Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egy PFT-s pletyka szerint Jacob Bell a múlt héten azt mondta a csapatnak, hogy visszavonul.
Hopika.
Bár azért akkora gázt nem okozna, ha igaz lenne.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Cincinnati Bengals @Bengals
#Bengals acquire two players on waivers, G Chris Riley from the Tampa Bay Buccaneers and DT Vaughan Meatoga from the Washington Redskins.

Hm, majd meglátjuk többek-e, mint töltelék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Detto. Annyira megy a szöveg kint és itthon is, hogy ebből csak bukás lehet. Jók leszünk ebben biztos vagyok, de a következő év még nem a miénk. Már azzal elégedett lennék, ha játékban előrébb lépnék. Ez viszont a tavalyinál lényegesen erősebbnek tűnő schedule miatt koránt sem biztos, hogy POt érhet. Legyünk partiban mindenkivel, kapjunk el egy-két nagyvadat (lehetőleg a csoportból is) és a fiatalok mutogassák, hogy van bennük fantázia. Kizárt, hogy hullámvölgy nélkül végigdarálják az évet a kulcsemberek. Kicsit túl nagynak érzem a várakozást.

Persze ettől még simán SBt nyerhetünk 😉

Egyébként meg alátámasztandó a fentieket: http://www.rotoworld.com/articles/nfl/40484/179/2012-offensive-line-rankings

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zeitler by Doug Farrar
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/beyond-shutdown-50-kevin-zeitler-og-cincinnati-bengals-194753541.html

Ha tenlyeg jó lesz, akkor ez a fal whartonnal a legjobb a csoportban, de a ligában is csak nehány jobbat tudok mondani. daltonnak szava nem lehet, minden adott. Látjuk a chiefsnel, hogy mire elég a bivaly keret elégséges qb-val. Nem szeretnek agyfaszt kapni. De mar annyi helyen olvasom h mi rajban leszünk idén, hogy elore rossz érzésem van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
6 corner szvsz kizárt, ill. nem találok helyet annyinak. ST miatt Jones? Vissza nem hord, az Tate hatásköre, az ST többi része megvan.Mikey
Öreg ember ne hordjon vissza, tudom, de Jones CBként is hoz egy stabil nickel szintet és szükség esetén vissza is hordhat. Azt ne kérdezd kinek a kárára, de én rosteren tartanám. A CBk között nagy gyilok megy majd a camp alatt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
6 corner szvsz kizárt, ill. nem találok helyet annyinak. ST miatt Jones? Vissza nem hord, az Tate hatásköre, az ST többi része megvan.

Roland fos, Walkerről nekem jó emlékeim vannak a néhány látott Clemson meccsről, Andersonnak szintén nem találtam helyet.

A Robinson PS alap. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
NAGYON korai, ellenben marha menő ilyenkor 53-as roster tippet írni, így nem hagynám ki.

2 QB - Dalton, Gradkowski
1 FB - Pressley
4 RB - Green-Ellis, Herron, Leonard, Scott.
6 WR - Green, Sanu, Shipley, Jones, Whalen, Tate.
3 TE - Gresham, Lee, Charles.
4 OT - Whitworth, Smith, Collins, Walker.
4 OG - Wharton, Zeitler, Bell, Boling.
1 OC - Cook.

5 DT - Atkins, Peko, Sims, Still, Thompson.
4 DE - Geathers, Johnson, Dunlap, Harvey.
6 LB - Maualuga, Howard, Lawson, Muckelroy, Moch, Burfict.
5 CB - Hall, Clements, Allen, Newman, Kirkpatrick.
5 S - Nelson, Mays, Sands, Iloka, Miles.

1 K - Nugent.
1 P - Huber.
1 LS - Harris.

Igazából nem is kéne TC, olyan könnyen leírtam. 😊Mikey
Ha jól figyelem Adam Jones, Roland és Anderson a 3 nagy hiányzód. Pacmant az ST miatt én mindenképp 53-ba várom. A többi simán bejöhet.

Walker jó? Sajnos nem ismerem. Én azért bízom picit Robinson megragadásában, mert ő T-t is tudna talán játszani. Ez mondjuk a PS-ig eljuttathatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Skuta nem ment el Kansas-be?Amadeus91
De, egy vizitre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az egyik első depth chart:
http://www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/CIN

TE és CB posztokon szerintem kicsit másképp néz majd ki a depth, de a camp után okosabbak leszünk. Kiindulási pontnak elmegy.

A legérdekesebb camp battle-k szerintem:
Peerman vs Boom
Charles vs Cochart
Hawkins vs Whalen (esetleg Binns)
ha csak 8 DL: Thomson vs Still vs Sims (mindhárman csak akkor maradhatnak, ha 9 DL lesz!!!)
ha csak 9 DB: Iloka vs Sands
Skuta vs Burfict

Főleg a DL lesz nagyon érdekes, ahogy azt már számolgattuk is. Szerintem 9 DL lesz az 53ban, de akkor 9 DBnek lesz csak hely (a 6 LBben nem hiszek, bár elképzelhető hisz MJ93 vagy Ewans játszat egy sorral hátrébb is, de akkor se Skuta se Burfict).nasheem
Skuta nem ment el Kansas-be?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
NAGYON korai, ellenben marha menő ilyenkor 53-as roster tippet írni, így nem hagynám ki.

2 QB - Dalton, Gradkowski
1 FB - Pressley
4 RB - Green-Ellis, Herron, Leonard, Scott.
6 WR - Green, Sanu, Shipley, Jones, Whalen, Tate.
3 TE - Gresham, Lee, Charles.
4 OT - Whitworth, Smith, Collins, Walker.
4 OG - Wharton, Zeitler, Bell, Boling.
1 OC - Cook.

5 DT - Atkins, Peko, Sims, Still, Thompson.
4 DE - Geathers, Johnson, Dunlap, Harvey.
6 LB - Maualuga, Howard, Lawson, Muckelroy, Moch, Burfict.
5 CB - Hall, Clements, Allen, Newman, Kirkpatrick.
5 S - Nelson, Mays, Sands, Iloka, Miles.

1 K - Nugent.
1 P - Huber.
1 LS - Harris.

Igazából nem is kéne TC, olyan könnyen leírtam. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nationalfootballpost.com/Head-coach-power-rankings.html

Marvin Reid, Ryan, Shanahan, Carroll és még sokan mások előtt )

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az egyik első depth chart:
http://www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/CIN

TE és CB posztokon szerintem kicsit másképp néz majd ki a depth, de a camp után okosabbak leszünk. Kiindulási pontnak elmegy.

A legérdekesebb camp battle-k szerintem:
Peerman vs Boom
Charles vs Cochart
Hawkins vs Whalen (esetleg Binns)
ha csak 8 DL: Thomson vs Still vs Sims (mindhárman csak akkor maradhatnak, ha 9 DL lesz!!!)
ha csak 9 DB: Iloka vs Sands
Skuta vs Burfict

Főleg a DL lesz nagyon érdekes, ahogy azt már számolgattuk is. Szerintem 9 DL lesz az 53ban, de akkor 9 DBnek lesz csak hely (a 6 LBben nem hiszek, bár elképzelhető hisz MJ93 vagy Ewans játszat egy sorral hátrébb is, de akkor se Skuta se Burfict).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
amit Livings és McGlynn vállaltak tavaly, azt Boling is simán überelte... am is jó véleménnyel vagyok a srácról. (Livings dallasi szerződése nálam az offseason rejtélye...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bolingról tudtuk, hogy kell neki, legalább 1, inkább 2 év tanulás.
Ehhez képest egyből kezdetni kellett kényszerből, és teljesen érthető módon az még sok volt neki.
Bár hogy aztán McGlynn miért került egyértelműen elé a depth charton, azt nem értem azóta sem.
Remélem idén már rendszeresen aktív lesz meccsnapokon.Mikey
Muszáj lesz mert jövőre vagy legkésőbb 2 év múlva kezdenie kell. Nem lesz ez rossz fal, ha mindenki hozza ami benne van. Alexander ráadásul szarabb anyagból is épített már várat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bolingról tudtuk, hogy kell neki, legalább 1, inkább 2 év tanulás.
Ehhez képest egyből kezdetni kellett kényszerből, és teljesen érthető módon az még sok volt neki.
Bár hogy aztán McGlynn miért került egyértelműen elé a depth charton, azt nem értem azóta sem.
Remélem idén már rendszeresen aktív lesz meccsnapokon.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem Bell és Boling mindenképp előtte van. Viszont PS-re határozottan esélyes lehet.Mikey
Persze és valószínű Hudson is. Mégiscsak egy rúki UDFAról van szó. Bolingban jóval több is van, csak ő furcsa utat járt be tavaly. Bellben én nem nagyon hiszek, szóval szerint akár 4. is lehet a poszton Robinson, ha jól dolgozik. Esetében ez a best scennario, de ehhez tényleg nagyon jó campet kell futnia.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintem Bell és Boling mindenképp előtte van. Viszont PS-re határozottan esélyes lehet.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
OG Trevor Robinson szerződtetése is hivatalos. nasheem örül.

Mikey
Úgy-úgy! 😊
Jó lenne, ha megcsinálná a rostert. Nem látom esélytelennek. A 2 kezdő más kaliber, de a többieknél nem mondanám gyengébbnek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
OG Trevor Robinson szerződtetése is hivatalos. nasheem örül.

Azt kell mondjam, egészen tetszetős a guard keret.
Wharton, Zeitler, Bell, Boling, Hudson, Robinson, Ryan.
Mondjuk az 53-as rosterre kerülők neve itt is egyértelmű, de mindenképpen érdekesek lesznek a minicampek, OTA-k, hogy a training campről már ne is beszéljünk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem meg olyannak tűnik, mint james harrison. csak burfict nem tud tackle-t csinálni. hátha meg tudják tanítani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mike Mayock oda és vissza van a Bengals idei draftjától (is).
Mayock discusses Bengals draft

Burficttel kapcsolatban:
"I hope the kid gets his life straightened out because three years ago he was one of the most highly-recruited kids in the country. I just wish he would get to work, shut his mouth and play."

Jah.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hogyne lenne mindegy, hogy vele vagy nélküle. Csak gondoltam rájátszok, ha már Igor szájkaratézik olyan miatt, ami nincs is. 😛Mikey
Persze, tudtam én. Én is már a vík1-re gyúrok. hosszú lesz ez a nyár 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hogyne lenne mindegy, hogy vele vagy nélküle. Csak gondoltam rájátszok, ha már Igor szájkaratézik olyan miatt, ami nincs is. 😛
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem mindegy, hogy Ravens Suggs-szal vagy nélküle. Nincs különbség. Mindegy hogy jönnek, mindegy mi kikkel állunk fel, ütni kell őket. Értelmetlen boncolgatni, hogy kitől mikor ki hiányzik. Ez az NFL. A sérülések szerves részét adják a ligának. Láttunk már olyan csapatot, aki a sztárjátékosa kiesésétől is erősödött. A lényeg, hogy lezúzzuk őket. Ugyan akkora győzelem lesz, keretektől függetlenül. Legalábbis szerintem 😊

És persze mielőbbi felépülést neki!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Egy Suggsszal felálló Bóltimort jobb lett volna sweepelni. Szomorú. 😕Mikey
jobbulást neki, nagyszerű ellenfél. Mindazonáltal ez számunkra nagy lehetőség.

criminal lawyer or criminal lawyer?