Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nem lepődnék meg ha aktívak lennénk ma is, és akar feljön ék meg egy pickre a masodikba.gabtsi
Ha nem is egy plusz 2. körös pickkel kapcsolatosan, de:

Bengals head coach Marvin Lewis isn't ruling out the team moving up in the second round, according to tweets by Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer and Geoff Hobson of Bengals.com. - Cincy Jungle

Kezdhetünk megbarátkozni az Upshaw pickkel.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...atapapa
ez tényleg megtörtént? 😀Amadeus91
Az túlzás hogy mi hívtuk. Kapott egy hívást a pickünk előtt. Az ügynöke erre egyből twittelt, hogy sanu to bengals. A PFW át is vette, így világgá ment a hír. A bowl.hu chat-en is bedobta valaki.

Tőlünk senki nem erősítette meg, hogy hívtuk. Mindenesetre nem zörög a haraszt. Gondolom ha valaki akarja őt, el fogja vinni előlünk, mert ez smoke-nak kicsit erős lett volna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Ravens 1. körből való kivonulásáról mit gondoltok?Amadeus91
Jól tették. 2/3-ra még így is behúzhatják pl. Glennt.

Ma hánytól lesz a 2.-3.kör?Amadeus91
1-kor kezdődik.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...atapapa
ez tényleg megtörtént? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
igazából nagyon durva falunk lesz futásra így, főleg, hogy BJGE ugye a belső futásokban erős 😊 ....már csak egy elusive back kellene, Lamar Miller, Chris Polk, Isaiah Pead, LaMichael James, Bernard Pierce, Robert Turbin még elérhetőek...közülük, ha valaki jön akkor akármit húzunk a többi pickkel, nálam már jó draftnak fog ez számítani.
Félek, hogy rámegyünk 2.körben rotációs DE-DT-re, esetleg vmi másra (WR-nek örülnék, mint írtam, menjünk fel Hill-ért! 😊 ). Elvégre olyan sok needünk így már nincs, ő pedig igazi playmaker.
rossz előérzetem van a mai napra, remélem nem lesz igazam.
SZERK:
Amadeus91: most olvasom én is, igazi TROLOLOLOL 😀 . Én már csak sajnálatból is elvinném, hogy érezze a törődést, és még jól is járnánk talán 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sokat nem gondolkodtak rajta az biztos. Ahogy kiment Reiff, egyből dobták a picket. Szerintem őket is meglepte, hogy ennyit csúszott.nasheem
Colbert a sajtótájékoztatón azt mondta, szinte kizártnak tartották, hogy trade nélkül meg tudjuk szerezni, de amikor kiderült, hogy 1/24-nél elérhető, egy pillanatig sem gondolkodtak, teljesen evidens volt a pick. Ben megvédése mellett a futójáték szempontjából is legalább akkora jelentősége van DeCastro draftolásának, főleg úgy, hogy Mendenhall nem lesz a szezon elején.vassadi
engem meglepett, hogy hozzátok lecsúszott, azt hittem top15ben kimegy. A Ravens 1. körből való kivonulásáról mit gondoltok? Ma hánytól lesz a 2.-3.kör?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sokat nem gondolkodtak rajta az biztos. Ahogy kiment Reiff, egyből dobták a picket. Szerintem őket is meglepte, hogy ennyit csúszott.nasheem
Colbert a sajtótájékoztatón azt mondta, szinte kizártnak tartották, hogy trade nélkül meg tudjuk szerezni, de amikor kiderült, hogy 1/24-nél elérhető, egy pillanatig sem gondolkodtak, teljesen evidens volt a pick. Ben megvédése mellett a futójáték szempontjából is legalább akkora jelentősége van DeCastro draftolásának, főleg úgy, hogy Mendenhall nem lesz a szezon elején.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sokat nem gondolkodtak rajta az biztos. Ahogy kiment Reiff, egyből dobták a picket. Szerintem őket is meglepte, hogy ennyit csúszott. Erősödnek vele, nem keveset, de nem többet mint mi a 2 elsőkörösünkkel.
Kezdődhetne már a szezon 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagy meccs lesz. Sztem nem veletlen húzta meg ezt a lépést a steelers, nem csak geno, de ngata vagy az új browns fal miatt is. A Haley fele offensehez kelleni fog h bb meg tudjon állni a zsebben. szal nem csak genonak szól, de neki is nagyreszben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Főleg így, hogy DeCastro évente 2szer ellenünk fogja tolni... Pontosabban remélem inkább Geno fogja tolni őt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Greg cosell ( draft előtti) véleménye szerint jobb prospect mint decastro. de kell az a jó harmadik kor h megnyugodjon a lelkünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hudsonnak nem sok jót ígér, hogy Zeitlerből backup centert is tervezünk faragni. A Ravens tradeből meg arra következtetnek, hogy ők is Zeitlerre utaztak volna. Hiánycikk lett a northban a jó G. ?arvin azt mondta, hogy Zeitler DDC és Glenn előtt volt a boardunkon. A történtek után ez egyértelmű. Bízzunk benne, hogy jól ítélték meg. Kicsit nehezen emésztem DeCastro elengedését. nasheem
Zeitler az egész draft legjobb futásblokkoló belső falemberének számított.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igen, de tejfakasztasrol érkezem majd, nem vállalok felelősséget 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jo reggelt

Eredményes elso napon vagyunk tul. erdekes ez a decastro vs zeitler, majd az idő eldönti igazuk volt e, igazán akkor lesz jó ez ha tudunk vmi ertelmes embert húzni a 3 kor végen. Van ket harmadik és három 5. Kor nem lepődnék meg ha aktívak lennénk ma is, és akar feljön ék meg egy pickre a masodikba.

az rb wr DL Pick várható sztem is, ill lb.gabtsi
Valaki írta már Hill-t. Támogatnám. Ő viszont kimegy az első 10 pick-kel. Remélem nem a barnák viszik el. Jó lenne eléjük ugrani. Mellette Streetert bírom még. Ő bent lesz #53-ra, de akár a 3. körbn is. A másik opció, hogy Upshawért próbálunk feljebb lépni. Az sem elvetendő. Durvát csúszott már most is. Hatalmas steal lenne elhozni a második elején.

5 pick az első 3 körben. Ha okosan csináljuk 1-2 év múlva folyamatosan versenyben lehetünk a north címért.
A mai álomtrió Sanu, LMJ és Cam Johnson.

(Gabtsi, ma is leszel a streamen?)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jo reggelt

Eredményes elso napon vagyunk tul. erdekes ez a decastro vs zeitler, majd az idő eldönti igazuk volt e, igazán akkor lesz jó ez ha tudunk vmi ertelmes embert húzni a 3 kor végen. Van ket harmadik és három 5. Kor nem lepődnék meg ha aktívak lennénk ma is, és akar feljön ék meg egy pickre a masodikba.

az rb wr DL Pick várható sztem is, ill lb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én nem igen értem Newman leigazolását, ...Amadeus91
Úgy nevezik, veteran leadership.

Amellett, amit nasheem is írt.Mikey
csak számolgattam, h sokan vannak a posztra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Én nem igen értem Newman leigazolását, ...Amadeus91
Úgy nevezik, veteran leadership.

Amellett, amit nasheem is írt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Newmant nem kell érteni. Zimmer kérte, ő bízik benne, nem került sokba, elfér. Majd meglátjuk mit tud kihozni belőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én nem igen értem Newman leigazolását, sokan vagyunk vele már. Elégedett vagyok az első körrel, a Weeden pick meg a barnáknál...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkor tippelek én is 😊
WR, RB, DL.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Jah jólvan, már azt hittem, volt valami (fél)hivatalos info, ami nekem kimaradt, mert mostanában egyébként nem nagyon volt időm híreket olvasni.

Nagyon kíváncsian várom a mai pickeket. 2/53, 3/83 és 3/93, ha minden igaz. Tippre DL, WR és S, nem sorrendben.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az már régóta érik sajnos. Hall PUP? Miről maradtam le? Nem úgy volt, hogy campre felépül?

Vele: Hall, Clements, Allen, Kirkpatrick, Newman.
Nélküle: Clements, Allen, Kirkpatrick, Newman, Jones.

Szvsz bizonyos, hogy Dre nem fog egyből kezdeni, inkább lesz nickel, esetleg dime, ha Newman felidéz valamit régi önmagából a campben.
Qrva jó érzés amúgy, hogy az első picket nem kell siettetni...Mikey
Főleg CBnél jó. Nekik kell talán a legtöbb idő, hogy hozzászokjanak a ligához. Emlékszem Hall első pár meccs után fogtam a fejem, hogy kire lőttük el az első kört 😊

A Hall PUP csak tipp volt, de több helyen olvastam már.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Az már régóta érik sajnos. Hall PUP? Miről maradtam le? Nem úgy volt, hogy campre felépül?

Vele: Hall, Clements, Allen, Kirkpatrick, Newman.
Nélküle: Clements, Allen, Kirkpatrick, Newman, Jones.

Szvsz bizonyos, hogy Dre nem fog egyből kezdeni, inkább lesz nickel, esetleg dime, ha Newman felidéz valamit régi önmagából a campben.
Qrva jó érzés amúgy, hogy az első picket nem kell siettetni...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kíváncsi leszek hogy használjuk majd a CBinket. Hall mondjuk PUP kezd, de nélküle is vannak bőven.

Dre, Clements, Allen, Jones, Newman, Ghee. Érik a Ghee cut?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Majd jövőre hozzuk Montee Ball-t. Zietlerrel csak neki ágyaztunk meg 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."