Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
OG Chris Riley után OC Ben Bojicic sem ment át a fizikai teszten, így mindkettő waivelve lett.

Na most Cincyben ilyen magas a mérce, vagy csak ennyire szar állapotú játékosokat sikerült kukázni? Velük együtt hatan jártak így az UDFA-k közül.

edit: oké, Riley tavalyi UDFA, akkor csak 5.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Tate nálam is inkább a no1 KR/PR posztért verekedik sem mint a no2 WRért. Elvileg Sanu simán lehetne akár kezdő is, Marvin Jones számomra még elég sötét ló. Taze alakulása külön öröm.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dehogy nem. Pl abban, hogy Rome istencsászár lesz, csak pályára kell tenni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ennyire még sosem értettünk egyet.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Csatakozom Mikeyhoz. Binns és Tate örül ha rostert csinál. Kezdő egyik sem lesz. Sanu a favorit. Hogy benne (és Jonesban) mennyi van, az meg kiderül úgy fél év múlva, de lehet hogy még akkor sem.

Megvan a bizonytalansági faktor mindig minden újoncban. Nagyot mégsem bukhatunk velük, mert nem volt egyik sem egy drága pick. Ráadásul AJ mellett ott lesz Shipley és Gresham. Ők azért vonnak majd el figyelmet. Ha a Sanu, Jones, Charles hármasból csak egy betalál, már meg is vagyunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintem Sanu és Jones a két pályázó a #2 elkapó megtisztelő címre, nem Binns vagy Tate...
És a tehetség meg is van mindkettőben hozzá.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8291f2e3/Marvin-Lewis-boasts-draft-class?module=HP11_content_stream

benn a válasz a WR kérdésre is... 😊nhm
Binns vagy Tate?....hááááááát, meglátjuk. 😐MarioAna
jja! 😊

szokásos: van egy csomó option... 😊))nhm
értem én, hogy versenyhelyzet van a WR2 posztért, de nem érzem olyan minőséginek a versenyzőket. Tate-Binns-(Sanu?) ezek szerint egy szinten lehetnek, ami nálam a konzisztens WR2-től messze van. Ha kibírtuk Simpsonnal akkor ki fogjuk velük is, nem ezt mondom. De nem érzem bennük azt, hogy tehermentesítsék Greent. Persze kívánom, hogy ne legyen igazam.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8291f2e3/Marvin-Lewis-boasts-draft-class?module=HP11_content_stream

benn a válasz a WR kérdésre is... 😊nhm
Binns vagy Tate?....hááááááát, meglátjuk. 😐MarioAna
jja! 😊

szokásos: van egy csomó option... 😊))
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8291f2e3/Marvin-Lewis-boasts-draft-class?module=HP11_content_stream

benn a válasz a WR kérdésre is... 😊nhm
Binns vagy Tate?....hááááááát, meglátjuk. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8291f2e3/Marvin-Lewis-boasts-draft-class?module=HP11_content_stream

benn a válasz a WR kérdésre is... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://nflfilms.nfl.com/2012/05/15/cosell-talks-2012-nfl-draft-post-mortem-2/

Greg Cosell a draftunkról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na jó messze van a szezonkezdet, de közelebb, mint tegnap volt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A leggyengébb posztunk pedig szerintem az RB és az S. Szerencsére mindkét poszt hiányosságait szinte tökéletesen korrigálhatja a fal. Ott pedig mindkét oldalon nagyon erősnek érzem magunkat. Rövidesen kiderül miben tévedek 😊nasheem
?

Imho nem gyenge sem a WR poszt, sem a S. Csak rutintalan. Igaz, az legalább nagyon. De a tehetség megvan.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Caldwellről hány offseasonon át hallgattuk, hogy jézusatyaúristen mit megy ?? Simpson dettó, aztán pályát se nagyon látott az első három évben.

ahogy én követem a híreket, minden csapat minden draftpickje de még az UDFA-k is future HoF-ok. kb ennyit érnek a jó hírek most.gabtsi
Rome pont azt hozta a pályán is (már amikor felkerült), mint a camp alatt. Állandóan azt lehetett olvasni, hogy övé volt a nap leglátványosabb TDje, elkapása, stb. Meccseken ugyan ez ment. Csinált rohadt látványos dolgokat, aztán meg a nagy semmit. Könnyű az ilyen játékost megszeretni szurkolóként (én is imádom őt), de a csapat szempontjából nem nagy visszalépés az elengedése.nasheem
Simpson kb. a freestyler kategória. Csinál bámulatos dolgokat, de az összkép mégis az, hogy nem stimmel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Caldwellről hány offseasonon át hallgattuk, hogy jézusatyaúristen mit megy ?? Simpson dettó, aztán pályát se nagyon látott az első három évben.

ahogy én követem a híreket, minden csapat minden draftpickje de még az UDFA-k is future HoF-ok. kb ennyit érnek a jó hírek most.gabtsi
Rome pont azt hozta a pályán is (már amikor felkerült), mint a camp alatt. Állandóan azt lehetett olvasni, hogy övé volt a nap leglátványosabb TDje, elkapása, stb. Meccseken ugyan ez ment. Csinált rohadt látványos dolgokat, aztán meg a nagy semmit. Könnyű az ilyen játékost megszeretni szurkolóként (én is imádom őt), de a csapat szempontjából nem nagy visszalépés az elengedése.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én a WR corpot érzem az RB poszt után a leggyengébb láncszemnek a csapaton belül. Persze ez csak az én szerény véleményem 😊 .MarioAna
Akkor ebben nem értünk egyet 😊

Az RB poszt vitathatatlanul a leggyengébb láncszem, de a WR garnitúra szerintem elég erős. Persze a 6-os keret átlagerőssége nem sokat számít, ha van kb 6 azonos képességű átlagos játékosod. AJ viszont nagy karaj, mellé kell még valaki és sok évre ellehetünk ezekkel a srácokkal.

Ha már posztok erőssége.
A high risk egyértelműen Andy második éve.
Utána nálam az LB poszt jön, de ott sem a mélységgel, hanem a playmaker hiánnyal van inkább bajom. Bízom benne, hogy Mau idén villant.

A leggyengébb posztunk pedig szerintem az RB és az S. Szerencsére mindkét poszt hiányosságait szinte tökéletesen korrigálhatja a fal. Ott pedig mindkét oldalon nagyon erősnek érzem magunkat. Rövidesen kiderül miben tévedek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Caldwellről hány offseasonon át hallgattuk, hogy jézusatyaúristen mit megy ?? Simpson dettó, aztán pályát se nagyon látott az első három évben.

ahogy én követem a híreket, minden csapat minden draftpickje de még az UDFA-k is future HoF-ok. kb ennyit érnek a jó hírek most.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
sztem 87, de ezen nem veszünk össze 😊gabtsi
Öö ja.

Smith és ügynöke pedig ne is akarjon álomfizetést. Ha idén is jó lesz Andre, még akkor is csak 2/4 lesz az aránya. Ami egy 1/6-ostól kevéske még akkor is, ha OT az illető, és tudjuk, hogy az OT-knak idő kell.Mikey
Hasonló véleményen vagyok én is.

kicsit más: Binns tényleg ennyire jó? Jókat írnak róla, megnéztem a videókat a rookie campről nem mozgott rosszul - már amennyire én értek ehhez - Marvin is díjazta... szóval ő benne tényleg lenne fantázia szerintetek?Amadeus91
Binns tényleg jó. Persze UDFAként fura lenne stabil kezdőként vizionálni, de határozottan használható a srác. Az sem véletlen, hogy Dret mindig rá küldik. Jó kis csata már a minicamp alatt is.
A WR kérdés persze nem rajta áll vagy bukik. A legfontosabb, hogy Ship egészséges legyen és Sanu meg tudja oldani a pálya szélén. Ha ez a 2 puzzle a helyére kerül, akkor a backupjaik már nagyon jók lesznek, mert a sok újonc ellenére is mélynek tűnik a poszt. AJ mellé viszont kell valaki, aki megosztja a DB figyelmét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
kicsit más: Binns tényleg ennyire jó? Jókat írnak róla, megnéztem a videókat a rookie campről nem mozgott rosszul - már amennyire én értek ehhez - Marvin is díjazta... szóval ő benne tényleg lenne fantázia szerintetek?Amadeus91
Nem figyeltem annyira a rookie camp videón, de eléggé dícsérik. Ellenben szerintem csak a szokásos média fogás, hogy nekünk milyen jó mindenki (lásd Seahawksnál a Wilson-kezdő QB esélyes eset 😀 ).
Én a WR corpot érzem az RB poszt után a leggyengébb láncszemnek a csapaton belül. Persze ez csak az én szerény véleményem 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/15/2011s-best-performances-defensive-tackles/
Geno ligaelit, statisztikák alapján is 😉MarioAna
Ennyi!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
sztem 87, de ezen nem veszünk össze 😊gabtsi
Öö ja.

Smith és ügynöke pedig ne is akarjon álomfizetést. Ha idén is jó lesz Andre, még akkor is csak 2/4 lesz az aránya. Ami egy 1/6-ostól kevéske még akkor is, ha OT az illető, és tudjuk, hogy az OT-knak idő kell.Mikey
Hasonló véleményen vagyok én is.

kicsit más: Binns tényleg ennyire jó? Jókat írnak róla, megnéztem a videókat a rookie campről nem mozgott rosszul - már amennyire én értek ehhez - Marvin is díjazta... szóval ő benne tényleg lenne fantázia szerintetek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
sztem 87, de ezen nem veszünk össze 😊gabtsi
Öö ja.

Smith és ügynöke pedig ne is akarjon álomfizetést. Ha idén is jó lesz Andre, még akkor is csak 2/4 lesz az aránya. Ami egy 1/6-ostól kevéske még akkor is, ha OT az illető, és tudjuk, hogy az OT-knak idő kell.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem 87, de ezen nem veszünk össze 😊

Geno kapcsán meg csak emel az értékén, hogy két nem is szar ellenfél ellen került fel a 10es listára (összesen háromszor). A houston és a ravens elleni meccse igazán parádés volt. főleg utóbbiban vívott óriási harcot Yandával. a liga (sztem) legjobb belső falembere sem tudta megállítani, persze ő se mindig, így volt pl két futott Rizs TD rövid yardról Yanda mögött, de az egyik legjobb meccse volt, ha nem a legjobb. bár a playoff meccsen is igen bitang volt.

ezért kellene h Dunlap egészésges tudjon maradni és meglássuk végre, hogy mi is a vége az ő határainak. ha valóban az akinek mi gondoljuk, akkor két nagyon fontos eleme megvan (sőt) a játék legfontosabb elemének. Ha mér valamely új gyerek is beválik, vagy tudunk hozni 1-2 éven belül egy domináns embert (vagy akár csak egy átlag feletti kezdőt) a gyenge oldalra, akkor az pusztulat lehet.

btw, néztem ma gsn cikkét a top OT fizetésekről, mondanom sem kell, hogy Withworth nem volt a listán. Csöcsi szerződése lejár a szezon után, még ha jó teljesítményt hoz is össze, lehet mondani, hogy mit szeretnél csillagászati pénzt, hiszen az offense legjobbja a töredékét viszi haza annak amit a gyökér ügynököd szeretne. és ez jó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Két, rookie minicampen részt vett játékos kapott szerződést:

- FB Jourdan Brooks (Morgan State)
- LB Emmanuel Lamur (Kansas State)

Így megvan a maximális 90-es létszám.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/15/2011s-best-performances-defensive-tackles/
Geno ligaelit, statisztikák alapján is 😉

Burrow > Luck valaha is