Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja nehéz az élet, de ez van. Ha POba akarunk menni valamelyiket le kell verni. Ha tényleg ilyen fasza srácokkal van tele a csapat, akkor csinálják meg. Valamiért most úgy érzem, hogy idén (is) összejön.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
reális az a 3. hely sajnos. erős a csoport vasas-ravens duó előttünk jár.
és ritka hogy egy csapat 9-7el po-s, szal annál több kell, ami szerintem nincs benne az évben. de ne legyen igazam 😊Rush
egyik sem lenyomhatatlan.Amadeus91
persze hogy nem😊 optimista vagyok és reménykedem benne, de reálisan nézve azért mégis csak ők a favoritok 😊


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
reális az a 3. hely sajnos. erős a csoport vasas-ravens duó előttünk jár.
és ritka hogy egy csapat 9-7el po-s, szal annál több kell, ami szerintem nincs benne az évben. de ne legyen igazam 😊Rush
egyik sem lenyomhatatlan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
reális az a 3. hely sajnos. erős a csoport vasas-ravens duó előttünk jár.
és ritka hogy egy csapat 9-7el po-s, szal annál több kell, ami szerintem nincs benne az évben. de ne legyen igazam 😊


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az egyetlen marhaság benne, hogy Hudsont, és nem Bolingot írja Wharton pótlójának. Amúgy teljesen rendben van.Mikey
Engem az jobban zavar, hogy csak a 3. helyre tesz a Northban, no playoff-fal 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az egyetlen marhaság benne, hogy Hudsont, és nem Bolingot írja Wharton pótlójának. Amúgy teljesen rendben van.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
This team is deeper and wiser than a year ago. It’s full of young players on the rise and veterans who are just entering their prime. It’s also a team that, schematically, is very well coached. That’s a major difference from past years. It’s why this organization’s prospects might just be brighter with a modest-armed second-rounder at quarterback than they ever were with that cannon-armed former No. 1 overall pick.

 fifthdown.blogs.nytimes.com/2012/08/13/cincinnati-bengals-2012-n-f-l-season-preview/

igen korrekt helyzetértékelő

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bolingnál a sok játékkal nem lesz gond. Remélem én vagyok túl szigorú vele és tényleg jó lesz a srác.
Burfict először a roster helyért küzdjön meg keményen. A pre meccseken most lesz módja bizonyítani, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy Muckelroy elé kerüljön középen. nasheem
vagy nálunk lesz rosteren vagy elviszi más.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bolingnál a sok játékkal nem lesz gond. Remélem én vagyok túl szigorú vele és tényleg jó lesz a srác.
Burfict először a roster helyért küzdjön meg keményen. A pre meccseken most lesz módja bizonyítani, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy Muckelroy elé kerüljön középen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Jó lesz Boling és Burfict is. Játszanak sokat, tanuljanak, nem idén kell nekik Pro Bowlra menni.

más: 85 cut Miamiból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Illetve Roland helyett jobban örülnék ha Collinst próbálgatnánk Gben.nasheem
Tegnap edzésen így is történt.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
Úgy tudtam, hogy már korábban is volt, és akkor is barátnő-probléma miatt. De ha nem, akkor megkövetem 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sand? Fene tudja. Nekem nagyon nem tűnt ki. Iloka ellenben tetszett. Illetve Roland helyett jobban örülnék ha Collinst próbálgatnánk Gben. Akkor talán nem szarna ennyire bele a meccsek végébe.

Amit kihagytam, bár valaki már írta:
A kispadunkat 1szer mutatták egész meccsen. 5 miniinterjú volt: Ryan, Sanchez, Landry, Cromartie és az Isten. Közben oktattuk őket a pályán. Persze a speakereket ez nem zavarta, mert még tartalék LSükről is többet ugattak, mint pl AJről. Rühellem New Yorkot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elkezdtem nézni, de Mays sérülésénél úgy felbasztam magam (az első 3 sérült miatt), hogy kilőttem.
Ma megnéztem újra a teljes meccset.

Tate az abszolút pozitív meglepetés. Egyértelmű WR2 várományosnak tűnik. Sanut majd meglátjuk. Babyhawk szintén jó lesz. Kell is, mert Shipleyt ugyan pályára mertük küldeni, de nagyon későn.
Peerman komolyan bejelentkezett az egyik RB helyért. Támogatom. A helyzet ott is fokozódik.

Én Bolingtól nagyon fázom. Nézzétek meg, hogy mit mutat passz protban. 3szor is durván megverték. Futásnál jó (a 2. Peerman TDnél ő tolta a szükséges pluszt), de nagyon messze van a solid kezdő szinttől jelenleg. Pedig benne már van egy év kemény munkája a stábnak. Robinson viszont tetszett. G és C poszton is jó volt. Backupnak elmegy és meg is fogja csinálni a rostert. Stephenstől sokkal többet vártam. Róla szép emlékem voltak, de most kevésnek tűnt. Hudson meg teljes homály. Szóval ez így nagyon vékony lesz belül. Szar jel. Kéne vlami öreg motoros, aki meccsenként pár snapet még elkaristol.

A DL viszont rendben van már most. Variáljuk a játékosokat és van ott minőség bőven. Dunlap persze kellene, de az ő kiesése kevésbé aggaszt, mint Whartoné. A kedvencem a 3. sackünk volt: Evans-Still-Micah J-Moch fallal mentünk neki a 4 emberes rushnak. 4ből 3an verték meg az emberüket. Az RB úgy megzavarodott, hogy meg sem próbált blokkolni 😊

A Burfict INT szép volt, de azon kívül semmi. Viszont sokat volt pályán. Skuta is, de nem középen, hanem erős oldalon. Én továbbra is fogalmatlannak érzem. Lamurt néztem volna, de talán egyszer volt labdaközelben, pedig ő is jó korán pályára került (már a Q2 elején feltettük egy 3. és soknál). Muckelroynak és Lawsonnak szerintem nagy szezonja lesz. Kop-kop.

Pitsába a sérülésekkel 😕 Wharton volt a legnagyobb szerzeményünk. 2 snap után out of season. Most is szétbasz az ideg.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Gruden hivatalossá tette, hogy Boling az új kezdő left guard.

A mai edzésen pedig Burfict és Miles edz az első csapattal Maualuga és Mays sérülése miatt.Mikey
csak én láttam Sands-et elég ígéretesnek a meccsen?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért az agyrázkódás sem mindig rossz, most legalább kiderült h van neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Maysnek verjenek már egy kis észt a fejébe, mert elég made my day gyanús volt ahogy megsérült...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
dunlap négy hét vszleg, kurvára nem jó hír bassza meg!
bjge az atlanta elleni meccset kihagyja, mays a héten visszatér.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Gruden hivatalossá tette, hogy Boling az új kezdő left guard.

A mai edzésen pedig Burfict és Miles edz az első csapattal Maualuga és Mays sérülése miatt.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
Brandon Marshall nyomdokaiba lépett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.htmlShawn84
mentve, jól fog jönni ez is! köszi 😊

Rush
Azért raktam be! Szívesen. Minél többen vagyunk és seedelünk is annál hamarabb láthatjuk a meccseket. Már aki éjjel nem tud fenn maradni.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.htmlShawn84
mentve, jól fog jönni ez is! köszi 😊


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.html
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
nfl.comon nézd meg a highlights-t a meccsről. Csak Sanchez meg Tíbó. Tőlünk csak addig mutattak valamit amit Burfict leszedte Tíbó labdáját... Amadeus91
Azt néztem én is. Csak a lényeg - hogyan nyert a Bengals - nem derült ki belőle. 😀
De hát nem lepődtünk meg.