Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem ez egy olyan dolog amit minden egyes szurkolói közösségnek el kell fogadnia ...adam3577
Hál' istennek hogy nekünk nem.Mikey
Ja, bár valószínűleg van rengeteg hazai divatbengál, csak 88 óta nem írnak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont hétvégén találkoztam egy példánnyal aki habzó szájjal éltette a new englandet, de mikor vinatieri érdemeiről vagy bruschiról, harrisonról vagy ne adj isten seauról kezdtem el kérdezni esetleg belicheat és a spygate közti barátságot emlegettem akkor nem igazán tudta, hogy miről beszélek. Úgy gondolom, hogy ha valaki hangosan hörögve tudja éltetni valamelyik csapatott akkor tudjon már magáról a csapatról és a játékosokról is valamit. Ha az adott szurkoló fejében ilyen információ nincsen és csak abból indul ki, hogy "láttamőketasportévénkéthete" ezért ők a legjobbak akkor azt igenis divatdrukkernek lehet nevezni, függetlenül attól, hogy 2012-öt írunk vagy sem. Szomorú ha én (aki szívből tudom rühellni a patriotsnak nevezett csapatott és minden egyes elemét) kell egy "degecinagydrukkervagyok" típusú egyénnek meséljek a szeretett csapatáról.
Természetesen ez véleményem szerint csak az újkori mindennapi szurkolók egy részére érvényes, bowl.hu fórumon ritkán látok ilyet. Szerintem ez egy olyan dolog amit minden egyes szurkolói közösségnek el kell fogadnia hogy vannak ilyen drukkolók is a köreikben, akik divatból közösségi nyáj szellemből vagy egyéb ilyen mindennapi indokból "szeretik" az adott csapatott. Van ez így, és nem csak nálunk hanem amcsiknál is, csak a nagy víz túloldalán bandwagon effectnek hívják...adam3577
Akkor vannak még mókás emberek, azt hittem, hogy az itteniekre van panasz
Mondjuk a kiemelt résznél én biztosan csúnyán néztem volna 😛 😊

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintem ez egy olyan dolog amit minden egyes szurkolói közösségnek el kell fogadnia ...adam3577
Hál' istennek hogy nekünk nem.
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Pont hétvégén találkoztam egy példánnyal aki habzó szájjal éltette a new englandet, de mikor vinatieri érdemeiről vagy bruschiról, harrisonról vagy ne adj isten seauról kezdtem el kérdezni esetleg belicheat és a spygate közti barátságot emlegettem akkor nem igazán tudta, hogy miről beszélek. Úgy gondolom, hogy ha valaki hangosan hörögve tudja éltetni valamelyik csapatott akkor tudjon már magáról a csapatról és a játékosokról is valamit. Ha az adott szurkoló fejében ilyen információ nincsen és csak abból indul ki, hogy "láttamőketasportévénkéthete" ezért ők a legjobbak akkor azt igenis divatdrukkernek lehet nevezni, függetlenül attól, hogy 2012-öt írunk vagy sem. Szomorú ha én (aki szívből tudom rühellni a patriotsnak nevezett csapatott és minden egyes elemét) kell egy "degecinagydrukkervagyok" típusú egyénnek meséljek a szeretett csapatáról.
Természetesen ez véleményem szerint csak az újkori mindennapi szurkolók egy részére érvényes, bowl.hu fórumon ritkán látok ilyet. Szerintem ez egy olyan dolog amit minden egyes szurkolói közösségnek el kell fogadnia hogy vannak ilyen drukkolók is a köreikben, akik divatból közösségi nyáj szellemből vagy egyéb ilyen mindennapi indokból "szeretik" az adott csapatott. Van ez így, és nem csak nálunk hanem amcsiknál is, csak a nagy víz túloldalán bandwagon effectnek hívják...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
nasheem
Nyerni kéne egy super bowlt és a divatdrukkerbrédiakirály szurkolók is megjelennének csak Dalton nevét éltetnék 😀adam3577
Azért akárhogy is nézem, gecivicces még 2012-ben is divatdrukkerezni
Ja nem

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals sporting workout shirts that say "Start Fast" on the back, and on the front ... DNO -- Destination: New Orleans.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Ilyenekre gondoltam az oldalra:
- pletyka fészek: twitter figyelő/összefoglaló. Csapattagok, csapat közeli emberek twitter bejegyzéseinek figyelése ebből pedig pár soros összefoglalókat lehet írni
- rövidhírek: magáért beszél, igazolások/cserék/sérülések stb.
- okoskodó: olyan hosszabb terjedelmű írások/fordítások amik fórum hsz-nek túl hosszúak vagy szakmaiak és annyira csapat specifikusak hogy máshová nem férnek el
- rólunk mondták: kb link rovat, bengalsról írt más oldalakon megjelent írások gyűjteménye
- B-közép: szurkolói reakciók meccsek és egyéb események (pl. draft) után, leginkább ebből a topicból gyűjtve
- tudásbázis: szintén nagyjából link rovat, csapat bemutató, történelem stb.

Ha valami nagy baromság vagy van még ötletetek akkor ne kíméljetek 😀

Szerk.: galéria kimaradt, siggek, hátterek, meccsképek stb.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azt tudjuk hogy Zim mely csapatoknál járt?

A szurkolói oldalról pedig, úgy döntöttem hogy belevágok, legrosszabb esetben érdeklődés vagy idő hiányában el fog halni az oldal.

Elkészült hát az oldal -> Bengals Online Bandwagon

Séma még alap, színek nincsenek. Rövidtávú tervek:
[list=]
  • oldalstruktúra kitalálása és kialakítása (ötleteket hogy mit akartok látni az oldalon)
  • az igényeket kielégítő séma kiválasztása, dizájn igazítása
  • alap adatfeltöltés[/list]

    Bármilyen kapcsolódó ötletet, javaslatot,netán segítséget (😀) szívesen fogadok 😊

  • adam3577
    Kell egy csapat! 😀 Nem akarok hazabeszélni, de talán a Philly.blog elég jó alap a hasonló dolgokhoz. Kicsit átböngészve lehet 1-2 jó ötletet is találni. Egyébként amiben tudok én is segítek.
    több mint 12 éve
    Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
    Azt tudjuk hogy Zim mely csapatoknál járt?

    A szurkolói oldalról pedig, úgy döntöttem hogy belevágok, legrosszabb esetben érdeklődés vagy idő hiányában el fog halni az oldal.

    Elkészült hát az oldal -> Bengals Online Bandwagon

    Séma még alap, színek nincsenek. Rövidtávú tervek:
    [list=]
  • oldalstruktúra kitalálása és kialakítása (ötleteket hogy mit akartok látni az oldalon)
  • az igényeket kielégítő séma kiválasztása, dizájn igazítása
  • alap adatfeltöltés[/list]

    Bármilyen kapcsolódó ötletet, javaslatot,netán segítséget (😀) szívesen fogadok 😊

  • adam3577
    ha kell bármiben is segíteni, én állok rendelkezésedre 😊


    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
    A nagy érdeklődésre való tekintettel az UsaSportFan meghosszabbítja a szezon előtti Nike mez akcióját, így még legalább 2 hétig 11 ezer Ft-os áron vásárolhatóak meg az új típusú mezek. Az ár a nemzetközi szállítási díjat is tartalmazza.
    A Reebok és a régebbi játékosok mezei továbbra is 13 ezer Ft-ba kerülnek.

    A Nike választék:  www.nfljerseyssupply.com/nike-nfl-jersey-c-524.html

    A Reebok és Vintage mezek választéka:  www.nfljerseyssupply.com/nfl-jersey-c-16.html?zenid=cd82c293dmodrmopn1p9bo1gq0

    Érdeklődni PM-ben nálam.Shawn84
    Ez milyen típusú mezek, varrott authentic szerű számnál és névnél is, vagy inkább "matricázott"?
    Összességében minőségre milyen a mez?adam3577
    Authentic, hímzett minden rajta. A csapat embléma megegyezik az eredetiével, vagyis műanyag. Minőségre kb 90%-ra olyan mint az eredeti. Hiba varrásnál akad, ilyen kilógó cérna meg hasonló apróság, de összességében ezért az árért nagyon jó. Boltos topikba raktam még pár hete Brady mezről képeket. Azokat meg lehet nézni.
    több mint 12 éve
    adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
    A nagy érdeklődésre való tekintettel az UsaSportFan meghosszabbítja a szezon előtti Nike mez akcióját, így még legalább 2 hétig 11 ezer Ft-os áron vásárolhatóak meg az új típusú mezek. Az ár a nemzetközi szállítási díjat is tartalmazza.
    A Reebok és a régebbi játékosok mezei továbbra is 13 ezer Ft-ba kerülnek.

    A Nike választék:  www.nfljerseyssupply.com/nike-nfl-jersey-c-524.html

    A Reebok és Vintage mezek választéka:  www.nfljerseyssupply.com/nfl-jersey-c-16.html?zenid=cd82c293dmodrmopn1p9bo1gq0

    Érdeklődni PM-ben nálam.Shawn84
    Ez milyen típusú mezek, varrott authentic szerű számnál és névnél is, vagy inkább "matricázott"?
    Összességében minőségre milyen a mez?

    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
    A nagy érdeklődésre való tekintettel az UsaSportFan meghosszabbítja a szezon előtti Nike mez akcióját, így még legalább 2 hétig 11 ezer Ft-os áron vásárolhatóak meg az új típusú mezek. Az ár a nemzetközi szállítási díjat is tartalmazza.
    A Reebok és a régebbi játékosok mezei továbbra is 13 ezer Ft-ba kerülnek.

    A Nike választék:  www.nfljerseyssupply.com/nike-nfl-jersey-c-524.html

    A Reebok és Vintage mezek választéka:  www.nfljerseyssupply.com/nfl-jersey-c-16.html?zenid=cd82c293dmodrmopn1p9bo1gq0

    Érdeklődni PM-ben nálam.
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
    Azt tudjuk hogy Zim mely csapatoknál járt?

    A szurkolói oldalról pedig, úgy döntöttem hogy belevágok, legrosszabb esetben érdeklődés vagy idő hiányában el fog halni az oldal.

    Elkészült hát az oldal -> Bengals Online Bandwagon

    Séma még alap, színek nincsenek. Rövidtávú tervek:
  • oldalstruktúra kitalálása és kialakítása (ötleteket hogy mit akartok látni az oldalon)
  • az igényeket kielégítő séma kiválasztása, dizájn igazítása
  • alap adatfeltöltés

    Bármilyen kapcsolódó ötletet, javaslatot,netán segítséget (😀) szívesen fogadok 😊

  • adam3577
    Ha kész lesz akkor szívesen kiteszem az Usasportfan Facebook oldalára a cikkeket, hátha van egy pár kallódó Bengals fan is hazánkban. Eagles szurkoló az akadt már horogra legalább 40 😀 Majd írj PM-et.
    több mint 12 éve
    adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
    Azt tudjuk hogy Zim mely csapatoknál járt?

    A szurkolói oldalról pedig, úgy döntöttem hogy belevágok, legrosszabb esetben érdeklődés vagy idő hiányában el fog halni az oldal.

    Elkészült hát az oldal -> Bengals Online Bandwagon

    Séma még alap, színek nincsenek. Rövidtávú tervek:
    [list=]
  • oldalstruktúra kitalálása és kialakítása (ötleteket hogy mit akartok látni az oldalon)
  • az igényeket kielégítő séma kiválasztása, dizájn igazítása
  • alap adatfeltöltés[/list]

    Bármilyen kapcsolódó ötletet, javaslatot,netán segítséget (😀) szívesen fogadok 😊

  • több mint 12 éve
    megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
    Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.megyerikrisz
    Mivel már tavaly is több csapatnál volt HC interjún, biztosan '14-ben is fog kapni ajánlatokat.
    Hogy átveszi-e Marvin helyét, azt senki sem tudja.
    Ahogy mondani szokták nagyon okosan: bármi lehet, de azok ellenkezője is.
    Meglátjuk. Egyelőre koncetráljunk a 2012-es szezonra.Mikey
    Tudom, hogy votlak interjúk, de így, az ő szájából(vagy a szájába adva) már elég valószínűnek tűnik. Majd meglátjuk.

    "I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
    Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
    nasheem
    Nyerni kéne egy super bowlt és a divatdrukkerbrédiakirály szurkolók is megjelennének csak Dalton nevét éltetnék 😀adam3577
    Át kéne menni egy könnyebb csoportba is 😀
    több mint 12 éve
    adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
    Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
    nasheem
    Nyerni kéne egy super bowlt és a divatdrukkerbrédiakirály szurkolók is megjelennének csak Dalton nevét éltetnék 😀

    több mint 12 éve
    Mikey Cincinnati Bengals 18 587
    Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.megyerikrisz
    Mivel már tavaly is több csapatnál volt HC interjún, biztosan '14-ben is fog kapni ajánlatokat.
    Hogy átveszi-e Marvin helyét, azt senki sem tudja.
    Ahogy mondani szokták nagyon okosan: bármi lehet, de azok ellenkezője is.
    Meglátjuk. Egyelőre koncetráljunk a 2012-es szezonra.
    több mint 12 éve
    megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
    Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.

    "I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
    Köszi!

    Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
    7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
    Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?adam3577
    Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
    Látogatóként biztos aktív lennék egy hazai honlapon is, de ha valaki jó oldalt akar csinálni, akkor ahhoz rengeteg feles energia/idő szükséges. Abból meg elég szarul állok.
    nasheem
    gyors összeszámoltam, 7-n vagyunk mint a gonoszok.

    Ghee tényleg jó?

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
    Köszi!

    Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
    7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
    Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?adam3577
    Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
    Látogatóként biztos aktív lennék egy hazai honlapon is, de ha valaki jó oldalt akar csinálni, akkor ahhoz rengeteg feles energia/idő szükséges. Abból meg elég szarul állok.

    "A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
    több mint 12 éve
    adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
    Köszi!

    Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
    7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
    Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?

    több mint 12 éve
    nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
    Bár felénk én ős bengals fannak tartom magam, sajnos az utóbbi időben lankadt a figyelmem a csapat felé.
    Tudnátok nekem segíteni kérlek? Draftig követtem nagyjából az eseményeket, mit történt azóta? Igazolások, tradeek, rookiek, tc?adam3577
    Zimmer 2 évvel hosszabbított. A többi eltörpül e mellett. Új igazolás nincs bár Briscoet talán nézegettük. A TC csak most indult, így nagyon sok eredmény nincs. Dre, Clements, Shipley, Sims és Nugent sérülés miatt limitált vagy ott sincs, illetve Geathers összeszedett táborban egy sérülést, így ő sem dolgozik, de nincs szakadása.
    DT és CB posztokon óriási a tülekedés, így Clements és Sims sérülése nagyon rosszkor jön (nekik). Stillt, Newmant és Gheet dícsérgették az első napokon, de majd meglátjuk.

    A legnagyobb kérdés talán a WR2 poszt. Tate és Binns vezet Sanu előtt, de én még mindig Sanut várom befutónak (az OTÁkon elég sokat droppolt, de majd kinövi). A másik 2 kérdőjel Hall és Nelson párja. Mays kicsit vezet a többiek előttt, de a CB poszt megjósolhatatlan a túljelentkezés és a sérülések miatt. Az utolsó napon pl már Ilika is CBként volt pályán, mert 3 ember volt csak egészséges. Hall viszont már a full pad edzéseken is részt vett!

    Az összes újoncot szerződtettük Ziegler, Dre, Still, Sanu, Iloka szinte biztso, hogy komoly szerepet kap, Thompson, Herron, Charles meg valószínű. Marvin Jones és Prater küzd majd keményen a rosterért. Az UDFAk közül Burfict és Lamur a két kedvenc eddig. Várhatóan csak 6 LB lesz az 53ban, így nekik fokozottan nehéz lesz megcsinálni a rostert, de nem elképzelhetetlen.

    "A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
    több mint 12 éve
    adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
    Bár felénk én ős bengals fannak tartom magam, sajnos az utóbbi időben lankadt a figyelmem a csapat felé.
    Tudnátok nekem segíteni kérlek? Draftig követtem nagyjából az eseményeket, mit történt azóta? Igazolások, tradeek, rookiek, tc?

    több mint 12 éve
    nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
    Burfictről továbbra is jókat írnak, esélyes lehet az 53-s rosterre. Amadeus91
    Ja tényleg jó a sajtója, de az nem növeli az esélyeit, hogy Muckelroyt is középen játszatjuk. Kérdés persze, hogy Moch mennyire lesz képben a büntije után.

    "A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."