Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Iloka után Prater is aláírta 4 éves rookie szerződését.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tele van velünk az nfl.com.
Van egy rövid írás Bell visszavonulásáról (MarioAna linkelte már), de ami igazán tetszik az az összeállítás AJről. Kötelező darab: http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d828f9f1c/Top-100-Players-of-2012-A-J-Green?module=HP11_content_stream

Kijött tegnap egy Elliot Harrison-féle preseason PR is. Ezen csekély 7 helyet ugrottunk a draft után. Ilyet esetleg egy korszakos 1/1 után szoktak. (egyébként szvsz baromság ég akkor is ha jött egy fix kezdő és 2 fél)
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828f8ae7/article/ravens-saints-must-overcome-adversity-dont-sleep-on-bengals

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/07/report-bengals-interested-in-braylon-edwards/

ESPN’s Adam Schefter reported on Monday’s edition of NFL Live that the Bengals have expressed interest in free agent receiver Braylon Edwards

jaj...Amadeus91
Pletykálnak már róla egy ideje. Azt hiszem Reedy is átvette már egy korábbi cikkében. Szerencsére a hír felreppenése már vagy 3 napja volt és azóta semmi konkrétum.
Kell a rutin meg minden, de akkor is bebaxna, ha ide jönne.nasheem
kicsit olyan mintha a FO-ban srácok szabadidejükben a Madden-t tolnák. Ha már rendben van a csapat, akkor még hopp 1 Newman, hopp 1 Edwards...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/07/report-bengals-interested-in-braylon-edwards/

ESPN’s Adam Schefter reported on Monday’s edition of NFL Live that the Bengals have expressed interest in free agent receiver Braylon Edwards

jaj...Amadeus91
Pletykálnak már róla egy ideje. Azt hiszem Reedy is átvette már egy korábbi cikkében. Szerencsére a hír felreppenése már vagy 3 napja volt és azóta semmi konkrétum.
Kell a rutin meg minden, de akkor is bebaxna, ha ide jönne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/07/report-bengals-interested-in-braylon-edwards/

ESPN’s Adam Schefter reported on Monday’s edition of NFL Live that the Bengals have expressed interest in free agent receiver Braylon Edwards

jaj...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az elvárásokról és egy ESPN cikkről jut eszembe, hogy amikor legutóbb back-to-back winning seasont csináltunk 6 Ft volt egy kiló kenyér, 20 Forintért vette faterom életem első pizzáját, ami durván drágább volt, mint egy liter 15 Forintos benzin. Azért az újbóli győztes szezonra nagyobb esély van, mint ezekre az árakra év végére 😊

Tudom, öreg vagyok, az én bajom :/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Adam Jones nagyon a csapat része lett szerintetek? Gondoljatok Palmerre és Ochocincóra. Ha túlozni akarok, azt mondom, azt se tudjuk hol vannak már. Szóval ez nem jó érv. 😊

Egyébként igen. A "hozzáértők" nagyon átestek a ló túloldalára. A határ az univerzum vége. Valóban az lehet, majd 3-4 év múlva, ha egyben marad a társaság. Idén erős schedule, Daltonnak és Greenek sophomore év, Atkinsre is jobban oda fognak figyelni... és azért a Bóltimor meg a Vasas sem lett olyan húdegyenge. Szóval erősen visszafogottnak kell lenni a célkitűzések meghatározásakor. Persze SB-ről poéénkodni szabad, ahogy mi tesszük, csak nehogy bárki komolyan vegye. Én személy szerint a tavalyi 9-7 megismétlésével is végtelenül elégedett lennék. Furán hangzik, de fejlődés lenne az is.Mikey
Pacman ilyen öltözői kedvenc, tipikus mindenki haverja, persze ez önmagában nem jelent semmit profi szinten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Brandon Johnson ma a vasasnál vizitál. Jacob Bell pedig saját bevallása szerint az egészségügyi kockázatok miatt vonult vissza.(WTF???)megyerikrisz
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828f7607/article/jacob-bell-decides-to-retire-before-the-game-makes-me-get-out?module=HP11_headline_stack
A Seau eset miatt döntött így.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Az első fecske Cincinnatiben:

According to Eric Edholm of Pro Football Weekly, the Cincinnati Bengals have signed their first pick from the 2012 draft class. Bengals fifth-round pick and selection No. 167 overall, safety George Iloka, has reportedly agreed to terms on a four-year deal on Wednesday.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Adam Jones nagyon a csapat része lett szerintetek? Gondoljatok Palmerre és Ochocincóra. Ha túlozni akarok, azt mondom, azt se tudjuk hol vannak már. Szóval ez nem jó érv. 😊

Egyébként igen. A "hozzáértők" nagyon átestek a ló túloldalára. A határ az univerzum vége. Valóban az lehet, majd 3-4 év múlva, ha egyben marad a társaság. Idén erős schedule, Daltonnak és Greenek sophomore év, Atkinsre is jobban oda fognak figyelni... és azért a Bóltimor meg a Vasas sem lett olyan húdegyenge. Szóval erősen visszafogottnak kell lenni a célkitűzések meghatározásakor. Persze SB-ről poéénkodni szabad, ahogy mi tesszük, csak nehogy bárki komolyan vegye. Én személy szerint a tavalyi 9-7 megismétlésével is végtelenül elégedett lennék. Furán hangzik, de fejlődés lenne az is.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A Pacman cut mindenkeppen logikusnak tunik de csatlakozva nasheemhez en sem tudom elkepzelni valamiert, nekem o tulsagosan benotte magat a csapatba az elmult evekben. En mondjuk birom is nagyon szoval remelem marad de elkepzelni nem tudom ki megy akkor. Izgalmas lesz.

Es en is egyre inkabb ugy erzem hogy olyasmi bukas lesz ebbol az evbol mint a Batman&Robin evunkbol. Nagyon sokat beszelnek rolunk, sportcsatornakat nezve minden nap szobakerul hogy mekkora veszely vagyunk es sokan minket tesznek meg az AFC North uj bajnokanak meg ilyenek. Tavaly jo volt mert senki nem vart sokat es igy csak pozitivan tudtunk csalodni, iden viszont ugy tunik hirtelen mindenki elvarja a nagy dolgokat a csapattol aminek nagy pofaraeses lehet a vege.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Oké! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jacob Bell pedig saját bevallása szerint az egészségügyi kockázatok miatt vonult vissza.(WTF???)megyerikrisz
#7451 😛 Ha már nekem jelezték, én is jelzem. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jacob Bell pedig saját bevallása szerint az egészségügyi kockázatok miatt vonult vissza.(WTF???)megyerikrisz
Jókor ébredt fel csórikám 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Brandon Johnson ma a vasasnál vizitál. Jacob Bell pedig saját bevallása szerint az egészségügyi kockázatok miatt vonult vissza.(WTF???)

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez megvolt mindenkinek?
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828f1ec2/article/afc-divisional-races-biggest-threats-to-2011-champions?campaign=Twitter_writers_wyche

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bell és Scott helyett sem lesz Pacman rosteren. kizártnak tartom, hogy boruljon a D-O egyensúly az 53-ban.
25 D, 25 O és 3 ST.

Ha marad a Mikey által vázolt arány, azaz 5 CB, 5 S, akkor Newmant (és Zimmer nosztalgiáját 😊) kell Jonesnak verni az utolsó nyitott helyért. Ennél szerintem valószínűbb, hogy a Sands-Miles-Iloka trióval fog meccselni (vagy ő vagy Newman) és 6 CB, 4 S aránnyal töltjük a rostert, tudva hogy Clements potenciális FS "prospect".

A másik opció a 8 DL ember lenne, de az durva veszteséggel járhat (bukjuk az egyik új DT-t vagy Simst), így ezt is kizárnám. mindenesetre izgalmas kérdés és kellemes probléma 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
oke, nem tudod/tudjatok elkepzelni az adam jones cutot. de akkor kiet igen? mert ugye vele is csak 53-an lehetnek rosteren.

Mikey
Scott

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
oke, nem tudod/tudjatok elkepzelni az adam jones cutot. de akkor kiet igen? mert ugye vele is csak 53-an lehetnek rosteren.

es az is oke, hogy az altalam irt 53-akbol bellt kihuzhatjuk. viszont azt nehezen kepzelem el hogy wharton mellett csak 2 rookie og lenyen majd rosteren. tehat bell helyere egy masik og tutira veheto imho. tehat itt nem szabadult fel adam helye.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Jah, már hivatalos.

A helyére - hogy legalább darabra meglegyenek - Chris Riley érkezett vissza Tampából. Tavaly UDFA-ként Cincyben töltötte a nyarat, hogy a szezon során a Tampa PS tagja legyen. Pár napja tette a Bucs waiverre.

Valamint, szintén waiverről érkezett DT Vaughn Meatoga a Redskinstől.Mikey
7448 😉

Bellt meg nem értem. Azt hitte kezdő lesz azért írt alá pár hete?nasheem
akkor még nem volt biztos az első körös OL pick. Gondolom.

visszatérve az előző oldalhoz, én nem tudom elképzelni, hogy Pacman cut legyen. Olcsó, ST-ben használható, sérülékenységét leszámítva jó atléta, gyors. Ha megrázza magát akkor meg még jó teljesítményre is képes (Fitz ellen pl a Cards meccsen)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
7448 😉nasheem
Nem is láttam...Mikey
Ja, közben "lapozódott" a topik.

Amúgy nézegettem Meatoga-t. Olyan fasza kis Geno pótlék prospectnek tűnik:
20 yd shuttle: 5th 4.21 (legjobb DT)
3 Cone: 7.10 (második legjobb Fletcher Cox után)
Vert Jump 30 in. (12. DT)
Broad Jump 108 in. (10. DT)

A PFT 5-6. körösre jósolta. Az UDFA DTk között az egyik legjobbnak tűnik, más kérdés, hogy ha valamire nincs nagy szükségünk, az pont a DT. A Skins 3-4-es rendszerébe nagyon nem illett volna, így nem csoda hogy passzolták. Gyorsnak gyors, de messze nincs benne annyi agilitás, mint Genoban. Persze ne legyünk telhetetlenek.

http://www.youtube.com/watch?v=VaRxAXjX4Oo
http://www.youtube.com/watch?v=B_jlrt5_948

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
7448 😉nasheem
Nem is láttam...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jah, már hivatalos.

A helyére - hogy legalább darabra meglegyenek - Chris Riley érkezett vissza Tampából. Tavaly UDFA-ként Cincyben töltötte a nyarat, hogy a szezon során a Tampa PS tagja legyen. Pár napja tette a Bucs waiverre.

Valamint, szintén waiverről érkezett DT Vaughn Meatoga a Redskinstől.Mikey
7448 😉

Bellt meg nem értem. Azt hitte kezdő lesz azért írt alá pár hete?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jah, már hivatalos.
Said Bell of his decision: “In the NFL we’re modern-day gladiators and we sell our soul to the game of football for a price, but what is that price? Everyone has a price and for me I wanted to make sure that I don’t have any regrets about my future in regards to what I’ve done in the NFL. At this point I can walk away with no regrets and left on my own terms where the NFL didn’t force me out and I made that decision on my own. There were a lot of factors and discussions with my family and myself and I think it was the right decision to be made.”Cincinnati Enquirer
A helyére - hogy legalább darabra meglegyenek - Chris Riley érkezett vissza Tampából. Tavaly UDFA-ként Cincyben töltötte a nyarat, hogy a szezon során a Tampa PS tagja legyen. Pár napja tette a Bucs waiverre.

Valamint, szintén waiverről érkezett DT Vaughn Meatoga a Redskinstől.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Már nem pletyka, hivatalosan is bejelentették a visszavonulását.
Ez elég jó esély lehet Robinsonnak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.