h rehabilitálni kell. a seau öngyilok után visszavonult. nem hinném h meggondolta magát mert a második playben lesérült vki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.nasheem
Talán egy Gradkowski-féle megoldás lenne a legjobb.Hozni valakit , hogy mentorálja a játszó fiatalokat... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
ilyen McGlynn szintű rutinosok helyett már jobb ha én állok be OG-ba....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Tuti nézzük majd a waivert. G/C embert keresünk majd. A 2 T jó Boling backupnak, de tarcsicenterben egyelőre Robinson néz ki befutónak. Én nagyon szurkolok neki, de centerként nem igazán láttam játszani, a pár pénteki snap kivételével.

Ha lesz bevethető G/C ember, akkor arra rámegyünk. Kell a rutin a csikók közé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.Rush
A Ravens és a Bears kicsit túlértékelt, a Vasas és a Lions meg alul, de egyébként közel áll az én jelenlegi elképzelésemhez.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wharton a sérüléséről:
"It's devastating. People have welcomed me since this spring with open arms being a part of this family, this organization. Going down before you even get started, that's disappointing to anyone. I wanted to come in here and fit in to it and be ready to go to work."
Én szerintem depis lennék 2 hónapig, ha hasonlóan járnék.

---

Maualuga, saját elmondása szerint a Packers ellen már játszani fog. Ámen.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
"If DeCastro didn’t wow me, then the performance of Kevin Zeitler was never going to. After he played the entire first half like DeCastro I walked away thinking that the game was moving too quick for him with him often looking unsure of where he was meant to be. On one play he was playing run while everyone else was playing pass and there were a number of times he got to the second level (at the expense of blocking a guy in front of him) and was forced to do a 180 as everything had passed him by. Even when he got someone to block at the second level he rarely impressed, with David Harris shedding him (not something that happens often) and his best play more the result of Josh Mauga taking a horrible angle than anything else. Bengals fans will be hoping for improvement when the regular season rolls around."
forrás

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
 cincinnati.com/blogs/sports/2012/08/13/keyshawn-blames-bengals-for-chad-johnsons-troubles/
Ezt a barom Keyshawn-t....nasheem
Elképzelem, ahogy Mr. Brown felhívja Johnsont, hogy "te, figyi, fejeld már le az asszonyt, én meg írok az ESPN-es fiúknak, hogy keverjenek bele minket, mert fent akarom tartani a csapat sittes énjét." ...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 cincinnati.com/blogs/sports/2012/08/13/keyshawn-blames-bengals-for-chad-johnsons-troubles/

Ezt a barom Keyshawn-t....nasheem
nem értem mi közünk nekünk Chad mostani bukójához. Nem miattunk fejelte le az asszonyt és nem miattunk nem tudott egy HoF QB-val ProBowl szezont tolni.
85 meg vagy feláll a padlóról most, vagy süllyesztő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
 cincinnati.com/blogs/sports/2012/08/13/keyshawn-blames-bengals-for-chad-johnsons-troubles/

Ezt a barom Keyshawn-t....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Meatogaval egyébként mi van? Se rehabon, se a TCn nem olvasom a nevét. Annyira sérült, hogy nincs is a csapattal?nasheem
Sérültlistán többször láttam a nevét...Mikey
Kár. Örültem volna, ha legalább a PSt megcsinálja.nasheem
Hát majd az IR-t megcsinálja helyette.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
DB: 7 corner 3 safety ? igor mellé én is felveszem egész szezonra a steelers siget ha ez így lesz.gabtsi
Ne akard már, hogy csóri Ghee ellen szurkoljunk 😊
nasheem
így is elég baja van csórinak...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
DB: 7 corner 3 safety ? igor mellé én is felveszem egész szezonra a steelers siget ha ez így lesz.gabtsi
Ne akard már, hogy csóri Ghee ellen szurkoljunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem vannak érdekes dolgok ezen a rosteren.
rb-ben én nem vagyok annyira biztos mint Dehner. Scottot még semmit sem láttuk idén, igaz Herront se sokat, de én ezt egyelőre nyitva hagynám, ha a rookie pályára tud lépni és bizonyítani.

WR: beszéltünk róla, megtippelhetetlen jelenleg

TE: ki fog blokkolni ? mert ok hogy Gresham vagy Lee nem rossz, de az édeskevés. félkövér kijelentés: ha Charles fejlődik szépen, akkor Lee repül, mert Cochart kelleni fog blokkolni. Lee és Gresham lényegében ugyanazt tudja, csak más szinten.

OL: nagyjából OK, bár a bubble máshogy lesz, sztem stephens nem éri meg a rostert, robinson azonban inkább.

DL: ha 8 DL lesz akkor ez korrekt lista. Sims-szel nem tudom mi lesz...

LB: nehéz ügy, valami nagyon hasonló lesz.

DB: 7 corner 3 safety ? igor mellé én is felveszem egész szezonra a steelers siget ha ez így lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
engem meglepett, hogy Ghee-t rosterre várják... főleg sérülten. A többi aláírható. (53-s keretre gondolok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Meatogaval egyébként mi van? Se rehabon, se a TCn nem olvasom a nevét. Annyira sérült, hogy nincs is a csapattal?nasheem
Sérültlistán többször láttam a nevét...Mikey
Kár. Örültem volna, ha legalább a PSt megcsinálja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Meatogaval egyébként mi van? Se rehabon, se a TCn nem olvasom a nevét. Annyira sérült, hogy nincs is a csapattal?nasheem
Sérültlistán többször láttam a nevét...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
De hogy ne csak HoF híradó legyen 😊
Sanu és Mays bénázott 1on1 szitukban. Ez akkor lehetett különösen mókás, ha egymás ellen tolták 😊

Ja és ami még fontos lehet Robinson játszik cserecentert, nem Stephens vagy Hudson. Ugyebár Bolingot szántuk Cook mögé, így most ott van egy üres roster hely. Remélem jól sejtem, hogy erre Robinson aspirál a legnagyobb eséllyel.

Meatogaval egyébként mi van? Se rehabon, se a TCn nem olvasom a nevét. Annyira sérült, hogy nincs is a csapattal?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."